Фільтр
Торгова марка
Вид
Виробник
Декоративність
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Лілії

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цибулини ліїї Л/А Ерколано (1 шт)
Лілія Ercolano розквітає в кінці червня - початку липня великими, близько 20 см білими квітами. В межах однієї пелюстки інтенсивність білого кольору змінюється, посилюючись до центру і переходячи в колір лайма. Пелюстки мають рівний край, без хвиль і загнутих кінчиків, а до центру прикрашені коричневим дрібним крапом. Також є жовто-зелена центральна жилка, що проходить уздовж нектарників до нижньої третини пелюстки, а ребро зовнішніх пелюсток контрастного червоного кольору. Тичинки при дозріванні набувають коричнево-оранжевий колір на світлих нитках. Квітконіс досягає висоти 100-120 см, а квіти діаметру від 12 до 17 см. Ця лілія має особливість довго зберігатися зрізаною у воді, продовжуючи натягувати і розпускати нові квіти з усіх закладених бутонів.
26.40грн
Цибулини лілії азіатської Сорбет (1 шт)
(Lilium Аsiatic Hybrids) Hайбільш популярна група, відзначається невибагливістю, зимостійкістю та раннім цвітінням. Легко і швидко розмножується. Квіти у діаметрі 12-15 см, без запаху. ↑ 100-120 см { VІ-VІІI ○◑ Вимагає родючих добре дренованих ґрунтів, збагачених органічними добривами (компост, перегній, торф), переважно з нейтральною або слабокислою реакцією ґрунтового розчину. Добре росте на сонячних ділянках. Цибулини лілій саджаємо на глибину, яка дорівнює трьом висотам самої цибулини, дотримуючись відстані між рослинами 15-45 см. Подальший догляд полягає у своєчасному поливі, підживленні: на початку вегетації – азотними добривами, під час бутонізації – повними мінеральними, після цвітіння – фосфорними і калійними. Ґрунт навколо рослин мульчують для збереження вологи і уникнення перегріву цибулин у спеку. Поливати слід обережно, під корінь, оскільки листя вразливе до краплин води. На букети лілії зрізують, залишаючи на рослині якомога довше стебло з листками (не менше 25 см!), адже це запорука цвітіння у наступному році. Достатньо зимостійка в усіх регіонах України. На одному місці лілії вирощують 3-5 років.
26.40грн
Лілії