Фільтр
Торгова марка
Вид
Виробник
Декоративність
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Гладіолуси

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Бульбоцибулини гладіолусів Нова Люкс (4 шт)
Влітку це рослина з мечовидним листям і високими цветоносами з розташованими по одну сторону, розкритими, химерної форми квітками прикрашають бордюри в садах і - зрізані стоять у вазах. При вирощування на клумбі у них є недоліки: крупноцветковие гладіолуси вимагають прив'язування до опори, і у всіх сортів короткий період цвітіння. Агротехніка: Висаджують гладіолуси в квітні, травні. Глибина посадки 10-15 см. Відстань між рослинами 10 - 15 см. Для збільшення періоду цвітіння бульбоцибулини висаджують з інтервалом у два тижні.
20.15грн
Бульбоцибулини гладіолусів Пінк Леді 3 шт)
Гладіолус Пінк Леді - легка, як морський бриз, повітряна, чарівна квітка. Гладіолус здавна називали «квітка-меч», «король перемоги», «чудовий дуелянт». Але хіба дивлячись на цю високу, струнку, мініатюрну леді з ніжно-рожевим забарвленням можуть прийти в голову думки про бої і битви? Квітка Gladiolus Pink Lady просто сяє світлом і теплом, символізує ніжні почуття дарує і навіть висловлює визнання в любові. Він подібний ефектній, кучерявій кокетці, яка нудитися в очікуванні свого принца.
22.55грн
Бульбоцибулини гладіолусів Коста (3 шт)
Гофровані гладіолуси відноситься до групи весняних цибулинних квітів. Висота гладіолуса Коста (Gladiolus Costa) - 100-120 см. Розбір цибулин - 12/14
26.60грн
Бульбоцибулини гладіолусів Грін Стар (3 шт)
(Gladiolus hybrida) Граціозна, велична рослина, яка стане прикрасою будь-якого саду. Завдяки широкому розмаїттю забарвлень квітів дозволяє створювати унікальні квіткові композиції – однотонні, контрастні чи пістряві. Листя гладіолусів тонке, лінійне, досягає 70 см в довжину. Квітки зібрані в односторонні, двосторонні або спіральні колосовидні суцвіття довжиною до 70 см. Чудово підходить для створення букетів. ↑ 100-130 см { VІІ-ІХ ○ Бульбоцибулини гладіолусів висаджують у квітні-травні, коли температура ґрунту на глибині 10-12 см прогріється до 8-10ºС. Глибина посадки дорівнює трьом діаметрам бульбоцибулини, а відстані між ними - 5-15 см, в залежності від їх розміру. Гладіолуси надають перевагу сонячним, захищеним від вітру ділянкам з добре дренованими ґрунтами. Правильний догляд полягає у правильну поливі, його слід проводити декілька разів на тиждень, в залежності від погодних умов, але дуже рясно, так я гладіолус – рослина вологолюбна. Після поливу ґрунт розпушують. Підживлення також впливає на ріст, розвиток та декоративні якості гладіолусів. Перше підживлення – азотне, вноситься у фазі появи 2-3-го справжнього листків. Друге – азотно-калійно-фосфатне – проводиться у фазі появи 5-6-го справжніх листків та третє – калійно-фосфатне - проводиться у фазі початку бутонізації або дещо раніше, при появі квітконоса. При зрізуванні квітів, необхідно залишати 4 листки, для того, щоб бульбоцибулина змогла відновити сили. На зиму їх і утворених «діток» викопують, просушують і зберігають у сухому прохолодному місці. За 2 тижні до посадки бульбоцибулини переносять у більш теплі (13-16ºС) приміщення, для пробудження бруньок.
26.90грн
Бульбоцибулини гладіолусів руффлед Фрізлед Корал Лейс (3 шт)
Гладіолус Фризлд Корал Лейс - заворожуюче вишукана краса. Назва сорту не дарма перекладається як «Обпалююча Коралова Куля», адже квітки цього сорту і справді нагадують крихкий корал. Світло-рожеві пелюстки по краях звиваються химерною бахромою, витіювато граючи з уявою.
26.90грн
Бульбоцибулини гладіолусів Замора (3 шт)
Характеристики Висота рослини 130-150 см Розмір посадкового матеріалу 10/12 Глибина посадки 10 см Місце висадки Сонце - Напівтінь Період посадки Квітень - Червень Період цвітіння Липень - Вересень Відстань між рослинами 15-20 см
28.30грн
Бульбоцибулини гладіолусів Пінк Евент (3 шт)
Гладіолус Pink Event (Пінк Евент) володіє свіжим ароматом, має відношення до групи Батерфляй Великоквіткова. Гладіолуси люблять високі насипні грядки і відсутність вітру. Цибулини гладіолусів висаджують в лунку, рівну висоті цибулини на відстань 30-35 см.
28.30грн
Бульбоцибулини гладіолусів Віста (3 шт)
Гладіолус Vista (Виста) - крупноквітковий гладіолус, виростає до 110-130 см. Квіти трьохкольорні, до 15 см в діаметрі, формують широке суцвіття. Пелюстки гладіолуса цього сорту гофровані, ніжно-лілового кольору з білосніжним напиленням, до центру квітки на нижніх ніжках темно-бордові плями. Листя темно-зелене, мечевидні. Цвіте в період з середини липня по вересень. Місце для посадки гладіолуса. Садять гладіолуси на сонячних місцях, захищених від вітру, і тоді вони покажуть себе в усій красі. У південних регіонах допустима легка напівтінь. Посадка гладіолуса. Гладіолуси прекрасно ростуть на будь-якій культурній землі, але найкраще - на легкій супіщаній, з великою кількістю перегноя. На глибину посадки впливає як розмір і вік цибулин, так і якість грунтів. На легких грунтах вони поміщаються на глибину 10-12 см, на суглинистих - на 2-3 см вище. Мількі цибулини розміщують 5-8 см від поверхні, дітки не нижче 3-5 см, причому садять їх за тиждень раніше, ніж дорослі луковиці. Після посадки грядку присипають торфом або перегноєм на 2-3 см. Догляд за гладіолусом. Гладиолус добре відкликається на щедрий догляд. Полив гладіолусів повинен бути рясним, 10-15 л на 1 м². Прополка посадок гладиолусов повинна здійснюватися по необхідності, зазвичай 3-4 рази за літо.Перша підкормка - азотна, вноситься в фазу появи 2-3-го справжніх листів. Друга підкормка - азотно-калійно-фосфорна - проводиться у фазі появи 5-6-го справжніх листів. Третья підкормка - калійно-фосфорна - дається в фазі початку бутонізації або кілька ранніх при виведенні квітоноса. Вона забезпечує гарне забарвлення та краще иутворення цибулинок. Уборка гладіолусів. Время викопки гладиолусів визначається кліматичними умовами місця їх вирощування, термінами посадки та сортовими особливостями. Зазвичай викопку починають з другої половини вересня до настання стійких заморозків. Тем не меше, при належних умовах зберігання виділені в більш ранні строки бульбоцибулини благополучно зимують. Викопку краще робити в суху погоду. Викопані бульбоцибулини складають в ящики з сіточками, кожний сорт окремо, і опускають у чан з проточною водою для зняття їх з грязі. Після 30-40 днів просушки приступають до очищення та сортування. Зберігання бульбоцибулин. Гладіолуси можна зберігати, уклавши їх в коробки або міешочки, в нижнє відділення холодильника, на підлозі балконної двері, на підвіконня, стежити за тим, щоб в морозні дні температура повітря не опускалася нижче 0 ° С. За 15-20 днів до посадки температура в хранилищі слід підвищувати до 12 ... 15 ° С. Це буде сприяти процесам підготовки бульбоцибулин до проростання наземних органів.
32.15грн
Бульбоцибулини гладіолусів Зізані (3 шт)
Забарвлення бутонів двокольорове, поєднує в собі сніжну білизну і малиново-суничні відтінки. Пелюстки пофарбовані нерівномірно, тож рожеві вкраплення на білому фоні мають хаотичний характер. Висота дорослої, квітучої рослини - до 70 см. Час висаджування у грунт - весна (квітень-травень), цвітіння настає в серпні і триває весь вересень.
32.15грн
Бульбоцибулини гладіолусів Вайн енд Роузес (3 шт)
(Gladiolus hybrida) Граціозна, велична рослина, яка стане прикрасою будь-якого саду. Завдяки широкому розмаїттю забарвлень квітів дозволяє створювати унікальні квіткові композиції – однотонні, контрастні чи пістряві. Листя гладіолусів тонке, лінійне, досягає 70 см в довжину. Квітки зібрані в односторонні, двосторонні або спіральні колосовидні суцвіття довжиною до 70 см. Чудово підходить для створення букетів.
20.15грн
Гладіолуси