Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Інше

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цибуля декоративна Моля (12 шт)
(Allium moly) Популярна декоративна рослина. Квіти зібрані у багатоквіткові, майже кулеподібні, суцвіття ∅ до 7 см. Дуже добре розростається. У квітниках, зазвичай, її висаджують на передньому плані, а також вона є яскравою прикрасою для газонів, галявин. Висота 20-25 см. Цвітіння червень-жовтень. Місце зростання - сонячне, напівтінь. Посадку проводять на глибину трьох розмірів цибулини. Через 5-6 років декоративну цибулю потрібно пересаджувати на нове місце. Декоративна цибуля зовсім не примхлива, але не виносить перезволожень. Краще росте на сонячних ділянках з добре дренованими ґрунтами. Догляд за рослиною полягає у поливі у засушливий період та весняному підживленні комплексним мінеральним добривом. Також, потрібно видаляти засохлі листя і відцвілі суцвіття.
22.50грн
Цибулини мускарі Комосум Плюмосум (5 шт)
(Мuscari comosum) Оригінальна цибулькова рослина. Суцвіття пухкі, представляють собою пучок яскравих квітів на дугоподібних, піднятих догори довгих яскраво забарвлених квітконіжках. Квіти мають приємний аромат мускату. h 25-30 см Гадюча цибулька невибаглива, зимостійка. Чудово себе почуває, як в напівтіні, так і на сонячних місцях. Не переносить тривалого застою води. Стійка до шкідників та хвороб. Розмножується самосівом або дочірніми цибулинами, які висаджують на глибину 6-8 см і на відстані 5-10 см одна від одної.
30.00грн
Цибулини Мускарі Фентезі Кріейшн (5 шт)
(Мuscari armeniacum) Квіти дуже декоративні, повні, зібрані у великі суцвіття. Невибаглива, зимує без укриття. Ефектна у групових посадках. Гадюча цибулька невибаглива, зимостійка. Чудово себе почуває, як в напівтіні, так і на сонячних місцях. Не переносить тривалого застою води. Стійка до шкідників та хвороб. Розмножується самосівом або дочірніми цибулинами, які висаджують на глибину 6-8 см і на відстані 5-10 см одна від одної.
30.00грн
Цибуля декоративна Азуреум (5 шт)
Утворює чудові пухкі сизо-блакитні суцвіття-кульки Ø 6-8 см, на міцних квітконосах, з тонким ароматом. Листя сизо-зелені, широкі, відмирають ще при цвітінні. Тривалість цвітіння 2-4 тижні. Прекрасно виглядає у бардюрах, на альпійських гірках. Після висихання суцвіття не розсипаються. Висота 30-50 см. Цвітіння травень-червень. Місце зростання - сонячне.
30.00грн
Цибуля декоративна Пьорпл Сенсейшн (3 шт)
(Allium aflatunense) Дуже ефектна рослина. На верхівці квітконоса розкривається щільне кулеподібне суцвіття діаметром 12-14 см, яке складається квітів зірчатої форми. Рослина невибаглива, зимостійка. Декоративна цибуля зовсім не примхлива, але не виносить перезволожень. Краще росте на сонячних ділянках з добре дренованими ґрунтами. Посадку проводять на глибину трьох розмірів цибулини. Через 5-6 років декоративну цибулю потрібно пересаджувати на нове місце. Догляд за рослиною полягає у поливі у засушливий період та весняному підживленні комплексним мінеральним добривом. Також, потрібно видаляти засохлі листя і відцвілі суцвіття.
36.00грн
Коренебульби Анемони Бланда суміш (7 шт)
(Anemone blanda) Красива і ніжна рослина з квітами схожими на ромашки, надзвичайно популярна серед весняноквітучих. Анемона – рослина зимостійка. Розростаючись, утворює щільний килим. Висаджують вздовж доріжок, на передньому плані міксбордерів, у рабатках. h 15 см Краще розвивається на пухких поживних ґрунтах у напівтіні під деревами та кущами. Не витримує надмірну вологість ґрунту. Зберігається у сухому вигляді, тому перед посадкою бульби необхідно залити водою на 6-8 годин (на ніч). Висаджують восени на глибину 4-6 см, розміщуючи бульби боком. Рослина позитивно реагує на посипання місця посадки на зиму хвоєю, товщиною 1-2 см, залишаючи її на весну та літо. Рослина влітку знаходиться в стані спокою, надземна частина відмирає, поливати не потрібно. Не потребує пересадки.
18.50грн
Цибулини Мускарі Арменікум (7 шт)
(Мuscari armeniacum) Квіти дуже декоративні, повні, зібрані у великі суцвіття. Невибаглива, зимує без укриття. Ефектна у групових посадках. Гадюча цибулька невибаглива, зимостійка. Чудово себе почуває, як в напівтіні, так і на сонячних місцях. Не переносить тривалого застою води. Стійка до шкідників та хвороб. Розмножується самосівом або дочірніми цибулинами, які висаджують на глибину 6-8 см і на відстані 5-10 см одна від одної.
21.00грн
Хіонодокса Люцилії Алба (5 шт)
(Chionodoxa luciliae) Вишукана, низькоросла дрібноцибулькова рослина. Квіти поодинокі або в китицях, з білою серединою, величиною до 2,5 см. Завдяки високим декоративним якостям, невибагливості та тривалому цвітінню, її використовують для обрамлення клумб, на альпійських гірках, у рокаріях. Добре поєднується у посадках з пролісками, шафранами. h 15-20 см Достатньо морозостійка. Невибаглива до умов вирощування, але надає перевагу пухким, родючим, вологим, добре дренованим ґрунтам. Висаджують рослини групами на глибину 5-8 см. Влітку рослини знаходяться в стані спокою, надземна частина відмирає, поливати не потрібно. Не потребують пересадки. При посадці на газоні потрібно акуратно надрізати і відвернути дернину, на дно ямки насипати трохи піску, розкласти цибулини і укласти дерен на місце. Ділянку добре полити.
21.50грн
Пушкінія ліванська (7 шт)
(Puschkinia libanotica) Дуже красива, ніжна, витончена рослина. Квіти ніжно-блакитного кольору, з синьою прожилкою по центрі пелюстки, зібрані у суцвіття. Вона невибаглива до умов вирощування та не потребує особливого догляду. Може рости на одному місці декілька років. Дуже добре розмножується. h 10-15 см Достатньо морозостійка. Невибаглива до умов вирощування, але надає перевагу пухким, родючим, вологим, добре дренованим ґрунтам. Висаджують рослини групами на глибину 5-8 см. Влітку рослини знаходяться в стані спокою, надземна частина відмирає, поливати не потрібно. Не потребують пересадки. При посадці на газоні потрібно акуратно надрізати і відвернути дернину, на дно ямки насипати трохи піску, розкласти цибулини і укласти дерен на місце. Ділянку добре полити.
24.50грн
Цибулини Хіонодокси блакитної (7 шт)
Вишукана низькоросла рослина. Квіти сині з білою серединкою. Завдяки високим декоративним якостям, невибагливості та тривалому цвітінню, її використовують для обрамлення клумб, на альпійських гірках, у рокаріях. Висота 20-25 см. Цвітіння квітень-травень. Місце зростання - сонячне. Достатньо морозостійка. Невибаглива до умов вирощування, але надає перевагу пухким, родючим, вологим, добре дренованим ґрунтам. Висаджують рослини групами на глибину 5-8 см. Влітку рослини знаходяться в стані спокою, надземна частина відмирає, поливати не потрібно. Не потребують пересадки. При посадці на газоні потрібно акуратно надрізати і відвернути дернину, на дно ямки насипати трохи піску, розкласти цибулини і укласти дерен на місце. Ділянку добре полити.ити.
26.00грн
Цибулини Мускарі Пеппермінт (5 шт)
Мускарі (мишачий гіацинт, гадюча цибуля) - дуже невибагливі і барвисті рослини. Однаково добре ростуть як на сонці, так і в півтіні, до грунту невибагливі, але він має бути добре дренованим. Цибулини висаджують у вересні-жовтні на глибину 7-9 см. Зимують без укриття.
26.50грн
Цибулини проліски Кампанулата суміш (5 шт)
(Scilla campanulata) Ніжна декоративна рослина із дзвоникоподібними квітами, зібраними у китицеподібні суцвіття. Рослина невибаглива, морозостійка. Висаджують проліски групами, які гармонійно виглядають у посадках з шафраном, тюльпанами, гіацинтами, підсніжниками, нарцисами та ін. ранньоквітучими рослинами. h 10-20 см Достатньо морозостійка. Невибаглива до умов вирощування, але надає перевагу пухким, родючим, вологим, добре дренованим ґрунтам. Висаджують рослини групами на глибину 5-8 см. Влітку рослини знаходяться в стані спокою, надземна частина відмирає, поливати не потрібно. Не потребують пересадки. При посадці на газоні потрібно акуратно надрізати і відвернути дернину, на дно ямки насипати трохи піску, розкласти цибулини і укласти дерен на місце. Ділянку добре полити.
29.00грн
Цибулини Білоцвіту (3 шт)
(Leucojum aestivum) Дуже декоративний і зимостійкий. Квіти пониклі, білі, із зеленою плямою, розміщені на довгих квітконосах. За формую нагадують квіти конвалії, але більші за розміром (до 2,5 см у діаметрі). Використовують для оформлення квітників. Увага! Всі частини рослини отруйні! h 30-40 см Цибулини саджають восени. Білоцвіт краще розвивається на родючому дерновому ґрунті, на сонячній ділянці або в півтіні. На зиму рослину рекомендують трохи прикривати.
33.50грн
Цибуля декоративна Айворі Куін (2 шт)
(Allium karataviense) Дуже своєрідна витончена декоративна цибуля з видовженим овальним листям. Суцвіття кулеподібні 12-14 см в діаметрі. Розмір суцвіть збільшуються з віком. Завдяки високій і тривалій декоративності використовують на передньому плані квітників, рокаріях. Чудово підходить для аранжування і створення сухих букетів. Декоративна цибуля зовсім не примхлива, але не виносить перезволожень. Краще росте на сонячних ділянках з добре дренованими ґрунтами. Посадку проводять на глибину трьох розмірів цибулини. Через 5-6 років декоративну цибулю потрібно пересаджувати на нове місце. Догляд за рослиною полягає у поливі у засушливий період та весняному підживленні комплексним мінеральним добривом. Також, потрібно видаляти засохлі листя і відцвілі суцвіття.
33.50грн
Еремурус Бунге (1 шт)
(Eremurus bungei) Дуже красива рослина з приємним ароматом, яка цінується завдяки яскравому рясному цвітінню. Над розеткою вузьких сизих листків підіймається щільне суцвіття довжиною до 80 см, яке складається із золотисто-жовтих квітів. Довго зберігається в зрізі. Використовують для сухих букетів. h 150-170 см Рослина для відкритих сонячних ділянок. Росте на будь-яких ґрунтах, але надає перевагу кам'янистим, тому що на них не буває застою води. Висаджують на глибину 10-15 см і на відстані у рядку 35-40 см і 70 см у міжрядді. При посадці у квітник обов'язково роблять дренаж, щоб запобігти застою води, який особливо небезпечний у період спокою (липень-серпень). Не любить пересадок, тому краще відразу висаджувати на постійне місце зростання. Добре реагує на підживлення добривами, але не допускайте надлишкового внесення азотних добрив та коров'яку. На зиму вкривають.
56.50грн
Інше