Фільтр
Торгова марка
Виробник
Колір
Тип салату
Упаковка
Форма листка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Салат

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Рукола Пікнік 1 г
Ранньостиглий сорт широколистої руколи. Вегетаційний період - 20-25 днів. Листя має продовгувату, злегка зубчасту форму та не-перевершений горіхово - гірчичний смак і аромат. Його вживають у свіжому вигляді, додають у різноманітні страви. Пікантний освіжаючий смак руколи прекрасно поєднується з іншими стравами, рибою, м'ясом, морепродуктами, а багатий вміст вітамінів робить цю культуру дуже популярною
3.00грн
Кресс-салат 1 г
Вміст пакету: 1 г Одна із найбільш швидкостиглих та невибагливих зеленних культур. Відзначається гострим смаком, який дещо нагадує хрін чи гірчицю. У Європейській кухні використовується для надання гостроти стравам. На сході його прийнято бланшувати і поливати олією, а в Китаї - подавати з цукром. Вирощувати можна у відкритому ґрунті чи протягом цілого року у горщиках. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 6-8 г - Глибина посіву: 0,5-1 см - Швидкостиглий - Джерело вітамінів і мінералів - ВИСІВ: березень-травень; серпень-вересень - УРОЖАЙ: квітень-червень; серпень-вересень
4.00грн
Руккола (діплотаксіс) Вайлд Сільветта 1 г
Теплолюбива багаторічна пряно-смакова рослина. Період від сходів до збору соковитої зелені становить 25-28 днів. Листя тонке, продовгувате, сильно посічене, з гострим горіхово-гірчичним смаком. При регулярному зволоженні листки мають ніжніший смак і менше гірчать. Руколу вирощують у відкритому ґрунті, під плівковим укриттям, а також на підвіконнях у контейнерах. Використовують для приготування салатів, як гарнір до м'яса та рибних страв
5.00грн
Салат Батавія Гріт червоний 30 шт
Яскравий, хрусткий, солодкий Середньостиглий сорт салату для всесезонного вирощування у відкритому грунті. Рослина має відкриту головку дуже привабливого блискучого червоного кольору. Листя досить щільні і соковиті. При вирощуванні в літній період салат майже не дає стрілку. Стійкий до несправжньої борошнистої роси. Рекомендований для вирощування в відкритому грунті навесні, влітку і восени.
6.00грн
Салат Батавія Афіціон 30 шт
Салат батавія привабливого світло-зеленого кольору. Має достатньо щільний листок. Прекрасно підходить для салатних ліній. Добре переносить транспортування. Сорт пластичний та витримує перепади температур.
7.00грн
Салат Робінсон 30 шт
Тип айсберг, висока якість, стійкість до спеки, лежкість. Качани правильної форми, масою 600-700 г,насиченого зеленого кольору, злегка кучеряві по краях. Швидкорослий сорт салату з відмінним потенціалом зберігання, невибагливий, призначений для вирощування у відкритому грунті у весняний, літній та осінній періоди. Потужна коренева система і висока стійкість до стрілкування навіть в стресових умовах вирощування. Стійкий до несправжньої борошнистої роси, кореневої салатної попелиці.
9.50грн
Салат Руксай 15 шт
Дуболистий салат з інтенсивним червоним забарвленням ("кватро-ред"). Листки мають насичений колір з обох сторін. Стійкий до несправжньої борошнистої роси та салатної попелиці. Придатний для всесезонного вирощування у відкритому, закритому ґрунті та на гідропоніць
26.50грн
Салат Гоген 15 шт
Саланова з типу мультіліф. Має дрібне листя привабливого червоного кольору та свіжий, злегка солодкий смак. Відрізняється красивим контрастом між червоним та зеленим забарвленням. Незамінний у приготуванні фіксованих салатів. Сорт стійкий до стресів. Придатний для всесезонного вирощування
32.00грн
Руккола 0,5 г
Рукола (Індау посівний) - однорічна рослина, для вирощування у відкритому грунті. Листя має яскраво виражений аромат і гострий гірчично-горіховий присмак. Рослина заввишки 30-60см. Містить багато калію, вітаміну С, мінеральних речовин, органічних кислот.
2.50грн
Салат Кучерявець Одеський 0,5 г
Середньопіздній сорт - 68-75 днів від сходів до технічної стиглості. Формує крупну розетку листя, масою 250 г. Листя кучеряве, світло-зелене, хрустке, соковите, відмінного смаку, без гіркоти. Стійкий до квітучості. Придатний для вирощування у відкритому та закритому грунті. Врожайність до 2,7 кг/м.кв. Для споживання у свіжому вигляді.
2.50грн
Салат Гренада 0,5 г
Ранньостиглий, високоврожайний сорт качанного салату, призначений для вирощування у відкритому грунті навесні і восени. Вегетаційний період від сходів до технічної стиглості становить 55-75 днів. Формує великі головки, вага яких часто перевищує 1,5 кг. За формою головки круглі, щільні, сіро-зеленого кольору, ніжні, високих смакових якостей. Сорт з тривалим періодом господарського використання. Стійкий до стрілкування. Догляд за рослинами звичайний, загальноприйнятий для зони вирощування.
3.00грн
Салат Королева літа 0,5 г
Ранньостиглий, високоврожайний сорт качанного салату - 60-75 днів від посіву до технічної стиглості. Голівки округлі, зеленого кольору, масою 280 г. Смакові якості високі. Призначений для всесезонного вирощування і вживання у свіжому вигляді.
3.00грн
Салат Кучерявець Одеський 1 г
Сорт середньостиглий з довготривалим періодом плодоношення. Рослина формує пишну розетку листків світло-зеленого кольору. Листки великі, із дрібно-кучерявими краями. Смакові якості високі, без гіркоти. Придатний для вирощування у відкритому і закритому грунті.
3.00грн
Салат Грін  корал 0,5 г
Сорт високоврожайний, призначений для вирощування з весни до пізньої осені. Листки жовто-зеленого кольору, дуже хвилясті, м'ясисті і ніжні на смак, утворюють компактну розетку кулястої форми. Ціниться як культура, багата вітамінами, органічними кислотами та мінеральними солями, особливо кальцієм і залізом. Добре зберігається. Висівають насіння на глибину 2-3 см із нормою 1,5-2,0 г/м2 та міжряддям 45см. До і після сівби грунт прикотковують. Перший раз рослини проривають у фазі 2-3 листків, залишаючи в рядку на відстані 5-6 см. При кінцевому формуванні густоти рослини залишають на відстані 15-20 см. Вирвані рослини використовують для харчування. Протягом вегетації виполюють бур'яни, розпушують міжряддя.
3.50грн
Салат Ноблес 0,1 г
Середньоранній. Для вирощування у відкритому ґрунті в літній та осінній період. Листова маса густа, злегка розпушена, дуже яскравий зелений колір. Голівка велика, напіввідкрита. Основа напівконічна, здорова і дуже добре закрита Стійкий до хвороб (несправжня борошниста роса (раси 1 до 22). Висока стійкість до стрілкування.
3.50грн
Салат
салат