Фільтр
Торгова марка
Виробник
Озима цибуля
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Цибуля ріпчаста

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цибуля Бугатті F1 1 г
Призначений для вирощування в Центральних, Східних та Західних областях України. Ранній гібрид (120 днів )для вирощування в основний сезон, призначений для зберігання до 5 місяців та безпосередньої реалізації свіжої продукції.
3.15грн
Цибуля Штуттгартер 1 г
Найпопулярніший стандартний сорт для нашої кліматичної зони. Ранньостиглий, з періодом вегетації від висіву 115-120 днів. Цибулини золотисті, плоско-округлі, мають солодкий смак з приємною гостротою. Чудово зберігається та відзначається універсальністю призначення.
5.05грн
Цибуля Екстар Ерлі Голд F1 200 шт
Гібрид американській компанії United Genetics Seeds, дуже продуктивний і перспективний гібрид. Він характеризується морозостійкістю, сильним і інтенсивним зростанням в умовах зміни світлового дня. Внаслідок цього, ранньою весною швидко формує цибулину, яка зростає до товарного розміру.
5.80грн
Цибуля Халцедон 2 г
Цибуля ріпчаста, золотистий, середньостиглий сорт. Сорт ідеально підходить для зберігання. Вегетаційний період 110-120 днів. Створені цибулини вирощують в один рік при посіві насіння безпосередньо в грунт на постійне місце, або з сіянки. Листя зелені, восковий наліт слабкий. Цибулини щільні, на 1/3 розташовані на поверхні грунту.
8.60грн
Цибуля Бронзе де Ампоста F1 3 г
Середньоранній сорт червоної цибулі, призначений для використання у свіжому вигляді, переробки та зберігання (до 6-7–ми місяців). Відмінні салатно-гострі смакові якості. Листова маса сильної сили росту з шийкою середньої товщини.
9.20грн
Цибуля Вайт Меджик F1 200 шт
Цибуля довгого дня, дуже високої якості. Цибулини добре укриті лускою білого кольору, без зеленого відтінку. Висока продуктивність крупних однорідних цибулин, дуже тонка шийка. Вміст сухих речовин складає 9-12 %. Відмінно придатний для зберігання (від 3 до 6 місяців). Стійкий до рожевої гнилі і толерантний до фузаріозу. Дозрівання 110-115 днів, раніше чим в традиційних сортів білої цибулі
10.90грн
Цибуля Ред Рок F1 200 шт
Гібрид цибулі з насиченим темно-червоним забарвленням. Великі круглі цибулини з дуже тонкою шийкою придатні для весняного висіву, мають середню гостроту, вміст сухих речовин 10-12%. Гібрид прекрасно зберігається, стійкий до рожевої гнилі та ранньої цвітушності. Вегетаційний період 110-115 днів. Висока продуктивність однорідних цибулин
12.50грн
Цибуля Ред Барон 200 шт
Cередньоранній (110 днів) сорт червоної салатної цибулі, адаптований до різних умов вирощування. Не дивлячись на порівняну ранньостиглість відмінно зберігається. Цибулини середнього розміру, масою 50-120г, щільні, привабливого червонного кольору, який залишається на цибулі, а не «фарбує» ніж або компонент салату.
12.90грн
Цибуля Гледстоун 200 шт
Ранній (100 днів) продуктивний сорт цибулі білого кольору для довготривалого зберігання. Цибулини округлої форми з блискучими покривними лусками та білосніжною м’якотю, досягають великого розміру.
16.05грн
Цибуля Робін F1  1 г
Саме насичене забарвлення зі всіх червоних цибулин. Дуже продуктивний гібрид, потужна коренева система, цибулина округла з формою амфори. Добре переносить посушливі умови. Для вирощування в південних регіонах.
16.30грн
Цибуля Радар  1 г
Перевірений часом кращий озимий сорт цибулі. Сорт середньо-пізній, зимостійкий, вегетаційний період становить 250-260 днів. Цибулина округлої форми, зовнішні лусочки золотисті, міцні. Сорт характеризується високою стійкістю до цвітіння.
17.70грн
Цибуля Пандеро F1 1 г
Новий гібрид цибулі для тривалого зберігання. Дозріває на 115-125 день після появи сходів. Цибулини однорідні за розміром, ідеально-округлої форми, 50-70 мм в діаметрі за умови оптимальної густини стояння. У розріджених посівах цибулина може досягати розмірів 80-100 мм. Зовнішні лусочки інтенсивного темного забарвлення з характерним глянсовим відливом.
19.20грн
Цибуля Універсо F1 1 г
Гібрид однорічної напівгострої цибулі средньопізднього дозрівання. Урожай дозріває на 115-120 день після появи сходів, що дозволяє зібрати і просушити лук до початку періоду дощів. При правильному дотриманні умов прибирання і сушки зберігається більше 6 місяців.
20.50грн
Цибуля Ексибішн 1г
Пізньостиглий сорт салатної цибулі. Цибулини округло – приплюснутої форми. Вага цибулини досягає 900г. Відмінні смакові якості цього сорту зумовлюються високим вмістом вуглеводів та соку. Рекомендується вирощування розсадним способом.
24.30грн
Цибуля Комета F1 1 г
Універсальний гібрид білої цибулі,, адаптований до різних умов вирощування. Урожай дозріває на 115-125 день після появи сходів, що дозволяє зібрати і просушити цибулини до початку періоду дощів. Відмінні салатні смакові якості. Генетично обумовлена висока і дружна схожість. Рослина потужна, з хорошою силою зростання.
25.60грн
Цибуля ріпчаста
цибуля ріпчаста