Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Часник і Цибуля саджанка

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цибуля озима Августа 1 кг
Цибуля Августа (Сеншуй) - озимий, ранній гібрид, який характерезуєтся високою якістю і надійністю. Він чудово себе почуває на будь- яких грунтах. Цибулина округлої форми, трохи сплющена, золотисто-жовтого кольору зовні, і білого зсередини. Має м'який, не надто гострий присмак, завдяки чому страва матиме неперевершений смак. Чудово підходить для консервування. Вага її в середньому, становить 160-180 г, але може досягати і 250 г.Також цибуля має хорошу транспортабельність і добре зберігається. Дуже стійка до захворювань і стрілкування.
60.00грн
Цибуля озима Голіат 1 кг
Середньо - рання цибуля (термін дозрівання становить 105 – 115 днів), форма цибулин довга (еліпсоподібна). Цибуля крупна масою 150 – 180 г, колір сухої луски жовтий, а самої цибулини білий, на смак гостро гірка. Завдяки високому вмісту сухих речовин та щільній шкірці дуже добре зберігається протягом тривалого часу (до 8 місяців) . Показує стабільно високий врожай (35 тонн з гектара), має високу стійкість до переноспорозу та цибулевої мухи, смакові якості відмінні, завдяки чому даний сорт цибулі стабільно користується високим попитом. Рекомендується для зберігання та свіжого ринка.
70.00грн
Цибуля озима Штудгартер 1 кг
Цибуля Штутгартер — раньостиглий, урожайний сорт стійкий до борошнистої роси, низьких температур і стрілкування, добре зберігається. Вегетаційний період — 95-100 днів. Великі цибулини, маса яких від 100 до 150грам, мають плоско-округлу форму. Вони покриті щільними золотисто-коричневими лусочками. Приємний напівгострий смак дозволяє вживання в свіжому вигляді. Цибуля Штутгартен має високий вміст вітаміну С, також високий вміст сухих речовин. Ця цінна властивість дозволяє виконувати приготування сухих або заморожених заготовок. Урожайний сорт стійкий до борошнистої роси, низьких температур і стрілкування, добре зберігається.
70.00грн
Цибуля озима Яліско 1 кг
Ранний, високоврожайний сорт цибулі для раннього споживання і тривалого зберігання. Період дозрівання - 60-70 днів. Форма овальна (довгаста). Маса сформованої цибулини - 100-150 г. Колір сухої луски жовтий, сама цибулина білого кольору. Соковита, на смак гостра. Вміст сухої речовини 12,4%, цукру 8,3%. Урожайність - 7,4-21,5 т / га. Рослина дуже потужна з добре розвиненим, крупним листовим апаратом, з сильним восковим нальотом, цибулини щільні і вирівняні. Сорт стійкий до стрілкування. Подвійна шкірка щільно прилягає до цибулині й забезпечує високу якість збереження товарних якостей при зберіганні. Цибуля жовта овальна характеризується відмінною транспортабельністю і зберіганням, стійкістю до стрілкування і хвороб. Використання - універсальне, як для консервування так і в свіжому вигляді. Зберігається до нового врожаю (7-8 місяці)
70.00грн
Цибуля озима Свіфт 1 кг
Свіфт – новий продуктивний сорт підзимньої цибулі, з вегетаційним періодом 270-280 днів. Сорт вирізняється високою зимостійкістю та тривалим періодом зберігання, як для підзимньої цибулі. Потужний сорт, який швидко росте в зимовий період, товарні цибулини вже готові в травні-червні місяці, округлої форми, з високим виходом товарної продукції. Стійкий до стрілкування.
74.25грн
часник Прометей 1 кг
Прометей – сорт озимого середньостиглого часнику. Вегетаційний період становить 105 – 115 днів. Цибулини округло-приплюснутої форми, середньою масою 70 г, формує 5 - 7 зубчиків. Покривна луска світло-фіолетового кольору. Сорт відрізняється високим вмістом сухих речовин – 41%, цукрів – 18% та вітаміну С – 6,2 мг. Значний вміст сухих речовин забезпечує довготривале зберігання.
79.00грн
Цибуля озима Тоска (Дельфін) 1 кг
Середньопізній сорт цибулі овально-видовженої форми Діаметр цибулини - 5 см, довжина - 12- 14 см, вага - 160 – 165 г Цибулини міцні, зі світло-коричневим кольором сухих лусок Сорт придатний для довготривалого зберігання Вегетаційний період 129-132 днів.
80.00грн
Цибуля озима Бургос (Шекспір) округла 1 кг
Дуже потужна рослина з великою щільною соковитою цибулиною, вагою до 400 г, насиченого мідно-жовтого кольору, округло-овальної форми. Листки вкриті сильним восковим нальотом. При нормальних умовах зберігання зберігає якість до 8-9 місяців. Стійкість до хвороб і стрілкування.
90.00грн
Цибуля озима Радар 1 кг
Високоврожайний сорт цибулі ріпчастої середньопізнього періоду дозрівання. Цибулини плоско-округлі, золотисті, з міцною лускою. Цибуля стійка до стрілкування та добре переносить зиму. Луска дуже щільно зімкнута, що гарантує високий захист від бактерій та вологості. Цінність сорту – висока врожайність та стійкість до хвороб.
90.00грн
Цибуля Францизко 1 кг
Франциско — середньорання цибуля довгого дня. Період вегетації — 110 днів від сходів. Рослина потужна з добре розвиненим листовим апаратом світло-зеленого кольору. Цибулини округлі, діаметром 55-95 мм та середньою масою 150-180 г, золотисто-коричневого кольору із тоненькими та міцними покрівельними лусками.
90.00грн
Цибуля озима Сеншуй 1 кг
Озима цибуля Сеншуй - пізньостиглий сорт, стійкий до стрілкування та несправжньої борошнистої роси. Цибулини мають плоско-округлу форму, жовто-коричневого кольору. Характеризується багатою врожайністю та гарною лежкістю. Цінність сорту – висока врожайність та гарна лежкість. Озима цибуля - рослина холодостійка, яка досить легко переносить низьку температуру: без снігового покрову до -15°С, при наявності шару снігу в кілька сантиметрів – нижчу (максимальна -23°С). Привабливість озимого посіву цибулі полягає в тому, що посадка цибулі припадає на жовтень-листопад, а збір починається на 2-2,5 місяці раніше порівняно з цибулею весняного посіву. Озима цибуля сівок - це цибуля короткого дня і вона росте практично на всіх типах ґрунтів з гарною аерацією. Цибулини озимої цибулі виростають великі, а врожайність, за сприятливих умов, становить 25-35 т/га. Переваги вирощування озимої цибулі: збір врожаю припадає на другу половину травня, що на 2-2,5 місяці раніше, ніж цибуля весняного посіву; висока врожайність озимої цибулі-сіянки, при гарній зимівлі може досягати 35 т/га; немає необхідності в зберіганні дрібної цибулі сіянки (діаметром до 1 см); сильна коренева система, великі цибулини; стійкість до хвороб та стрілкування. Схема посадки цибулі сіянки - відстань в ряду 10 см, між рядами така ж відстань. Глибина загортання 4-6 см від дна борозенки. Цибулини ставлять строго донцем вниз. Цибуля сіянка з Голландії
100.00грн
Цибуля озима Шекспір 1 кг
Середньостиглий сорт. Цибуля для підзимньої посадки, має чудові смакові властивості. Цибулини середнього розміру, жовто-коричневого кольору. Сорт стійкий до стрілкування та добре переносить зиму. Цінність сорту – дуже добре переносить зиму.
100.00грн
Цибуля Стардаст 1 кг
Це середньоранній сорт білої ріпчастої цибулі. Вважається салатною цибулею, оскільки володіє приємним, ніжним, напівгострим, солодкуватим смаком. Цибулини переважно великі, округлі, які мають вагу в середньому близько 100-140 грам. Сухі і соковиті лусочки мають біле забарвлення. Цей сорт цибулі може зберігатися до середини зими (6 місяців).
100.00грн
Цибуля Стерлінг 1 кг
Це середньоранній сорт білої ріпчастої цибулі. Вважається салатною цибулею, оскільки володіє приємним, ніжним, напівгострим, солодкуватим смаком. Цибулини переважно великі, округлі, які мають вагу в середньому близько 100-140 грам. Сухі і соковиті лусочки мають біле забарвлення. Цей сорт цибулі може зберігатися до середини зими (6 місяців).
100.00грн
Акції
Часник і Цибуля саджанка