Фільтр
Вид
Декоративність
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Гладіолуси

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Бульбоцибулини гладіолусів Блу Айсл (5 шт)
Цей сорт гладіолусів має дуже ніжні і цікаво забарвлені квіти . Бузкові пелюстки з гофрованими і темнішими краями здаються гостями із старовинної зимової казки . Сама рослина виростає з однієї цибулини і має єдине м'ясисте стебло без побічних гілок , але з довгим і вузьким листям.
0.00грн
Бульбоцибулини гладіолусів Вайт Просперіті (5 шт)
Гладіолус "Вайт Проспериті" - гофрований, багаторічний, великоквіткова сорт. Квітки великі, зібрані в колосовидні суцвіття, білого кольору з рожевими прожилками всередині квітки і гофрованими пелюстками. Рослина висока, стебло прямий і міцний, листя вузькі, лінійні. Гладіолус невибагливий у вирощуванні, легко розмножується клубнелуковицами або клубнепочкі. Любить рясний полив, після поливу грунт навколо рослини розпушують і підгортають. Перед посадкою в грунт рекомендується внести мінеральне добриво для цибулинних квітів, добре розпушити і дренувати. Посадку клубнелуковиц виробляють навесні з квітня по травень по закінченню заморозків. Перед посадкою необхідно обробити бульбоцибулини в слабкому марганцевому розчині. Грядки з посадженими клубнелуковицами накривають нетканим матеріалом, для забезпечення найкращих умов проростання. Восени цибулини викопують, обрізають стебла і коріння, очищають від надлишок землі, ретельно просушують протягом місяця при кімнатній температурі, очищають від оболонки, упаковують в паперові серветки і складають у поліетиленовий пакет з дірочками, прибирають на зберігання в підвал або холодильну камеру на нижню полицю .
0.00грн
Бульбоцибулини гладіолусів великоквіткових Бангладеш (8 шт)
Чудовий і величний гладіолус Бангладеш стане фаворитом Вашого квітника на кінець літа. На його тлі ще яскравіше заграють різнокольоровими фарбами осінні багаторічники. Цей сучасний сорт був створений в жаркому тропічному кліматі Бангладешу, тому і отримав свою назву.
0.00грн
Бульбоцибулини гладіолусів великоквіткових Блу Фрост (8 шт)
Цей сорт гладіолусів має дуже ніжні і цікаво забарвлені квіти . Бузкові пелюстки з гофрованими і темнішими краями здаються гостями із старовинної зимової казки . Сама рослина виростає з однієї цибулини і має єдине м'ясисте стебло без побічних гілок , але з довгим і вузьким листям.
0.00грн
Бульбоцибулини гладіолусів великоквіткових Буккако (8 шт)
Гладіолус Буккако досягає 140-150 см у висоту. У цієї радуючої очі декоративної рослини екзотичне темно-рожева забарвлення, края квіток сильно гофровані, а фактура бархатиста і досить щільна.
0.00грн
Бульбоцибулини гладіолусів великоквіткових Відео (8 шт)
Висота рослини 90-110 см. Велико-квітковий сорт з оксамитово-фіолетовими пелюстками. Квітне з червня по вересень. Ідеальний для зрізу.
0.00грн
Бульбоцибулини гладіолусів великоквіткових Вельвет Айс (8 шт)
Гладіолус Velvet Eyes (Вельвет Айз) - мають багаті оксамитові ультра-фіолетові пелюстки з глибоким темно-бордовим горлом просять, можна висаджувати на видному місці або використовувати в букети. Висота гладіолуса доходить до 110 см., Довжина суцвіття 50 см, діаметр квітів до 15 см. Гладіолус прекрасно тримає свою форму, але рекомендується підв'язувати до опори, щоб уникнути поломок у вітряну погоду. Цибулини висаджуються в прогрітий зволожений грунт. Глибина і частота посадки гладіолуса залежить від розміру цибулин. Рекомендована глибина 10-15см, відстань між ними 7-20см. Розмноження гладіолуса відбувається поділом при викопуванні цибулин восени. Після викопування цибулини гладіолуса очищають від землі, протягом декількох днів просушують у теплому приміщенні, а потім прибирають на зберігання до весни в прохолодне, але не промерзаюче місце.
0.00грн
Бульбоцибулини гладіолусів великоквіткових Мілка (8 шт)
Чарівність і ніжність з'єднані в цьому крупноквітковому гладиолусі Milka (Мілка). Ви зможете побачити і відчути його попередньо ознайомившись з докладним описом і фото, а потім у Вас в саду!!! Період цвітіння цього сорту гладіолуса припадає на липень-вересень, утворюючи прекрасні великі квіти ніжно-фіолетового відтінку з молочно-білим центром.
0.00грн
Бульбоцибулини гладіолусів великоквіткових Мон Амур (8 шт)
Гладіолус Мон Амур " перекладається з французької мови як «Моя Любов». Є кілька версій походження його назви. Перша - він виглядає дуже романтично і варто тільки раз подивитися на нього, хочеться закохатися. Друга версія - закохані хлопці завжди дарували цю квітку своїм дівчатам, і це означало, що ті їм дуже подобаються.
0.00грн
Бульбоцибулини гладіолусів великоквіткових Пассос (8 шт)
Гладіолус «Пассос» (Gladiolus «Passos») є надзвичайно красивим гібридним сортом родини Ірисові. Висота дорослої рослини досягає 1 м. Стебла дуже міцні і м'ясисті, оповиті продовгуватим, тонким (до 0,8м в довжину), зеленим листям. Також на стеблах розташовуються довгі (60-70 см в довжину) середньої щільності колосовидні суцвіття, які несуть на собі 10-17 великих, з мечоподібними пелюстками, квіток, які забарвлені в світло- фіолетовий колір (серцевина квітки забарвлена в червоно-фіолетовий відтінок), без запаху.
0.00грн
Бульбоцибулини гладіолусів великоквіткових Світ Блу (5 шт)
Цей сорт гладіолусів має дуже ніжні і цікаві по окрасу квітки . Бузкові пелюстки з гафрірованнимі і темнішими краями здаються гостями із старовинної зимової казки .
0.00грн
Бульбоцибулини гладіолусів великоквіткових Хельветья 8 шт
Цей сорт гладіолусів має дуже ніжні і цікаво забарвлені квіти . Бузкові пелюстки з гофрованими і темнішими краями здаються гостями із старовинної зимової казки . Сама рослина виростає з однієї цибулини і має єдине м'ясисте стебло без побічних гілок , але з довгим і вузьким листям.
0.00грн
Бульбоцибулини гладіолусів Грін Стар (5 шт)
(Gladiolus hybrida) Граціозна, велична рослина, яка стане прикрасою будь-якого саду. Завдяки широкому розмаїттю забарвлень квітів дозволяє створювати унікальні квіткові композиції – однотонні, контрастні чи пістряві. Листя гладіолусів тонке, лінійне, досягає 70 см в довжину. Квітки зібрані в односторонні, двосторонні або спіральні колосовидні суцвіття довжиною до 70 см. Чудово підходить для створення букетів. ↑ 100-130 см { VІІ-ІХ ○ Бульбоцибулини гладіолусів висаджують у квітні-травні, коли температура ґрунту на глибині 10-12 см прогріється до 8-10ºС. Глибина посадки дорівнює трьом діаметрам бульбоцибулини, а відстані між ними - 5-15 см, в залежності від їх розміру. Гладіолуси надають перевагу сонячним, захищеним від вітру ділянкам з добре дренованими ґрунтами. Правильний догляд полягає у правильну поливі, його слід проводити декілька разів на тиждень, в залежності від погодних умов, але дуже рясно, так я гладіолус – рослина вологолюбна. Після поливу ґрунт розпушують. Підживлення також впливає на ріст, розвиток та декоративні якості гладіолусів. Перше підживлення – азотне, вноситься у фазі появи 2-3-го справжнього листків. Друге – азотно-калійно-фосфатне – проводиться у фазі появи 5-6-го справжніх листків та третє – калійно-фосфатне - проводиться у фазі початку бутонізації або дещо раніше, при появі квітконоса. При зрізуванні квітів, необхідно залишати 4 листки, для того, щоб бульбоцибулина змогла відновити сили. На зиму їх і утворених «діток» викопують, просушують і зберігають у сухому прохолодному місці. За 2 тижні до посадки бульбоцибулини переносять у більш теплі (13-16ºС) приміщення, для пробудження бруньок.
0.00грн
Гладіолуси