Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група стиглості
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Капуста броколі

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Капуста броколі Романеско 0,2 г
Оригінальний сорт капусти раннього строку дозрівання. Формує привабливу головку куполовидної форми, ніжно-салатового кольору, масою 1-1,5 кг. Сорт має високі смакові якості та поживну цінність. Вважається дієтичним продуктом. Використовують для приготування делікатесних страв, супів, гарнірів, овочевих міксів, а також для заморожування та консервування
5.00грн
Капуста броколі Чуббі F1 20 шт
Середньостиглий гібрид капусти броколі, з вегетаційним періодом 75-80 днів. Рослина потужна, добре пристосована до різних кліматичних умов. Формує щільні головки темно-зеленого кольору, з привабливими суцвіттями. Гібрид придатний для літнього та осіннього вирощування. Має гарну польову стійкість.
9.50грн
Капуста броколі Баро Стар F1 20 шт
Ранній гібрид капусти броколі з вегетаційним періодом 65-70 днів. Головки середнього розміру, вирівняні, однорідні, мають сіро-зелене забарвлення. Гібрид призначений для вживання у свіжому вигляді та переробки. Вирізняється раннім та дружнім дозріванням.
10.00грн
Капуста броколі Батавія F1 20 шт
Новий ранній універсальний гібрид брокколі з вегетаційним періодом 65 днів. Великі головки масою 1-1,2 кг. Суцвіття легко розділяються. Гібрид добре адаптований до високих температур. Стійкий до фузаріозного в'янення. Збір врожаю - з початку червня по кінець вересня (при посіві з середини березня до початку липня). Насіння оброблено Тірам. Забороняється використовувати в їжу. Зберігати в сухому прохолодному місці.
16.00грн
Капуста броколі Монако F1 20 шт
Середньоранній гібрид. Термін дозрівання 70 днів від висадки розсади. Головка 1,5-2 кг. Гібрид характеризується стійкістю до бактеріозу.
16.00грн
Капуста броколі Агасі F1 20 шт
Pанній гібридний сорт, який відрізняється чудовою продуктивністю та відмінними смаковими якостями. Період дозрівання (з моменту сходів насіння до повної стиглості) - 65-75 днів. Зростає цей сорт капусти практично на будь-якому грунті, вельми невибагливий.
17.50грн
Капуста броколі Айронмен F1 20 шт.
Новий гібрид брокколі для переробки та споживання в свіжому вигляді. Термін дозрівання 64-81 день. Головки куполовидні, щільні і важкі. При вирощуванні в ранньовесняний період гібрид не сприйнятливий до утворення "пустоцвітів", пустотілості стебла, "котячих очок" і мокрої бактеріальної гнилі (слизовий бактеріоз). Відмінно зберігається в поле.
27.00грн
Капуста брокколі Вярус 0,5 г
Ранньостиглий сорт, вегетаційний період з моменту висадки розсади до технічної стиглості головки складає 45-50 днів. Утворює щільні головки, які складаються з дрібних бутонів сизо-зеленого кольору діаметром 15-20 см і масою 250-300 г, призначених для безпосереднього споживання, переробки та короткотермінового зберігання. Рослина стійка як до низьких, так і до високих температур, тому придатна для осіннього та весняного вирощування. Вирощують з розсади, яку одержують в закритому і відкритому грунті. Висаджують у віці 35-45 днів. Не слід допускати переростання розсади. Рослини висаджують в другій - третій декаді квітня та серпня з інтервалом в 10-15 днів. Можливий висів насіння і безпосередньо у відкритий грунт. Догляд за рослинами звичайний, загальноприйнятий для зони вирощування.
3.50грн
Капуста броколі Калабрезе 0,5 г
Вміст пакету: 0,5 г Середньостиглий популярний сорт. Формує велику головку темно-зеленого кольору з ніжним, вишуканим смаком. Вирощувати краще через розсаду (висіяну у березні-квітні) з висадкою на постійне місце у фазі 4-5 листків. Ця чудо-капуста порадує вас кількома хвилями урожаю: після обрізання головного суцвіття утворює на бічних пагонах нові головки. Використовують для споживання у свіжому вигляді, приготування різноманітних страв та заморожування. Розрахункова норма насіння для отримання розсади на 10 м²: 0,5-0,6 г Глибина посіву: 1-2 см Кількість рослин на 10 м²: 25-40 шт - Високий вміст вітаміну С - Чудова для заморожування - ВИСІВ: березень-квітень - УРОЖАЙ: липень-жовтень
3.50грн
Капуста брюсельська Розела 0,5 г
Вміст пакету: 0,5 г Цінний середньоранній сорт. Формує до 45 зелених головок (маса 15-20 г кожної) з приємним пікантним смаком. Використовується у свіжому вигляді, для приготування салатів, перших страв, консервування та заморожування.
3.50грн
Капуста броколі Серенада 0,5 г
Середньоранній сорт. Від масових сходів до технічної стиглості 100-110 днів. Рослина середньої висоти з великою кількістю бокових головок-пасинків.
4.00грн
Капуста броколі Трубадур 0,5 г
Середньоранній сорт. Від масових сходів до технічної стиглості 100-110 днів. Рослина середньої висоти з великою кількістю бокових головок-пасинків. Головки капусти Трубадур куполоподібної форми, середніх розмірів, масою 250-400 г, непокриті, щільні, зеленого кольору. Після зрізу центральної головки, через 7-10 днів швидко відростають головки-пасинки в кількості 5-7 штук, маса яких досягає 70-90 г. Сорт капусти Трубадур відрізняється холодостійкістю, високою урожайністю (12-30 т/га) і поживною цінністю. Вирощувати капусту брокколі можна як через розсаду, так і висіваючи безпосередньо на постійне місце у відкритий грунт. На розсаду насіння слід висівати починаючи з середини березня до кінця травня в кілька строків з інтервалом в 10-20 днів (висадку розсади у відкритий грунт проводять в кінці квітня під плівкове укриття і в кінці червня).
7.50грн
Капуста броколі Белстар F1 10 шт
Найбільш ранньостиглий супер врожайний партенокарпічний огірок корнішонного типу. Рослина середньої сили росту, витримує умови зниженої освітленості. Основну масу врожаю формує на центральному стеблі. Плоди зелені, крупногорбкуваті, рівні та однорідні, довжиною 10-12 см. Відрізняються ніжним смаком при збереженні прекрасної транспортабельності. Не втрачає високої товарності і зовнішнього вигляду у другий половині вегетації.
9.00грн
Капуста цвітна Опал F1 15 шт
Надійний сорт цвітної капусти призначений для отримання надранньої продукції у відкритому грунті і теплицях. За строками дозрівання не має конкурентів (в межах 55 днів з моменту висадки розсади). Суцвіття тверді, компактні, сніжно - білого кольору. Масою від 0,6 до 1,5 кг.
9.00грн
Капуста броколі Трубадур 500 шт
Середньо-ранній сорт. Від масових сходів до технічної стиглості 100-110 днів. Рослина середньої висоти з великою кількістю бокових головок-пасинків. Головки капусти Трубадур куполоподібної форми, середніх розмірів, масою 250-400 г, не покриті, щільні, зеленого кольору.
10.25грн
Акції
Капуста броколі
капуста броколі