Фільтр
Торгова марка
Виробник
Застосування
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Для садових квітів

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Добриво Скоттс Еверріс Добриво для бегонії 5 г
Бегонія - дуже популярна кімнатна квітка. У сімействі бегонієвих налічується до тисячі різновидів. Ця рослина відрізняється гарними квітами, забарвленням і формою листя. Квітка користується заслуженою популярністю тому, що догляд в домашніх умовах не занадто складний та полягає в поливі, створенні підвищеної вологості повітря, захисті від прямих сонячних променів, правильному зимовому зберіганні та найголовніше в підживлені добривами. Якщо ви вирішили підживлювати квіти, використовуйте спеціальні суміші для бегонії, які містять всі необхідні поживні речовини в потрібній пропорції. Високоякісне, багатокомпонентне водорозчинне мінеральне добриво застосовується для підживлення різних видів бегонії . Систематичне застосування добрив забезпечує правильний ріст, здоровий вигляд рослин та багатократне цвітіння. Заощаджує енергію рослин, чим покращує імунітет, стійкість до хвороб та якість цвітіння.
6.00грн
Добриво Террафлекс-F  для троянд 15 г
Троянди 8 садку і вдома довше радують своїм пишним цвітінням при регулярному підживленні. Добриво допоможе створити прекрасний розарій і забезпечить гарну бутонізацію. При умові регулярного підживлення, садові троянди легше переносять зиму, весняні заморозки та спекотне літо. ЗАСТОСУВАННЯ: розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів. Можливе використання практично з усіма пестицидами. ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ: Добрива відносяться до малотоксичних речовин. При роботі слід дотримуватись загальних вимог безпеки і правил особистої гігієни, користуватися гумовими рукавичками. Після роботи вимити обличчя та руки водою з милом. Зберігати в сухому закритому приміщенні, окремо від продуктів харчування, ліків і кормів для тварин, в місцях недоступних для дітей і домашніх улюбленців. При правильному зберіганні і транспортуванні добрив, гарантійний термін зберігання 3 роки від дати виготовлення. Термін придатності не обмежений. Дата виробництва вказана на пакеті.
6.00грн
Комплексне добриво Біохелат для квітуючих рослин 10 мл
Для Агератуму, Бальзаміну, Бегонії, Камелії, Лобелії, Маргаритки, Петунії, Спатифиллума, Фіалки, Фуксії, Цикламена, квітучих цибулинних та інших. Вміст мікроелементів повертає желтеющим або сірим листям здорове стан, досягається повноцінне і тривале цвітіння, посилюється яскравість квіткових відтінків, підвищується опірність до хвороб, гнилі і переохолодження. Склад N заг. - 4,1% (N (NO3) - 1,9%, N (NН 4) - 1,0%,N (NН2) - 1,2%), P2O5 - 4,1%, К2О - 5,8%, Mg - 0,3%. Мікроелементи: Fe - 0,05%, Mn - 0,03%, Zn - 0,025%, B - 0,02%, Cu - 0,004%, Co - 0,001%, Mo - 0,002%, I - 0,0005%, Ti - 0,0002%. ОЕДФ, ЕДОФ, активатор - 0,01%, азотна - 0,3% і лимонна кислота - 1,8%. ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗУВАННЯ Розчинити вміст пакета в 2 л води. Обприскувати цим розчином листя рослин або поливати під корінь раз в два тижні.
6.00грн
Комплексне добриво Біохелат для троянд 10 мл
Збалансоване співвідношення макро - і мікроелементів задовольняє всі потреби рослини в поживних речовинах, стимулює активне і тривале цвітіння, підвищує опірність хворобам, сприяє більш інтенсивного забарвлення квітів і листя. Склад N заг. - 6,0 % (N(NO3) - 2,0 %, N(NН 4) - 2,0 %, N(NН 4) - 2,0 %,), P2O5 - 3,8 %, К2О - 3,8 %, Mg - 0,3%. Мікроелементи: Fe - 0,05%, Mn - 0,03%, Zn - 0,025%, B - 0,02%, Cu - 0,004%, Co - 0,001%, Mo - 0,002%, I - 0,0005%, Ti - 0,0002%,) ОЕДФ, ЕДОФА, активатор - 0,01%, азотна - 0,3% і лимонна кислота - 1,8%. ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗУВАННЯ Розчинити вміст пакета в 2 л води. Обприскувати цим розчином листя рослин або поливати під корінь раз в два тижні.
6.00грн
Мікродобриво Реаком для квітів 25 мл
Добриво для квітів Реаком Квітник (Троянди, тюльпани, хризантеми, фіалки та ін.) - композиція мікроелементів в хелатній формі для кореневого та позакореневого підживлення квітучих рослин. Застосування високоефективного екологічно чистого мікродобрива Реаком Квітник сприяє: збільшенню квіток; збільшення термінів цвітіння і бутонізації, насиченню кольору; поліпшенню дозрівання пилку і насіння; підвищує імунітет до грибкових захворювань. Застосовується для кореневого та позакореневого підживлення квітучих рослин. Норми витрати добрива Реаком. Полив добривом Реаком: 25мл. на 8-10 літрів води для поливу під корінь або в лунки. Обприскування добривом Реаком. Розвести вміст пакету в 8-10 літрах води і обприскати цим розчином рослину. Обприскування можна починати з появою перших листків і далі з інтервалом 1-2 тижні.
10.00грн
Добриво для квітучих рослин ТМ Чистий лист 100 г
Торгова марка «Чистий Лист» представляє ідеальне мінерально комплексне добриво, що дає кращий результат: висока якість плодів і квітів; рання і високоякісна продукція завдяки збалансованому складу N.P.K .; відсутність хлорозу завдяки наявності заліза і магнію; повна розчинність навіть в холодній воді; компенсує дефіцит макро- і мікроелементів; ефективність і простота застосування; сумісно з пестицидами і іншими добривами. Застосування продукції ТМ «ЧИСТИЙ ЛИСТ» - кращий спосіб підтримки родючості грунту. Добриво забезпечує повноцінне живлення для рослин і може бути використано в будь-якій системі поливу (краплинне зрошення, дощування, гідропоніка і т.д.) «ЧИСТИЙ ЛИСТ» знімає стреси від впливу гербіцидів і несприятливих погодних умов, підвищує опірність рослин хворобам, що призводить до набирання врожаю в 1,5-2 рази. Запобіжні заходи: Рекомендується виконувати роботи в рукавичках. При попаданні на шкіру промити водою з милом. Не допускати попадання в їжу і всередину організму. При попаданні в очі промити великою кількістю води. При попаданні всередину організму випити кілька склянок води, і викликати блювоту. Звернутися до лікаря. Рекомендації зі зберігання: Зберігати в сухому, темному, недоступному для дітей місці окремо від ліків і харчових продуктів при t від -20 до + 35 ° С. Термін придатності: 36 місяців.
10.85грн
Добриво для троянд ТМ Чистий лист 100 г
Мінеральне комплексне добриво N16: P16: K15: Mg2 + комплекс мікроелементів + фітогормони + вітаміни. Торгова марка «Чистий Лист» представляє ідеальне добриво, що дає кращий результат: підсилює яскравість квіткових відтінків; повноцінне і тривале цвітіння; сприяє утворенню більшої кількості нових вегетативних пагонів; підвищує опірність до хвороб, гнилей та переохолодження; засвоюється рослинами на 95-97%. склад: Макроелементи (%): всього N - 16, N03-N - 6, NH4-N - 10, P205 - 16, K2О - 15; Мікроелементи: MgO - 2, Бор (В) - 0,02, Залізо (Fe) - 0,07, Марганець (Мn) - 0,03, Цинк (Zn) - 0,01, Мідь (Cu) - 0,005, Молібден (Мо) - 0,001; Фітогормони 170 мг / кг; Вітаміни 120 мг / кг. Рекомендується застосовувати протягом усього вегетаційного періоду. Регулярний полив підвищує ефективність застосування добрива. Всі поживні елементи, що містяться в добриві, повністю розчиняються. Застосування продукції ТМ «ЧИСТИЙ ЛИСТ» - кращий спосіб підтримки родючості грунту. Добриво забезпечує повноцінне живлення для рослин і може бути використано в будь-якій системі поливу (краплинне зрошення, дощування, гідропоніка і т.д.) Запобіжні заходи: Рекомендується виконувати роботи в рукавичках. При попаданні на шкіру промити водою з милом. Не допускати попадання в їжу і всередину організму. При попаданні в очі промити великою кількістю води. При попаданні всередину організму випити кілька склянок води, і викликати блювоту. Звернутися до лікаря. Рекомендації зі зберігання: Зберігати в сухому, темному, недоступному для дітей місці окремо від ліків і харчових продуктів при t від -20 до + 35 ° С. Термін придатності: 36 місяців.
11.00грн
Добриво для фіалок ТМ Чистий лист 100 г
Мінеральне добриво для фіалок ТМ Чистий лист, 100 г. Надійний захист та комплекс всього необхідного для Ваших фіалок, що стосується живлення та нормального функціонування. Забезпечить екологічну чистоту та нормальні показники кислотності ґрунту, які будуть оптимальними для зеленого улюбленця. Якісна упаковка вмісту якої вистачить для розведення до 150 літрів підживки. Незамінна річ в домі кожної господарки, яка полюбляє цю екзотичну рослину.
11.00грн
Добриво петуній і пеларгоній ТМ Чистий лист 100 г
Добриво N14: P9: K17: Mg2 + комплекс мікроелементів + фітогормони + вітаміни. Торгова марка «Чистий Лист» представляє ідеальне добриво, що дає кращий результат: забезпечує рослини повноцінним, безперервним живленням, дбайливо взаємодіючи з кореневою системою; стимулює цвітіння, збільшує кількість квітів і якість бутонізації; збільшує зростання наземної і кореневої частини рослин; підвищує стійкість культур до посухи; засвоюється рослинами на 95-97%. склад: Макроелементи: всього N 14, N03-N 6, NH4-N 8, P205 9, K2О 17; Мікроелементи: MgO 2, Бор (В) 0,02, Залізо (Fe) 0,07, Марганець (Мn) 0,03, Цинк (Zn) 0,01, Мідь (Cu) 0,005, Молібден (Мо) 0,001; Фітогормони 170 мг / кг; Вітаміни 120 мг / кг. Рекомендується застосовувати протягом усього вегетаційного періоду. Регулярний полив підвищує ефективність застосування добрива. Застосування продукції ТМ «ЧИСТИЙ ЛИСТ» - кращий спосіб підтримки родючості грунту. Добриво забезпечує повноцінне живлення для рослин і може бути використано в будь-якій системі поливу (краплинне зрошення, дощування, гідропоніка і т.д.) Запобіжні заходи: Рекомендується виконувати роботи в рукавичках. При попаданні на шкіру промити водою з милом. Не допускати попадання в їжу і всередину організму. При попаданні в очі промити великою кількістю води. При попаданні всередину організму випити кілька склянок води, і викликати блювоту. Звернутися до лікаря. Рекомендації зі зберігання: Зберігати в сухому, темному, недоступному для дітей місці окремо від ліків і харчових продуктів при t від -20 до + 35 ° С. Термін придатності: 36 місяців.
11.00грн
Добриво Чарівна суміш для азалій 0,5 л
для азалій та рододендронів, для гортензій Вид: органо-мінеральне, рідке Склад: азот – 2%, фосфор – 1,6%, калій – 2%, кальцій – 1%, залізо – 0,7%, магній – 0,35%, бор – 0,003%, марганець – 0,1%, мідь – 0,025%, цинк – 0,01%, молібден – 0,0001% Призначення: для рослин проростаючих на кислих грунтах
11.00грн
Добриво для азалій ТМ Гілея 250 мл
Область застосування: Кімнатні та садові рослини, які віддають перевагу кислому середовищу (ацидофільні): азалія, рододендрон, олеандр, гортензія, камелія, верес, еріка, андромеда та ін. Не рекомендовано підживлювати: рослини в період спокою, щойно пересаджену або куплену рослину (підживлення не раніше ніж через місяць), хворі рослини, коли не встановлена причина хворобливого стану, рослини з пошкодженою кореневою системою (коренева гниль, якщо рослина була сильно залита), на яскравому сонці або по сухій землі (перед підживленням бажано зволожити грунт водою), в холодному приміщенні, на протязі. Макроелементи, г/літр: азот загальний (N) - 40, фосфор (P2О5) - 18, калій (К2О) - 25; Мікроелементи, %: MgO - 0,05, Fe - 0,02, Mn - 0,02, B - 0,01, Cu - 0,005, Zn - 0,005, Mo - 0,001, Co - 0,001 - хелати ЕДТА; Кислотність: рН 4.
12.00грн
Комплексне мінеральне добриво для квітів Кеміра  50г
Добриво забезпечує ефективне живлення рослин, особливо важливе для кімнатних рослин, які розвиваються в обмеженому просторі. Стимулює утворення квіток, продовжує період цвітіння, підвищує інтенсивність забарвлення квіток і листя, сприяє плодоутворенню. Рекомендується для підгодівлі всіх кімнатних рослин, квітів. КЕМІРА чудово підходить як для вуличних рослин, так і для домашніх, тому що є універсальним комплексним водорозчинним азотно-фосфорно-калійним мікродобривами, що містить магній, сірку і інші мікроелементи. Препаративна форма: порошкоподібне, повністю водорозчинне добриво.
15.00грн
Комплексне добриво Біохелат для квітуючих рослин 10 мл
Для Агератуму, Бальзаміну, Бегонії, Камелії, Лобелії, Маргаритки, Петунії, Спатифиллума, Фіалки, Фуксії, Цикламена, квітучих цибулинних та інших. Вміст мікроелементів повертає желтеющим або сірим листям здорове стан, досягається повноцінне і тривале цвітіння, посилюється яскравість квіткових відтінків, підвищується опірність до хвороб, гнилі і переохолодження. Склад N заг. - 4,1% (N (NO3) - 1,9%, N (NН 4) - 1,0%,N (NН2) - 1,2%), P2O5 - 4,1%, К2О - 5,8%, Mg - 0,3%. Мікроелементи: Fe - 0,05%, Mn - 0,03%, Zn - 0,025%, B - 0,02%, Cu - 0,004%, Co - 0,001%, Mo - 0,002%, I - 0,0005%, Ti - 0,0002%. ОЕДФ, ЕДОФ, активатор - 0,01%, азотна - 0,3% і лимонна кислота - 1,8%. ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗУВАННЯ Розчинити вміст пакета в 2 л води. Обприскувати цим розчином листя рослин або поливати під корінь раз в два тижні.
16.00грн
Комплексне добриво Мастер Еліт для фіалок 0,3 л
Master (Мастер) - Еліт, 0.3 л, Фіалка - високоефективне мінеральне багатокомпонентне добриво у вигляді концентрованого розчину NPK з мікроелементами, амінокислотами, фітогормонами, вітамінами і стимуляторами росту в легкодоступній для рослин формі. Збалансований склад добрива повністю задовольняє потреби для кореневого підживлення всіх видів фіалок. Ефективність: забезпечує активне і довге цвітіння, збільшує розмір та інтенсивність забарвлення квітки, покращує декоративні властивості рослини, впливає на формування правильного листа, підсилює захисні функції рослини до хвороб і гнилі. Склад:азот-3%,фосфор-8%,калій-5%,мікроелементи B,Cu,Zn,Mn,Fe,Mo. Термін придатності 3 роки Виробництво Україна Застосування 1 ковпачок(5мл) розвести в 1 літрі воды. Подгодовувати з березня по вересень 1 раз в 2 тижні,з жовтня по лютий 1 раз в місяць.
17.00грн
Добриво Агрілайн для азалій 0,5 л
Високоефективне комплексне органо-мінеральне добриво для азалій, у яке входять гумінові солі та збалансований комплекс макро- та мікроелементів у легкодоступній формі, що забезпечує високу ефективність застосування. Добриво стимулює розвиток сильної кореневої системи. На 1 л води розчинити 25 мл добрива.
18.00грн
Для садових квітів