Фільтр
Торгова марка
Вид
Виробник
Декоративність
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Лілії

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цибулини ліїї Л/А Алгарве (1 шт)
70-80 см дуже красива і чиста насичене рожеве забарвлення в якій можливо розглядати малинові або сіреневатин відтінки; в горлі дуже рідкісний, дрібний крап.
26.40грн
Цибулини ліїї Л/А Ерколано (1 шт)
Лілія Ercolano розквітає в кінці червня - початку липня великими, близько 20 см білими квітами. В межах однієї пелюстки інтенсивність білого кольору змінюється, посилюючись до центру і переходячи в колір лайма. Пелюстки мають рівний край, без хвиль і загнутих кінчиків, а до центру прикрашені коричневим дрібним крапом. Також є жовто-зелена центральна жилка, що проходить уздовж нектарників до нижньої третини пелюстки, а ребро зовнішніх пелюсток контрастного червоного кольору. Тичинки при дозріванні набувають коричнево-оранжевий колір на світлих нитках. Квітконіс досягає висоти 100-120 см, а квіти діаметру від 12 до 17 см. Ця лілія має особливість довго зберігатися зрізаною у воді, продовжуючи натягувати і розпускати нові квіти з усіх закладених бутонів.
26.40грн
Лілії