Фільтр
Вид
Декоративність
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Гемерокаліси

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Кореневище гемерокалісу Анлок зе Старс (1 шт)
Навряд чи знайдеться ще один такий невибагливий і красивоквітучий багаторічник, як лилейник. Росте практично сам по собі, вимагаючи мінімального догляду, мириться з будь-якими ґрунтами, стійко переносить морози і посуху, практично не вражається хворобами і шкідниками, стаючи з роками все прекрасніше і прекрасніше! Дорослий лилейник за сезон може утворювати до 30 квітконосів, на кожному з яких розпускаються по 10-20, а іноді і більше квіток. Уявляєте, яке фантастичне по красі видовище! І хоча, як правило, кожна квітка лилейника цвіте всього 1-2 дні, зате кожен день на лілійників розпускаються все нові і нові квіти, що створює відчуття його безперервного і рясного цвітіння протягом 2-2,5 місяців. До того ж всі сорти лилейника відмінно поєднуються з будь-якими іншими рослинами для саду, як багаторічними квітами, так і літниками, що дозволяє створювати воістину будь-які ландшафтні композиції. Представляємо вашій увазі сорт Анлок зе Старс з нашого каталогу лілійників. Лилейник Анлок зе Старс (Hemerocallis Unlock the Stars) відноситься до групи тетраплоідних лілійників. Середнього строку цвітіння. Багаторічна коренева рослина 60-70 см заввишки. Квітки 14-16 см в діаметрі. Повторноцветущій.
0.00грн
Кореневище гемерокалісу Дівас Чойс (1 шт)
Навряд чи знайдеться ще один такий невибагливий і красивоквітучий багаторічник, як лилейник. Росте практично сам по собі, вимагаючи мінімального догляду, мириться з будь-якими ґрунтами, стійко переносить морози і посуху, практично не вражається хворобами і шкідниками, стаючи з роками все прекрасніше і прекрасніше! Дорослий лилейник за сезон може утворювати до 30 квітконосів, на кожному з яких розпускаються по 10-20, а іноді і більше квіток. Уявляєте, яке фантастичне по красі видовище! І хоча, як правило, кожна квітка лилейника цвіте всього 1-2 дні, зате кожен день на лілійників розпускаються все нові і нові квіти, що створює відчуття його безперервного і рясного цвітіння протягом 2-2,5 місяців. До того ж всі сорти лилейника відмінно поєднуються з будь-якими іншими рослинами для саду, як багаторічними квітами, так і літниками, що дозволяє створювати воістину будь-які ландшафтні композиції. Представляємо вашій увазі сорт Діваc Чойс з нашого каталогу лілійників. Лилейник Діваc Чойс (Hemerocallis Diva's Choice) відноситься до групи тетраплоідних лілійників. Середнього строку цвітіння. Багаторічна коренева рослина 60-70 см заввишки. Квітки 15-17 см в діаметрі. Повторноцветущій.
0.00грн
Кореневище гемерокалісу Дарк ред
Висота рослини: 60-90 см Період цвітіння - ранньо- середній , тетраплоїдів.
0.00грн
Кореневище гемерокалісу Лонгфілдс Пьорл  (1 шт)
Лилейники - кореневищні трав'янисті багаторічники з мочкуватим м'ясистим корінням. Мечовидної-вигнуті листя утворює щільні кущі. Квітки за формою схожі на квітки лілій, великі, частіше воронкоподібні, шестіраздельний, з невеликою трубкою, зібрані по 2-10 в розлогі суцвіття. Кожна квітка живе один день, але безліч квіток на дорослому рослині забезпечують тривале цвітіння. У похмуру прохолодну погоду квітки живуть до шести днів. Загальна тривалість цвітіння куща 25 і більше днів. Лилейник один з найбільш маловимогливих багаторічників. Зимостійкий, посухостійкий, жізнестоек. Зберігає декоративність з весни до глибокої осені. На зиму можна не обрізати, лише підсипати до кущів торфокомпост. На одному місці може рости дуже довго, утворюючи великі, широкі кущі. Місцезнаходження: віддають перевагу відкритим, добре освітлені ділянки. Можуть виносити невелике затінення, але цвітіння при цьому менш рясне. Грунт: підходить глиниста, з додаванням перегною. Розмноження: діленням кущів ранньою весною або восени. Цвітіння: червень-серпень. Використання: лилейники знаходять саме широке застосування: солитерні посадки серед газону, біля водойми; групові посадки з різними багатолітниками. Ефектні лилейники різних сортів в одній групі, підібрані по висоті і термінами цвітіння. Підходять для зрізання. Лонгфілдз Перл - висота рослини 40см, квітка білий з жовто-зеленим горлом.
0.00грн
Кореневище гемерокалісу Пампкін (1 шт)
Гемерокаліс гібридний: кореневищні трав'янисті багаторічники з мочкуватим м'ясистим корінням. Мечовидної-вигнуті листя утворює щільні кущі. Квітки за формою схожі на квітки лілій, великі, частіше воронкоподібні, шестіраздельний, з невеликою трубкою, зібрані по 2-10 в розлогі суцвіття. Кожна квітка живе один день, але безліч квіток на дорослому рослині забезпечують тривале цвітіння. У похмуру прохолодну погоду квітки живуть до шести днів. Загальна тривалість цвітіння куща 25 і більше днів. Лилейник один з найбільш маловимогливих багаторічників. Зимостійкий, посухостійкий, жізнестоек. Зберігає декоративність з весни до глибокої осені. На зиму можна не обрізати, лише підсипати до кущів торфокомпост. На одному місці може рости дуже довго, утворюючи великі, широкі кущі. Іксплодід Пампкин: висота 65 см. Квіти величезні, махрові унікальною забарвлення. Діаметр квітки - 18 см. Квітка бежево-кремова з фіолетовою серединою і гофрованим фіолетовим краєм. Термін цвітіння: середній (початок серпня), повторноцветущій. До 300 великих махрових квіток на четвертий-п'ятий рік. Місцезнаходження: віддають перевагу відкритим, добре освітлені ділянки. Можуть виносити невелике затінення, але цвітіння при цьому менш рясне. Грунт підходить глинистий, з додаванням перегною. Використання: солитерні посадки серед газону, біля водойми; групові посадки з різними багатолітниками. Ефектні лилейники різних сортів в одній групі, підібрані по висоті і термінами цвітіння. Підходять для зрізання.
0.00грн
Кореневище гемерокалісу Сілоам Френч Долл (1 шт)
Гемерокаліс - кореневищні трав'янисті багаторічники з мочкуватим м'ясистим корінням. Мечовидної-вигнуті листя утворює щільні кущі. Квітки за формою схожі на квітки лілій, великі, частіше воронкоподібні, шестіраздельний, з невеликою трубкою, зібрані по 2-10 в розлогі суцвіття. Кожна квітка живе один день, але безліч квіток на дорослому рослині забезпечують тривале цвітіння. У похмуру прохолодну погоду квітки живуть до шести днів. Загальна тривалість цвітіння куща 25 і більше днів. Лилейник один з найбільш маловимогливих багаторічників. Зимостійкий, посухостійкий, жізнестоек. Зберігає декоративність з весни до глибокої осені. На зиму можна не обрізати, лише підсипати до кущів торфокомпост. На одному місці може рости дуже довго, утворюючи великі, широкі кущі. Місцезнаходження: віддають перевагу відкритим, добре освітлені ділянки. Можуть виносити невелике затінення, але цвітіння при цьому менш рясне. Грунт: підходить глиниста, з додаванням перегною. Розмноження: діленням кущів ранньою весною або восени. Цвітіння: червень-серпень. Використання: гемерокаліси знаходять саме широке застосування: солітерні посадки серед газону, біля водойми; групові посадки з різними багаторічниками. Ефектні гемерокаліси різних сортів в одній групі, підібрані по висоті і термінами цвітіння. Підходять для зрізання. Силоам Френч Дол - висота рослини 45см, ніжно-рожевий з темно-рожевим вічком і зеленим горлом, гофрований. Цвітіння червень-липень.
0.00грн
Кореневище гемерокалісу Стравбері Канді
Висота рослини: 60-90 см Період цвітіння - ранньо- середній , тетраплоїдів.
0.00грн
Кореневище гемерокалісу Строберрі Канді (1 шт)
Висота рослини: 60-90 см Період цвітіння - ранньо- середній , тетраплоїдів.
0.00грн
Кореневище гемерокалісу Сусан Прітчард Петіт (1 шт)
(Hemerocallis hybrida) Дуже красивий садовий багаторічник з квітами схожими на лілії. Вони великі, воронкоподібні, зібрані у розлогі суцвіття. Використовують для створення найрізноманітніших ландшафтів, оформлення водойм, у групових посадках. ↑ 50-80 см { VІ-ІХ ○◑ ↑ 50-60 см { VІ-ІХ ○◑ Гемерокаліс на сонячних місцях. Росте на будь-якому добре дренованому ґрунті. При тривалому перезволоженні в рослини загниває кореневище і як наслідок рослина гине. Посадку проводять у травні. Кореневище висаджують у ямку, на дно якої насипають горбочок землі, і розміщують його так, щоб відстань від кореневої шийки до поверхні ґрунту не перевищувала 2,5 см, обережно розправляють коріння по схилах горбочка і засипають землею, щільно притискуючи руками. Щедро поливши землю, необхідно перевірити, чи досить надійно посаджена рослина. Рекомендована відстань між рослинами 40-70 см. Гемерокаліс потребує обов’язкового поливу у період бутонізації та цвітіння, а також у період посухи, але слід пам’ятати, що при тривалому перезволоженні в рослини загниває кореневище і як наслідок вона гине. Пересаджують гемерокаліс влітку раз на 3-4 роки відразу через 2-3 тижня після цвітіння. Без пересадки – ріст і цвітіння будуть погіршуватися з кожним роком. На зиму кореневище рекомендується вкривати шаром мульчі не менше 10 см, яку навесні згрібають.
0.00грн
Кореневище гемерокалісу Фейс оф зе Старс (1 шт)
Яскравий гемерокаліс Face of the Stars, повинен бути у кожного садівника, так як більш ефектного квітки не знайти. Лилейник Фейс оф зе Старс (Лик Зірки) починає цвісти з середини липня протягом 35-50 днів, і в кінці літа його яскраві квіти радують квітникаря повторним цвітінням. Квіти цього сорту гемерокаліса великого розміру до 16 см в діаметрі, фіолетові широкі оксамитові пелюстки зі злегка хвилястими білими зубчастими краями і жовто-зеленим горлом. Квітконоси гемерокалісу Face of the Stars мають велику кількість розгалужень і як результат, більше квітів, що розпустилися на кожному кущі. Напіввічнозелений гемерокаліс Фейс оф зе Старс висотою 55-60 см, з вузькими, яскраво-зеленими мечовидним листям, воліє рости на відкритому сонці, але підійде і півтінь. Посадивши гемерокаліс на сонячній ділянці вашого саду, ви будете вражені його активним і рясним цвітіння, а соковита зелень листя додасть додаткову красу вашої клумбі або дачній ділянці. Для посадки лилейника викопують лунку до 20-30 см глибиною, заповнюють її торфом або перегноєм, додають фосфорно-калійні добрива і висаджують деленку. Місце посадки потрібно обов'язково добре утрамбовувати та пролити, щоб забезпечити високу приживлюваність. Коріння гемерокалісу при посадці сильно не заглиблюють, достатньо 3-5 см. Місце посадки мульчують листям або деревною корою. Зимують лилейники в будь-якому регіоні, для їх укриття підійде невеликий шар мульчування, а випавший сніг доробить інше.
0.00грн
Кореневище гемерокалісу Крімсон Пайрет (1 шт)
(Hemerocallis hybrida) Дуже красивий садовий багаторічник з квітами схожими на лілії. Вони великі, воронкоподібні, зібрані у розлогі суцвіття. Використовують для створення найрізноманітніших ландшафтів, оформлення водойм, у групових посадках. ↑ 50-80 см { VІ-ІХ ○◑ ↑ 50-80 см { VІ-ІХ ○◑ Гемерокаліс на сонячних місцях. Росте на будь-якому добре дренованому ґрунті. При тривалому перезволоженні в рослини загниває кореневище і як наслідок рослина гине. Посадку проводять у травні. Кореневище висаджують у ямку, на дно якої насипають горбочок землі, і розміщують його так, щоб відстань від кореневої шийки до поверхні ґрунту не перевищувала 2,5 см, обережно розправляють коріння по схилах горбочка і засипають землею, щільно притискуючи руками. Щедро поливши землю, необхідно перевірити, чи досить надійно посаджена рослина. Рекомендована відстань між рослинами 40-70 см. Гемерокаліс потребує обов’язкового поливу у період бутонізації та цвітіння, а також у період посухи, але слід пам’ятати, що при тривалому перезволоженні в рослини загниває кореневище і як наслідок вона гине. Пересаджують гемерокаліс влітку раз на 3-4 роки відразу через 2-3 тижня після цвітіння. Без пересадки – ріст і цвітіння будуть погіршуватися з кожним роком. На зиму кореневище рекомендується вкривати шаром мульчі не менше 10 см, яку навесні згрібають.
24.00грн
Кореневище гемерокалісу Бонанза (1 шт)
Зимостійкий і посухостійкий сорт висотою до 80 см. Квіти насичено-жовті з пурпуровим зевом. Цвітіння рясне і тривале. Період цвітіння: червень-серпень.
30.25грн
Кореневище гемерокалісу Катеріне Вудбурі (1 шт)
(Hemerocallis hybrida) Дуже красивий садовий багаторічник з квітами схожими на лілії. Вони великі, воронкоподібні, зібрані у розлогі суцвіття. Використовують для створення найрізноманітніших ландшафтів, оформлення водойм, у групових посадках. ↑ 50-80 см { VІ-ІХ ○◑ ↑ 50-80 см { VІ-ІХ ○◑ Гемерокаліс на сонячних місцях. Росте на будь-якому добре дренованому ґрунті. При тривалому перезволоженні в рослини загниває кореневище і як наслідок рослина гине. Посадку проводять у травні. Кореневище висаджують у ямку, на дно якої насипають горбочок землі, і розміщують його так, щоб відстань від кореневої шийки до поверхні ґрунту не перевищувала 2,5 см, обережно розправляють коріння по схилах горбочка і засипають землею, щільно притискуючи руками. Щедро поливши землю, необхідно перевірити, чи досить надійно посаджена рослина. Рекомендована відстань між рослинами 40-70 см. Гемерокаліс потребує обов’язкового поливу у період бутонізації та цвітіння, а також у період посухи, але слід пам’ятати, що при тривалому перезволоженні в рослини загниває кореневище і як наслідок вона гине. Пересаджують гемерокаліс влітку раз на 3-4 роки відразу через 2-3 тижня після цвітіння. Без пересадки – ріст і цвітіння будуть погіршуватися з кожним роком. На зиму кореневище рекомендується вкривати шаром мульчі не менше 10 см, яку навесні згрібають.
33.50грн
Гемерокаліси