Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Інструменти

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Перчатки розмір 8
Рукавички захисні NITROX FLOWERS - тонкі безшовні рукавички з нітрилові покриттям виготовлені з поліестеру, щільність трикотажу - GAUGE 13. Долоні і пальці рукавичок покриті прозорою нітриловою гумою, яка є дуже зносостійкого і стійкої до порізів та проколів, а також відштовхує бруд. Рукавички з подібним покриттям підходять для роботи з різними маслами, жирами, розчинниками і спиртами, завдяки чому ці рукавички можуть використовуватися в нафтохімічній промисловості, поліграфії, при роботі з фарбами, а також для робіт з обслуговування автомобілів і різного роду обладнання та механізмів. Ніжно-рожевий колір і квітковий орнамент сподобаються будь-якій жінці, а високі експлуатаційні характеристики дозволять захистити ніжні жіночі руки при роботі в саду і городі.
21.00грн
Шпагат поліпропіленовий 500 г 500 м
Шпагат поліпропіленовий різнокольоровий, 50м/бобіна - це садовий аксесуар для різного призначення. Найчастіше використовується для зв'язування між собою різних матеріалів або предметів садового використання. Цей аксесуар надійний в експлуатації і забезпечує надійність. Крім того шпагат не боїться ні холоду, ні високих літніх температур, тому його можна використовувати як в приміщенні, так і надворі. Шпагат виготовлений з поліпропілену. Цей матеріал здатний демонструвати високі технічні якості. Серед них надійність, опір механічним навантаженням і імунітет до погодних умов. матеріал не містить токсичних речовин і безпечний.
77.00грн
Інструменти