Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група стиглості
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Горох овочевий

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Горох овочевий Авола 10 г
Відмінний ранньостиглий сорт мозкового гороху, з дружним дозріванням бобів та високим стабільним урожаєм. Рослина компактна (60-70 см), не потребує опори, формує яскраво-зелені боби з крупними, м’ясистими, солодкими горошинами – відмінний вибір для присадибної ділянки. Сорт стійкий до фузаріозного в’янення. Прекрасно смакує у свіжому вигляді та зберігає свої високі якості при консервуванні і заморожуванні - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 100-150 г - Глибина посіву: 4-6 см - Кількість рослин на 10 м²: 250 шт. - Соковитий, солодкий смак - Прекрасний для заморожування і консервування - ВИСІВ: бер-трав - УРОЖАЙ: черв-лип
3.50грн
Горох Преладо 20 шт
Надранній горох, темно-зелений, крупнозернистий, зморшкуватий. У стручку 7 насінин, довжина стебла 70 см. Можливість ранньої сівби, широка адаптація, вирівняне забарвлення.
4.50грн
Горох цукровий Джесіка 5 г
Новий багатообіцяючий сорт цукрового горошку. Рослина красива, середньопізнього строку дозрівання, висотою 70-75 см. Боби темно-смарагдового кольору, з соковитими, м’ясистими, дуже солодкими крупними горошинами. Сорт стійкий до таких небезпечних хвороб як фузаріозне в’янення та борошниста роса. Чудово смакує свіжим, підкреслить смак ваших улюблених страв, а при заморожуванні - збереже смак літа до наступного сезону. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 100-150 г - Глибина посіву: 4-6 см - Кількість рослин на 10 м²: 250 шт. - Надзвичайно солодкий - Стійкий до хвороб - ВИСІВ: бер-трав - УРОЖАЙ: черв-лип
4.50грн
Горох Скінадо 15 г
Середньоранній гібрид гороху. Період від висіву до технічної зрілості займає 98 днів. Середня висота 80 см. Скінадо найбільш придатний для швидкого заморожування.
5.50грн
Горох Фаворит 15 г
Дегустаційна оцінка і свіжих плодів і при переробці –8 балів. Ураженість аскохітозом – 0-5, а кореневими гнилями – 0 %. Рослини сорту низькі, без антоціанового забарвлення, з наявними вторинними листочками, двома-трьома квітками на вузлі, має ранній час цвітіння та середній достигання.
5.50грн
Горох Бінго 10 гр
Пізній високоврожайний крупнозернистий сорт. Відмінний смак і забарвлення.
6.00грн
Горох Дакота 50 шт
Дакота-дуже ранньостиглий, високоврожайний сорт гороху з гарною стійкістю до стресу. Великий розмір горошин, легкість у збиранні, високоврожайність та якість - роблять цей сорт дуже привабливим для переробників і фермерів.
6.50грн
Горох Болеро 10 г
Високоврожайний сорт овочевого гороху. Рослина компактна, сильна, висотою до 72 см. Стручок темно-зелений довжиною 8 см, містить 7-9 горошин. Горошини великі з ніжним солодким смаком. Стійкий до хвороб. Використовується в свіжому вигляді, заморозки та консервування.
7.00грн
Горох Скінадо 100 шт
Середньопізній сорт темно-зеленого гороху. Має підвищену стрессостійкість. Горошини великого розміру. Довго не старіє, зберігає солодкий смак. Гарний колір та стабільна висока врожайність робить його дуже цінним для переробників та фермерів.
13.50грн
Горох цукровий Шуга Бон 20 г
Популярний середньоранній сорт. Період від повних сходів до технічної стиглості 50-60 днів. Кущ середньорослий, формує світло-зелені боби довжиною 7-9 см, дуже ніжні та соковиті, без пергаментного шару. Насінини солодкі, по 6-8 штук у бобі, з відмінними смаковими якостями. Для свіжого споживання, заморожування та кулінарії. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 100-150 г - Глибина посіву: 4-6 см - Кількість рослин на 10 м²: 250 шт. - Неймовірно солодкий - Стійкий до хвороб - ВИСІВ: бер-квіт -УРОЖАЙ: черв-лип
17.00грн
Горох Преладо 100 г
Сверхранній сорт гороху, самий ранньостиглий на Україні. Горошинки темно-зелені, грубозернисті, середнього розміру, мають приємний солодкий смак за рахунок високого вмісту цукрів. Можливість раннього висіву, широка адаптація, вирівняне забарвлення. Не примхливий до умов вирощування. Добре себе почуває в жарких умовах. Стійкий до хвороб. Основні характеристики: Тип: стандартний листок Термін стиглості - 60 днів Кількість вузлів - 9 Кількість насіння в стручку - 7 Висота стебла під час цвітіння - низька Довжина стебла - 70 см Висока стійкість до фузаріозу 1 типу Переваги: Дуже ранній Добре переносить спекотні умови Не примхливий до умов вирощування.
20.50грн
Горох Альфа 10 г
Ранньостиглий, до технічної стиглості - 45-53 днів. Дозрівання бобів дружне. Стебло висотою 50-70 см. Боби великі, шаблеподібні, зерна солодкі.
3.00грн
Горох Дінга 10 г
Сорт мозгового типу, середньостиглий, високоврожайний. Вегетаційний період, від сходів до збирання врожаю, триває 80-82 дні. Кущ середньорослий, сланкий. Біб довгий, містить 9-10 насінин темно-зеленого забарвлення. Придатний для вживання цілими лопатками з зерном та для заморожування. Готують з нього різні страви, консервують, сушать, споживають свіжим. Для одержання високого врожаю, його висівають рано навесні широкорядним способом з міжряддями 30 – 35 см. У рядку віддаль між рослинами не менше 6 – 8 см. Загортають насіння на глибину 4 – 5 см. Збирають боби вибірково. Сорт стійкий до ураження поширеними хворобами. Догляд за рослинами звичайний, загальноприйнятий для зони вирощування.
3.50грн
Горох цукровий Шуга Бон 5 г
Вміст пакету: 5 г Популярний середньоранній сорт. Період від повних сходів до технічної стиглості 50-60 днів. Кущ середньорослий, формує світло-зелені боби довжиною 7-9 см, дуже ніжні та соковиті, без пергаментного шару. Насінини солодкі, по 6-8 штук у бобі, з відмінними смаковими якостями. Для свіжого споживання, заморожування та кулінарії. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 100-150 г - Глибина посіву: 4-6 см - Кількість рослин на 10 м²: 250 шт. - Неймовірно солодкий - Стійкий до хвороб - ВИСІВ: бер-квіт -УРОЖАЙ: черв-лип
3.50грн
Горох Овочеве чудо 20 г
Високопродуктивний, середньостиглий сорт - 77-80 днів від сходів до технічної стиглості горошку. Боби злегка зігну- ті, з тупою верхівкою. Горошок в технічній стиглості зеле ний. Має добрі смакові якості. Стійкий до вилягання. Стійкість до висипання насіння при повному дозріванні бобів висока.
4.00грн
Горох овочевий
горох