Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Агросітки

Акції
Агросітки
Приклади застосування пластикових сіток різноманітні. Наприклад, вони можуть бути використані в якості садових решіток, які служать ідеальної опорою для вертикальної підтримки витких рослин. Сітка легко кріпиться до вертикальної опорної конструкції і використовуються для вирощування огірків, квасолі, винограду та інших культур. Пластикова сітка захищає стовбури молодих дерев від гризунів. При її установці не порушується світлопроникність, циркуляція повітря, сітка не перешкоджає хімічній обробці дерева. Пластикова сітка застосовується також при закладці газонів, для зміцнення його основи, що особливо актуально при озелененні відкосів.

У нашому магазині можна купити сітку оптом і в роздріб за найнижчими цінами. Пластикова сітка угорського виробництва.

В асортимент пластикових сіток входять:

• Шпалерна сітка

• Захисна сітка (від птахів, граду, кротів, вольерная)

• Затіняюча сітка

В наявності є сітка в рулонах і фасовані з різним розміром комірки. Ви можете самі вибрати сітку по каталогу у нашому інтернет-магазині та оформити замовлення. Або зробити замовлення по телефону, а наші менеджери допоможуть з вибором і дадуть відповідь на всі питання.

При замовленні на суму 500 грн. - доставка безкоштовна! Для постійних клієнтів знижки! У нас Ви знайдете високу якість за доступною ціною.