Фільтр
Торгова марка
Виробник
Колір
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Кабачки, патисони

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Патисон Перлинка 1 г
Cepeдньocтиглий виcoкoвpoжaйний copт - 45-55 днiв вiд cxoду дo плoдoнociння. Pocлинa кущиcтa. Плoди бiлi, cepeдньoгo poзмipу, диcкoвиднoї фopми, мacoю 300 гp. M'якуш нiжний, щiльний. Cмaкoвi якocтi вiдмiннi.
3.15грн
Кабачки Грибовський F1 20 шт
Ранньостиглий. Плід циліндричний, гладкий, на початку формування зав'язі світло-зелений, а при достиганні - світло-жовтого, кремового забарвлення.
3.40грн
Кабачок для запікання Раунд Б
Раунд Б'юті F1 - новий врожайний гібрид раннього кабачка незвичайної кулястої форми. Плоди компактні, округлі, світло-зеленого кольору з білосніжною солодкою м'якоттю, масою 120-130 г. Довго зберігають товарний вигляд. Рослина дуже потужна, добре адаптована до різних кліматичних умов. Кабачок відмінно підходить для запікання у цілому вигляді, а також для консервування та тушіння.
10.70грн
Кабачок Єллоу Хаус F1 5 шт
Ранньостиглий гібрид кущового кабачка. Вегетаційний період становить 45-50 днів. Рослина компактна і дуже продуктивна.Плоди циліндричної форми, розміром 24-26 см х 4,5-5,5 см, вагою 350-450 м, з білою м'якоттю і блискучою гладкою шкіркою, яскраво-жовтого кольору.
12.25грн
Кабачок Мері голд F1 5 шт
Дуже ранній гібрид кущового кабачка, жовтого кольору. Рослина компактна, плоди однорідні, циліндричні, довжиною 18-20 см, привабливого золотисто-жовтого кольору, при переростанні негрубіють. Мякуш білий, насіннева камера дуже маленька.
12.25грн
Кабачок Карамболь F1 5 шт
Ранній гібрид кабачка. Плід рівний, салатово-білого кольору. Гібрид виграшно конкурує з іншими провідними гібридами типу Eskanderany (Іскандер). Плоди з тоненькою шкірочкою, при переростання не втрачають своїх товарних і споживчих якостей.
13.50грн
Кабачок Мостра F1 5 шт
Плоди циліндричні, світло-зеленого кольору, однорідні, легко знімаються з куща, довго зберігають товарний вигляд і відмінні смакові якості. Плоди не грубіють і зберігають придатність для переробки навіть перерослими.
15.60грн
Кабачок Іскандер F1 5 шт
Надранній гібрид кущового кабачка. Рослина компактна. Плоди циліндричні, довжиною 18-20 см. Колір шкірки світло-зелений, м'якоть біла. Плодоносить до перших заморозків. Рекомендується для вирощування у відкритому ґрунті і плівкових теплицях.
18.60грн
Кабачок Біллі F1 10 шт
Ранній дуже продуктивний кущовий кабачок, призначений для вирощування у відкритому грунті та під плівковим покриттям. Плоди правильної циліндричної форми без стовщень. Товарна довжина плоду для ранньої продукції 16-18 см, колір шкірки біло-зелений із білосніжним м’якушем майже без зерен.
22.00грн
Кабачок Перлинка 10 шт
Кущовий гібрид кабачка, призначений для отримання надранньої продукції. Збирають при досягнені довжини 16–20 см, але навіть при переростанні вони не втрачають своєї форми, консистенції та смаку. М’якуш світло-кремового кольору.
2.30грн
Цукіні Золотинка 12 шт
Ранньостиглий сорт, у плодоношення вступає на 45-50 день. Плід циліндричний, гладкий або слаборебристый, золотисто-жовтого забарвлення, тонка шкірочка плоду. М'якоть біла, щільна, хрустка, ніжна, соковита, солодкуватого смаку. Рослина цукіні сорту Золотинка кущова, з куща за сезон знімають до 15 плодів. Вирощувати цукіні можна як під плівкою, так і у відкритому грунті. Сорт цінується за відмінні смакові і технологічні якості.
2.45грн
Кабачки Золотинка F1 20 шт
Середньостиглий сорт - 50-55 днів від сходів до технічної стиглості. Рослина кущова, компактна, висотою до 40 см. Плоди жовто-оранжевого кольору, циліндричної форми, з щільною, гладенькою шкірочкою, масою 0,7-1,3 кг. М’якуш кремовий, ніжний та соковитий, з підвищеним вмістом сухих речовин та каротину. Смакові якості гарні. Використовують в домашній кулінарії та для консервування. Зберігає золотисте забарвлення плоду при консервуванні. Має добру транспортабельність та лежкість.
2.60грн
Патисон Оранжевий 15 шт
Ранній сорт - 50-55 днів від сходів до плодоношення. Рослина кущова. Плоди дисковидної форми, масою 350- 450 г, в технічній стиглості жовті, в біологічній оранжево- жовті. М'якуш ясно-жовтого забарвлення, з високим вмістом каротину. Смакові якості дуже хороші. Застосовується в домашній кулінарії.
2.60грн
Патисон Перлинка 15 шт
Ранньостиглий, високоврожайний сорт - 45-55 днів від сходів до плодоносіння. Рослина кущиста. Плоди білі, дисковидної форми, масою 300 г. М'якуш ніжний, щільний. Смакові якості відмінні. Підходить для усіх зон вирощування. Використовується в домашній кулінарії.
2.60грн
Кабачки Аеронавт F1 20 шт
Ранньостиглий сорт. Вегетаційний період від сходів до початку технічної стиглості - 47 днів. Сортотип цукіні. Плід циліндричний, темно-зелений, вкритий ясно-зеленими крапками, довжиною 26-30см.,масою 1,0-1,5 кг М'якоть білувато-жовта, щільна, малосолодка, соковита. Вміст сухої речовини 5,2-6,9%, цукрів 2,6-5,4%. Смакові якості 4,5 бала.Сорт транспортабельний, стійкий до борошнистої роси.
3.85грн
Кабачки, патисони
кабачки і патисони