Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група стиглості
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Капуста білоголова

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Капуста Дітмаршер фрюєр 1 г
Ранньостиглий сорт, від сходів до технічної стиглості - 93-110 днів. Дружно достигає. Рослини невеликі, компактні. Головка округла, рідше – округло-плеската, щільна, масою 1,0-1,5 кг. Для вирощування ранньої продукції у відкритому грунті та плівкових теплицях. Культура холодостійка, світло та вологолюбна. Вирощувати розсадним способом або посівом насіння в грунт. Висівати на глибину 1,5-2 см. Висаджувати розсаду у віці 35-40 днів. Потребує родючих грунтів, позитивно реагує на внесення добрив.
3.10грн
Капуста білоголова Голден Бол F1 20 шт
Надранній (48 – 53 днів) гібрид капусти для вирощування у плівкових теплицях та під аґроволокном. Кругла капустина вагою 1,0 – 1,2 кг з світло – зеленими покривними листками. Рекомендується для вирощування у всіх регіонах Україні під плівковим укриттям і у відкритому ґрунті. Добре показує себе при вирощуванні навіть в умовах з підвищеною вологістю. Стійка до розтріскування. Довго зберігає товарний вигляд в полі
7.00грн
Капуста білоголова Аліна F1 20 шт
Новий гібрид ранньої білоголової капусти. Термін дозрівання 45-50 днів після висаджування розсади. Капуста стійка до стрілкування, добре переносить низьку температуру. Головки вирівняні, однорідні, зі щільною внутрішньою структурою, масою 0,8 - 1,5 кг. Гібрид рекомендований для отримання надранньої продукції. Має відмінні смакові якості при вживанні у свіжому вигляді.
9.00грн
Капуста білоголова Селма F1 20 шт
Середньопізній гібрид, що використовується в свіжому вигляді і для квашення. Формує врожай через 105-110 днів з моменту висадки розсади. Рекомендується також для вирощування прямим посівом. Відмінно пристосовується до різної густоти посадки і екстремальних умов вирощування. Проявляє високу толерантність до трипса і домінуючих в полі грибкових захворювань.
9.15грн
Капуста білоголова Глоуб Мастер F1 2 г
Середньостиглий сорт, вегетаційний період від висадки розсади - 75-80 днів. Качан - округлий, щільний, вагою 2,5-3,5 кг. Нерозтріскується, відрізняється стійкістю до високих температур, добре переносить транспортування. Використовується у свіжому вигляді та для переробки.
9.40грн
Капуста білоголова Кубок F1 20 шт
Універсальний гібрид середньої капусти з вегетаційним періодом 85-90 днів. Качани щільні, вирівняні, округлої форми, голубувато-зеленого кольору зовні і білого у середині, середньою масою 2,0-2,5 кг Висока виравненість, чудовий смак задовольнять вимоги високі вимоги і фермерів і споживачів.
10.35грн
Капуста білоголова Куізор F1 20 шт
Середньостиглий гібрид, період від висадки розсади до збору врожаю 80 днів. Утворює гладеньку, округлу щільну головку з коротким стеблом і темними блакитно-зеленими покривними листками.
12.00грн
Капуста білоголова Віват F1 0,5 г
Середньостиглий гібрид. Від висадки розсади до дозрівання 100-110 днів. Качан плоско-округлої форми, щільний, стійкий до розтріскування, масою 3,0-4,5 кг, зовнішнє забарвлення - світло-зелене, в розрізі - біле, смакові якості відмінні.
12.20грн
Капуста білоголова Перлина F1 0,5 г
Пізньостиглий гібрид капусти, від висадки розсади до дозрівання 125-135 днів. Качан округлої форми, має високу щільність, не розтріскується, зеленуватого кольору, в розрізі – білого.
12.45грн
Капуста білоголова Нью Йорк  F1 20 шт
Гібрид середнього терміну дозрівання (102 дні). Головка округло-приплюснутої форми, щільної внутрішньої структури вагою до 15кг. Гібрид №1 для квашення, з високими смаковими якостями. Придатний для переробки та вживання у свіжому вигляді.
12.70грн
Капуста білоголова Єтма F1 20 шт
Надранній гібрид. Період від висадки розсади до збирання складає в оптимальних умовах 45-55 днів. Рано формує головки. Можливий надранній посів. Найкращі результати проявляє під укриттям(плівка, агроволокно,теплиці). Маса голівки 0,7-1,5кг.
12.80грн
Капуста білоголова Бригадир F1 20 шт
Середньопізній гібрид для споживання в свіжому вигляді, квашення та зберігання. Рослини з хорошими, дуже щільними головками, округло-плескатої форми, з відмінною внутрішньою структурою. Завдяки високому вмісту цукрів має відмінні смакові якості. Середня вага головки - 4-6 кг.
13.45грн
Капуста білоголова Браво F1 20 шт
Самий універсальний гібрид білокачанної капусти середнього терміну дозрівання (90-100 днів). Голівки красиві на вигляд, приємного зеленого кольору з сизим відтінком в полі. Качани правильної округлої форми, сформовані з тонкого ніжного листя з невеликою центральною жилкою посередині. Середня вага голівок 2,7-3,5 кг, розмір 22х22 см.
13.60грн
Капуста Золотий акр 10 г
Високоврожайний, середньоранній сорт - 100-110 днів від сходів до технічної стиглості. Качани округлої форми, масою до 3кг. Зовнішнє забарвлення качана світло-зелене. Добре транспортуються, не розтріскуються. Дружнє фор-мування врожаю. Використовують для вирощування на ранню продукцію та споживання у свіжому вигляді.
13.85грн
Капуста білоголова Блоктор F1  20 шт
Гібрид середньопізньої капусти. Термін дозрівання - 125-130 днів. Формує компактні, щільні і вирівняні за розміром качани з відмінною внутрішньою структурою, середньою вагою 2-2,5 кг. Рослина не потребує інтенсивного догляду - виносить низький вміст азоту, стійке до фузаріозу, не пошкоджується трипсом.
14.30грн
Капуста білоголова
капуса білоголова