Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група стиглості
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Капуста білоголова

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Капуста білоголова Аліна F1 20 шт
Новий гібрид ранньої білоголової капусти. Термін дозрівання 45-50 днів після висаджування розсади. Капуста стійка до стрілкування, добре переносить низьку температуру. Головки вирівняні, однорідні, зі щільною внутрішньою структурою, масою 0,8 - 1,5 кг. Гібрид рекомендований для отримання надранньої продукції. Має відмінні смакові якості при вживанні у свіжому вигляді.
9.00грн
Капуста білоголова Емпаєр F1 20 шт
Новий середньопізній гібрид капусти для зберігання, квашіння та свіжого ринку з висою якістю головок. Вегетаційний період 110 - 115 днів після пересадки. Головки масою 2,0 - 3,5 кг, округлої форми, темно-зеленого кольору з достатнім восковим нальтом. Рослина відкрита з прямостоячим листям і високою ніжкою, що забезпечує гарне провітрювання і надає можливість висаджувати рослини щільніше. Сильна коренева система сприяє довгому зберіганні у полі.
12.00грн
Капуста білоголова Куїзор F1 20 шт
Середньостиглий гібрид, період від висадки розсади до збору врожаю 80 днів. Утворює гладеньку, округлу щільну головку з коротким стеблом і темними блакитно-зеленими покривними листками.
14.50грн
Капуста білоголова Акварель F1 20 шт
Новий середньопізній гібрид капусти для свіжого ринку та зберігання. Рослина відкрита, з прямостоячим листям і високою ніжкою, що забезпечує гарне провітрювання і надає можливість загущувати посадки. Головка капусти щільна 2,0-4,0 кг. Після дозрівання чудово зберігається до 4 тижнів в полі на корені. Слабка чутливість до пошкодження трипсами і фузаріозу. За умови висадки літом, продукція зберігається 3-4 місяці.
16.00грн
Капуста білоголова Блоктор F1  20 шт
Гібрид середньопізньої капусти. Термін дозрівання - 125-130 днів. Формує компактні, щільні і вирівняні за розміром качани з відмінною внутрішньою структурою, середньою вагою 2-2,5 кг. Рослина не потребує інтенсивного догляду - виносить низький вміст азоту, стійке до фузаріозу, не пошкоджується трипсом.
16.00грн
Капуста білоголова Кевін F1 20 шт
Ранній гібрид (48-52 дні) для реалізації в свіжому вигляді. Головка щільна із гарною внутрішньою структурою та короткою кочерижкою. Середня вага головки 1,2-1,5 кг (до 2 кг), світло-зеленого кольору, округлої форми. Відмінні смакові якості.
16.50грн
Капуста білоголова Бригадир F1 20 шт
Середньопізній гібрид для споживання в свіжому вигляді, квашення та зберігання. Рослини з хорошими, дуже щільними головками, округло-плескатої форми, з відмінною внутрішньою структурою. Завдяки високому вмісту цукрів має відмінні смакові якості. Середня вага головки - 4-6 кг.
17.00грн
Капуста білоголова Амтрак F1 20 шт
Високоврожайний пізньостиглий гібрид капусти для дуже тривалого зберігання, шаткування та вживання у свіжому вигляді. Головки округло-овальної форми, щільні, з гарною внутрішньою структурою та потужною розеткою. Вегетаційний період 142 дні, вага головки 3,0-5,0кг, густота посадки 40 000 рослин/га. Добре витримує високу температуру та нестачу вологи в ґрунті.
18.00грн
Капуста білоголова Джинтама F1 20 шт
Гібрид капусти для середньотривалого зберігання (4-5 місяців). Вегетаційний період – 90-110 днів. Має насичений зелений колір з потужним восковим нальотом. Маса головки – 2,5-4,0 кг. Відмінні смакові якості. Головні переваги: надзвичайно висока сила росту; стійкість до стресових умов вирощування; стійкість до фузаріозу. Універсальний для використання: свіжий ринок на салати, ідеальний для квашення, завдяки чудовій внутрішній якості.
18.00грн
Капуста білоголова Агресор F1 20 шт
Середньопізній гібрид (120-130днів). Головка округло-плеската, щільна, високої якості, масою 3-5 кг. Агресор придатний для умов екстенсивного вирощування, не потребує надто великого догляду та живлення. Підходить для прямого висіву в грунт.
18.50грн
Капуста білоголова Лєнокс F1 20 шт
Високоврожайний пізньостиглий гібрид капусти. Качани округлі, дуже щільні з тонкими листками і дуже короткою внутрішньою кочеригою. Вегетаційний період 140 днів, вага головки 3,0-5,0 кг.
20.00грн
Капуста білоголова Мегатон F1 20 шт
Гібрид середнього терміну дозрівання (102 дні). Головка округло-приплюснутої форми, щільної внутрішньої структури вагою до 15кг. Гібрид №1 для квашення, з високими смаковими якостями. Придатний для переробки та вживання у свіжому вигляді.
20.50грн
Капуста білоголова Агресор F1 100 шт
Середньопізній гібрид (120-130днів). Головка округло-плеската, щільна, високої якості, масою 3-5 кг. Агресор придатний для умов екстенсивного вирощування, не потребує надто великого догляду та живлення. Підходить для прямого висіву в грунт.
82.00грн
Капуста Амагер 1 г
Капуста Амагер є одним з найпоширеніших сортів капусти. Пізньостиглий, володіє дивовижною лежкістю. До технічної стиглості необхідно 150-165 діб. Листя капусти Амагер сіро-зелені з сильним восковим нальотом. Для даного гібрида характерні качани округу-плоскої форми, досить щільні, що відрізняються зелено-білим відтінком. Качани досягаю ваги 3-4,5 кг. Зберігається близько півроку. Використовується даний сорт в свіжому вигляді і засолюється.
3.00грн
Капуста білоголова Лангедейкер Децема F1 1 г
Білокачанна капуста. Для тривалого зберігання. Врожайність - до 10 кг/кв.м. Для відкритого грунту. Терміни дозрівання: пізньостиглий, технічна стиглість качанів наступає на 150 день після появи сходів. Плід: качани масою 1,5-4 кг з дуже гарною внутрішньою структурою, відмінною щільності, транспортабельні.
3.00грн
Капуста білоголова
капуса білоголова