Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група стиглості
Упаковка
Форма плоду
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Кавуни

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Кавун Кримсон Світ 1 г
Середньоранній, дуже розповсюджений та загальновизнаний з існуючих сортів кавуна. Плоди округлої форми вагою 8-11 кг в діаметрі 35-40 см М’якуш хрусткий, темно-червоний без прожилок, дуже солодкий.
6.00грн
Кавун АУ Продюсер F1 1 г
Строк дозрівання за нормальних умов - 75-80 днів. Стійкий до фузаріозного в'янення, несправхньої борошнистої роси, стеблової гнилі та антракнозу. Також стійкий до різноманітних хвороб. рослина формує плоди овальної форми масою 8-12кг з яскравим червоним м'якушем, високими смаковими якостями та збільшеним вмістом цукру (біль ніж 12%).
8.50грн
Кавун Чарльстон Грей 1 г
Cередньоранній сорт кавуна. Плоди овально-видовженої форми, масою 14-18кг. м’якоть хрустка, насиченого червоного кольору з високим вмістом цукру. Насіння дрібне, темно-коричневе. Шкірка щільна оптимальної товщини, що дозволяє транспортувати кавуни на великі відстані без втрати якості.
8.50грн
Кавун Монро F1 10 шт
Середньопізній гібрид з овально-витягнутими полосатими плодами масою 9-10 кг. Плоди починають дозрівати на 55-60 день після висадки розсади, або на 78-80 день після появи сходів при прямому висіві. Плоди відрізняються підвищеним вмістом цукрів і чудовими смаковими властивостями. М’якоть має насичено червоний колір, хрумка, ніжної структури, без волокон.
16.00грн
Кавун Техас F1 10 шт
Ранній гібрид кавуна по типу Крімсон Світ, округлої форми, масою 6-8 кг, із прекрасними товарними і смаковими властивостями та з високим вмістом цукрів. М’якоть насичено червоного кольору, хрумка, дуже солодка, ніжної структури, без прожилок.
16.00грн
Кавун Оранж Кінг F1 8 шт
Ранній гібрид кавуна з жовтою м'якоттю. Плоди великі, округлі, масою 8-11 кг. Забарвлення кори світло-зелене з темними смужками. М'якоть яскравого жовтогарячого кольору, соковита, хрустка, ароматна з дуже високим вмістом цукру. Гібрид чудово поєднує високі смакові якості на незвичайний привабливий зовнішній вигляд. Це прекрасний оригінальний і красивий десерт для всієї родини
23.00грн
Кавун Топ Мара  F1 8 шт
Надранній гібрид з великими плодами типу "Кримсон". Потужна сила росту. Плоди округлі, з темними смугами на зеленій шкірці, масою 10-12 кг. Стінки плоду тонкі, але достатньо міцні для транспортування. Стійкий до фузаріозу та антракнозу.
23.50грн
Кавун Варда F1 8 шт
Гібрид кавуна з вегетаційним періодом - 70 днів після висадки розсади.Плоди овальні, масою 11-13 кг (досягають 15-20 кг і більше). Шкірка привабливого зеленого кольору з темно-зеленими смугами.М'якоть дуже солодка, хрустка, насиченого темно-червоного кольору. Завдяки потужній кореневій системі може вирощуватись на різних типах грунтів.Призначений для основного сезону.
24.50грн
Кавун Фарао F1 10 шт
Середньоранній гібрид (65-70 днів від висадки розсади, 80-85 днів від висіву) придатний для вирощування у відкритому грунті та під плівкою. Гібриду властива сильна сила росту та гарна облиственість, що захищає плоди від перегріву. Плоди овально-продовгуваті, з темними смугами на зеленій шкірці, середньою вагою 15-18 кг.
28.00грн
Кавун Топ Ган F1 10 шт
Надранній гібрид з великими плодами типу "Кримсон". Потужна сила росту. Плоди округлі, з темними смугами на зеленій шкірці, масою 10-12 кг. Стінки плоду тонкі, але достатньо міцні для транспортування. Стійкий до фузаріозу та антракнозу.
29.00грн
Кавун Трофі F1 10 шт
Paннiй гiбpид (65-68 днiв) з cмугacтими, oкpуглo-oвaльними плoдaми, вaгoю 9-12 кг, чудoві cмoкoві i тoвapні якocті, з виcoким вмicтoм цукpу. Плoди мaють кipoчку cepeдньoї тoвщини i пpидaтний для тpaнcпopтувaння нa дaлeкi вiдcтaнi. Pocлинa мaє xopoшу cилу pocту i мaє пoтужну вeгeтaтивну мacу, зaвдяки чoму фopмує виcoкi i cтaбiльнi вpoжaї у piзниx гpунтoвo-клiмaтичниx умoвax.
29.00грн
Кавун Арашан 10 шт
Середньоранній (64-68 днів від висадки розсади, 78-80 днів від посіву ) кавун високої якості. Плоди подовженої форми , середньою вагою - 9-10 (до 17 ) кг. М'якоть темно-червона , хрустка , з відмінними смаковими якостями, високим вмістом сазара , без волокон. Насіння в плодах дрібні . Рослина дуже потужна, високої сили росту. Міцні стінки плоду дозволяють добре транспортувати і зберігати врожай . Стійкий до антракнозу (раса 1 ) , фузаріозу ( раси 0,1 ) . Невибагливий до умов вирощування.
31.00грн
Кавун Крізбі F1 10 шт
Ранній (58-62 дні). Плоди округлі, полосаті, шкірка середньої товщини, вагою 7-10 кг, транспортабельний. М'якоть яскраво-червоного кольору, солодка. Рослина середньоросла, високопродуктивна. Вирощують як у відкритому, так і в закритому ґрунті.
32.00грн
Кавун Леді F1 8 шт
Дуже ранній гібрид з овальнимим смугастимим плодами. Рослина сильноросла, листя добре захищає плоди. Висока однорідність, середня вага плоду 9-12кн. М'якуш солодкий, хрумкий, без волокон, яскраво червоний. Плоди стійкі до розтріскувань, дуже транспортабельні.
32.00грн
Кавун Ред Стар F1 10 шт
Ранньостиглий гібрид типу Шуга Бебі , або як багато хто звик чути - тип Вогника, з досить тривалим періодом збору плодів. Плоди мають характерне темно-зелене забарвлення, масою 6-10 кг, транспортабельні. М'якуш темно-червоний, дуже солодкий, ніжної структури.
32.50грн
Акції
Кавуни
кавун