Фільтр
Вид
Декоративність
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Інші квітуючі

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Бульби бегонії повної жовта
Бегонія Fimbriata жовта. Це багаторічна рослина, так що з одного куща зможе щороку дарувати вам безліч красивих лососевого забарвлення квіток. Вони зовні чимось схожі на звичні нам гвоздики, от тільки стебло виростає до 35 см і вельми розлоге. Головною особливістю такої рослини є тривале цвітіння.
0.00грн
Бульби бегонії повної лососевої (3 шт)
Бегонія Fimbriata лососева. Це багаторічна рослина, так що з одного куща зможе щороку дарувати вам безліч красивих лососевого забарвлення квіток. Вони зовні чимось схожі на звичні нам гвоздики, от тільки стебло виростає до 35 см і вельми розлоге. Головною особливістю такої рослини є тривале цвітіння.
0.00грн
Бульби бегонії Фімбріата
Бегонія Fimbriata - багаторічна рослина голландської селекції. Квітка досить невибаглива. Бегонія може рости як в тіні, так і на сонці, любить вологий підживлений грунт. Вирощуються вони як в саду, так і в оранжереї або домашніх умовах. Даний тип квітки відповідає назві.
0.00грн
Бульби бегонії Фімбріата помаранчева 1 шт
Бегонія Fimbriata - багаторічна рослина голландської селекції. Квітка досить невибаглива. Бегонія може рости як в тіні, так і на сонці, любить вологий підживлений грунт. Вирощуються вони як в саду, так і в оранжереї або домашніх умовах. Даний тип квітки відповідає назві.
0.00грн
Бульби калла Ред Маджестік
Калла одне з найбільш привабливих тепличних рослин. Спрямований вгору трубчасті покривала довжиною 15-25 см збільшують прямі квітконоси, що підносяться над стреловидними листям.
0.00грн
Бульбоцибулини Іксії (15 шт)
Іксія Мікс належить до бульбоцибулинних багаторічних рослин. Вона дуже проста у вирощуванні і не потребує особливого догляду. Ця чарівна рослина має мечовидне листя і тонкі колосовидні суцвіття, заввишки 30-45 см, на кожному з яких знаходяться 10-12 зірчастих квіток діаметром до 5 см. Квітки дуже яскраві, жовто-рожево-червоного забарвлення з темно-коричневою серединою.
0.00грн
Бульбоцибулини Спараксіса (10 шт)
Спараксіс Триколор Mix це невелика рослина , що має мечовидні пелюстки . Суцвіття мають кілька кольорів: білий , помаранчевий , червоний , бузковий. Висота стебла Спаркасіса становить 25 -35см і на кожному стеблі формується 5-7 квіток. Рослина є світлолюбною , так що краще визначити їх на сонечко і берегти від протягів.
0.00грн
Бульбоцибулини Тигридії (10 шт)
Тигридія Мікс надзвичайно красива рослина, яка стане прикрасою Вашої дачної ділянки або будинку. Ця бульбоцибулинна рослина, яка зростає у висоту 25-60 см, листя мають мечовидну форму. Квітки цієї рослини досить великі, діаметром 10-15 см, з трьома великими однотонними зовнішніми пелюстками різноманітного забарвлення (жовтими, білими, помаранчевими, червоними, рожевувато-ліловими) і трьома дрібними внутрішніми пелюстками, які мають нарядні яскраві плями.
0.00грн
Бульбоцибулини Тигридії темно- рожева(10 шт)
Тигридія надзвичайно красива рослина, яка стане прикрасою Вашої дачної ділянки або будинку. Ця бульбоцибулинна рослина, яка зростає у висоту 25-60 см, листя мають мечовидну форму. Квітки цієї рослини досить великі, діаметром 10-15 см, з трьома великими однотонними зовнішніми пелюстками різноманітного забарвлення (жовтими, білими, помаранчевими, червоними, рожевувато-ліловими) і трьома дрібними внутрішніми пелюстками, які мають нарядні яскраві плями.
0.00грн
Бульбоцибулини фрезії повної, білої (7 шт)
Фрезія - багаторічні трав'янисті бульбо-цибулинні рослини сімейства Ірисових. Фрезії невеликої висоти і відмінно прикрашають як сад так і підвіконня в будинку, з приємним ніжним ароматом. В саду місце для посадки краще підбирати в півтіні, добре захищене від вітру, земля повинна бути рихлою і багатою на мінеральні добрива.
0.00грн
Інші квітуючі