Фільтр
Вид
Декоративність
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Жоржини

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Коренебульби жоржини анемоновидної Мамбо
Жоржина Melody Mambo(Мелоді Мамбо). Бархатиста і пишна яскраво-червона квітка з трохи більш темною серединкою чудово виглядає як на клумбі, так і у вишуканій обгортці - для подарунка. Розмножується Жоржина Melody Mambo бульбами і насінням. Можна висаджувати як самостійний елемент, так і в композиціях або біля бордюру.
0.00грн
Коренебульби жоржини дінерплейт Ле Барон
Георгіна «Ле Барон» (Dahlia «Le Baron») - яскравий середньорослий представник сімейства Айстрові роду Жоржини. Доросла рослина сягає висоти 100 см. Цей сорт був виведений в 1995 році в Нідерландах.
0.00грн
Коренебульби жоржини дінерплейт Леді Дарлін
Георгіна Lady Darlene (Lady Дарлін ) являє собою дивовижну квітку, розміри якого просто захоплюючі ! Величезні і барвисті квіти розміром до 20-25 см або більше в діаметрі. Стебла жоржин сильно нахиляються під вагою таких шикарних квітів , тому жоржині Lady Darlene (Lady Дарлін ) потрібна підв'язування до опори. Ці казкові жоржини з тривалим цвітінням яскравих кольорів може бути предметом заздрості ваших сусідів. Пелюстки жоржини Lady Darlene (Lady Дарлін ) трохи відхилені , яскраво -жовтого кольору з червоними смугами на злегка загострених кінчиках.
0.00грн
Коренебульби жоржини дінерплейт Френкліф Ілюзіон (1 шт)
Це найбільш представницький, численний і різноманітний клас жоржин. Повністю махрова квітка, діаметром від 10 до 25 см, має плоскі пелюстки (язичкові квітки), злегка закручені і відігнуті до стебла, що робить його надзвичайно пишним. Середня висота куща декоративних жоржин - 90-150 см, хоча є сорти, що досягають двох (а іноді і більше) метрів. Основне призначення - для групових посадок або зрізання.
0.00грн
Коренебульби жоржини дінерплейт Фрост Ніп
Дуже велика квітка на високому міцному стеблі, що досягає 30 см в діаметрі, буде незмінно привертати увагу перехожих протягом багатьох тижнів до самих заморозків. Висота рослини 100см, квітка помаранчева з білими кінчиками. Холодостійка тільки в південних регіонах Росії.
0.00грн
Коренебульби жоржини декоративної Едінбург (1 шт)
Жоржина декоративна Единбург малинового кольору з білими кінчиками. Повністю махрова квітка, з плоскими пелюстками. Висота кущів дозволяє використовувати ці жоржини поряд з живими огорожами, для надання їм додаткової квіткової краси. Прикрасить сад навіть найбільш вимогливих естетів. Дуже теплолюбна квітка, яка може загинути навіть при ранніх вересневих заморозках. Виростити чудову квітку можна навіть без особливого догляду, досить посадити в сонячному місці, захищеному від протягів, і забезпечити достатній полив. Георгіна декоративна вже в липні викидають перші суцвіття, Единбург буде радувати цвітінням до перших заморозків.
0.00грн
Коренебульби жоржини декоративної Крейзі Лав (1 шт)
Висока декоративна жоржина Crazy Love дивує ніжною забарвленням своїх суцвіть. Язичкові пелюстки цієї красуні - білі з рожевою окантовкою. Завдяки чому здається, ніби вони переливаються в сонячних променях. Георгіна Crazy Love неодмінно стане вашою улюбленицею, на яку Ви просто не зможете намилуватися!
0.00грн
Коренебульби жоржини декоративної Лавандер (1 шт)
Dahlia Lavender Perfection. Георгіна декоративна максі. Висота рослини 110 см. Дуже велика квітка-25 см
0.00грн
Коренебульби жоржини декоративної Оранж Нуггет (1 шт)
Жоржина бордюрна Оранж Наггет насичене оранжевого кольору. Багаторічна рослина з бульбоподібний-потовщеними коренями сімейства складноцвітих .. прекрастно виглядає в посадці на візерункових клумбах, можна використовувати в якості огорожі, добре ростуть в підлогових вазах і ящиках на балконі. Гергіна бордюрна зовсім невибагливий квітка, навіть садівник любитель без праці виростить розкішний і тривалий за цвітінню квітка. Кущі вже в липні викидають перші суцвіття і буде радувати цвітінням до перших заморозків.
0.00грн
Коренебульби жоржини декоративної Проціон (1 шт)
Декоративна жоржина Procyon відрізняється дуже яскравими, пишними суцвіттями. Розсічені на кінчиках, пелюстки зібрані в густий шар. Оранжево-жовті пелюстки прикрашені червоними цятками на кінчиках. Красуня Procyon добре виглядає в будь квіткової композиції або в якості природного бордюру. Цей завзятий вогник буде кожен день радувати і піднімати Вам настрій!
0.00грн
Жоржини