Фільтр
Торгова марка
Виробник
Застосування
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Мікроелементи

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Мікродобрива Борні 15 г
опис: Борне мікродобриво регулює процеси запилення і вуглецевий і білковий обмін, стимулює синтез фітогормонів. Збільшує врожайність і якість одержуваного врожаю. Підвищує імунітет і стійкість рослин до бактеріальних захворювань. Переваги борних мікродобрив: Мікродобриво швидко і повністю засвоюється рослиною. Сприяє розвитку генеративних органів. Збільшує кількість квіток. Покращує здатність рослини протистояти бактеріальних хвороб, дуплистості плодів, гнилей. Підвищує вміст цукрів. Збільшує терміни зберігання продукції.
5.00грн
Мікродобрива Магнієві 15 г
опис: Мікродобриво сульфат магнію це ефективне добриво. Сульфат магнію значно збільшує і підвищує кількісно і якісний стан річного врожаю. Результатом його застосування служить прискорене зростання нових пагонів, і поява більшої кількості плодів. Наприклад, у квіткових рослин магній сірчанокислий здатний викликати значний приріст бутонів і сприяє подальшому їх цвітіння. Також сульфат магнію здатний поліпшити смакові якості деяких рослин, так, наприклад, овочі придбають насичений смак, а картопля придбає ще більш соковиті відтінки. За рахунок внутрішнього складу добрива сульфат магнію здатний збільшити вміст крохмалю і інших вітамінів в плодах. При використанні магнезії сірчанокислої варто пам'ятати і про те, що засвоєння добрива безпосередньо залежить від грунтового покриву. Чим кисліше і за обсягом легше грунт, тим значніше відчувається дефіцит харчування, через відсутність магнію. Вода для якісного розчину сульфату магнію не повинна бути нижче 20 градусів. Магнію сульфат застосовують спільно з азотними і фосфорними добривами навесні при підготовці грунту вносять: - під огірки, томати 7-10 г / м2, - під інші овочеві і декоративні культури 12-15 г / м2, плодові дерева 30-35 г / м2 пристовбурного кола. Кореневі підживлення протягом вегетації проводять розчином сульфату магнію з розрахунку 25 гр на 10 л води, кожні 15-20 днів. Позакореневе підживлення проводять обприскуванням робочим розчином магнію сульфату 15 гр на 10 л води. Залежно від культури і розмірів вегетативної маси, витрата робочого розчину при обприскуванні становить: - для овочевих, однорічних квіткових культур 1-1,5 л / м2 - малина, смородина та ін. Чагарники 1,5-2 л / м2 - плодові дерева 2-3 л на молоде і 5-10 л на доросле дерево.
5.00грн
Мікродобрива Марганцеві 20 г
Марганець сірчанокислий - добриво марганцеве, містить сірку.  Застосовується в основний прийом внесення спільно з азотними, фосфорними і калійними добривами, а також в якості підгодівлі протягом вегетаційного періоду. Отримують з природного двоокису марганцю або з бідних руд.  Недолік марганцю найчастіше проявляється на чорноземах і дерново-карбонатних грунтах з нейтральною або лужною реакцією, особливо на піщаних і супіщаних, а також на карбонатних торфовищах.  Дерново-підзолисті кислі грунти характеризуються високим вмістом рухомого (обмінного) марганцю, тому застосування марганцевих добрив на цих ґрунтах може надати негативну дію, так як надлишок марганцю шкідливий для рослин. При вапнуванні кислих грунтів внесення марганцевих добрив дає позитивний ефект.  Марганцеві добрива застосовуються в овочівництві захищеного грунту для основної заправки грунтів. Кристалічна і повільно діюча форма сприяють рівномірному розподілу добрива та тривалого його дії в грунті.  Недолік марганцю викликає хлороз: молоде листя дрібні, слабо мармурової забарвлення з плямами, а старі - бліді і жовті між жилками і швидко відмирають. Рослини затримуються в рості і цвітінні. Молоді гілки всихають.  Дослідженнями встановлено, що марганець не тільки позитивно діє на утворення хлорофілу у рослин, але і зменшує його руйнування, особливо в нічний час.  Марганець значно підвищує стійкість сільськогосподарських рослин до різного роду захворювань (у томатів - до бурої плямистості, пшениці - до фузаріозу і бурої іржі листя), лежкість сільськогосподарської продукції під час зберігання.  Залежно від типу грунту і умов зростання застосування сульфату марганцю підвищує урожай коренеплодів на 25-40 ц / га, при цьому вміст цукру в коренях збільшується від 0,3 до 0,95%. На чорноземних грунтах урожай винограду збільшується на 20-30%, цукристість ягід - на 1-2,5%, також знижується кислотність соку. Так само застосовують для основного внесення в ґрунт в нормі 3-7 кг / га (в залежності від агрохімічних показників грунтів). Щоб рівномірно розподілити по площі, його змішують з азотними, фосфорними або калійними добривами. Позакореневе підживлення рослин проводять 0,05-0,1% -ним розчином сульфату марганцю. Вона більш ефективна на виноградниках і плодових насадженнях.  Кореневі підживлення (спільно з азотними добривами):  огірки - 3-5 г / 10 м2 (3-5 кг / га), 1 раз в 10-15 днів  томати - 3-5 г / 10 м2 (3-5 кг / га), 1 раз в 10-20 днів  у захищеному грунті добриво застосовується у вигляді водного розчину концентрацією 0,1-0,2% через системи поливу, дощування або крапельного поливу. При роботі дотримуватися правил гігієни! 
5.50грн
Мікродобрива Цинкові 15 г
Цинк є важливим біогенним елементом, присутнім в живих організмах. Дефіцит цинку знижує поглинання амонійного азоту. При нестачі цинку в рослинах знижується накопичення цукрів, збільшується кількість органічних кислот, порушується синтез белка.Інтенсівность поглинання цинку рослинами з грунту залежить від її кислотності: на нейтральних і лужних грунтах вона незначна. На таких ґрунтах, а також при значному добриві фосфором, цинк сильно зв'язується у верхніх горизонтах, в результаті чого може відбуватися цинкове голодування, особливо у культур з глибоким розташуванням коренів, куди цинк не потрапляє. Ознаки дефіциту цинку: мелколистность (ланцетоподобность) і розетковатость. В овочевих культур з'являється плямистість верхніх листків, які стають жовтуватими, з бронзовим відтінком. У томатів утворюються ненормально дрібні хлоротичні листя, Використання: Замочування насіння - 1-5г на 1 л води. Позакореневе підживлення: -для овочевих, зернових і бобових 4-6г на 1 л води; -для плодово-ягідних 5-10г на 10 л води. За явного браку цинку норму збільшити у 2-3 рази.
6.00грн
Мікродобрива Мідні 15 г
Сульфат Міді для підживлення культур Мідь регулює дихання, фотосинтез, вуглеводний та білковий обмін.  Підвищує стійкість рослин до неблагоприємних факторів зовнішнього середовища та хвороб. Значно підвищує врожайність зернових, соняшника, коренеплодів, овочевих, плодово-ягідних, багаторічних злакових і бобових трав. Покращує якість плодів, підвищує в них вміст цукру, білків, вітамінів, жирів.
7.00грн
Мікродобрива Молібденові 15 г
Мікродобриво молібден спеціально розроблено для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур, вимогливих до молібдену, таких як бобові, плодові, ягідні. Високий вміст молібдену в мікродобрив повністю забезпечує рослину цим мікроелементом.  Молібден застосовується для позакореневого підживлення злакових, технічних, овочевих і плодово-ягідних культур. Забезпечує надходження молібдену в рослину на складних для нього етапах розвитку. Покращує процеси азотної фіксації та обміну в тканинах рослини, сприяє підвищенню врожайності культур, покращує якість і зовнішній вигляд продукції.  Використання:  Передпосівне замочування насіння: 1-2 г на 1 л води.  Позакореневе внесення: 2-4 г на 10 л води.  Норми внесення добрива для підживлення:  Для сої, гороху, еспарцету, нуту, насінників бобових трав у фазі 3-5 листочків потрібно від 0,5 до 1 л на гектар. Одне обприскування.  Для плодово-ягідних культур на етапі формування плоду потрібно від 1 до 1,5 л на гектар. Одне обприскування.  Для овочевих культур в фазі плодоутворення необхідно від 0,5 до 1 л на гектар. Одне обприскування.  Застосовується як для позакореневого підживлення в грунті, так і при вирощуванні рослин на гідропоніці.  Проводити підживлення по листу потрібно при температурі від 9 до 25 градусів тепла. Не рекомендується обприскувати рослини в жарку пору дня, робити це потрібно вранці або ввечері.  Мікродобриво можна змішувати з препаратами для захисту рослин, інсектицидами, фунгіцидами, з іншими мікродобривами, попередньо провівши тест на сумісність.
8.50грн
Сульфат магнію 300 г
опис: Сульфат магнію - високоефективне добриво для використання з ранніх етапів росту і розвитку рослин і в періоди максимального споживання елементів живлення в процесі вегетації. Зовнішній вигляд: порошок кристалічний. Характеристики добрива: - Дуже добре розчиняється у воді, не утворює осаду. - Легко поглинається клітинними стінками рослин. - Чи поєднується з усіма видами пестицидів, стимуляторами росту та іншими продуктами. - Має високу ефективність при поєднання з карбамідом і позакореневими добривами. Внесення сульфату магнію з розрахунку 3-5 кг / га через листову поверхню оперативно заповнює дефіцит магнію і сірки на посівах с / г культур, активізує фотосинтетические і біохімічні процеси, підвищує коефіцієнт використання біогенних елементів живлення з грунту, особливо сполук азоту, підвищує стійкість посівів до стресових погодних факторів; підвищує врожайність культур та якість отриманої продукції (вміст білка і клейковини - в зернових колосових культур; цукристість - в цукрових буряків; масличность у соняшнику та сої та ін.). застосування: Передпосівне замочування - 10г на літр води. Листова підгодівля - 1-3г на літр води для овочів, зернових і бобових, 10-15г на літр води для плодово-ягідних
11.00грн
Борна кислота 100 г
Борна кислота - мікродобриво на основі бору (17%). Використовується для профілактики і лікування захворювань рослин, пов'язаних з недоліків бору, основною ознакою яких є відсутність цвітіння, опадання листя і зав'язі овочевих і плодових культур. Борна кислота необхідна рослинам протягом усього вегетаційного періоду. Недолік бору особливо небезпечний для картоплі, томатів, огірків, капусти. Ефективний засіб в боротьбі з мурахами. Властивості: збільшення інтенсивності цвітіння і утворення плодів; запобігання опадання готових зав'язей; поліпшення якісних характеристик врожаю за рахунок забезпечення повноцінного харчування всіх органів рослин; допомагає в боротьбі з мурахами. Спосіб застосування: При передпосівній обробці насіння - 1-2 г на 10 л води (замочувати на 12-24 години); При підготовці ґрунту - 1-2 г на 10 л (1 л на 1 кв.м.); При кореневому підживленню рослин - 1-2 г на 10 л води; При позакореневому підживленню рослин - 1 г на 1 л води.
11.50грн
Добриво Брексіл Комбі універсальне 20 г
Коктейль мікроелементів і монохелатів. Створений на основі хелатуючих агентів LSA (лінгосульфонатів) та LPCA (лігнінполікарбоксилової кислоти). Використовується це добриво для листового живлення Перевага серії Brexil: не містить азот, натрій, хлор і важкі метали, що дозволяє уникнути ризику появи опіків і сольового нальоту на листках; не фітотоксична; низька норма витрати; повністю водорозчинна; ефект прилипачів; сумісна з більшістю пестицидів; висока ступінь засвоєння. BREXIL Комбі рекомендується для культур, які ростуть на лужних грунтах, а також для культур, які чутливі до дефіциту заліза. Кожна молекула BREXILа містить тритерпенові глюкози, які підсилюють проникнення поживних елементів в тканини рослини. Молекула добрива амфіфільна - розчинна у воді і жирах (BREXIL відмінно засвоюється культурами з восковим нальотом на листі). Спосіб і дози застосування: Листова підгодівля нанесення кожні 7-14 днів; Фруктові культури 20 г / 10 л; Овочеві та декоративні культури 15-20г / 10л
18.00грн
Мікродобриво Бороплюс 5 л
Бор - найважливіший мікроелемент, який бере участь і регулює процеси запилення і запліднення, вуглеводний і білковий обміни речовин. Багато рослин сильно чутливі до дефіциту бору - це рослини-індикатори: цукровий, кормовий і столовий буряк, соняшник, люцерна, конюшина, люпин, буркун (білий), чина, турнепс, суріпиця, ріпак, капуста білоголова і цвітна, шпинат, тютюн, бавовна, зерняткові, кісточкові і виноград. До факторів які знижують рухливість і засвоєння бору відносяться: посуха, надмірне зволоження, інтенсивне освітлення, велика кількість азотних і калійних добрив, вапнування. Завдяки рідкій формі, поживний комплекс Бороплюс, що містить бор в органічній формі (гідроборат етиламін), високоефективний як при листових підживлені рослин, так і при використанні в системах крапельного поливу. На відміну від неорганічних сполук бору, Бороплюс - має м'яку дію і знижений ризик фітотоксичності. Застосування дозволяє: Запобігати і лікувати серцевинну гниль цукрових, кормових і столових буряків; Покращувати цвітіння і виповненість плодів, підвищувати врожайність соняшнику, конюшини і люцерни; Задовольняти потреби в борі і підвищувати врожайність капусти, яблунь і груш, кісточкових, тютюну, бавовни та інших с / г культур; Покращувати формування плодів і запобігати захворюванню (горошінню) ягід винограду.
0.00грн
Мікродобриво Брексіл Mg 5 кг
Брексил Магній Mg застосовується для запобігання симптомів дефіциту магнію. Симптоми дефіциту магнію - світле забарвлення рослин, зелене забарвлення починає зникати з верхівки і країв листя, поступово прямуючи до центру листової поверхні, вражаючи всю рослину, за винятком верхівки. Симптоми дефіциту магнію частіше проявляються на легких кислих грунтах. Склад Брексил Магнію MgO - 8%. Добрива на основі комплексів LPCA і LSA мають такі переваги: - Висококонцентрований набір мікроелементів (внесення невеликої кількості дозволяє компенсувати їх нестачу рослинам); - Зниження напруги на поверхні листа (ефект прилипача); - Низька кислотність - рН = 3,3 і отже краща сумісність з ЗЗР. - Не містить Na, Cl і важких металів, що дозволяє уникнути ризику появи опіків і сольового нальоту на листках; - Знижено ризик фітотоксичності (натуральний хелатуючий агент - лігнін); - Стійкість в широкому діапазоні рН (від 3 до 12) і до фотохімічних реакцій; Застосування: Листове підживлення: Овочі відкритого грунту - 0,5 - 1,0 кг / га Овочі закритого грунту - 250-350 г / 100 л води Цукровий буряк, картопля, кукурудза - 0,5 - 1 кг / га Плодово-ягідні - 100-200гр / л води
0.00грн
Мікродобриво Брексіл Mn 5 кг
Мікродобриво Brexil Mn (Mn - 10%) Дефіцит марганцю у рослин призводить до зниження врожайності і низької якості врожаю. Ознаки нестачі марганцю часто можна спостерігати при низьких температурах і високій вологості. Дефіцит марганцю проявляється у вигляді дрібних хлоротичних плям на листках, що розташовуються між жилками, характерний слабкий розвиток кореневої системи. Марганцева недостатностіь характерна для рослин, які ростуть на карбонатних, торф'янистих грунтах і грунтах з багатим вмістом органічних речовин. Особливо чутливі до нестачі марганцю: цукровий, столовий та кормовий буряк, овес, малина, черешня, картопля, яблуня. Застосування Brexil Mn: Листове підживлення: Овочі відкритого грунту - 0,5 - 1,0 кг / га Цукровий буряк, картопля, кукурудза - 0,5 - 1 кг / га Плодово-ягідні - 180-200гр / л води Виноград - 100 - 150 г / 100 л води Троянди, гвоздика 50 - 200 г / 100 л води Застосовувати кожні 10 - 20 днів до зникнення симптомів дефіциту. Увага: Груші, абрикоси - не обробляти після того, як плід виросте наполовину!
0.00грн
Мікродобриво Брексіл Zn 5 кг
Брексіл Цинк Zn усуває симптоми дефіциту цинку. Симптоми дефіциту цинку - міжпрожилковий хлороз на листі рослин, при цьому міжвузля коротшають, листя знебарвлюється, дрібнішає, деформується, з'являються розеткові листки, некроз, хлоротичні плями. Склад: Zn - 10%. Добрива на основі комплексів LPCA і LSA мають такі переваги: - Висококонцентрований набір мікроелементів (внесення невеликої кількості дозволяє компенсувати їх нестачу рослинам); - Зниження напруги на поверхні листа (ефект прилипача); - Низька кислотність - рН = 3,3 і отже краща сумісність з ЗЗР. Володіє підкислюючим ефектом, що дозволяє знизити рН живильного розчину при використанні води з лужною реакцією; - Не містить Na, Cl і важких металів, що дозволяє уникнути ризику появи опіків і сольового нальоту на листках; - Знижено ризик фітотоксичності (натуральний хелатуючий агент - лігнін); - Стійкість в широкому діапазоні рН (від 3 до 12) і до фотохімічних реакцій; Застосування: Листове підживлення: Овочі відкритого грунту - 0,5 - 1,0 кг / га Цукровий буряк, картопля, кукурудза - 0,3 - 0,5 кг / га Плодово-ягідні - 180 - 200гр / л води Виноград - 100 - 150 г / 100 л води Застосовувати кожні 10 - 20 днів до зникнення симптомів дефіциту.
0.00грн
Акції
Мікроелементи
добриво