Фільтр
Торгова марка
Виробник
Колір
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Кабачки, патисони

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Кабачок Перлинка 10 шт
Кущовий гібрид кабачка, призначений для отримання надранньої продукції. Збирають при досягнені довжини 16–20 см, але навіть при переростанні вони не втрачають своєї форми, консистенції та смаку. М’якуш світло-кремового кольору.
2.50грн
Кабачок Грибовський 2 г
Вміст пакету: 2 г, 10 г Популярний, один із найкращих середньостиглих сортів. Період вегетації 45-50 днів. Кущ сильний, розлогий, утворює плоди масою 0,7-1,3 кг, білого кольору із легким зеленуватим нальотом. Шкірка щільна, а м’якоть – ніжна. Сорт невибагливий та стійкий до хвороб. Підходить для приготування надзвичайно смачних овочевих страв, гарнірів та для консервування. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 3-4 г - Глибина посіву: 3-5 см - Кількість рослин на 10 м²: 10-14 шт. - Відмінний смак - Універсальне призначення -ВИСІВ: квіт-черв - УРОЖАЙ: лип-серп
3.50грн
Кабачок Золотинка 1 г
Вміст пакету: 1 г, 10 г Яскравий ранньостиглий сорт, який порадує вас якісним та високим урожаєм. Кущ компактний, утворює велику кількість циліндричних, жовто-золотистих плодів з тонкою, шкіркою та соковитим, щільним м’якушем. Сорт чудово підходить для любителів яскравої консервації (м’якуш не розлазиться, а шкірка не втрачає кольору) та для домашньої кулінарії. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 3-4 г - Глибина посіву: 3-5 см - Кількість рослин на 10 м²: 10-14 шт. - Плоди довго зберігаються - Високий вміст каротину - ВИСІВ: квіт-черв - УРОЖАЙ: лип-серп
3.50грн
Кабачок Аеронавт 2 г
Один із найкращих та найпопулярніших ранніх сортів. Рослина кущова, не займає багато місця, здорова та сильна. Плоди вагою 1-1,3 кг циліндричної форми, з гладенькою та ніжною темно-зеленою шкіркою. М’якуш біло-жовтий, соковитий, маслянистий. Особливістю сорту є те, що плоди після зав’язування ростуть вертикально вгору і опускаються до землі тільки під власною вагою (самозахист від шкідників). Використовується у кулінарії, для консервування та заморожування. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 3-4 г - Глибина посіву: 3-5 см - Кількість рослин на 10 м²: 10-14 шт. - Відмінний для консервування та заморожування - Високий урожай - ВИСІВ: квіт-черв - УРОЖАЙ: лип-серп
4.00грн
Кабачок Зебра 1 г
Вміст пакету: 1 г Ранньостиглий компактний та високоврожайний сорт. Невеликий кущ формує смугасті плоди з маленькою насіннєвою камерою, біло-жовтою м’якоттю – щільною та соковитою. Висівають насіння після загрози весняних заморозків. Плоди дуже апетитні та відмінно смакують у свіжому, тушкованому, смаженому чи консервованому вигляді. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 3-4 г - Глибина посіву: 3-5 см - Кількість рослин на 10 м²: 10-14 шт. - Соковитий щільний м’якуш - Ідеальний для консервування -ВИСІВ: квіт-черв - УРОЖАЙ: черв-серп
4.00грн
Кабачок Чаклун 2 г
Вміст пакету: 2 г Неперевершений середньоранній кущовий сорт. Рослина невелика, проте формує багато циліндричних, ніжно-оливкових плодів з делікатним, щільним, соковито-солодким м’якушем. Висівають насіння після загрози весняних заморозків. При вирощуванні розсадним способом (використовують 20-30-денну розсаду) продукцію одержують на 10-15 днів раніше. Сорт стійкий до основних хвороб та знижених температур. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 3-4 г - Глибина посіву: 3-5 см - Кількість рослин на 10 м²: 10-14 шт. - Високі смакові якості - Стійкий до хвороб - ВИСІВ: квіт-черв - УРОЖАЙ: черв-серп
4.00грн
Патисон Перлинка 1 г
Cepeдньocтиглий виcoкoвpoжaйний copт - 45-55 днiв вiд cxoду дo плoдoнociння. Pocлинa кущиcтa. Плoди бiлi, cepeдньoгo poзмipу, диcкoвиднoї фopми, мacoю 300 гp. M'якуш нiжний, щiльний. Cмaкoвi якocтi вiдмiннi.
5.00грн
Патисон Янтар жовтий 1 г
Делікатесний ранній сорт патисони з високою віддачею продукції. Не втрачає свої колірні і смакові властивості при обробці і приготуванні. Плоди жовтого кольору прекрасного смаку, виростають до 500 г, діаметром 12-15 см. Рослина формує потужний кущ. Патисони використовують для фарширування, заморозки і консервації, при цьому вони не втрачають кольору і смакові якості.
5.00грн
Кабачок Садко F1 12 шт
Ранній гібрид, відрізняється холодостійкістю і хорошими смаковими якостями. Один з найбільш ранніх гібридів (по типу Іскандер), від повних сходів до першого збору 40-45 днів. Рослина кущова, одноплетюча. Плоди подовженої циліндричної форми, гладенькі, злегка ребристі біля плодоніжки.
6.50грн
Кабачки Дафна 5 шт
Ранній продуктивний гібрид - плодоношення на 42-44 день після сходів . Плоди циліндричної форми, світло-зеленого кольору . Рослина компактна кущового типу. Характеризується дуже дружним і стабільним урожаєм - плодоносить 3-6 місяців , зберігаючи відмінний смак і товарні якості. Рекомендується для весняно-літньої посадки. Для свіжого ринку і переробки.
10.00грн
Кабачок смугастий Грейзіні F1 5 шт
Середньо-ранній гібрид кущового кабачка з вегетаційним періодом 47 днів. Плоди світло-зеленого кольору з білими смугами, мають гарний смак та відмінну внутрішню структуру. Рослина компактна, з короткими міжвузлями. Вирізняється високою урожайністю та тривалим плодоношенням. Гібрид рекомендований для вирощування у відкритому та захищеному грунті.
10.00грн
Кабачок для запікання Раунд Б
Раунд Б'юті F1 - новий врожайний гібрид раннього кабачка незвичайної кулястої форми. Плоди компактні, округлі, світло-зеленого кольору з білосніжною солодкою м'якоттю, масою 120-130 г. Довго зберігають товарний вигляд. Рослина дуже потужна, добре адаптована до різних кліматичних умов. Кабачок відмінно підходить для запікання у цілому вигляді, а також для консервування та тушіння.
11.00грн
Кабачок Елеонор F1 5 шт
Ранній гібрид кущового кабачка. Плоди однорідні, вирівняні, довжиною 16-18 см, світло-зеленого кольору. М'якоть білосніжна, з високим вмістом цукру. Гібрид стійкий до хвороб та стресових умов вирощування. Придатний для свіжого ринку та переробки.
12.00грн
Кабачок темно-зелений Династія F1 5 шт
Урожайний середньостиглий гібрид кабачка для свіжого ринку та переробки. Плоди вирівняні, блискучі, темно-зеленого кольору, довжиною 20-22 см. Мають відмінні смакові якості за рахунок високого вмісту цукрів, та невелику насіннєву камеру. Рослина потужна, стійка до вірусу жовтої мозаїки цукіні. Придатна для вирощування у теплицях та у відкритому грунті.
12.00грн
Кабачки Езра 5 шт
Гібрид кабачка, сегмент - тип Іскандер. Плодоносить на 40 - 42 день після сходів. Плоди світло - зелені, циліндричної форми, довжиною 18 - 20 см. Рослина відкритого типу з потужною кореневою системою. Стійкий до транспортування та пошкоджень при збиранні. М’якоть білого кольору. Рекомендується для вирощування в усіх зонах України. Високоврожайний, простий у вирощуванні.
14.50грн
Кабачки, патисони
кабачки і патисони