Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Кокосові субстрати

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Пресований кокосовий торф
Кокосовий субстрат є органічним матеріалом. Виготовляється з зовнішньої шкірки і шкаралупи кокосового горіха. Після того, як відокремили кокосовий горіх, його шкаралупа піддається ретельному митті, після чого стерилізується, добре висушується і пресується. В результаті всіх процесів волокно значно зменшується в об'ємі, і кокос можна легко транспортувати. Кокосовий субстрат у вигляді блоку являє собою пресований матеріал, який має розмір 20 см завширшки, 10 см у довжину, 4 см у висоту, маса кокосового блоку досягає 0,5 кілограмів. При розмочуванні одного кілограма пресованого кокоса виходить приблизно 15 літрів субстрату. Отриманий субстрат можна використовувати або самостійно для вирощування рослин, або в якості компонента в грунтосуміш. Має постійний РН близько 6,0. Містить оптимальне співвідношення макро- і мікроелементів, необхідних для росту рослин. Не містить патогенних грибів. Зберігає свої властивості протягом 3-5 років. Після використання в теплицях не вимагає утилізації, а навпаки, служить як добриво і розпушувач на відкритих ґрунтах і в садах. Кокосові блоки мають оптимальні водно фізичні характеристики, складаються на 100 відсотків з органічної речовини, мають хороший дренаж. Найчастіше кокосові блоки використовуються в якості субстрату для орхідей, субстрату для декоративних рослин, субстрату для кактусів, а також вирощування різної розсади овочевих та декоративних рослин в горщиках і касетах. Застосування: Спресований брикет залити 4-5 літрами води. Через кілька годин кокосове волокно розрівняється і збільшиться в об'ємі до 6-7 літрів. Перед використанням добре перемішати.
37.00грн
Кокосовий блок Forteko 5 кг
Кокосовий субстрат є органічним матеріалом. Виготовляється з зовнішньої шкірки і шкаралупи кокосового горіха. Після того, як відокремили кокосовий горіх, його шкаралупа піддається ретельному митті, після чого стерилізується, добре висушується і пресується. В результаті всіх процесів волокно значно зменшується в об'ємі, і кокос можна легко транспортувати. Кокосовий субстрат у вигляді блоку являє собою пресований матеріал, який має розмір 30 см завширшки, 30 см у довжину, 15 см у висоту, маса кокосового блоку досягає 5 кілограмів. При розмочуванні одного кілограма пресованого кокоса виходить приблизно 15 літрів субстрату. Отриманий субстрат можна використовувати або самостійно для вирощування рослин, або в якості компонента в грунтосуміш. Кокосові блоки мають оптимальні водно фізичні характеристики, складаються на 100 відсотків з органічної речовини, мають хороший дренаж. Найчастіше кокосові блоки використовуються в якості субстрату для орхідей, субстрату для декоративних рослин, субстрату для кактусів, а також вирощування різної розсади овочевих та декоративних рослин в горщиках і касетах.
200.00грн
Кокосові кубики для розсади 100х100х7мм
Даний вид матеріалу вироблений з оболонки кокосового горіха. Кубики FORTECO розфасовані тонкими пластинами в поліетиленові пакети. Через отвори в нижній частині пакету субстрат поглинає живильний розчин і збільшується в об’ємі, займаючи майже весь простір в пакеті (10х10х8 см). Унікальне співвідношення вологи і повітря створює ідеальне середовище для молодих рослин. При посадці нижню частину пакета можна легко видалити. Кубики FORTECO призначені для вирощування розсади овочів та квітів з подальшим їх висадженням. Це найкращий безґрунтовий матеріал для вирощуванням методом гідропоніки. Строк повторної експлуатації – до 3-4 років.
4.65грн
Кокосовий блок Basic 0,5кг
Кокосові блоки - ідеальний продукт для гербери, орхідеї, антуриума, помідора, огірка, перцю та інших овочевих і декоративних рослин.
30.50грн
Кокосовий блок Basic 4,5 кг
Кокосові блоки - ідеальний продукт для гербери, орхідеї, антуриума, помідора, огірка, перцю та інших овочевих і декоративних рослин.
144.00грн
Кокосовий блок Basic 4 кг
Кокосові блоки - ідеальний продукт для гербери, орхідеї, антуриума, помідора, огірка, перцю та інших овочевих і декоративних рослин.
165.00грн
Кокосовий блок Profit 4 кг
Це органічний матеріал, який виробляється з оболонки кокосового горіха. Кокосовий блок являє собою пресований матеріал розміром 30х30х15 см, масою до 4,5 кг. При розмочуванні 1 кг пресованого кокосу виходить приблизно 15 л субстрату. Отриману масу можна використовувати або самостійно для вирощування рослин , або в якості компонентів для грунтосуміші. Кокосові блоки найчастіше використовують в якості субстрату для орхідей, декоративних рослин, кактусів, а також для вирощування різної розсади в горщиках та касетах.
165.00грн
Кокосовий блок Basic 5 кг
Кокосові блоки - ідеальний продукт для гербери, орхідеї, антуриума, помідора, огірка, перцю та інших овочевих і декоративних рослин.
250.00грн
Кокосові субстрати
субстрати