Фільтр
Торгова марка
Виробник
Застосування
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Для вічнозелених рослин

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Добриво для хвойних ТМ Гілея 250 мл
Гілея для хвойних - класичне комплексне мінеральне добриво для більшості хвойних рослин, вирощуваних як у відкритому грунті, так і в кімнатних умовах. Область застосування: Всі види хвойних рослин: сосна, ялина, ялівець, туя, ялиця, кипарис, модрина, араукарія та ін. Не рекомендовано підживлювати: рослини в період спокою, щойно пересаджену або куплену рослину (підживлення не раніше ніж через місяць), хворі рослини, коли не встановлена причина хворобливого стану, рослини з пошкодженою кореневою системою (коренева гниль, якщо рослина була сильно залита), на яскравому сонці або по сухій землі (перед підживленням бажано зволожити грунт водою), в холодному приміщенні, на протязі. Макроелементи, г/літр: азот загальний (N) - 26, фосфор (P2О5) - 27, калій (К2О) - 39; Мікроелементи, %: MgO - 0,05, Fe - 0,02, Mn - 0,02, B - 0,01, Cu - 0,005, Zn - 0,005, Mo - 0,001, Co - 0,001 - хелати ЕДТА; Подробнее: http://gileya.kherson.ua/ua/catalog/gileja_dlja_hvojnyh
14.00грн
Добриво для хвойних ТМ Чистий лист 300 г
Упаковки концентрату достатньо на 30 м2. Торгова марка «Чистий Лист» представляє ідеальне добриво, що дає кращий результат: Оптимальний склад поживних елементів зміцнює рослина. Високий вміст калію, сірки і фосфору оберігає від вимерзання. Сприяє збереженню чудового виду Ваших рослин, насичує хвою поживними елементами, захищаючи від пожовтіння. Забезпечує хорошу приживлюваність рослин при посадці, формування потужної кореневої системи. поєднується з будь-якими органічними добривами (компост, перегній, гній, сидерати). Прискорює здерев'яніння молодих пагонів і визрівання хвої. Виконує грунтовий дефіцит елементів живлення після активного зростання в період вегетації. Створює умови для інтенсивного росту навесні.
28.00грн
Добриво для хвойних рослин 2,5 кг
Вміст: Азот – 11%, Фосфор – 9%, Калій – 17%, Fe, В, Mg. В повній мірі забезпечує повноцінне живлення хвойних та всіх вічнозелених рослин. Завдяки вмісту легкодоступного заліза та магнію, сприяє формуванню яскравого та насиченого забарвлення хвої, підвищує стійкість рослин до хвороб і шкідників. Рекомендовані середні дози внесення: Висаджування – 50-70 г/лунку При підживленні: - раз на 2-3 тижні – 20-25 г/10л води - раз на 3-4 тижні – 30-35 г/10л води
53.00грн
Добриво для хвойних ТМ Чистий лист 1,2 кг
Торгова марка «Чистий Лист» представляє ідеальне добриво, що дає кращий результат: Оптимальний склад поживних елементів зміцнює рослина. Високий вміст калію, сірки і фосфору оберігає від вимерзання. Сприяє збереженню чудового виду Ваших рослин, насичує хвою поживними елементами, захищаючи від пожовтіння. Забезпечує хорошу приживлюваність рослин при посадці, формування потужної кореневої системи. поєднується з будь-якими органічними добривами (компост, перегній, гній, сидерати). Прискорює здерев'яніння молодих пагонів і визрівання хвої. Виконує грунтовий дефіцит елементів живлення після активного зростання в період вегетації. Створює умови для інтенсивного росту навесні.
91.00грн
Комплексне добриво Арві Для хвойних рослин 1 кг
При використанні даного добрива , рослини отримують всі необхідні макро -і мікроелементи. Рослини стають більш стійкими до обмороження , легше переносять зиму . Після чого , навесні рослини починають швидше розвиватися і стають більш насиченого кольору . Добриво застосовується ранньою осінню . Також під час посадки . Добриво ЄС. Тип - НПК добриво В.1.1 склад : Азот загальний ( N) -8 % Фосфор загальний ( P2O5) -20 % Калій ( K2O ) -30 % Сірка ( SO3 ) -7,5 % Цинк ( ZN ) -0,015 % Для туй , 70-120гр на одну рослину Для низькорослих сосен , ялинок 10-25гр на одну рослину Для тисів , ялівців , ялиць 50-100гр на одну рослину Для ялин , сосен , модрин 100-200гр на одну рослину
0.00грн
Комплексне добриво Арві для хвойних рослин 5 кг
При використанні даного добрива , рослини отримують всі необхідні макро -і мікроелементи. Рослини стають більш стійкими до обмороження , легше переносять зиму . Після чого , навесні рослини починають швидше розвиватися і стають більш насиченого кольору . Добриво застосовується ранньою осінню . Також під час посадки . Добриво ЄС. Тип - НПК добриво В.1.1 склад : Азот загальний ( N) -8 % Фосфор загальний ( P2O5) -20 % Калій ( K2O ) -30 % Сірка ( SO3 ) -7,5 % Цинк ( ZN ) -0,015 % Для туй , рослин сімейства Туєв 70-120гр на одну рослину Для низькорослих сосен , елечек 10-25гр на одну рослину Для тисів , ялівців , ялиць 50-100гр на одну рослину Для ялин , сосен , модрин 100-200гр на одну рослину
0.00грн
NPK+Мікроелементи Добриво для вічнозелених та хвойних рослин 20г
Рекомендується для підживлення хвойних насаджень . Допомагає рослинам краще приживатися після пересаджування , позитивно впливає на зовнішній вигляд, підвищує імунітет до хвороб та несприятливих погодніх умов (посуха, заморозки). Застосування: Розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів на протязі всього періоду вегетації. Можливе використання практично з усіма пестицидами.
7.00грн
Комплексне добриво Мастер для хвойних рослин 25 г
Мінеральні добрива та стимулятори росту рослин італійської компанії Valagro», створені на основі морських водоростей, здобутих на узбережжі Атлантики, які є висококонцентрованим джерелом рослинного білка в світі. Master - високоефективне, безхлорне, водорозчинне, комплексне добриво. Збалансоване співвідношення мікро - і макроелементів задовольняє всі потреби рослини в поживних речовинах, стимулює активне і тривале цвітіння, сприяє підвищенню врожайності, підвищує опірність хворобам, покращує приживлюваність розсади, сприяє більш інтенсивного забарвлення квітів і листя. NPK 8.5.14 Застосування Розчинити 5 г препарату в 2 л води та цим розчином поливати рослини 1 раз в 7-10 днів.
7.00грн
Брексіл Комбі Добриво для туй та хвойних рослин 20 г
Туя - це прикраса на вашій ділянці. Вона невимоглива до умов зростання, зимостійка. Живе більше 100 років і не одне покоління людей радує своєю формою та вічнозеленими гілочками. Довготривала краса туї залежить від правильного догляду. Існує помилкова думка, що вічнозелені не потребують особливого догляду, а власник піклується про них лише після того як вони почитають хворіти. Допомога, що запізнилася, вже не рятує. На місці відмерлих гілок ніколи не виростуть нові а дерево втрачає свою декоративність. Тому використання добрива «БРЕКСІЛ КОМБІ» тривалого терміну дії призначене для підживлення туй та всіх видів хвойних рослин протягом усього року забезпечує правильний ріст та інтенсивний розвиток рослин.
13.00грн
Добриво для туй, хвойних та вічнозелених рослин 5 кг
Комплексне, мінеральне, гранульоване добриво подовженої дії, забезпечує збалансований догляд за хвойними рослинами протягом сезону. Містить всі необхідні для живлення елементи в оптимальному співвідношенні та легкодоступній для рослин формі. Допомагає рослинам краще приживатися після пересаджування, позитивно впливає на зовнішній вигляд, підвищує імунітет до хвороб та несприятливих погодніх умов (посуха, заморозки). Безпечні для дотику гранули - дарують повне відчуття комфорту, їх можна брати руками, не утворюють пилу під час внесення, не мають запаху. Завдяки їх дрібному розміру добриво забезпечує рівномірне живлення. ЗАСТОСУВАННЯ: В період вегетації: для підвищення імунітету рослин добриво рівномірно розподіляють по поверхні ґрунту, після чого поливають. Не слід допускати попадання гранул на листя рослин.
156.00грн
Для вічнозелених рослин