Фільтр
Торгова марка
Виробник
Озима цибуля
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Цибуля ріпчаста

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цибуля Ексибішн F1 100 шт
Дуже врожайний сорт з велетенськими цибулинами (до 800 г), що мають солодкий смак і ніжну консистенцію. вегетаційний період 140-160 днів. Для свіжого вживання та короткочасного зберігання.
14.00грн
Цибуля Мундо 1 г
Новий сорт ріпчастої цибулі пізнього строку дозрівання - від сходів до дозрівання - 125-130 днів. Цибулини великі, округлої форми, темно-коричневого кольору з глянцевим блиском. Поверхнева луска щільна. Характеризується стійкістю до хвороб і посухи.
14.00грн
Цибуля Робін F1  1 г
Саме насичене забарвлення зі всіх червоних цибулин. Дуже продуктивний гібрид, потужна коренева система, цибулина округла з формою амфори. Добре переносить посушливі умови. Для вирощування в південних регіонах.
17.00грн
Цибуля Універсо F1 200 шт
Гібрид однорічної напівгострої цибулі средньопізднього дозрівання. Урожай дозріває на 115-120 день після появи сходів, що дозволяє зібрати і просушити лук до початку періоду дощів. При правильному дотриманні умов прибирання і сушки зберігається більше 6 місяців.
18.00грн
Цибуля Радар  1 г
Перевірений часом кращий озимий сорт цибулі. Сорт середньо-пізній, зимостійкий, вегетаційний період становить 250-260 днів. Цибулина округлої форми, зовнішні лусочки золотисті, міцні. Сорт характеризується високою стійкістю до цвітіння.
20.00грн
Цибуля Кенді F1 200 шт
Ранній гібрид середньої довжини дня. Ідеальний вибір, щоб почати сезон. Салатний, солодкий, дуже смачний. Для спооживання у свіжому вигляді і нетривалого зберігання. Дозріває в середньому через 102-105 днів після посіву. Відрізняється високою врожайністю.
22.50грн
Цибуля Універсо F1 1 г
Гібрид однорічної напівгострої цибулі средньопізднього дозрівання. Урожай дозріває на 115-120 день після появи сходів, що дозволяє зібрати і просушити лук до початку періоду дощів. При правильному дотриманні умов прибирання і сушки зберігається більше 6 місяців.
24.50грн
Цибуля Ексибішн 1г
Пізньостиглий сорт салатної цибулі. Цибулини округло – приплюснутої форми. Вага цибулини досягає 900г. Відмінні смакові якості цього сорту зумовлюються високим вмістом вуглеводів та соку. Рекомендується вирощування розсадним способом.
28.00грн
Цибуля Комета F1 1 г
Універсальний гібрид білої цибулі,, адаптований до різних умов вирощування. Урожай дозріває на 115-125 день після появи сходів, що дозволяє зібрати і просушити цибулини до початку періоду дощів. Відмінні салатні смакові якості. Генетично обумовлена висока і дружна схожість. Рослина потужна, з хорошою силою зростання.
35.00грн
Цибуля Аренал  F1 1 г
Для вирощування в Центральних, Східних та Західних областях України. Середньо – ранній гібрид для вирощування в основний сезон, підходить для довготривалого (майже 9 місяців зберігання). Цибулини однорідної (від округлої до кулеподібної) форми із тоненькою шийкою.
3.00грн
Цибуля Бугатті F1 1 г
Призначений для вирощування в Центральних, Східних та Західних областях України. Ранній гібрид (120 днів )для вирощування в основний сезон, призначений для зберігання до 5 місяців та безпосередньої реалізації свіжої продукції.
3.00грн
Цибуля ріпчаста Халцедон 2 г
Цибуля „Халцедон” Середньостиглий сорт - 94-115 днів від сходів до збирання. Цибулини округлі, масою 100-150 г, гострого смаку, забарвлення верхніх лусочок бронзово-коричневе. Відмінні смакові та товарні якості. Стійкий до стрілкування. Має добре дозрівання, транспортабельність та лежкість. Вирощують в однорічній культурі з насіння, а також через сіянку. Придатний для вирощування на перо. Призначений для універсального використання.
4.00грн
Цибуля Глобус 2 г
Сорт середньостиглий, універсальний, високоврожайний з високою товарністю урожаю (95 - 98%), транспортабельний. Вирощують в однорічній культурі з насіння. Вегетаційний період, при однорічній культурі, від сівби насіння до початку збирання - 92-94 дні. Характеризується вирівняним підсиханням пера, одночасним достиганням цибулин з середньою масою 75-90г. Сухі покривні луски коричневі та світло-крричневі, а соковиті - білого забарвлення, з салатним відтінком. Смак гострий. Придатна для безпосереднього споживання та довготривалого зберігання. Насіння висівають в першій половині квітня. Сівбу проводять широкорядним способом - З0 - 40 см. Норма висіву 0,8 -1,0 г/м2. Глибина загортання 2-3 см. До і після сівби грунт злегка ущільнюють. Подальший догляд за рослинами загальноприйнятий для зони вирощування. Збирають цибулю при підсиханні шийки. При поляганні стебла рослини підривають і підсушують 15-20 днів до утворення сухої луски.
4.50грн
Цибуля Штуттгартер 1 г
Найпопулярніший стандартний сорт для нашої кліматичної зони. Ранньостиглий, з періодом вегетації від висіву 115-120 днів. Цибулини золотисті, плоско-округлі, мають солодкий смак з приємною гостротою. Чудово зберігається та відзначається універсальністю призначення.
5.00грн
Цибуля Екстар Ерлі Голд F1 200 шт
Гібрид американській компанії United Genetics Seeds, дуже продуктивний і перспективний гібрид. Він характеризується морозостійкістю, сильним і інтенсивним зростанням в умовах зміни світлового дня. Внаслідок цього, ранньою весною швидко формує цибулину, яка зростає до товарного розміру.
6.00грн
Акції
Цибуля ріпчаста
цибуля ріпчаста