Фільтр
Торгова марка
Виробник
Застосування
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Для саду та городу

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Карбамід 100 г
Карбамід N-46%, 1 кг - саме концентроване азотне добриво. Застосовується для всіх типів грунтів. Значно підвищує родючість грунтів. Використовується також як підгодівлі для рослин для стимуляції росту, збільшення врожаю та якісних характеристик плодів. Для уникнення втрати азоту необхідно перемішувати його з грунтом при внесенні. Вага: 1 кг Особливості: не рекомендується змішувати з іншими видами добрив, особливо з аміачною селітрою. Виробник: Україна
4.00грн
Сульфат калію Врожай без нітратів 25 г
Сульфат калію 25 гр. Добриво не містить азоту і є ідеальним для підживлення овочевих культур на фінальній стадії вирощування, етапі утворення та формування плодів. Відмінне для крапельного зрошування, попереджає блокування крапельної стрічки в системах зрошення. Застосування: Розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері. Підживлення проводиться на фінальному етапі вирощування, з початку плодоутворення до початку дозрівання. Хімічний склад: Продукт являє собою комбінацію найважливіших елементів, калію (50%K2O) і сірки (18%S), в оптимальному співвідношенні і доступній для рослин формі.
5.00грн
Комплексне добриво Мастер люкс 25 г
Мінеральні добрива та стимулятори росту рослин італійської компанії Valagro», створені на основі морських водоростей, здобутих на узбережжі Атлантики, які є висококонцентрованим джерелом рослинного білка в світі. Master - високоефективне, безхлорне, водорозчинне, комплексне добриво. Збалансоване співвідношення мікро - і макроелементів задовольняє всі потреби рослини в поживних речовинах, стимулює активне і тривале цвітіння, сприяє підвищенню врожайності, підвищує опірність хворобам, покращує приживлюваність розсади, сприяє більш інтенсивного забарвлення квітів і листя. NPK 20.20.20 Застосування Розчинити 5 г препарату в 2 л води та цим розчином поливати рослини 1 раз в 7-10 днів.
6.00грн
Комплексне добриво Мастер органік 25 г
Мінеральні добрива та стимулятори росту рослин італійської компанії Valagro», створені на основі морських водоростей, здобутих на узбережжі Атлантики, які є висококонцентрованим джерелом рослинного білка в світі. Master - високоефективне, безхлорне, водорозчинне, комплексне добриво. Збалансоване співвідношення мікро - і макроелементів задовольняє всі потреби рослини в поживних речовинах, стимулює активне і тривале цвітіння, сприяє підвищенню врожайності, підвищує опірність хворобам, покращує приживлюваність розсади, сприяє більш інтенсивного забарвлення квітів і листя. Склад: NPK 13.40.13 Застосування Розчинити 5 г препарату в 2 л води та цим розчином поливати рослини 1 раз в 7-10 днів.
7.00грн
Новалон 20 г для винограду
Добриво має оптимальне співвідношення мікроелементів, що забезпечує високу врожайність та накопичення цукрів у винограду столових та технічних сортів. Забезпечує плодоносність, сприяє Ідеальному росту та розвитку рослини. ЗАСТОСУВАННЯ: розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів. Можливе використання практично з усіма пестицидами.
7.00грн
Преміум Добриво для розсади з прилипачем 20 г
Багато овочевих рослин на більшій частині території нашої країни вирощують з розсади. Цей спосіб дозволяє отримати не лише ранній, але і значно більший врожай, ніж при посіві насіння безпосередньо в ґрунт. Особливістю вирощування розсади є дотримання вимог рослини до вчасного підживлення. Добриво "ПРЕМІУМ" призначене для кореневого та позакореневого підживлення розсади всіх видів овочів, плодово-ягідних культур та квітучих рослин. Забезпечує ріст та розвиток кореневої системи, оптимізує процеси кущіння та закладання репродуктивних органів. Покращує розвиток та імунітет розсади в період вегетації, сприяє швидкому укоріненню рослин та їх розвитку. Допомагає рослині пережити травми при пересадці, а також несприятливі фактори, такі як висока температура, надлишок вологи в повітрі та ґрунті. Наявність прилипала значно поліпшить дію добрива. ЗАСТОСУВАННЯ: Розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів. Можливе використання практично з усіма пестицидами
7.00грн
Новалон Добриво для альпійських горок та декоративних дерев 20 г
Добриво вноситься під час вегетації. Потрапляючи на поверхню листа, макро та мікроелементи легко проникають в тканини, де черев короткий час вступають в обмін речовин. Забезпечує ідеальний ріст та розвиток рослин. Покращує імунітет, сприяє формуванню кореневої системи, позитивно впливає на зовнішній вигляд. ЗАСТОСУВАННЯ: Розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів. Можливе використання практично з усіма пестицидами
8.00грн
Новолон Добриво Анти стрес для овочевих та фруктових культур 25 г
Добриво забезпечує найбільш сприятливі умови для росту та розвитку рослин в стресовий період (при різких коливаннях температури, недоліках живлення, після обробки пестицидами). Посилює імунітет, попереджує стрес підвищує стійкість рослин та виконує низку важливих функцій у рослинному організмі, заощаджуючи енергію рослин на їх синтез. ЗАСТОСУВАННЯ: розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів. Можливе використання практично з усіма пестицидами. Спосіб підживлення Позакореневе (листове)-25 г на 10 л води; 50 г на 10 л води100-150 м2 Кореневе-30-50 рослин, 1-2 дерева ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ: Добрива відносяться до малотоксичних речовин. При роботі слід дотримуватись загальних вимог безпеки і правил особистої гігієни, користуватися гумовими рукавичками. Після роботи вимити обличчя та руки водою з милом. Зберігати в сухому закритому приміщенні, окремо від продуктів харчування, ліків і кормів для тварин, в місцях недоступних для дітей і домашніх улюбленців. При правильному зберіганні і транспортуванні добрив, гарантійний термін зберігання З роки від дати виготовлення. Термін придатності не обмежений. Дата виробництва вказана на пакеті.
8.00грн
Універсальне добриво Флоровіт 20 мл
Флоровіт рідкий універсальний для саду та городу - це добриво, повністю розчинне у воді. Використовуючи підгодівлю, рослини краще переносять період засухи, більш стійкі до інфекцій і до різних видів стресу. Флоровіт універсальний забезпечить швидкий ріст рослини, його рясне цвітіння та високу врожайність. Добриво підходить для всіх видів рослин, які ростуть на Вашому городі і в саду, це можуть бути як декоративні дерева, квіти, так і плодово-ягідні культури. Флоровіт рідина може бути використана, як засіб по відновленню пошкоджених рослин, які піддалися сильному обмороженню (особливо плодові дерева). Засіб наносять на листя, гілки і стовбур для повного змочування і більшої ефективності. Добриво використовується у вигляді співвідношення розчину від 1:100 до 1:400. Флороивіт рідина абсолютно безпечна для людини і тварин. Склад: NPK 3-0-2; мікроелементи: 3,0% (N) азот повний; 2,0% (К2О) калію розчинного в воді; 0,007% (Сu) міді; 0,04% (Fе) заліза; 0,015 %; (Мn) марганцю; 0,002% (Мо) молібдену; 0,015% (Zn) цинку. Застосування: з березня по вересень. Процедуру проводити через кожну тиждень або два тижні. Переваги використання добрива: - рослини дають кращі плоди; - більш здорові і мають більш високу опірність; - краще переносять період посухи; - швидше ростуть.
8.00грн
Комплексне добриво Кеміра люкс NPK 16.20.27, 20 г
Добриво забезпечує ефективне живлення рослин, особливо важливе для кімнатних рослин, які розвиваються в обмеженому просторі. Стимулює утворення квіток, продовжує період цвітіння, підвищує інтенсивність забарвлення квіток і листя, сприяє плодоутворенню. Рекомендується для підгодівлі всіх кімнатних рослин, квітів, а також овочевих культур і розсади. КЕМІРА ЛЮКС чудово підходить як для вуличних рослин, так і для домашніх, тому що є універсальним комплексним водорозчинним азотно-фосфорно-калійним мікродобривами, що містить магній, сірку і інші мікроелементи. Препаративна форма: порошкоподібне, повністю водорозчинне добриво. Склад: N-16; P-20; K-27. Вміст поживних речовин (%): Азот заг. - 16,0 Азот амм. - 7,9 Азот нитр. - 8,1 Фосфор - 20,6 Калій - 27,1 Залізо - 0,1 Бор - 0,02 Мідь - 0,01 Марганець - 0,1 Молібден - 0,002 Цинк - 0,01 Застосування Вирощування розсади Одну столову ложку (20г) розчинити в 20 л. води і поливати один раз на тиждень. Живлення кімнатних квітів Одну столову ложку розчинити в 10 л води і використовувати влітку при кожному поливі, взимку кожен третій-четвертий раз. Підживлення в теплиці Столову ложку розчинити в 10 л води і поливати один раз на тиждень. Підживлення у відкритому грунті Столову ложку розчинити в 10 л води і поливати один раз в два тижні.
9.00грн
Мікродобриво Реаком для винограду 25 мл
Мікродобриво Реаком Виноград (25 мл) - склад мікроелементів в хелатній формі для обробки живців і саджанців, позакореневого підживлення виноградників. Склад: Mn (10-12 г / л), Cu (9-11 г / л), Zn (14-15 г / л), Co (0,05-0,10 г / л), Mo (0, 10-0,15 г / л), B (4,5-5 г / л), pН 6-8. переваги: - Сприяє збільшенню врожайності винограду. Підсилює процеси плодоутворення. - Покращує смакові якості винограду і соку. - Підвищує цукристість і знижує кислотність. - Покращує зрощення прищепи з підщепою. - Сприяє кращому розвитку кореневої системи саджанців. - Запобігає появі хвороб пов'язаних з нестачею заліза і цинку. - Має прилипають і пленкообразующими властивостями, за рахунок цього рівномірно покриває насіння і листову поверхню і ефективно поглинаються рослинами застосування: Рекомендовані терміни обробки виноградників мікродобривом: - Перед початком цвітіння; - Перед початком дозрівання ягід; - При появі ознак хлорозу.
10.00грн
Мікродобриво Реаком для огірків 25 мл
РЕАКОМ-Р-ОГІРКИ - набір мікроелементів в хелатній формі для позакореневого підживлення огірків і баштанних культур, кореневого підживлення в системах крапельного зрошення, а також передпосівної обробки насіння. Підживлення мікродобривом «РЕАКОМ» сприяє: підвищенню врожайності на 20-30% прискоренню цвітіння і зав'язі плодів повному засвоєнню рослинами поживних речовин підвищенню стійкості до захворювань, посухи і холоду поліпшенню смакових якостей плодів зниження рівня нітратів в плодах збільшення термінів зберігання продукції
10.00грн
Мікродобриво Реаком для помідорів 25 мл
Мікродобриво Реаком Томати (25 мл) - високоефективне екологічно чисте мікродобриво, в біологічно активній формі на основі хелатів мікроелементів, для позакореневого підживлення томатів, перцю, баклажанів; кореневого підживлення в системах крапельного зрошення, передпосівної обробки насіння. Склад: Fe (7,5-8 г / л), Mn (5,5-6 г / л), Cu (5,5-6 г / л), Zn (8-8,5 г / л), Co (0,02-0,04 г / л), Mo (0,08-0,1 г / л), B (2,5-3 г / л), pН 6-8. переваги: - Сприяє підвищенню врожайності на 20-30%. - Покращує смакові якості плодів. - Прискорює цвітіння і зав'язь плодів. - Чи гарантує повне засвоєння рослинами поживних речовин. - Підвищує стійкість до захворювань, посухи і холоду. - Знижує рівень нітратів. застосування: Застосовується для обробки насіння і підживлення рослин (томати, баклажани, перець) з витрати: 25мл на 8-10 літрів води.
10.00грн
Мікродобриво Реаком для саду та городу 25 мл
Мікродобриво Реаком сад, город (25 мл) - високоефективне екологічно чисте мікродобриво, на основі хелатів мікроелементів, для передпосівної обробки насіння і підгодівлі фруктових дерев, овочевих, ягідних культур і квітів.
10.00грн
Мікродобриво Реаком для ягідних 25 мл
Мікродобриво Реаком Ягоди (25 мл) - високоефективне екологічно чисте мікродобриво, на основі хелатів мікроелементів, для обробки насіння і підживлення рослин. Підходить для різних ягід і плодових чагарників. Склад: Fe (7,2-7,6 г / л), Mn (5,5-6 г / л), Cu (5,4-5,7 г / л), Zn (7,5-8 г / л), Co (0,02-0,04 г / л), Mo (0,08-0,1 г / л), B (2,5-3 г / л), pН 6-8. переваги: - Сприяє повному засвоєнню поживних речовин. - Збільшує врожайність і покращує смакові якості ягід. - Підвищує вміст цукру і вітаміну С в ягодах. - Підвищує стійкість рослин до посухи, хвороб і холоду. - Знімає стресове навантаження, після обробки пестицидами. - Знижує рівень нітратів в ягодах. застосування: Вміст пакету (25мл) на 8-10 літрів води. Застосовується для обробки насіння і позакореневого підживлення ягідних культур: полуниця, суниця, малина, агрус, чорна / червона смородина та ін.
10.00грн
Для саду та городу