Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Торф'яні стаканчики

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Торфяний Стаканчик 60 х 60 мм
Торф'яний Стаканчик 60х60 мм це сформований у формі стаканчика торф, який використовується в якості тимчасової ємності при вирощуванні розсади різноманітних рослин.
1.00грн
Торфяний Стаканчик 80 х 80 мм
Торф'яний Стаканчик 80х80 мм це сформований у формі стаканчика торф, який використовується в якості тимчасової ємності при вирощуванні розсади різноманітних рослин.
2.00грн
торфяний Стаканчик 110х 100 мм
Торф'яний Стаканчик 110х 100 мм це сформований у формі стаканчика торф, який використовується в якості тимчасової ємності при вирощуванні розсади різноманітних рослин.
2.50грн
Торфяний Стаканчик 60 х 60 мм квадратний з дренажними отворами
Торф'яний Стаканчик 60 х 60 мм це сформований у формі квадратного горщика з дренажними отворами, який використовується в якості тимчасової ємності при вирощуванні розсади різноманітних рослин. Склад: білий моховий торф 70%, паперова маса 28%, вапно 2 %.
1.00грн
Торфяний Стаканчик 80 х 80 мм квадратний з дренажними отворами
Торф'яний Стаканчик 80 х 80 мм це сформований у формі квадратного горщика з дренажними отворами, який використовується в якості тимчасової ємності при вирощуванні розсади різноманітних рослин. Склад: білий моховий торф 70%, паперова маса 28%, вапно 2 %.
2.00грн
Торф'яна касета з дренажними отворамина 10 комірок
Торф'яна касета, 10 осередків - спеціальна касета, яка дозволяє висаджувати рослини у відкритий грунт разом з горщиком. Такий метод дозволяє уникнути пошкодження кореневої системи рослини і збагатити грунт необхідними речовинами. Розсада в касетах не заважає один одному і не травмується при транспортуванні. Горщик разпадається вже через місяць після потрапляння в грунт. Кількість осередків: 10 шт Форма осередків: квадратна Розміри горщика: 60х60 мм Матеріал: моховий верховий торф - 70%, целюлоза - 30% Розмір касети 32х13 см.
13.00грн
Торф'яна касета на 12 комірок
Торф'яна касета, 12 осередків - спеціальна касета, яка дозволяє висаджувати рослини у відкритий грунт разом з горщиком. Такий метод дозволяє уникнути пошкодження кореневої системи рослини і збагатити грунт необхідними речовинами. Розсада в касетах не заважає один одному і не травмується при транспортуванні. Горщик разлагется вже через місяць після потрапляння в грунт. Кількість осередків: 12 шт Форма осередків: квадратна Розміри горщика: 80х75 мм Матеріал: низинний торф - 30%, картон - 70% Виробник: Білорусь
18.00грн
Торф'яна касета на 24 комірки
Торф'яна касета, 24 осередка - касета для вирощування розсади. Рослини не обмежують один одного в зростанні, пересадка проводиться разом з горщиками. Використання таких касет дозволяє уникнути травмування кореневої системи під час пересадки, зручну і безболісну для рослини перевезення на місце висадки, а також зменшити площу, яку займає розсада, а також збагачення грунту навколо рослини, що підвищує схожість насіння і збільшує ріст рослини. Кількість осередків: 24 шт Форма осередків: квадратна Розміри горщика: 50х80 мм Матеріал: низинний торф - 30%, картон - 70% Виробник: Білорусь
21.00грн
Акції
Торф'яні стаканчики
товари для розсади