Фільтр
Торгова марка
Виробник
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Капуста савойська

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Капуста савойська Віроса F1 20 шт
Пізньостиглий гібрид савойської капусти з вегетаційним періодом 137 днів після висадки розсади. Оособливість цього гібриду - здатність витримувати низькі температури навколишнього середовища без втрати товарного вигляду.
25.00грн
Капуста савоуська Форботе 0,5 г
Прекрасний дуже ранній сорт - джерело необхідних для організму вітамінів та мінералів. Головка овально-округла, масою 0,6-1 кг, без грубих волокон, з ніжним смаком і приємним ароматом. Чудово підходить для споживання у свіжому вигляді, особливо добре смакує в салатах, для приготування перших і других страв. Розрахункова норма насіння для отримання розсади на 10 м²: 0,4 г Глибина посіву: 1-2 см Кількість рослин на 10 м²: 28-35 шт - Високий вміст клітковини - Хрустка та соковита - ВИСІВ: лютий-травень - УРОЖАЙ: червень-жовтень
3.50грн
Капуста савойська Естрема F1 20 шт
Новий пізньостиглий гібрид для довготривалого зберігання. Формує врожай через 130-140 днів після висадки. Маса головки 2,0-3,5 кг. Головки темно -зелені, плоско-округлої форми, довго зберігають колір та свіжість. Оптимальна густота посадки 38-40 тис. рослин на 1 га.
18.50грн
Акції
Капуста савойська
капуста савойська