Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група стиглості
Колір
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Перець солодкий

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Перець солодкий кубічний Асті Єллоу 0,2 г
Ранній, високоврожайний сорт солодкого перцю блочного типу, кубовидної форми, призначений для вирощування у відкритому ґрунті. Період дозрівання - 95 днів від висадки розсади. Плоди однорідні за формою та розміром, масою 200-250 г, з середньою товщиною стінки 7-9 мм і більше, надзвичайно солодкі на смак. В технічній стиглості зеленого, а в біологічній - жовтогарячого кольору. Сорт стійкий до хвороб
5.00грн
Перець Зорька 0,2 г
Перець “Зорька” Ранньостиглий, високоврожайний сорт. Рослини средньорослі - 45-50см. Плоди усічено-конусовидної форми , слаборебристі, масою 100-130г, з соковитими стінками завтовшки 6-8мм. Забарвлення плодів від кремово-жовтої в технічній стиглості і до інтенсивно помаранчової в біологічній. Смакові і товарні якості відмінні. Добре зберігається і транспортується. Стійкий до несприятливих умов вирощування. Рекомендується для використання у свіжому вигляді і переробки.
7.00грн
Перець Полька 0,2 г
Дуже ранній гібрид. Рослини низькі підведеної будови, толерантні до несприятливих умов середовища. Плоди жовтого кольору, прямокутної форми, з поглибленням або злегка округлою вершиною, великі, масою 120-160 г. Має хороші смакові якості. Рекомендований для вирощування у відкритому грунті і плівкових теплицях. Використовується у свіжому вигляді і для консервації.
7.00грн
Перець солодкий кулястий Тореодор Єллоу 0,2 г
Ранній сорт товстостінного солодкого перцю (100 днів від появи сходів). Плоди мають плоско-округлу форму, слаборебристі, однорідні, в технічній стиглості зеленого, а в біологічній - ніжно-жовтого кольору, масою 100-150 г та товщиною стінки 5-7 мм. Вживають у свіжому вигляді, для фарширування та для консервування
7.00грн
Перець солодкий кулястий Тореодор Ред 0,2 г
Ранній сорт товстостінного солодкого перцю (100 днів після появи сходів). Плоди плоско-округлої форми, слабо ребристі, вирівняні, однорідні, в технічній стиглості зеленого, а в біологічній -темно-червоного кольору, масою 100-150 г та товщиною стінки 5-7 мм. Вживають у свіжому вигляді, для фарширування та для консервування
7.00грн
Перець Миролюбівський 0,5 г
Ранньостиглий гібрид - 100-112 днів від сходів до технічної стиглості. Кущ прямостоячий, компактний, заввишки 65- 70см. Плоди великі, вагою 210г, подовжено-конічні, в технічній стиглості жовті, в біологічній - червоні. М'якуш завтовшки 3-4мм. Гібрид характеризується прекрасною товарністю, лежкістью і відмінними смаковими якостями. Плодоносіння щедре і тривале - більше двох місяців. Використовується у свіжому вигляді і для консервації.
8.50грн
Перець Айвенго 40 шт
Айвенго - Один із самих ранніх сортів солодкого перця. Рослина сорта - середньоросле, компактне, напівштамбове. Плоди конусовидні, 2-3-х камерні, масою 95-140 г. В технічній стиглості біло-кремового колору, в біологічній – червоні, товщина м"якоти 4-7 мм. Перець ранньостиглий, солодкий сорт Айвенго виділяється високими товарними якостями плодів.
10.00грн
Перець Прізма F1 8 шт
Середньостиглий гібрид солодкого перцю типу угорський восковий (білозірка). Плоди кремово-жовтого кольору, конічної форми, довжиною 15-16,5 см, діаметром 5,5-7 см та середньою масою 95-120 г. Стінка плоду 5-6 мм, що дозволяє гібриду прекрасно зберігатись, не втрачаючи своїх товарних та смакових якостей. Дружнє дозрівання однорідних плодів гарантує даному гібриду стабільний, високий урожай.
15.50грн
Перець Мінерва F1 8 шт
Новинка ранньостиглого перцю з плодами високої якості. Плоди насичено-жовтого кольору, чотирикамерні, товстостінні, вагою 180-190 г. Гібрид має відмінні смакові якості. Призначений для вживання у свіжому вигляді та консервування.
16.00грн
Перець Сіндерелла F1 8 шт
Новий ранній гібрид солодкого перцю, що характеризується відмінною стійкістю до різних погодніх умов та легкістю у вирощуванні. Плоди однорідні, насиченого червоного кольору з товстими соковитими стінками. Мають довжину 8,5 см, діаметр 8 см та середню вагу 190-200 г. Гібрид призначений для вживання у свіжому вигляді та переробки.
16.00грн
Перець Сільвер Бел F1 8 шт
Середньостиглий гібрид солодкого перцю, стійкий до стресових умов вирощування. Високий врожай забезпечується численими, вирівняними, однорідними плодами, довжиною 9 см та діаметром 7,5 см. Перець має товсту, м'ясисту стінку, приємний кремово-жовтий колір в технічній стиглості та яскраво-червоний в біологічній. Рекомендується для використання у свіжому вигляді та для переробки. Виробник ― NongWoo Bio (Корея)
17.50грн
Перець Любов F1 8 шт
Високопродуктивний гібрид солодкого перцю для вирощування у відкритому грунті, плівкових і скляних теплицях. Ранньостиглий (плоди починають дозрівати на 72-80 день після висадки розсади). Плоди кубовидно-подовжені, чотирикамерні, дозрівають з темно-зелених в темно-червоні, мають високі смакові якості.
18.00грн
Перець Турбін F1 8 шт
Високоврожайний, ранній (80 днів) гібрид перцю з великими плодами. Має високу жаростійкість. Рекомендований для свіжого ринку, заморозки та консервування. Місце вирощування: відкритий грунт і плівкові теплиці. Перці призмовидні (тип Ламуйо), довжина і діаметр - 12х16 см, товщина стінки до 7 мм, маса 180-250 гр. У технічній стиглості перець світло-зелений, а в біологічній - насичено-жовтого забарвлення..
22.50грн
Перець Любов F1 10 шт
Любов F1 – новий гібрид перцю для відкритого грунту. Перець з надзвичайно високими смаковими якостями, тип Подарунок Молдови. Термін достигання становить 70-80 днів після висаджування розсади. Плоди конічної форми. У технічній стиглості зеленого кольору, у біологічній — насичено - червоного. Середня маса плоду становить 130-140 г.
24.00грн
Перець Турбін F1 10 шт
Високоврожайний, ранній (80 днів) гібрид перцю з великими плодами. Має високу жаростійкість. Рекомендований для свіжого ринку, заморозки та консервування. Місце вирощування: відкритий грунт і плівкові теплиці. Перці призмовидні (тип Ламуйо), довжина і діаметр - 12х16 см, товщина стінки до 7 мм, маса 180-250 гр. У технічній стиглості перець світло-зелений, а в біологічній - насичено-жовтого забарвлення..
24.50грн
Акції
Перець солодкий
перець солодкий