Фільтр
Торгова марка
Вид
Виробник
Декоративність
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Декоративно-листяні

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Кореневище хости Альбомаргіната
Багаторічна рослина , формує не великі , що відрізняються швидким зростанням , пишні кущі висотою до 50 см з ефектними листям. Листя великі , рифлені , ланцетні , темно -зелені з вузькою яскраво- білою облямівкою , без воскового нальоту , листова пластина до 15 см. Квітконоси хости Albomarginata ( Албомаргіната ) до 35 см заввишки , прямі , тонкі, з кількома дрібними листочками.
54.00грн
Кореневище юкки Філаментоза
Юкка філаментоза - помилкова пальма , одна з небагатьох , які можуть рости в саду. На вигляд рослина - як розлогий кущ , що складається з вузьких жорстких листків.
75.00грн
Кореневище хости Фьост Фрост  (1 шт)
Високоросла декоративна жоржина Maxime засяє у вашому саду немов яскравий вогник. Її темно-апельсинові пелюстки прикрашені жовтою облямівкою. Це робить насичений помаранчевий колір бутонів ще більш виразним і глибоким. Жоржина Maxime дивує своїм сонячним забарвленням. Посадивши на своїй ділянці це яскраве диво, Ви кожен день будете насолоджуватися чудовим цвітінням цієї красуні!
103.00грн
Кореневище Манжетки (1 шт)
Крім широко відомих садівникам видів (манжетка м'яка, манжетка альпійська, манжетка блискуча) як декоративні рослини для саду використовуються і багато інших видів - манжетка звичайна, манжетка волнолістная, манжета остролопастная, манжета близька і т.д. Манжетка м'яка (A. Mollis) утворює пишні зарості висотою близько 40-50 см. Цей вид має блідо-зелені опушені листя; цвітіння рясне і тривале - з початку літа до осіннього похолодання. Манжетка м'яка часто використовується в бордюрах, в квітниках різних стилів. Манжетка альпійська (A. Alpina) набагато нижче (заввишки близько 15 см), чудово підходить для маленької альпійської гірки. Цей компактний вигляд теж довго цвіте і має витончені пальчасто-розсічені листя, покриті знизу сріблястим опушенням. Манжетка блискуча (A. micans) вирощується і в якості бордюру, і у великому рокарії, і як ефектне почвопокровноє рослина. Цей вид зустрічається повсюдно, часто супроводжує людину (росте у парканів і будинків, на пасовищах і узбіччях доріг). Від її повзучого кореневища відходять піднімають стебла висотою близько 20-30 см; лопаті листя по краю зубчасті. Зацвітає манжетка блискуча порівняно рано (наприкінці травня); цвітіння триває близько півтора місяців. Манжетка в саду майже не вимагає до себе уваги: вона дуже невибаглива, невимоглива до догляду та грунтів (але більш красива і краще і розростається на родючих суглинках), пристосовується до будь-якого висвітленню (але віддає перевагу відкритим місця і легку півтінь саду). Довгий час манжетка росте на одному місці без шкоди декоративності, легко переносить пересадку. Манжетка вологолюбна, але посухостійка. Це зимостійка рослина не потребує зимовому укритті. Однак при осінній посадці кущики манжетки рекомендується прикрити на зиму листям, торфом або піском. Розмножується манжетка вегетативно (краще весняним діленням куща) і насінням (проводиться посів під зиму або навесні). Якщо не зрізати її відцвілі квітконоси, то манжетка легко розмножується самосівом і «сорнічает» в саду. Виросло з насіння молода рослина зацвітає лише у віці 7-9 років. При цьому загальна тривалість життя манжетки досить велика - близько 60-70 років. Гарні листи і ніжні суцвіття різноманітних манжеток гарні в букеті, вони широко використовуються флористами в квіткових композиціях.
0.00грн
Кореневище хости Ауреомаргіната (1 шт)
Королева тінистого саду, що володіє масою достоїнств. Всі хости невибагливі, холодостійкі, тіньолюбні, виключно декоративні. Практично не схильні до захворювань. Найбільшої декоративності хоста досягає в півтіні. Пересадку переносить легко. Молоді рослини вологолюбні, але надмірного зволоження не переносять. Для формування щільної симетричною куртини у молодих рослин виламують квіткові стрілки. До грунтів невимогливі, але на пухких, багатих, слабокислих, помірно зволожених грунтах розвиваються краще. Всі хости чуйні на добрива, що сприяє розвитку пишною розетки листя і рясному цвітінню. При вирощуванні хости на бідних щільних грунтах, при посадці в посадкову лунку вносять компост, перегній, торф та мінеральні добрива.
32.40грн
Кореневище хости Медіоварієгата (1 шт)
Хости - багаторічні рослини з компактним або коротковетвістим кореневищем. Листя прикореневі, на черешках, порівняно великі, різного забарвлення і форми: зелені, блакитно-сизі, строкаті, від узколанцетних до широкояйцевідних. Квітконоси майже не облистнені, великі, у деяких видів до 120 см заввишки. Квітки воронкоподібні або воронковидно-дзвонові, бузкові, фіолетові, рідше білі, зібрані в гроновидні, часто однобоке суцвіття. Місцезнаходження: теневиносліви, але є гібриди, здатні рости під променями сонця. На одному місці можуть рости більше 20 років. Грунт: віддають перевагу злегка кислі, вологі грунту. Розмноження: діленням куща. Кущі ділять навесні, до початку розгортання листя. Розростається повільно. Використання: ефектні в одиночних посадках на тлі газону, особливо ряболисті форми. Підходить для бордюрів, рабаток, змішаних груп. Красиві біля водойм.
35.50грн
Кореневище хости Франсі (1 шт)
Кущ середній, висотою 50 см з зеленими з тонким білим краєм листям. Квітки фіолетові, з'являються в червні-липні. Віддає перевагу сонячному місцю, добре дренованому, перегнійному грунту.
37.45грн
Кореневище хости Францес Вілльямс (1 шт)
Хоста Frances Williams (Френсіс Вільямс) - декоративно-листяна трав'яниста багаторічна рослина, яка розводять головним чином через красивих листя. Листя дуже великі, серцеподібні, майже округлі 32 см в довжину і 27 см в ширину, жатие, синьо-зеленого кольору з широким кремово-жовтим краєм. Цвіте хоста Frances Williams (Френсіс Вільямс) у червні білими квітами, термін цвітіння - липень. Висота рослини близько 65-85 см, ширина до 150 см. Хоста невибаглива, холодостійка, теневинослива, виключно декоративна, рослини практично не схильні до захворювань, не вимогливі до грунтів. Хоста Френсіс Вільямс воліє родючі грунти, забезпечені вологою, але без застою води. При посадці коріння рослини розміщують по поверхні горбка так, щоб під ними не було порожнеч. Зверху насипають родючу землю, ущільнюють, потім рясно поливають. Кореневу шийку мульчують сухим перегноєм або торфом. Полив повторюють через 3-4 дня кілька разів. Догляд за хостами Frances Williams (Френсіс Вільямс) полягає в прополюванні, регулярному поливі, розпушуванні і підгодівлі. Хости - небагато з рослин, які можна розмножувати різними способами: діленням куща, насінням. Рекомендується проводити щорічне осіннє мульчування морозостійких багаторічників шаром 2-4 см.
42.70грн
Кореневище хости Елеганс (1 шт)
Хоста Елеганс (Hosta Elegans) відноситься до групи декоративно-листяних багаторічників (садових багаторічних рослин). Висота куща 60-70 см, ширина 90-100 см. Розмір листа 30х25 см. Квітки білі.
44.65грн
Декоративно-листяні