Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група стиглості
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Редиска

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Редиска кімнатна Дует 0,1 г
Ранньостиглий сорт редису, придатний для вирощування в дерев'яних ящиках та горщиках на підвіконні. Коренеплоди циліндричної форми, яскраво-червоні, з білим кінчиком, довжиною 6 - 8 см, масою 25 - 30 г. М'якуш соковитий, слабо-гострий, ніжний, пікантний. Сорт характеризується відмінними смаковими якостями, відносною стійкістю до цвітіння та розтріскування. Використовують у свіжому вигляді. Насіння висівають в грунт на глибину до 1 см та накривають плівкою. Оптимальна температура вирощування 17-20°С. Бажаний щоденній полив та дворазове підживлення (через тиждень після посадки, і з початком зростання коренеплодів). Дбайте про те, щоб редис отримував достатню кількість світла. Можна використовувати лампи денного світла.
4.00грн
Редиска Льодяна бурулька 3 г
Пізньостиглий сорт - 35-40 днів від посіву до збирання врожаю. Коренеплоди білі, завдовжки 10-15 см, масою 30-50 г. М'якуш білий, соковитий, слабо гострого смаку. Сорт тривалий час зберігає товарний вид, має відмінні смакові якості. Використовується у свіжому вигляді.
5.00грн
Редиска Черрі Белл 3 г
Ранній, високоврожайний сорт редиски. Достигає через 25-30 днів після посіву. Коренеплоди вирівняні, однорідні, діаметром 2,5-3 см, яскравого червоного забарвлення. М'якоть білосніжна, соковита, щільна, слабогостра. Сорт відмінний для вирощування в весняно-літній та осінньо-зимовий періоди у відкритому ґрунті та плівкових теплицях
6.00грн
Редиска 18 карат 3 г
Сорт ранньостиглий. Вегетаційний період від сходів до збирання врожаю 18-21 день. Коренеплоди циліндричної форми, на третину занурені в грунт, інтенсивно-рожевого забарвлення з білим кінчиком, масою 18-20г, довжиною 6-8см. М’якоть біла, напівпрозора, слабо гострого смаку, соковита і смачна. Сорт придатний для вирощування у відкритому і закритому грунті. Висівають на глибину 2 – 3 см з нормою висіву 2 – 3 г на кв. м та з міжряддям 45 см.
7.00грн
Редиска ІЛКА 3 г
Середньостиглий, високоврожайний сорт – 28 днів від сходів до технічної стиглості. Коренеплоди великі, кулястої форми, яскраво-червоного кольору, вагою 15-25 г. М'якуш білий, має средньогострий смак, без гіркоти. Сорт стійкий до цвітіння, розтріскування плодів. Придатний для всесезонного вирощування в закритому і відкритому грунті. Стійкий до понижених температур.
7.00грн
Редиска Сакса 3 г
Ранньостиглий сорт - 25-30 днів від сходів до технічної стиглості. Коренеплоди округлі, яскраво-червоні, масою 20-25 г. М’якуш білий або біло-рожевий, щільний, слабогострий, ніжний, соковитий. Сорт відносно стійкий до засухи, низьким температурам, стрілкуванню. Вирощують у відкритому та закритому грунті.
7.00грн
Редиска Французький сніданок 3 г
Ранній сорт редиски. Коренеплоди циліндричної форми, вирівняні, мають довжину 4-5см, привабливі на вигляд, з відмінними смаковими якостями. Довго зберігають товарний вигляд і не дрябліють. Сорт використовується для повторного висіву.
7.00грн
Редиска Червона з білим кінчиком 3 г
Середньоранній сорт - 25-28 днів від сходів до технічної стиглості. Коренеплоди округло-овальні, темно-червоні з білим кінчиком, масою 14-20 г. М’якуш білий, соковитий, щільний, слабо-гострий. Сорт стійкий до стрілкування, має відмінні смакові якості. Сходи витримують заморозки до –3 0 C. Вирощують у відкритому грунті та під плівкою.
7.00грн
Редиска Кримсон Гігант 3 г
Ранній 28 днів сорт редису. Має крупний коренеплід округлої форми яскраво-червоного кольору, діаметром 4-5 см з маленькою гичкою. Довго зберігає товарний вигляд, не дрябліє. М’якоть білосніжна, щільна, хрустка, без неприємної гіркоти.
8.00грн
Редиска Джолі 3 г
Ранній сорт редиски. Рослина має коротку ботву. Призначений для вирощування у закритому і відкритому ґрунті. Коренеплоди високої якості, однорідні, округлої форми, світло-червоного кольору, діаметр 3-4см., мають привабливий вигляд і відмінні смакові якості, щільні, хрусткі без гіркоти.
12.50грн
Редиска Ронділ 3 г
Ранній сорт. Придатний для вирощування у відкритому ґрунті з весни до осені. Утворює щільні, яскраво-червоні коренеплоди (до4 см у діаметрі). Має гарну товарність. Не витримує загущення (рекомендована схема висіву 10х5 см). Стійкий до борошнистої роси та білої гнилі.
16.50грн
Редиска Рудольф 3 г
Новий надранній сорт редиски універсального призначення. При вирощуванні в закритому ґрунті період дозрівання становить 18-20 днів, у відкритому 20 - 22 дні. Добре переносить недостатню освітленість в осінньо-зимовий та ранньовесняний періоди вирощування. Має невелику, довжиною до 15см. листову розетку.
17.00грн
Редиска Стеллар F1 200 шт
Для вирощування в плівкових теплицях, тимчасових плівкових покриттях та у відкритому ґрунті. Kоренеплоди шароподібної форми з інтенсивним червоним забарвленням. Рослина з коротким листковим апаратом, листя прямостійне, що пришвидшує збирання. Стійкий до пожовтіння гички. Витримує умови недостатнього освітлення. Ідеально вирівняні плоди з насиченим забарв- ленням, яке не втрачається після миття. Довго зберігає колір після збирання. Посів — з лютого до середини квітня. Збирання — до кінця квітня.
17.50грн
Редиска Сора 3 г
Скоростиглий (близько 20 днів) всесезонний сорт редису для вирощування в лютому-червні і вересні-жовтні. Невелике бадилля, стандартні, дуже однорідні темно-червоні коренеплоди масою 30-35 г, діаметром 4-5 см, не утворюють порожнеч. Стійкий до високих температур.
20.50грн
Редиска Мондіал F1 250 шт
Новий гібрид редиски від компанії Рійк Цваан.Предназначен для вирощування в закритому і відкритому грунті. Терміни дозрівання 25-28 днів. Формує щільні, яскраво червоні коренеплоди діаметром до 4 см.
21.50грн
Акції
Редиска
редиска