Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група стиглості
Упаковка
Форма плоду
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Кавуни

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Кавун Княжич 1 г
Вміст пакету: 1 г Ранній сорт для вирощування у відкритому грунті та під плівковим укриттям. Плід округлий, вагою 4 - 6 кг, шкірка не товста світло-зелена із широкими темними смугами. М`якоть яскраво-малинова, ароматна та соковита. Сорт відзначається стійкістю до антракнозу, альтернаріозу, чудово транспортується і зберігається. Висівають насіння у відкритий грунт вкінці першої декади травня на глибину 3 -5 см. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²:2-3 г - Глибина посіву: 3 - 5 см - Кількість рослин на 10 м²: 8-12 шт.
3.50грн
Кавун Шуга Бейбі 1 г
Ранній сорт кавуна. Плоди округлої форми вагою 5-7 кг. М’якуш хрусткий, темно-червоний без прожилок, дуже солодкий, насіння дрібне. Шкірка темно-зелена. Рослина сильна невибаглива до умов вирощування
7.50грн
Кавун АУ Продюсер F1 1 г
Строк дозрівання за нормальних умов - 75-80 днів. Стійкий до фузаріозного в'янення, несправхньої борошнистої роси, стеблової гнилі та антракнозу. Також стійкий до різноманітних хвороб. рослина формує плоди овальної форми масою 8-12кг з яскравим червоним м'якушем, високими смаковими якостями та збільшеним вмістом цукру (біль ніж 12%).
8.00грн
Кавун Чарльстон Грей 1 г
Cередньоранній сорт кавуна. Плоди овально-видовженої форми, масою 14-18кг. м’якоть хрустка, насиченого червоного кольору з високим вмістом цукру. Насіння дрібне, темно-коричневе. Шкірка щільна оптимальної товщини, що дозволяє транспортувати кавуни на великі відстані без втрати якості.
8.00грн
Кавун Монро F1 10 шт
Середньопізній гібрид з овально-витягнутими полосатими плодами масою 9-10 кг. Плоди починають дозрівати на 55-60 день після висадки розсади, або на 78-80 день після появи сходів при прямому висіві. Плоди відрізняються підвищеним вмістом цукрів і чудовими смаковими властивостями. М’якоть має насичено червоний колір, хрумка, ніжної структури, без волокон.
14.50грн
Кавун Топ Мара  F1 8 шт
Надранній гібрид з великими плодами типу "Кримсон". Потужна сила росту. Плоди округлі, з темними смугами на зеленій шкірці, масою 10-12 кг. Стінки плоду тонкі, але достатньо міцні для транспортування. Стійкий до фузаріозу та антракнозу.
23.50грн
Кавун Оранж Кінг F1 8 шт
Ранній гібрид кавуна з жовтою м'якоттю. Плоди великі, округлі, масою 8-11 кг. Забарвлення кори світло-зелене з темними смужками. М'якоть яскравого жовтогарячого кольору, соковита, хрустка, ароматна з дуже високим вмістом цукру. Гібрид чудово поєднує високі смакові якості на незвичайний привабливий зовнішній вигляд. Це прекрасний оригінальний і красивий десерт для всієї родини
24.00грн
Кавун Варда F1 8 шт
Гібрид кавуна з вегетаційним періодом - 70 днів після висадки розсади.Плоди овальні, масою 11-13 кг (досягають 15-20 кг і більше). Шкірка привабливого зеленого кольору з темно-зеленими смугами.М'якоть дуже солодка, хрустка, насиченого темно-червоного кольору. Завдяки потужній кореневій системі може вирощуватись на різних типах грунтів.Призначений для основного сезону.
24.50грн
Кавун Фарао F1 10 шт
Середньоранній гібрид (65-70 днів від висадки розсади, 80-85 днів від висіву) придатний для вирощування у відкритому грунті та під плівкою. Гібриду властива сильна сила росту та гарна облиственість, що захищає плоди від перегріву. Плоди овально-продовгуваті, з темними смугами на зеленій шкірці, середньою вагою 15-18 кг.
28.00грн
Кавун Трофі F1 10 шт
Середньоранній гібрид (62-68 днів). Плоди смугасті округло-овальні, вагою 8-10 кг. Чудові смакові і товарні якості з високим вмістом цукру. Плоди мають кірочку середньої товщини і придатні для транспортування на далекі відстані. Рослина має хорошу силу росту,завдяки чому формує високі і стабільні врожаї у різних грунтово-кліматичних умовах. М`якуш має інтенсивно темно-червоне забарвлення, хрумкий, солодкий, ніжної структури, без волокон. ♦ Середньоранній 65-68 днів ♦ Чудові смакові і товарні якості ♦ Смугасті округло-овальні плоди 8-10 кг ♦ Хрумкий, солодкий, ніжної структури
32.50грн
Кавун Вогник 1 г
Вміст пакету: 1 г Ранньостиглий популярний сорт. Рослина середньоплетиста, формує округлі плоди з тоненькою темною шкіркою, масою 2 - 5 кг. М`якуш зернистий, солодкий, з високим вмістом цукру. Висівають насіння у відкритий грунт в кінці першої декади травня на глибину 3 - 5 см. Можна вирощувати через розсаду, яку висаджують на постійне місце у фазі 2 - 4 листочків. Чудовий для свіжого споживання та соління. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 8-15 шт. - Глибина посіву: 3-5 см - Кількість рослин на 10 м²: 8-12 шт.
3.00грн
Кавун Вогник 20 шт
Кавун Вогник - один з найбільш ранніх і популярних сортів на території України. Плоди круглої форми невеликого розміру, до 4 кілограмів, з темно-зеленою шкіркою. Стебла середньо плетисті. У даного сорту дуже солодка, цукрова м´якоть яскраво-червоного кольору, насіння невеликі чорного кольору. Хороші транспортабельні якості Насіння кавунів рекомендується висаджувати у відкритий грунт на початку-середині травня, також можна використовувати розсадний спосіб
3.00грн
Кавун Солодкий малюк 10 шт
Ультраранній сорт - 72-80 днів від сходів до першого збору. Рослина средньоплетиста. Плід округлий, масою 4-6 кг. Поверхня темно-зелена з тонкими смугами. М'якуш яскраво-червоний, ніжний, зернистий, дуже солодкий. Транспортабельний. Стійкий до хвороб.
3.00грн
Кавун Чарльстон Грей 0,5 г
Вміст пакету: 0,5 г Високоврожайний, середньоранній сорт. Плоди великі, незвичної овально-видовженої форми, масою 10-17 кг. Шкірка щільна, що дозволяє транспортувати кавуни на великі відстані без втрати якості. Сорт відзначається стійкістю до стресів, добре переносить високі температури та чудово зберігається.
3.50грн
Кавун Ау-продюсер 0,5 г
Вміст пакету: 0,5 г Мегапопулярний середньостиглий сорт. Урожайність, стійкість до хвороб, неймовірно солодкий смак - ось, що робить його таким затребуваним. Плід округлий, вагою 8-12 кг, смугастий м`якуш соковито-червоний, цукристий, з невеликою кількостю насіння. Сорт стійкий до фузаріозу, антракозу та переноспорозу. Висівають насіння у відкритий грунт у кінці першої декади травня на глибину 3 - 5 см. Можна вирощувати через розсаду, тоді урожай отримують на 1 - 2 тижні раніше, але при прямому висіві насіння рослини ростуть стійкішими до стресів. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²:2-3 г - Глибина посіву: 3 - 5 см - Кількість рослин на 10 м²: 8-12 шт.
4.00грн
Кавуни
кавун