Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Часник і Цибуля саджанка

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цибуля озима Августа 1 кг
Цибуля Августа (Сеншуй) - озимий, ранній гібрид, який характерезуєтся високою якістю і надійністю. Він чудово себе почуває на будь- яких грунтах. Цибулина округлої форми, трохи сплющена, золотисто-жовтого кольору зовні, і білого зсередини. Має м'який, не надто гострий присмак, завдяки чому страва матиме неперевершений смак. Чудово підходить для консервування. Вага її в середньому, становить 160-180 г, але може досягати і 250 г.Також цибуля має хорошу транспортабельність і добре зберігається. Дуже стійка до захворювань і стрілкування.
60.00грн
Цибуля озима Голіат 1 кг
Середньо - рання цибуля (термін дозрівання становить 105 – 115 днів), форма цибулин довга (еліпсоподібна). Цибуля крупна масою 150 – 180 г, колір сухої луски жовтий, а самої цибулини білий, на смак гостро гірка. Завдяки високому вмісту сухих речовин та щільній шкірці дуже добре зберігається протягом тривалого часу (до 8 місяців) . Показує стабільно високий врожай (35 тонн з гектара), має високу стійкість до переноспорозу та цибулевої мухи, смакові якості відмінні, завдяки чому даний сорт цибулі стабільно користується високим попитом. Рекомендується для зберігання та свіжого ринка.
70.00грн
Цибуля озима Штудгартер 1 кг
Цибуля Штутгартер — раньостиглий, урожайний сорт стійкий до борошнистої роси, низьких температур і стрілкування, добре зберігається. Вегетаційний період — 95-100 днів. Великі цибулини, маса яких від 100 до 150грам, мають плоско-округлу форму. Вони покриті щільними золотисто-коричневими лусочками. Приємний напівгострий смак дозволяє вживання в свіжому вигляді. Цибуля Штутгартен має високий вміст вітаміну С, також високий вміст сухих речовин. Ця цінна властивість дозволяє виконувати приготування сухих або заморожених заготовок. Урожайний сорт стійкий до борошнистої роси, низьких температур і стрілкування, добре зберігається.
70.00грн
Цибуля озима Яліско 1 кг
Ранний, високоврожайний сорт цибулі для раннього споживання і тривалого зберігання. Період дозрівання - 60-70 днів. Форма овальна (довгаста). Маса сформованої цибулини - 100-150 г. Колір сухої луски жовтий, сама цибулина білого кольору. Соковита, на смак гостра. Вміст сухої речовини 12,4%, цукру 8,3%. Урожайність - 7,4-21,5 т / га. Рослина дуже потужна з добре розвиненим, крупним листовим апаратом, з сильним восковим нальотом, цибулини щільні і вирівняні. Сорт стійкий до стрілкування. Подвійна шкірка щільно прилягає до цибулині й забезпечує високу якість збереження товарних якостей при зберіганні. Цибуля жовта овальна характеризується відмінною транспортабельністю і зберіганням, стійкістю до стрілкування і хвороб. Використання - універсальне, як для консервування так і в свіжому вигляді. Зберігається до нового врожаю (7-8 місяці)
70.00грн
Цибуля озима Тоска (Дельфін) 1 кг
Середньопізній сорт цибулі овально-видовженої форми Діаметр цибулини - 5 см, довжина - 12- 14 см, вага - 160 – 165 г Цибулини міцні, зі світло-коричневим кольором сухих лусок Сорт придатний для довготривалого зберігання Вегетаційний період 129-132 днів.
80.00грн
Цибуля озима Радар 1 кг
Високоврожайний сорт цибулі ріпчастої середньопізнього періоду дозрівання. Цибулини плоско-округлі, золотисті, з міцною лускою. Цибуля стійка до стрілкування та добре переносить зиму. Луска дуже щільно зімкнута, що гарантує високий захист від бактерій та вологості. Цінність сорту – висока врожайність та стійкість до хвороб.
90.00грн
Цибуля озима Сноубол 1 кг
Цибуля Сноубол (біла) - це середньоранній сорт білої ріпчастої цибулі. Вважається салатною цибулею, оскільки володіє приємним, ніжним, напівгострим, солодкуватим смаком. Цибулини переважно великі, округлі, які мають вагу в середньому близько 100-140 грам. Сухі і соковиті лусочки мають біле забарвлення. Цей сорт цибулі може зберігатися до середини зими (6 місяців).
100.00грн
Цибуля Червона Ред Барон
Цибуля-сівок яра Ред Барон - сорт стійкий до стрілкування. Використовується для вживання в свіжому вигляді, домашній кулінарії і консервації. Цибулини малогострого смаку особливо доречні в салатах і стравах зі свіжих овочів. Вид: Фіолетова цибулина округло-плоскої форми. Середня маса цибулини: 50-80 гр. Урожайність: у середньому 150 ц/га. Зберігання: Призначений для тривалого зберігання. Цінність: Висока врожайність, придатний для тривалого зберігання, відмінне визрівання.
100.00грн
часник Ірен 1 кг
Новий високоврожайний озимий сорт. Забарвлення покривних лусочок головки біле, іноді з рожевим відтінком. В головці від 4 до 7 зубків. Потенціал врожайності 20-22 т/га. Місткість сухих речовин коливається в залежності від погоди та умов вирощування. Лежкість 8-10 місяців. Висота рослини 1-1,2 м. Призначення: споживання у свіжому вигляді, переробка.
162.00грн
часник Дюшес зубок 1 кг
Дюшес - озимий, стрілкуючий. Ранньостиглий - вегетаційний період 85-100 днів. Фіолетовий. Забарвлення зовнішніх лусочок фіолетово-смугаста,, кількість зубків - 4-6 в цибулині, діаметр цибулини 4-6 см, середня вага цибулини в сухому стані 50-60 гр
162.00грн
часник Україна однозубка 1 кг
Високоврожайний озимий сорт. Забарвлення покривних лусочок - фіолетовий. В голівці від 4 до 6 великих зубців. Потенціал врожайності 20-24 т. Висота рослини 1.2-1.4 м. Відрізняється від інших сортів великим розміром повітряної цибулини
252.00грн
 Часник Добродій 1 кг
Період вегетації становить 100 діб. Рослини посухостійкі та зимостійкі. Лежкість і транспортабельність добра. Листки темно зелені з сильним восковим нальотом, довжиною 450–500 мм, шириною 30 мм в кількості 6–8 штук. Цибулина проста, утворює 9–10 зубків. Зовнішня суха луска темно-рожевого забарвлення з прожилками. М’якуш зубка – жовтий, масою більше 5 г. Квітконосні стрілки середні за висотою – 100–120 см. Повітряні цибулинки невеликі. В одному суцвітті їх нараховується до 250 штук, вони мають видовжену форму зі збігом до донця, темно-червоного забарвлення. Урожайність часнику сягає 10 т/га.
300.00грн
 Часник Знахар 1 кг
Період вегетації 80–90 діб. Рослини характеризуються зимостійкістю, засухостійкістю і відносною стійкістю до найбільш поширених хвороб. Листки помірно-зеленого кольору, довжиною 350–400 мм, шириною 25–30 мм. Надземна частина рослини – розгалужена, розетка включає 8–10 листків, які відходять від несправжнього стебла під кутом 45–50о. Цибулина округлої форми, масою 50–80 г, в якій 8–10 зубків. Зовнішні сухі луски цибулини білі з фіолетовими смугами, зубкові луски – світло-коричневі. М’якуш зубка білий, хрусткий. Квітконосна стрілка має висоту 70–90 см. Повітряні цибулинки дрібні та середні за розміром, в суцвітті їх 150–200 штук. Сухі луски повітряних цибулин мають помірно-рожеве забарвлення. М’якуш зубка включає 43% сухої речовини, 26,7% – цукрів, 13,8 мг/100г аскорбінової кислоти. Урожайність цибулин 10 – 11т/га.
300.00грн
Цибуля озима Свіфт 1 кг
Свіфт – новий продуктивний сорт підзимньої цибулі, з вегетаційним періодом 270-280 днів. Сорт вирізняється високою зимостійкістю та тривалим періодом зберігання, як для підзимньої цибулі. Потужний сорт, який швидко росте в зимовий період, товарні цибулини вже готові в травні-червні місяці, округлої форми, з високим виходом товарної продукції. Стійкий до стрілкування.
74.25грн
часник Прометей 1 кг
Прометей – сорт озимого середньостиглого часнику. Вегетаційний період становить 105 – 115 днів. Цибулини округло-приплюснутої форми, середньою масою 70 г, формує 5 - 7 зубчиків. Покривна луска світло-фіолетового кольору. Сорт відрізняється високим вмістом сухих речовин – 41%, цукрів – 18% та вітаміну С – 6,2 мг. Значний вміст сухих речовин забезпечує довготривале зберігання.
79.00грн
Акції
Часник і Цибуля саджанка