Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група стиглості
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Горох овочевий

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Горох Болеро 5 г
Високоврожайний сорт овочевого гороху. Рослина компактна, сильна, висотою до 72 см. Стручок темно-зелений довжиною 8 см, містить 7-9 горошин. Горошини великі з ніжним солодким смаком. Стійкий до хвороб. Використовується в свіжому вигляді, заморозки та консервування.
4.00грн
Горох Альфа 10 г
Ранньостиглий, до технічної стиглості - 45-53 днів. Дозрівання бобів дружне. Стебло висотою 50-70 см. Боби великі, шаблеподібні, зерна солодкі.
5.50грн
Горох Джоф 15 г
Середньостиглий темно-зелений тип гороху. Джоф відрізняється стабільним високим врожаєм.
5.50грн
Горох Скінадо 15 г
Середньоранній гібрид гороху. Період від висіву до технічної зрілості займає 98 днів. Середня висота 80 см. Скінадо найбільш придатний для швидкого заморожування.
5.50грн
Горох Дінга 10 г
Сорт мозгового типу, середньостиглий, високоврожайний. Вегетаційний період, від сходів до збирання врожаю, триває 80-82 дні. Кущ середньорослий, сланкий. Біб довгий, містить 9-10 насінин темно-зеленого забарвлення. Придатний для вживання цілими лопатками з зерном та для заморожування. Готують з нього різні страви, консервують, сушать, споживають свіжим. Для одержання високого врожаю, його висівають рано навесні широкорядним способом з міжряддями 30 – 35 см. У рядку віддаль між рослинами не менше 6 – 8 см. Загортають насіння на глибину 4 – 5 см. Збирають боби вибірково. Сорт стійкий до ураження поширеними хворобами. Догляд за рослинами звичайний, загальноприйнятий для зони вирощування.
6.00грн
Горох Дакота 50 шт
Дакота-дуже ранньостиглий, високоврожайний сорт гороху з гарною стійкістю до стресу. Великий розмір горошин, легкість у збиранні, високоврожайність та якість - роблять цей сорт дуже привабливим для переробників і фермерів.
6.00грн
Горох Сомервуд 50 шт
Сомервуд - середньопізній темно-зелений сорт гороху. Має підвищену стійкість до стресів.
6.00грн
Горох Преладо 10 г
Надранній сорт гороху, самий ранньостиглий на Україні. Горошинки темно-зелені, грубозернисті, середнього розміру, мають приємний солодкий смак за рахунок високого вмісту цукрів. Можливість раннього висіву, широка адаптація, вирівняне забарвлення. Не примхливий до умов вирощування. Добре себе почуває в жарких умовах. Стійкий до хвороб. Основні характеристики: Тип: стандартний листок Термін стиглості - 60 днів Кількість вузлів - 9 Кількість насіння в стручку - 7 Висота стебла під час цвітіння - низька Довжина стебла - 70 см Висока стійкість до фузаріозу 1 типу Переваги: Дуже ранній Добре переносить спекотні умови Не примхливий до умов вирощування.
7.00грн
Горох Сомервуд 10 г
Сepeдньoпiзнiй виcoкoвpoжaйний copт, кpупнoзepниcтий. Biдмiннi cмaкoвi якocтi. Tpивaлий чac збepiгaє зaбapвлeння. Є cтiйким дo piзниx xвopoб. Пpи дocтaтнiй кiлькocтi вoлoги дaє вiдмiннi peзультaти.
7.00грн
Горох овочевий Дінга 100 г
Урожайний середньостиглий сорт мозкового гороху. Конкурентна рослина висотою 90 см із світло-зеленими бобами довжиною до 11 см. Горошини хрумкі, мають солодкий, освіжаючий смак. Сорт високостійкий до фузаріозного в’янення. Відмінно підходить для кулінарії, споживання у свіжому вигляді та відзначається високими якостями при консервуванні чи заморожуванні. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 100-150 г - Глибина посіву: 4-6 см - Кількість рослин на 10 м²: 250 шт. - Багатий смак - Високий урожай - ВИСІВ: бер-трав - УРОЖАЙ: черв-лип
29.00грн
Горох овочевий Авола 10 г
Відмінний ранньостиглий сорт мозкового гороху, з дружним дозріванням бобів та високим стабільним урожаєм. Рослина компактна (60-70 см), не потребує опори, формує яскраво-зелені боби з крупними, м’ясистими, солодкими горошинами – відмінний вибір для присадибної ділянки. Сорт стійкий до фузаріозного в’янення. Прекрасно смакує у свіжому вигляді та зберігає свої високі якості при консервуванні і заморожуванні - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 100-150 г - Глибина посіву: 4-6 см - Кількість рослин на 10 м²: 250 шт. - Соковитий, солодкий смак - Прекрасний для заморожування і консервування - ВИСІВ: бер-трав - УРОЖАЙ: черв-лип
3.50грн
Горох Овочеве чудо 20 г
Високопродуктивний, середньостиглий сорт - 77-80 днів від сходів до технічної стиглості горошку. Боби злегка зігну- ті, з тупою верхівкою. Горошок в технічній стиглості зеле ний. Має добрі смакові якості. Стійкий до вилягання. Стійкість до висипання насіння при повному дозріванні бобів висока.
4.00грн
Горох Преладо 20 шт
Надранній горох, темно-зелений, крупнозернистий, зморшкуватий. У стручку 7 насінин, довжина стебла 70 см. Можливість ранньої сівби, широка адаптація, вирівняне забарвлення.
4.00грн
Горох цукровий Шуга Бон 5 г
Вміст пакету: 5 г Популярний середньоранній сорт. Період від повних сходів до технічної стиглості 50-60 днів. Кущ середньорослий, формує світло-зелені боби довжиною 7-9 см, дуже ніжні та соковиті, без пергаментного шару. Насінини солодкі, по 6-8 штук у бобі, з відмінними смаковими якостями. Для свіжого споживання, заморожування та кулінарії. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 100-150 г - Глибина посіву: 4-6 см - Кількість рослин на 10 м²: 250 шт. - Неймовірно солодкий - Стійкий до хвороб - ВИСІВ: бер-квіт -УРОЖАЙ: черв-лип
4.50грн
Горох Фаворит 15 г
Дегустаційна оцінка і свіжих плодів і при переробці –8 балів. Ураженість аскохітозом – 0-5, а кореневими гнилями – 0 %. Рослини сорту низькі, без антоціанового забарвлення, з наявними вторинними листочками, двома-трьома квітками на вузлі, має ранній час цвітіння та середній достигання.
5.50грн
Акції
Горох овочевий
горох