Фільтр
Торгова марка
Виробник
Озима цибуля
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Цибуля ріпчаста

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цибуля Бронзе де Ампоста F1 3 г
Середньоранній сорт червоної цибулі, призначений для використання у свіжому вигляді, переробки та зберігання (до 6-7–ми місяців). Відмінні салатно-гострі смакові якості. Листова маса сильної сили росту з шийкою середньої товщини.
9.00грн
Цибуля Ексибішн 100 шт
Пізньостиглий сорт салатної цибулі. Цибулини округло – приплюснутої форми. Вага від 200 до 900г. Відмінні смакові якості цього сорту зумовлюються високим вмістом вуглеводів та соку. Рекомендується вирощування розсадним способом (вік розсади 45-60днів) Зберігається 4-5 місяців.
11.50грн
Цибуля Ред Рок F1 200 шт
Гібрид цибулі з насиченим темно-червоним забарвленням. Великі круглі цибулини з дуже тонкою шийкою придатні для весняного висіву, мають середню гостроту, вміст сухих речовин 10-12%. Гібрид прекрасно зберігається, стійкий до рожевої гнилі та ранньої цвітушності. Вегетаційний період 110-115 днів. Висока продуктивність однорідних цибулин
12.50грн
Цибуля Дайтона F1 200 шт.
Середньостиглий (115 днів), напівгострий, короткоденний, високоврожайний гібрид для довготривалого зберігання. Цибулини вирівняні, великого розміру, з міцними, темно – бронзовими покривними лусками.
13.00грн
Цибуля Ред Барон 200 шт
Cередньоранній (110 днів) сорт червоної салатної цибулі, адаптований до різних умов вирощування. Не дивлячись на порівняну ранньостиглість відмінно зберігається. Цибулини середнього розміру, масою 50-120г, щільні, привабливого червонного кольору, який залишається на цибулі, а не «фарбує» ніж або компонент салату.
13.00грн
Цибуля Гледстоун 200 шт
Ранній (100 днів) продуктивний сорт цибулі білого кольору для довготривалого зберігання. Цибулини округлої форми з блискучими покривними лусками та білосніжною м’якотю, досягають великого розміру.
16.00грн
Цибуля Робін F1  1 г
Саме насичене забарвлення зі всіх червоних цибулин. Дуже продуктивний гібрид, потужна коренева система, цибулина округла з формою амфори. Добре переносить посушливі умови. Для вирощування в південних регіонах.
16.50грн
Цибуля Радар  1 г
Перевірений часом кращий озимий сорт цибулі. Сорт середньо-пізній, зимостійкий, вегетаційний період становить 250-260 днів. Цибулина округлої форми, зовнішні лусочки золотисті, міцні. Сорт характеризується високою стійкістю до цвітіння.
17.50грн
Цибуля Комета F1 1 г
Універсальний гібрид білої цибулі,, адаптований до різних умов вирощування. Урожай дозріває на 115-125 день після появи сходів, що дозволяє зібрати і просушити цибулини до початку періоду дощів. Відмінні салатні смакові якості. Генетично обумовлена висока і дружна схожість. Рослина потужна, з хорошою силою зростання.
25.50грн
Цибуля Халцедон 20 г
Середньостиглий сорт - 94-115 днів від сходів до збирання. Цибулини округлі, масою 100-150 г, гострого смаку, забарвлення верхніх лусочок бронзово-коричневе. Відмінні смакові та товарні якості. Стійкий до стрілкування. Має добре дозрівання, транспортабельність та лежкість. Вирощують в однорічній культурі з насіння, а також через сіянку. Придатний для вирощування на перо. Призначений для універсального використання.
32.00грн
Цибуля Аренал  F1 1 г
Для вирощування в Центральних, Східних та Західних областях України. Середньо – ранній гібрид для вирощування в основний сезон, підходить для довготривалого (майже 9 місяців зберігання). Цибулини однорідної (від округлої до кулеподібної) форми із тоненькою шийкою.
3.00грн
Цибуля Бугатті F1 1 г
Призначений для вирощування в Центральних, Східних та Західних областях України. Ранній гібрид (120 днів )для вирощування в основний сезон, призначений для зберігання до 5 місяців та безпосередньої реалізації свіжої продукції.
3.00грн
Цибуля ріпчаста Халцедон 2 г
Цибуля „Халцедон” Середньостиглий сорт - 94-115 днів від сходів до збирання. Цибулини округлі, масою 100-150 г, гострого смаку, забарвлення верхніх лусочок бронзово-коричневе. Відмінні смакові та товарні якості. Стійкий до стрілкування. Має добре дозрівання, транспортабельність та лежкість. Вирощують в однорічній культурі з насіння, а також через сіянку. Придатний для вирощування на перо. Призначений для універсального використання.
4.00грн
Цибуля Глобус 2 г
Сорт середньостиглий, універсальний, високоврожайний з високою товарністю урожаю (95 - 98%), транспортабельний. Вирощують в однорічній культурі з насіння. Вегетаційний період, при однорічній культурі, від сівби насіння до початку збирання - 92-94 дні. Характеризується вирівняним підсиханням пера, одночасним достиганням цибулин з середньою масою 75-90г. Сухі покривні луски коричневі та світло-крричневі, а соковиті - білого забарвлення, з салатним відтінком. Смак гострий. Придатна для безпосереднього споживання та довготривалого зберігання. Насіння висівають в першій половині квітня. Сівбу проводять широкорядним способом - З0 - 40 см. Норма висіву 0,8 -1,0 г/м2. Глибина загортання 2-3 см. До і після сівби грунт злегка ущільнюють. Подальший догляд за рослинами загальноприйнятий для зони вирощування. Збирають цибулю при підсиханні шийки. При поляганні стебла рослини підривають і підсушують 15-20 днів до утворення сухої луски.
4.50грн
Цибуля Штуттгартер 1 г
Найпопулярніший стандартний сорт для нашої кліматичної зони. Ранньостиглий, з періодом вегетації від висіву 115-120 днів. Цибулини золотисті, плоско-округлі, мають солодкий смак з приємною гостротою. Чудово зберігається та відзначається універсальністю призначення.
5.00грн
Цибуля ріпчаста
цибуля ріпчаста