Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Часник і Цибуля саджанка

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цибуля Стерлінг 1 кг
Це середньоранній сорт білої ріпчастої цибулі. Вважається салатною цибулею, оскільки володіє приємним, ніжним, напівгострим, солодкуватим смаком. Цибулини переважно великі, округлі, які мають вагу в середньому близько 100-140 грам. Сухі і соковиті лусочки мають біле забарвлення. Цей сорт цибулі може зберігатися до середини зими (6 місяців).
100.00грн
Цибуля Банко 1 кг
Середньоранній сорт - 125-130 днів. Цибулини великі, округлі, жовто-коричневі з бронзовим відтінком. Поверхнева лусочка міцна. Середня вага цибулини 160-180г. Сорт невибагливий до умов вирощування. Рекомендується для споживання у свіжому вигляді та для тривалого зберегання (7 місяців). Для всіх зон вирощування.
150.00грн
Цибуля Замбезі (Стурон) 1 кг
Універсальний та дуже врожайний пізній сорт цибулі-сіянки. Представлений в оригінальній упаковці від голландського виробника. Формує цибулини округло-овальної форми, які забарвлені в жовто-коричневий колір. Соковиті білі лусочки зі злегка зеленим відтінком мають напівгострий смак. Маса зрілої цибулини - 150-180 г. Сорт стійкий до захворювань і має хорошу лежкість. Може довго зберігатися (до 8 місяців). Застосовується в кулінарії та професійному вирощуванні.
150.00грн
Цибуля Маяк 1 кг
Раньостиглий, урожайний сорт стійкий до борошнистої роси, низьких температур і стрілкування, добре зберігається. Вегетаційний період — 95-100 днів. Великі цибулини, маса яких від 100 до 150грам, мають плоско-округлу форму. Вони покриті щільними золотисто-коричневими лусочками. Приємний напівгострий смак дозволяє вживання в свіжому вигляді. Має високий вміст вітаміну С, також високий вміст сухих речовин. Ця цінна властивість дозволяє виконувати приготування сухих або заморожених заготовок. Урожайний сорт стійкий до борошнистої роси, низьких температур і стрілкування, добре зберігається.
150.00грн
Цибуля Оліна 1 кг
Середньоранній високоврожайний сорт цибулі. Цибулини кулеподібної форми, великі, вагою до 200 г, жовто-коричневого кольору. Смак гострий. Ідеально підходить для професійного вирощування. Чудово зберігається до 8 місяців. Врожайний і надійний – урожайність досягає 90–100 т/га. Підходить для вирощування на всіх типах грунтів.
150.00грн
Цибуля Штутті
Ранній вид. Період дозрізання 70-80 днів. Форма округло-плоска. Маса дорослої цибулини 80-130 г. Колір сухої луски жовтий, з ледь помітним золотистим відтінком, а колір самої цибулини білий. На смак гостра. Вид універсального призначення, цибулини досить добре зберігаються на протязі тривалого часу.
150.00грн
часник Ірен 1 кг
Новий високоврожайний озимий сорт. Забарвлення покривних лусочок головки біле, іноді з рожевим відтінком. В головці від 4 до 7 зубків. Потенціал врожайності 20-22 т/га. Місткість сухих речовин коливається в залежності від погоди та умов вирощування. Лежкість 8-10 місяців. Висота рослини 1-1,2 м. Призначення: споживання у свіжому вигляді, переробка.
162.00грн
Цибуля Комета 1 кг
Універсальний гібрид білої цибулі,, адаптований до різних умов вирощування. Урожай дозріває на 115-125 день після появи сходів, що дозволяє зібрати і просушити цибулини до початку періоду дощів. Відмінні салатні смакові якості. Генетично обумовлена висока і дружна схожість. Рослина потужна, з хорошою силою зростання.
170.00грн
Цибуля озима Августа 1 кг
Цибуля Августа (Сеншуй) - озимий, ранній гібрид, який характерезуєтся високою якістю і надійністю. Він чудово себе почуває на будь- яких грунтах. Цибулина округлої форми, трохи сплющена, золотисто-жовтого кольору зовні, і білого зсередини. Має м'який, не надто гострий присмак, завдяки чому страва матиме неперевершений смак. Чудово підходить для консервування. Вага її в середньому, становить 160-180 г, але може досягати і 250 г.Також цибуля має хорошу транспортабельність і добре зберігається. Дуже стійка до захворювань і стрілкування.
60.00грн
Цибуля озима Голіат 1 кг
Середньо - рання цибуля (термін дозрівання становить 105 – 115 днів), форма цибулин довга (еліпсоподібна). Цибуля крупна масою 150 – 180 г, колір сухої луски жовтий, а самої цибулини білий, на смак гостро гірка. Завдяки високому вмісту сухих речовин та щільній шкірці дуже добре зберігається протягом тривалого часу (до 8 місяців) . Показує стабільно високий врожай (35 тонн з гектара), має високу стійкість до переноспорозу та цибулевої мухи, смакові якості відмінні, завдяки чому даний сорт цибулі стабільно користується високим попитом. Рекомендується для зберігання та свіжого ринка.
70.00грн
Цибуля озима Штудгартер 1 кг
Цибуля Штутгартер — раньостиглий, урожайний сорт стійкий до борошнистої роси, низьких температур і стрілкування, добре зберігається. Вегетаційний період — 95-100 днів. Великі цибулини, маса яких від 100 до 150грам, мають плоско-округлу форму. Вони покриті щільними золотисто-коричневими лусочками. Приємний напівгострий смак дозволяє вживання в свіжому вигляді. Цибуля Штутгартен має високий вміст вітаміну С, також високий вміст сухих речовин. Ця цінна властивість дозволяє виконувати приготування сухих або заморожених заготовок. Урожайний сорт стійкий до борошнистої роси, низьких температур і стрілкування, добре зберігається.
70.00грн
Цибуля озима Яліско 1 кг
Ранний, високоврожайний сорт цибулі для раннього споживання і тривалого зберігання. Період дозрівання - 60-70 днів. Форма овальна (довгаста). Маса сформованої цибулини - 100-150 г. Колір сухої луски жовтий, сама цибулина білого кольору. Соковита, на смак гостра. Вміст сухої речовини 12,4%, цукру 8,3%. Урожайність - 7,4-21,5 т / га. Рослина дуже потужна з добре розвиненим, крупним листовим апаратом, з сильним восковим нальотом, цибулини щільні і вирівняні. Сорт стійкий до стрілкування. Подвійна шкірка щільно прилягає до цибулині й забезпечує високу якість збереження товарних якостей при зберіганні. Цибуля жовта овальна характеризується відмінною транспортабельністю і зберіганням, стійкістю до стрілкування і хвороб. Використання - універсальне, як для консервування так і в свіжому вигляді. Зберігається до нового врожаю (7-8 місяці)
70.00грн
Цибуля озима Свіфт 1 кг
Свіфт – новий продуктивний сорт підзимньої цибулі, з вегетаційним періодом 270-280 днів. Сорт вирізняється високою зимостійкістю та тривалим періодом зберігання, як для підзимньої цибулі. Потужний сорт, який швидко росте в зимовий період, товарні цибулини вже готові в травні-червні місяці, округлої форми, з високим виходом товарної продукції. Стійкий до стрілкування.
74.25грн
часник Прометей 1 кг
Прометей – сорт озимого середньостиглого часнику. Вегетаційний період становить 105 – 115 днів. Цибулини округло-приплюснутої форми, середньою масою 70 г, формує 5 - 7 зубчиків. Покривна луска світло-фіолетового кольору. Сорт відрізняється високим вмістом сухих речовин – 41%, цукрів – 18% та вітаміну С – 6,2 мг. Значний вміст сухих речовин забезпечує довготривале зберігання.
79.00грн
Акції
Часник і Цибуля саджанка