Фільтр
Торгова марка
Виробник
Озима цибуля
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Цибуля ріпчаста

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цибуля ріпчаста Халцедон 2 г
Цибуля „Халцедон” Середньостиглий сорт - 94-115 днів від сходів до збирання. Цибулини округлі, масою 100-150 г, гострого смаку, забарвлення верхніх лусочок бронзово-коричневе. Відмінні смакові та товарні якості. Стійкий до стрілкування. Має добре дозрівання, транспортабельність та лежкість. Вирощують в однорічній культурі з насіння, а також через сіянку. Придатний для вирощування на перо. Призначений для універсального використання.
7.50грн
Цибуля Ексибішн F1 100 шт
Дуже врожайний сорт з велетенськими цибулинами (до 800 г), що мають солодкий смак і ніжну консистенцію. вегетаційний період 140-160 днів. Для свіжого вживання та короткочасного зберігання.
14.00грн
Цибуля Робін F1  1 г
Саме насичене забарвлення зі всіх червоних цибулин. Дуже продуктивний гібрид, потужна коренева система, цибулина округла з формою амфори. Добре переносить посушливі умови. Для вирощування в південних регіонах.
17.00грн
Цибуля Універсо F1 200 шт
Гібрид однорічної напівгострої цибулі средньопізднього дозрівання. Урожай дозріває на 115-120 день після появи сходів, що дозволяє зібрати і просушити лук до початку періоду дощів. При правильному дотриманні умов прибирання і сушки зберігається більше 6 місяців.
18.00грн
Цибуля Радар  1 г
Перевірений часом кращий озимий сорт цибулі. Сорт середньо-пізній, зимостійкий, вегетаційний період становить 250-260 днів. Цибулина округлої форми, зовнішні лусочки золотисті, міцні. Сорт характеризується високою стійкістю до цвітіння.
20.00грн
Цибуля Універсо F1 1 г
Гібрид однорічної напівгострої цибулі средньопізднього дозрівання. Урожай дозріває на 115-120 день після появи сходів, що дозволяє зібрати і просушити лук до початку періоду дощів. При правильному дотриманні умов прибирання і сушки зберігається більше 6 місяців.
24.50грн
Цибуля Ексибішн 1г
Пізньостиглий сорт салатної цибулі. Цибулини округло – приплюснутої форми. Вага цибулини досягає 900г. Відмінні смакові якості цього сорту зумовлюються високим вмістом вуглеводів та соку. Рекомендується вирощування розсадним способом.
28.00грн
Цибуля Халцедон 20 г
Середньостиглий сорт - 94-115 днів від сходів до збирання. Цибулини округлі, масою 100-150 г, гострого смаку, забарвлення верхніх лусочок бронзово-коричневе. Відмінні смакові та товарні якості. Стійкий до стрілкування. Має добре дозрівання, транспортабельність та лежкість. Вирощують в однорічній культурі з насіння, а також через сіянку. Придатний для вирощування на перо. Призначений для універсального використання.
54.00грн
Цибуля Аренал  F1 1 г
Для вирощування в Центральних, Східних та Західних областях України. Середньо – ранній гібрид для вирощування в основний сезон, підходить для довготривалого (майже 9 місяців зберігання). Цибулини однорідної (від округлої до кулеподібної) форми із тоненькою шийкою.
3.00грн
Цибуля Бугатті F1 1 г
Призначений для вирощування в Центральних, Східних та Західних областях України. Ранній гібрид (120 днів )для вирощування в основний сезон, призначений для зберігання до 5 місяців та безпосередньої реалізації свіжої продукції.
3.00грн
Цибуля Глобус 2 г
Сорт середньостиглий, універсальний, високоврожайний з високою товарністю урожаю (95 - 98%), транспортабельний. Вирощують в однорічній культурі з насіння. Вегетаційний період, при однорічній культурі, від сівби насіння до початку збирання - 92-94 дні. Характеризується вирівняним підсиханням пера, одночасним достиганням цибулин з середньою масою 75-90г. Сухі покривні луски коричневі та світло-крричневі, а соковиті - білого забарвлення, з салатним відтінком. Смак гострий. Придатна для безпосереднього споживання та довготривалого зберігання. Насіння висівають в першій половині квітня. Сівбу проводять широкорядним способом - З0 - 40 см. Норма висіву 0,8 -1,0 г/м2. Глибина загортання 2-3 см. До і після сівби грунт злегка ущільнюють. Подальший догляд за рослинами загальноприйнятий для зони вирощування. Збирають цибулю при підсиханні шийки. При поляганні стебла рослини підривають і підсушують 15-20 днів до утворення сухої луски.
4.50грн
Цибуля Штуттгартер 1 г
Найпопулярніший стандартний сорт для нашої кліматичної зони. Ранньостиглий, з періодом вегетації від висіву 115-120 днів. Цибулини золотисті, плоско-округлі, мають солодкий смак з приємною гостротою. Чудово зберігається та відзначається універсальністю призначення.
5.00грн
Цибуля Екстар Ерлі Голд F1 200 шт
Гібрид американській компанії United Genetics Seeds, дуже продуктивний і перспективний гібрид. Він характеризується морозостійкістю, сильним і інтенсивним зростанням в умовах зміни світлового дня. Внаслідок цього, ранньою весною швидко формує цибулину, яка зростає до товарного розміру.
6.00грн
Цибуля Супра 2 г
Середньопізній сорт - 105-115 днів від сходів до збирання. Цибулини округлі, темно-жовті, масою 110-130 г. Має напівгострий смак. Лежкість добра. Слабо вражується несправжньою борошнистою росою. Призначений для універсального використання.
6.00грн
Цибуля Гірей 2 г
Ранній сорт білої цибулі. Вегетаційний період 80-90 днів. Листя темно-зелені з восковим нальотом, що є ознакою високої стійкості до збудників хвороб при вирощуванні. Цибулини плоскої форми, середніх розмірів, масою 110-160 р. Зовнішні луски сріблясто-білого кольору, внутрішні - білі, соковиті. Сорт використовують для вирощування на ранню продукцію, салатного призначення. Придатний для нетривалого зберігання. Рекомендуємо вирощувати у всіх регіонах, безпосереднім, висівом у відкритий ґрунт, або через розсаду.
6.50грн
Акції
Цибуля ріпчаста
цибуля ріпчаста