Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Цибуля саджанка

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цибуля Стурон 1 кг
«Стурон» - один з кращих сортів ріпчастої цибулю а, виведений голландськими селекціонерами і призначений для вирощування в широтах, розташованих північніше 38 градусів. Цибуля-сіянка «Стурон» - опис Великі цибулини сорти ріпчастої цибулі «Стурон» мають еліпсоїдну форму. Зовнішній шар цибулини складається з 4 - 5 шарів щільного сухої луски світло-коричневого кольору з вираженим золотистим відливом. Внутрішні соковиті білі лусочки мають ледь помітний зеленуватий відтінок. При описі сорту цибулі «Стурон» слід підкреслити його головні переваги, які приваблюють багатьох городників-любителів і фермерів: сорт відноситься до середньораннім, технічної стиглості досягає через 105 - 110 днів після появи перших сходів. Завдяки цій якості, «Стурон» добре культивується в умовах помірної та північної кліматичних зон; стабільно висока врожайність, досягає 35 тонн цибулі з гектара; великі цибулини, при вирощуванні в родючих супіщаних землях набирають вагу до 180 г (при дворічному способі культивування); висока якість врожаю і відмінна збереження, досягає 8 місяців, роблять сорт популярним для розведення в комерційних цілях;
63.00грн
Цибуля озима Свіфт 1 кг
Свіфт – новий продуктивний сорт підзимньої цибулі, з вегетаційним періодом 270-280 днів. Сорт вирізняється високою зимостійкістю та тривалим періодом зберігання, як для підзимньої цибулі. Потужний сорт, який швидко росте в зимовий період, товарні цибулини вже готові в травні-червні місяці, округлої форми, з високим виходом товарної продукції. Стійкий до стрілкування.
74.25грн
Цибуля озима Августа (Сеншуй) (овально-кругла) 1 кг
Цибуля Августа (Сеншуй) - озимий, ранній гібрид, який характерезуєтся високою якістю і надійністю. Він чудово себе почуває на будь- яких грунтах. Цибулина округлої форми, трохи сплющена, золотисто-жовтого кольору зовні, і білого зсередини. Має м'який, не надто гострий присмак, завдяки чому страва матиме неперевершений смак. Чудово підходить для консервування. Вага її в середньому, становить 160-180 г, але може досягати і 250 г.Також цибуля має хорошу транспортабельність і добре зберігається. Дуже стійка до захворювань і стрілкування.
90.00грн
Цибуля озима Бургос (Шекспір) округла 1 кг
Дуже потужна рослина з великою щільною соковитою цибулиною, вагою до 400 г, насиченого мідно-жовтого кольору, округло-овальної форми. Листки вкриті сильним восковим нальотом. При нормальних умовах зберігання зберігає якість до 8-9 місяців. Стійкість до хвороб і стрілкування.
90.00грн
Цибуля озима Сеншуй 1 кг
Озима цибуля Сеншуй - пізньостиглий сорт, стійкий до стрілкування та несправжньої борошнистої роси. Цибулини мають плоско-округлу форму, жовто-коричневого кольору. Характеризується багатою врожайністю та гарною лежкістю. Цінність сорту – висока врожайність та гарна лежкість. Озима цибуля - рослина холодостійка, яка досить легко переносить низьку температуру: без снігового покрову до -15°С, при наявності шару снігу в кілька сантиметрів – нижчу (максимальна -23°С). Привабливість озимого посіву цибулі полягає в тому, що посадка цибулі припадає на жовтень-листопад, а збір починається на 2-2,5 місяці раніше порівняно з цибулею весняного посіву. Озима цибуля сівок - це цибуля короткого дня і вона росте практично на всіх типах ґрунтів з гарною аерацією. Цибулини озимої цибулі виростають великі, а врожайність, за сприятливих умов, становить 25-35 т/га. Переваги вирощування озимої цибулі: збір врожаю припадає на другу половину травня, що на 2-2,5 місяці раніше, ніж цибуля весняного посіву; висока врожайність озимої цибулі-сіянки, при гарній зимівлі може досягати 35 т/га; немає необхідності в зберіганні дрібної цибулі сіянки (діаметром до 1 см); сильна коренева система, великі цибулини; стійкість до хвороб та стрілкування. Схема посадки цибулі сіянки - відстань в ряду 10 см, між рядами така ж відстань. Глибина загортання 4-6 см від дна борозенки. Цибулини ставлять строго донцем вниз. Цибуля сіянка з Голландії
100.00грн
Часник озимий Добриня 1 кг
Часник Добриня Часник Добриня - пізньостиглий, стрелкующийся сорт. Період вегетації триває до 130 діб. Рослина має довге (до 55 см), досить широке (близько 2,5 см), зелене листя з легким восковим нальотом. Стрілка завжди вигнута мішечком з насінням до землі. Головка правильної форми, округла, досить велика, до 65 г. Забарвлення верхніх лусочок сіро-білий з фіолетовими прожилками. В одній цибулині приблизно 9-14 зубків, кожен по 6 г в середньому. Луска зубочки бежеві з фіолетовими нерівномірними плямами. Сам часник вже без лушпиння має кремове забарвлення, щільну текстуру. Смак насичений, часниковий, гострота виражена середньо. Сухої речовини в складі до 41%, в 100 г продукту приблизно 9 мг вітаміну C, 23,3% цукрів, 7,1% сірковмісних сполук.
120.00грн
Часник озимий Парадор 1 кг
Часник озимий Парадор Ультраранній сорт-новинка посадкового часнику. Не дає стріл. Виведений французькими селекціонерами, відрізняється високою врожайністю та зимостійкістю, а також підвищеною стійкістю до захворювань. Володіє середньогострим смаком. Голівки часнику фіолетового кольору. Луска самих зубців, кількість яких 10-15 штук - кремова. Підходить як для свіжого салату, так і для домашнього консервування. Xapaктepиcтики виpoщувaння: • Висадка в грунт – ocтaння дeкaдa вepecня – пepшa дeкaдa листопаду; • Кiлькicть зубкiв в пoг/м - 13 - 15 шт./пoг.м; • Норми висадки на 1 га - 26 - 30 тис. зубчиків; • Збір врожаю – дpугa пoлoвинa травня - початок червня; • Уpoжaйнicть – 40 - 50 т/гa.
120.00грн
Цибуля саджанка