Фільтр
Торгова марка
Виробник
Застосування
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Для саду та городу

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Сульфат калію Врожай без нітратів 25 г
Сульфат калію 25 гр. Добриво не містить азоту і є ідеальним для підживлення овочевих культур на фінальній стадії вирощування, етапі утворення та формування плодів. Відмінне для крапельного зрошування, попереджає блокування крапельної стрічки в системах зрошення. Застосування: Розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері. Підживлення проводиться на фінальному етапі вирощування, з початку плодоутворення до початку дозрівання. Хімічний склад: Продукт являє собою комбінацію найважливіших елементів, калію (50%K2O) і сірки (18%S), в оптимальному співвідношенні і доступній для рослин формі.
5.15грн
Комплексне добриво Мастер органік 25 г
Мінеральні добрива та стимулятори росту рослин італійської компанії Valagro», створені на основі морських водоростей, здобутих на узбережжі Атлантики, які є висококонцентрованим джерелом рослинного білка в світі. Master - високоефективне, безхлорне, водорозчинне, комплексне добриво. Збалансоване співвідношення мікро - і макроелементів задовольняє всі потреби рослини в поживних речовинах, стимулює активне і тривале цвітіння, сприяє підвищенню врожайності, підвищує опірність хворобам, покращує приживлюваність розсади, сприяє більш інтенсивного забарвлення квітів і листя. Склад: NPK 13.40.13 Застосування Розчинити 5 г препарату в 2 л води та цим розчином поливати рослини 1 раз в 7-10 днів.
6.40грн
Преміум Добриво для розсади з прилипачем 20 г
Багато овочевих рослин на більшій частині території нашої країни вирощують з розсади. Цей спосіб дозволяє отримати не лише ранній, але і значно більший врожай, ніж при посіві насіння безпосередньо в ґрунт. Особливістю вирощування розсади є дотримання вимог рослини до вчасного підживлення. Добриво "ПРЕМІУМ" призначене для кореневого та позакореневого підживлення розсади всіх видів овочів, плодово-ягідних культур та квітучих рослин. Забезпечує ріст та розвиток кореневої системи, оптимізує процеси кущіння та закладання репродуктивних органів. Покращує розвиток та імунітет розсади в період вегетації, сприяє швидкому укоріненню рослин та їх розвитку. Допомагає рослині пережити травми при пересадці, а також несприятливі фактори, такі як висока температура, надлишок вологи в повітрі та ґрунті. Наявність прилипала значно поліпшить дію добрива. ЗАСТОСУВАННЯ: Розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів. Можливе використання практично з усіма пестицидами
6.65грн
NPK+Мікроелементи Універсальне, водорозчинне добриво 20 г
NPK + мікроелементи 20 гр. Універсальне добриво покращює імунітет рослини, попереджує стрес від пересадки, оптимізує розвиток, прискорює дозрівання. Збільшує розміри плоду. Підвищує стійкість до весняних заморозків. Застосування: Розчинити вміст пакета в 10 л. води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів протягом всього періоду вегетації. Можливе використання практично з усіма пестицидами.
6.70грн
Новалон 20 г для винограду
Добриво має оптимальне співвідношення мікроелементів, що забезпечує високу врожайність та накопичення цукрів у винограду столових та технічних сортів. Забезпечує плодоносність, сприяє Ідеальному росту та розвитку рослини. ЗАСТОСУВАННЯ: розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів. Можливе використання практично з усіма пестицидами.
6.70грн
Террафлекс - С Добриво для огірків, кабачків та баштанових культур 25 г
ТЕРАФЛЕКС - C Добриво забезпечує найбільш сприятливі умови для росту та розвитку рослин, покращує якість продукції, збільшує розміри плоду, посилює імунітет рослини. Застосування: Розчинити вміст пакета в 10 л. води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів, на протязі всього періоду вегетації. Можливе використання практично з усіма пестицидами. Спосіб підживлення Позакореневе (листове) 20гр. на 10л. води - 200 м. кв. Кореневе 80-100 рослин
6.70грн
Мікродобриво Реаком для саду та городу 25 мл
Мікродобриво Реаком сад, город (25 мл) - високоефективне екологічно чисте мікродобриво, на основі хелатів мікроелементів, для передпосівної обробки насіння і підгодівлі фруктових дерев, овочевих, ягідних культур і квітів.
6.80грн
Фертімікс-фоліар 20 г для ягід
ТЕРАФЛЕКС - S 25 гр. Ягідники беруть з ґрунту багато поживних речовин. Тому вони мають потребу в систематичному підживленні. Добриво допомагає подолати стрес від пересадки та заморозків. Покращує якість цвітіння, стимулює плодоутворення, та збільшує розміри ягід. Застосування: Розчинити вміст пакета в 10 л. води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлюють рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів на протязі всього періоду вегетації. Можливе використання практично з усіма пестицидами.
6.95грн
Новалон Добриво для альпійських горок та декоративних дерев 20 г
Добриво вноситься під час вегетації. Потрапляючи на поверхню листа, макро та мікроелементи легко проникають в тканини, де черев короткий час вступають в обмін речовин. Забезпечує ідеальний ріст та розвиток рослин. Покращує імунітет, сприяє формуванню кореневої системи, позитивно впливає на зовнішній вигляд. ЗАСТОСУВАННЯ: Розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів. Можливе використання практично з усіма пестицидами
7.40грн
Новолон Добриво Анти стрес для овочевих та фруктових культур 25 г
Добриво забезпечує найбільш сприятливі умови для росту та розвитку рослин в стресовий період (при різких коливаннях температури, недоліках живлення, після обробки пестицидами). Посилює імунітет, попереджує стрес підвищує стійкість рослин та виконує низку важливих функцій у рослинному організмі, заощаджуючи енергію рослин на їх синтез. ЗАСТОСУВАННЯ: розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів. Можливе використання практично з усіма пестицидами. Спосіб підживлення Позакореневе (листове)-25 г на 10 л води; 50 г на 10 л води100-150 м2 Кореневе-30-50 рослин, 1-2 дерева ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ: Добрива відносяться до малотоксичних речовин. При роботі слід дотримуватись загальних вимог безпеки і правил особистої гігієни, користуватися гумовими рукавичками. Після роботи вимити обличчя та руки водою з милом. Зберігати в сухому закритому приміщенні, окремо від продуктів харчування, ліків і кормів для тварин, в місцях недоступних для дітей і домашніх улюбленців. При правильному зберіганні і транспортуванні добрив, гарантійний термін зберігання З роки від дати виготовлення. Термін придатності не обмежений. Дата виробництва вказана на пакеті.
7.40грн
Фосфат мочевини Для покращення живлення 15 г
Живлення рослин - процес поглинання і засвоєння з навколишнього середовища хімічних елементів, необхідних для їх життя. Одні живильні елементи рослини поглинають з повітря у формі вуглекислого газу і молекулярного кисню, інші - з ґрунту у формі води. ФОСФАТ МОЧЕВИНИ дуже унікальний продукт, оскільки це єдина кислота в сухій кристалічній формі.
7.40грн
Універсальне добриво Флоровіт 20 мл
Флоровіт рідкий універсальний для саду та городу - це добриво, повністю розчинне у воді. Використовуючи підгодівлю, рослини краще переносять період засухи, більш стійкі до інфекцій і до різних видів стресу. Флоровіт універсальний забезпечить швидкий ріст рослини, його рясне цвітіння та високу врожайність. Добриво підходить для всіх видів рослин, які ростуть на Вашому городі і в саду, це можуть бути як декоративні дерева, квіти, так і плодово-ягідні культури. Флоровіт рідина може бути використана, як засіб по відновленню пошкоджених рослин, які піддалися сильному обмороженню (особливо плодові дерева). Засіб наносять на листя, гілки і стовбур для повного змочування і більшої ефективності. Добриво використовується у вигляді співвідношення розчину від 1:100 до 1:400. Флороивіт рідина абсолютно безпечна для людини і тварин. Склад: NPK 3-0-2; мікроелементи: 3,0% (N) азот повний; 2,0% (К2О) калію розчинного в воді; 0,007% (Сu) міді; 0,04% (Fе) заліза; 0,015 %; (Мn) марганцю; 0,002% (Мо) молібдену; 0,015% (Zn) цинку. Застосування: з березня по вересень. Процедуру проводити через кожну тиждень або два тижні. Переваги використання добрива: - рослини дають кращі плоди; - більш здорові і мають більш високу опірність; - краще переносять період посухи; - швидше ростуть.
7.70грн
Террафлекс-старт Добриво для розсади + біо стимулятор кореневої системи 25 г
ТЕРАФЛЕКС - CТАРТ 25 гр. Використовується для покращення розвитку розсади та стимулювання кореневої системи рослин в період вегетації. Покращує імунитет, сприяє кращому приживанню після пересадки. Зміцнює стійкість рослини до заморозків. Застосування: Розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між обприскуванням 10-12 днів, на протязі періоду вирощування розсади. Можливе використання практично з усіма пестицидами.
7.80грн
Мікродобриво Реаком для винограду 25 мл
Мікродобриво Реаком Виноград (25 мл) - склад мікроелементів в хелатній формі для обробки живців і саджанців, позакореневого підживлення виноградників. Склад: Mn (10-12 г / л), Cu (9-11 г / л), Zn (14-15 г / л), Co (0,05-0,10 г / л), Mo (0, 10-0,15 г / л), B (4,5-5 г / л), pН 6-8. переваги: - Сприяє збільшенню врожайності винограду. Підсилює процеси плодоутворення. - Покращує смакові якості винограду і соку. - Підвищує цукристість і знижує кислотність. - Покращує зрощення прищепи з підщепою. - Сприяє кращому розвитку кореневої системи саджанців. - Запобігає появі хвороб пов'язаних з нестачею заліза і цинку. - Має прилипають і пленкообразующими властивостями, за рахунок цього рівномірно покриває насіння і листову поверхню і ефективно поглинаються рослинами застосування: Рекомендовані терміни обробки виноградників мікродобривом: - Перед початком цвітіння; - Перед початком дозрівання ягід; - При появі ознак хлорозу.
8.05грн
Добриво для винограду ТМ Чистий лист 100 г
Торгова марка «Чистий Лист» представляє ідеальне добриво, що дає кращий результат: висока якість плодів і квітів; рання і високоякісна продукція завдяки збалансованому складу N.P.K .; відсутність хлорозу завдяки наявності заліза і магнію; повна розчинність навіть в холодній воді; компенсує дефіцит макро- і мікроелементів; ефективність і простота застосування; сумісно з пестицидами і іншими добривами. Добриво збільшує врожайність, цукристість, розмір грона і ягід, прискорює дозрівання, зменшує осипання зав'язі; Поліпшується опірність до хвороб, несприятливих погодних умов і стресів від застосування гербіцидів; Закладається більше плодових бруньок, краще визрівають паростки, поліпшується морозостійкість. У зимуючих бруньках формується більше суцвіть; Зміцнює кореневу систему. Дуже добре поєднується з органічними добривами; Ефективно і просто в застосуванні.
10.85грн
Для саду та городу