Фільтр
Торгова марка
Виробник
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Стимулятори

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Гумат калію 10 г
Застосування препарату прискорює ріст і розвиток рослин, підвищує їх імунітет, стійкість до заморозків, посухи, перезволоження. Прискорюється проростання насіння, приживлення розсади та саджанців. Сприяє підвищенню корнеобразования і обмін речовин в рослині - це підвищує ефективність використання мінеральних добрив. Замочування насіння, діток цибулинних рослин, живців (останні занурюють на 1/3): 3 г препарату розчинити в 10 л води і витримати 1 добу Для поливу і позакореневих підживлень: 0.8-1.2 г препарату розвести в 10 л води і обробити рослини 3 рази з інтервалом 10 днів в період висадки, бутонізації та цвітіння. Обробку доцільно поєднувати з підживленням мінеральними добривами. Для точного дозування складу пакета розчинити в 1 л води. У 100 мл концентрату полягає 1г препарату.
3.00грн
Гумат натрію 10 г
Гумат натрію - чудове природне натуральне органічне добриво, яке благотворно впливає на ріст і активну життєдіяльність рослини. Воно -Універсальне, підходить для будь-яких рослин, як квітучих, так і плодово-ягідних. Це органічне добриво сприяє активному росту рослини, зміцненню та розвитку кореневої системи, пишного цвітіння, якісної зав'язі і великої врожайності рослини. Воно є природним антидепресантом для рослини - підвищує стресостійкість, сприяє активізації захисних сил рослини. Спосіб застосування: 5 г порошку (1 чайна ложка) необхідно розвести в 1 л гарячої води. Отриманий розчин потому 6:00 злити від осаду. Замочування насіння: 100 мл отриманого розчину розвести до 1 л води. Спочатку знежирити насіння в 1% розчині марганцевокислого калію з наступним промиванням на 20 хв., а потім замочити на 24-72 годин залежно від культури. Полив: 0,5 л отриманого розчину розвести у 10 л води. Норма поливу 0,5 л на одну рослину. Полив необхідно проводити до 3-х разів: 1-й - коли рослина сходить; 2-й - коли вона кущиться і розвивається; 3-й - коли вона зацвітає.
3.00грн
Бурштинова кислота 2 г
Бурштинова кислота прискорює ріст і розвиток рослин, а також підвищує стійкість культур до стресових умов. В основному використовують для замочування насіння квітів та овочів. (2г на 10 л води)
4.50грн
Гумат зав'язь 10 г
Високоефективне гумінове добриво, яке: володіє властивостями стимулятора та регулятора росту рослин є антидепресантом практично для всіх с/г культур впливає на стабілізацію рибонуклеїнової кислоти (мРНК); відновлює родючість ґрунту, задовольняє всі потреби рослини у поживних речовинах; підвищує приживаність розсади; стимулює активне та довготривале цвітіння; сумісний з пестицидами, має ефект прилипача; сприяє суттєвому зростанню врожайності. Застосовується на всіх стадіях розвитку. Профілактика захворювань рослини. Склад: Гумат Калію ГК-В-40. Масова частка сухої речовини не менше 400 гр./л.; Гумінові кислоти; Макроелементи, не менше гр./л., N-7,1; P-5,4; K-16,6 ; Мікроелементи Mg, Zn, B, Mo, Cu, Na, Ca, Fe, S. pH для 0.5% водного розчину, не більше 9,0. Заходи безпеки: Під час роботи з добривом дотримуватися правил особистої безпеки. Зберігати добриво у сухому прохолодному місці, недоступному для дітей. Препарат застосовувати у вечірній або ранішній час у суху безвітряну погоду. Нетоксичний для бджіл. При застосуванні порадитись з фахівцем. Сумісний з пестицидами, проте перед застосуванням рекомендовано проводити тест на сумісність. Виробник: ПАТ «Живиця», 77522 Україна, Івано-Франківська обл. Долинський р-н, смт. Вигода, вул. Заводська 4 Термін придатності: 3 роки від дати виробництва Дата виробництва є номером партії пакування.
9.00грн
Укорінювач ХелпРост 35 мл
Призначення: обробка розсади овочевих культур та квітів,саджанців, дорослих дерев. Переваги: Прискорює коренеутворення; Стимулює швидкий ріст і розвиток кореневої системи; Покращує приживаність розсади при садінні та пересаджуванні.
9.00грн
Стимулятор Гетероауксин Супер 5 г
Для поліпшення росту і збільшення зав'язі рекомендується проводити обробку кореневої системи біостимулятором. Регулятори росту рослин необхідні при поганій врожайності або недостатньому догляді. Засіб «Гетероауксин супер» має ряд переваг: Збільшує врожайність на 15-30%; Покращує смакові якості плодів; Прискорює термін дозрівання; Стійкість до несприятливих факторів; Сприяє збільшенню зав'язей. Спосіб застосування. Перед висадкою рослин необхідно вмочити кореневу систему в розчин. Для кожної культури необхідно дотримуватися правильного часу замочування, вказане на упаковці.
10.00грн
Універсальне мікродобриво Зав'язь 25 мл
Біостимулятор фотосинтетичної активності. Має хорошу ефективність по оновленню після стресу. Застосовують на овочних, плодових, ягідних і технічних культурах, а також на винограді кімнатних і вуличних рослинах. призначення: В умовах стресу виробництво власних фітогормонів рослиною зменшується. У період цвітіння це може привести до повного опадання кольору і втрати врожаю в цілому. Тому при обробці рослини даним препаратом - рослина отримує вже готові фітогормони, в свою чергу з кожної квіточки формує гаранатованая зав'язь. склад: Калій (K 2 O) - 0.6% Цинк (Zn) - 1.5% Карбогідрати - 3.5% Алгіновой кислота - 1% Цитокініни - 600 ppm Бетаїн - 100 ppm З початку цвітіння і до появи першої зав'язі можна проводити обробку не більше двох разів з інтервалом 7-10 днів. Склад пакету розчинити в 10 л води і провести обприскування до 2 соток.
10.00грн
Укорінювач
Корневин, СП (5 г / кг індолилмасляної кислоти) -стимулює ріст коріння у черешків, розсади, цибулин, для плодових, овочевих, ягідних і квіткових культур, а також для кімнатних рослин. Корневин використовується для вкорінення саджанців плодових, ягідних, декоративних і квіткових культур, для прискорення їх коренеутворення при живцюванні, поліпшення приживлення розсади овочевих та квіткових культур при пересадках. Корневин застосовується в сухому вигляді і у вигляді розчину. У сухому вигляді. Кореневу систему саджанців або розсади опудрити перед висадкою. Живці перед укоріненням змочити водою і занурити їх нижню частину в препарат. 5 г препарату на 25-50 рослин. У вигляді розчину. Вміст пакету (5 г) розчинити в 5 л води. Саджанці та розсаду поливати отриманим розчином під корінь після посадки. Препарат сумісний з будь-яким пестицидом. Запобіжні заходи. 3 клас небезпеки (помірно 9 небезпечна речовина). Для приготування робочого розчину не користуватися харчової посудом. Під час роботи не можна курити, пити і приймати їжу. Після роботи вимити руки з милом. Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів, ліків і кормів. Порожню упаковку утилізувати з побутовим сміттям. Робочий розчин зберіганню не підлягає.
12.50грн
Цитокінінова паста 1,5 мл
Цитокининова паста, 1,5 мл - спеціальний засіб з цитокинином, яке добре стимулює : повторне цвітіння рослини, пробудження сплячих бруньок, розростання нових з метою утворення молодих квітконосів і пасинків. Склад: цитокининова паста виготовлена на основі гормонів та спеціальних вітамінів, які дозволяють легко провести розмноження без загрози для материнської рослини. Використовується: для всіх видів рослин. Найчастіше пасту застосовують в домашніх умовах для повторного цвітіння на орхідеях, сукулентах, камеліях, трояндах, сенполії (кімнатні фіалки), гібіскусах, цитрусових і т.д. Результат: паста забезпечує рясне цвітіння, допоможе утворити рунисту форму рослини, а також врятувати помираючу рослину. Результат проявляється через 3-10 днів після застосування. Правила зберігання: в захищеному від світла місці при температурі -5 ... +12 . Перед застосуванням нагріти до кімнатної температури. Об'єм: 1,5 мл Виробник: Україна
14.00грн
Добриво Циркон 2 мл
Циркон - імуномодулятор, коренеутворювач, індуктор цвітіння - препарат широкого спектру дії має сильну фунгіцидну та антистресову дію. Нормалізує гомеостаз (обмін) рослин, захищає їх від забруднення важкими металами. Виготовляється з природного сировини - ехінацеї пурпурової. Препарат фірми НЕСТ-М, автор Мальована М.М. Діюча речовина препарату "Циркон": розчин гідроксикоричних кислот в спирті 0,1 г/л. -препарат поліфункціональний, -принцип дії: не стимуляція, а індукція, -без стресу, тобто запуск механізму роботи на клітинному рівні. Особливість: діє краще за мінімальної концентрації (1 мг/га) Дія циркону - при замочуванні насіння збільшує енергію проростання і схожість, активізує ростові процеси та збільшує біомасу рослин, підвищує урожайність, вихід зрілих насіннин. Циркон збільшує в 2,5 рази проникнення води через оболонку насіння, мають міцну шкаралупу. В результаті отримується розсада високої якості з потужною кореневою системою. Однак слід враховувати, що циркон діє жорсткіше, ніж епін, тому дозування повинні бути мінімальні, їх не можна перевищувати. - є стимулятором коренеутворення (і збільшує їх обсяг до 300%), можна використовувати разом з гетероауксином для вкорінення живців. Дозволяє ефективно вкорінювати живці сакури, мигдалю,бузку,вишні повстяної, барбарису,троянд, клематисів, хвойних (ялина коніка, туя, кипарисовик, ялівець), смородини, клонові підщепи. Прискорює ріст коренів і надземної частини сіянців модрини та сосни. - є індуктором цвітіння - прискорює цвітіння та протидіє осипання зав'язей. У хризантем збільшує у 2-3 рази кількість розкритих квіткових кошиків. У троянди прискорює на 10 днів термін початку цвітіння; - циркон уповільнює старіння зрізаних квітів; - ефективний проти осипання зав'язей; - виявляє антистресову активність: при пересадці: зменшує транспірацію, підвищує всмоктування води і поживних речовин, підвищує ефективність фотосинтезу, приживлюваність і ріст пересаджених рослин після обробки цирконом значно вище, ніж контрольних. В умовах посухи чинить адаптогенну дію. у рослин оброблених цирконом зростає фотосинтетичний потенціал, збільшується листова поверхня і загальна біомаса. - володіє фунгіцидними і частково противірусними властивостями, немає звикання до препарату. Ефективний проти борошнистої роси, знижує зараженість пероноспорозом на 20-60%.
14.50грн
Укорінювач
Корневин (макро - і мікроелементи NPK (19:19:19), гіперауксін) - це добриво - корнеутворювач, який стимулює зростання і розвиток кореневої системи. Комплекс хелатних добрив - Корневін - це спеціальна композиція макро- і мікроелементів і біологічно активних речовин, для стимуляції коренеутворення і розвитку кореневої системи. Застосування препарату Корневин: Розчинити вміст пакета 10 грам в 10 літрах води і замочити в отриманому розчині рослину (саджанець, розсаду або нижні частини живця при висадці) протягом 4-6 годин, після чого здійснити висадку рослини. Полив під корінь: розчинити 10 грам пакета в 10 літрах води і поливати рослину під корінь відразу після висадки, повторити операцію через 10 днів. Витрата робочого розчину: для овочевих культур і квітів становить 50-100 мл на одну рослину; саджанці кущів винограду - 300-400 мл; плодових, паркових і хвойних дерев - 2-3 літра; при пересадці дорослих дерев полив можна проводити 2-3 рази з інтервалом 10-15 днів, 3-10 літрів робочого розчину на одне дерево (в залежності від віку дерева). Препарат належить до групи нетоксичних, малонебезпечних речовин. Екологічно чистий. Гарантійний термін зберігання 3 роки.
15.00грн
Добриво екомікс Епін максі 2 мл
Універсальний антистресовий адаптоген, відновлює пошкоджені рослини, ефективний захист від заморозків. Агромікс Епін Максі забезпечує: - Прискорений проростання насіння; - Укорінення зростання розсади при пікіровці і пересадці; - Прискорення дозрівання і збільшення врожайності; - Захист рослин від заморозків і інших несприятливих умов; - Підвищення стійкості до фітофторозу, пероноспорозу, парші, бактеріозу та фузаріозу; - Відродження ослаблених і омолоджування старих рослин за рахунок стимуляції бічного паросткоутворення. - Зниження в рослині кількості токсинів, важких металів, радіонуклідів, надлишок нітратів. Використання Епін-максі: 2 мл (1 ампула) Епін-максі на 10 л води. 1 ампула - 2 мл або приблизно 80 крапель. Передпосівна і предпосадочная обробка Насіння овочевих культур замочують у розчині Епін-максі (1-2 краплі на 100 мл води для томатів, огірків, перців, баклажанів) 18-20 годин при t + 20 ° С. Насіння квіткових культур 4 краплі Епін-максі на 100 мл води на 18-20 годин. Цибулини квіткових культур і черешки замочують перед посадкою в розчині Епін-максі (2 мл на 4 л води) 24 і 12 годин відповідно. Бульби картоплі обприскують перед посадкою (2 мл на 500 мл води на 100 кг картоплі). Обприскування вегетуючих рослин -2мл Епін-максі розчиняють в 10 л води і ретельно перемішують. Обприскування проводять рівномірно змочуючи листя. Робочий розчин використовують в день приготування. НЕ допускати лужного середовища! Обробка рослин проводиться в наступні фази: Картопля, томати - бутонізація - початок цвітіння; Коренеплоди - по сходам; Огірки - 2-3 справжніх листків з повторенням у фазі бутонізації; Перці - на початку бутонізації з повторенням у фазі цвітіння; Тюльпани - при появі бутонів; Плодово-ягідні - в фазі бутонізації з повторенням через 20 днів; (Витрата становить 2-5 л розчину на молоде дерево і 5-8 л розчину на доросле дерево); При стресових умовах вирощування (недолік світла, заморозки, початок хвороб, і тд) обприскування проводять кожні 7-10 днів до одужання рослин. Препарат практично безпечний для людини, теплокровних тварин, риб, бджіл та інших корисних комах. Не забруднює довкілля. Клас небезпеки - III (в якості розчинника використовується технічний етиловий спирт з добавкою шампуню для кращої змочуваності поверхні листя).
16.00грн
Біостимулятор росту Віва 25 мл
Віва - стимулятор росту на основі рослинних екстрактів. Речовини, що входять до складу біостимулятора Віва, а саме пептиди, гумінові кислоти, протеїни, амінокислоти, комплекс вітамінів, фолієва кислота, відновлюють родючість ґрунту, покращують гормональний баланс рослин, збільшують кількість зав'язі, збільшують масу плодів, їх одночасне дозрівання. На піщаних грунтах стимулятор росту Віва може бути використані для всіх типів зрошення, при цьому дозування повинне бути знижене до 4 - 6 л / га. Застосування стимулятору росту Віва на картоплі дає прибавку до врожаю більше 20%, при цьому гарантуючи чудову якість бульб та їх рівномірність порівняно з контролем (при дворазовому внесення Віва дозами по 20 л). Застосування стимулятора росту Віва на суниці - дворазове внесення, 25 л на га, через 20 днів, коренева маса суниці збільшується на 37%, а продуктивність на 32%!
16.50грн
Біостимулятор Ферілен 10 г
Добриво для лікування і запобігання хлорозу, викликаного дефіцитом заліза. Феррілен 4,8 виробляється за технологією, яка дозволяє зв'язати високий відсоток заліза (4,8%) в саму стійку форму (ORTO-ORTO). Саме тому Феррілен ефективний на лужних грунтах (має стійкість в широкому діапазоні рН 3,0-9,0). Склад: залізо (Fe) EDDHA (у формі ORTO-ORTO) - 4,8%, залізо (Fe) EDDHA - 6%. Спосіб застосування: Застосовувати в періоди найбільшого кореневого вбирання і найбільш інтенсивного фотосинтезу: Фруктові культури - 30-100 г / рослину. Овочеві та промислові культури - 5-10 кг / га. Декоративні культури і полуниця - 20-50 кг / га. Рослини в горщиках - до 1 г на горщик. Рекомендації: хелати чутливі до світла. Щоб зменшити ризик опіків листя, не проводьте некореневі підгодівлі в жаркі, сонячні дні. Сумісність: продукт можна змішувати з будь-якими добривами та агрохімічними продуктами без випадання осаду та інших проблем. Не змішуйте з препаратами на основі цинку і міді (за винятком хелатов цих елементів). Рекомендуємо використовувати рідкі добрива якнайшвидше до можливого заміщення іонів.
17.50грн
Гумат натрію 0,4 кг
Гумат натрію - чудове природне натуральне органічне добриво, яке благотворно впливає на ріст і активну життєдіяльність рослини. Воно -Універсальне, підходить для будь-яких рослин, як квітучих, так і плодово-ягідних. Це органічне добриво сприяє активному росту рослини, зміцненню та розвитку кореневої системи, пишного цвітіння, якісної зав'язі і великої врожайності рослини. Воно є природним антидепресантом для рослини - підвищує стресостійкість, сприяє активізації захисних сил рослини. Спосіб застосування: 5 г порошку (1 чайна ложка) необхідно розвести в 1 л гарячої води. Отриманий розчин потому 6:00 злити від осаду. Замочування насіння: 100 мл отриманого розчину розвести до 1 л води. Спочатку знежирити насіння в 1% розчині марганцевокислого калію з наступним промиванням на 20 хв., а потім замочити на 24-72 годин залежно від культури. Полив: 0,5 л отриманого розчину розвести у 10 л води. Норма поливу 0,5 л на одну рослину. Полив необхідно проводити до 3-х разів: 1-й - коли рослина сходить; 2-й - коли вона кущиться і розвивається; 3-й - коли вона зацвітає.
20.50грн
Акції
Стимулятори