Фільтр
Торгова марка
Виробник
Озима цибуля
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Цибуля ріпчаста

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цибуля Халцедон 2 г
Цибуля ріпчаста, золотистий, середньостиглий сорт. Сорт ідеально підходить для зберігання. Вегетаційний період 110-120 днів. Створені цибулини вирощують в один рік при посіві насіння безпосередньо в грунт на постійне місце, або з сіянки. Листя зелені, восковий наліт слабкий. Цибулини щільні, на 1/3 розташовані на поверхні грунту.
8.50грн
Цибуля Бронзе де Ампоста F1 3 г
Середньоранній сорт червоної цибулі, призначений для використання у свіжому вигляді, переробки та зберігання (до 6-7–ми місяців). Відмінні салатно-гострі смакові якості. Листова маса сильної сили росту з шийкою середньої товщини.
9.00грн
Цибуля Банко 1 г
Середньоранній сорт - 125-130 днів. Цибулини великі, округлі, жовто-коричневі з бронзовим відтінком. Поверхнева лусочка міцна. Середня вага цибулини 160-180г. Сорт невибагливий до умов вирощування.
12.00грн
Цибуля Ред Барон 200 шт
Cередньоранній (110 днів) сорт червоної салатної цибулі, адаптований до різних умов вирощування. Не дивлячись на порівняну ранньостиглість відмінно зберігається. Цибулини середнього розміру, масою 50-120г, щільні, привабливого червонного кольору, який залишається на цибулі, а не «фарбує» ніж або компонент салату.
13.50грн
Цибуля Ред Рок F1 200 шт
Гібрид цибулі з насиченим темно-червоним забарвленням. Великі круглі цибулини з дуже тонкою шийкою придатні для весняного висіву, мають середню гостроту, вміст сухих речовин 10-12%. Гібрид прекрасно зберігається, стійкий до рожевої гнилі та ранньої цвітушності. Вегетаційний період 110-115 днів. Висока продуктивність однорідних цибулин
13.50грн
Цибуля Дайтона F1 200 шт.
Середньостиглий (115 днів), напівгострий, короткоденний, високоврожайний гібрид для довготривалого зберігання. Цибулини вирівняні, великого розміру, з міцними, темно – бронзовими покривними лусками.
14.00грн
Цибуля Дайтона F1 1г
Середньостиглий (115 днів), напівгострий, короткоденний, високоврожайний гібрид для довготривалого зберігання. Цибулини вирівняні, великого розміру, з міцними, темно – бронзовими покривними лусками.
14.50грн
Цибуля Ексибішн 100 шт
Пізньостиглий сорт салатної цибулі. Цибулини округло – приплюснутої форми. Вага від 200 до 900г. Відмінні смакові якості цього сорту зумовлюються високим вмістом вуглеводів та соку. Рекомендується вирощування розсадним способом (вік розсади 45-60днів) Зберігається 4-5 місяців.
14.50грн
Цибуля Робін F1  1 г
Саме насичене забарвлення зі всіх червоних цибулин. Дуже продуктивний гібрид, потужна коренева система, цибулина округла з формою амфори. Добре переносить посушливі умови. Для вирощування в південних регіонах.
14.50грн
Цибуля Гледстоун 200 шт
Ранній (100 днів) продуктивний сорт цибулі білого кольору для довготривалого зберігання. Цибулини округлої форми з блискучими покривними лусками та білосніжною м’якотю, досягають великого розміру.
16.00грн
Цибуля Пандеро F1 1 г
Новий гібрид цибулі для тривалого зберігання. Дозріває на 115-125 день після появи сходів. Цибулини однорідні за розміром, ідеально-округлої форми, 50-70 мм в діаметрі за умови оптимальної густини стояння. У розріджених посівах цибулина може досягати розмірів 80-100 мм. Зовнішні лусочки інтенсивного темного забарвлення з характерним глянсовим відливом.
19.00грн
Цибуля Універсо F1 1 г
Гібрид однорічної напівгострої цибулі средньопізднього дозрівання. Урожай дозріває на 115-120 день після появи сходів, що дозволяє зібрати і просушити лук до початку періоду дощів. При правильному дотриманні умов прибирання і сушки зберігається більше 6 місяців.
21.50грн
Цибуля Комета F1 1 г
Універсальний гібрид білої цибулі,, адаптований до різних умов вирощування. Урожай дозріває на 115-125 день після появи сходів, що дозволяє зібрати і просушити цибулини до початку періоду дощів. Відмінні салатні смакові якості. Генетично обумовлена висока і дружна схожість. Рослина потужна, з хорошою силою зростання.
30.50грн
Цибуля Халцедон 20 г
Середньостиглий сорт - 94-115 днів від сходів до збирання. Цибулини округлі, масою 100-150 г, гострого смаку, забарвлення верхніх лусочок бронзово-коричневе. Відмінні смакові та товарні якості. Стійкий до стрілкування. Має добре дозрівання, транспортабельність та лежкість. Вирощують в однорічній культурі з насіння, а також через сіянку. Придатний для вирощування на перо. Призначений для універсального використання.
32.00грн
Цибуля Аренал  F1 1 г
Для вирощування в Центральних, Східних та Західних областях України. Середньо – ранній гібрид для вирощування в основний сезон, підходить для довготривалого (майже 9 місяців зберігання). Цибулини однорідної (від округлої до кулеподібної) форми із тоненькою шийкою.
3.00грн
Цибуля ріпчаста
цибуля ріпчаста