Фільтр
Торгова марка
Виробник
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Гарбузи

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Гарбуз Новинка 15 шт
Середньостиглий сорт мускатного типу - 115-120 днів. Плоди подовжено-циліндричної форми, з розширенням в квітковій частині, масою 6-7 кг. Шкірка тонка, гладка, без сітки, золотисто-жовта із смугами мідного кольору. М'якуш помаранчевий, соковитий, солодкий, середньої щільності. Сорт має високий вміст цукрів і вітамінів. Використовують для споживання у свіжому вигляді, тушкування та для переробки на соки і пюре. Добре зберігається
3.40грн
Гарбуз Український багатоплідний 15 шт
Середньостиглий сорт - 85-100 днів. Рослина довгоплетиста. Плід короткоовальний, слаборебристий, світло-помаранчевий із зеленим малюнком. М'якуш помаранчевий, солодкий. Насіння середнього розміру, маслянисте, смачне. Хороша транспортабельність і лежкість плодів. Стійкий до посухи. Придатний до вирощування в усіх зонах України. Дозрівання плодів дружне.
3.40грн
Гарбуз Баттернат 2 г
Середньостиглий сорт гарбуза мускатного типу. Вегетаційний період - 90-100 днів. Плоди видовженої, циліндричної форми, масою 5-9 кг, світло-помаранчевого кольору, з маленькою насіннєвою камерою. М'якуш дуже солодкий, ароматний, соковитий, яскравого жовтогарячого забарвлення. Сорт має високий вміст цукру та каротину. Використовують в свіжому вигляді та для переробки на соки та пюре.
8.65грн
Гарбуз Арабатський 15 шт
Сорт пізньостиглий, довгоплетистий, мускатний, середньо транспортабельний, лежкий (до 4 місяців). Від сівби до технічної стиглості минає 118 – 127 днів. Плоди видовженоциліндричні з потовщенням до вершини, середньою масою 5 – 9 кг, висотою 56 см та діаметром 13-14 см. Поверхня злегка зморшкувата, лимонного забарвлення різної інтенсивності. М’якуш щільний, товстий, яскраво-оранжевий, малосоковитий, солодкий. Сорт столового призначення. Насіння по 0,3 – 0,4 г/м2 висівають на глибину 5 – 6 см, коли грунт прогріється до 15 – 16 оС після загрози заморозків у третій декаді квітня – першій декаді травня. Спосіб сівби – широкорядний, з міжряддям 140 – 150 см. Можливий висів насіння в міжряддях кукурудзи, картоплі, кущової квасолі, бобів. Догляд звичайний для зони вирощування.
3.40грн
Гарбуз Альтаїр 10 шт
Плоди плоскої форми. Забарвлення плодів від світло-сірого до темно-сірого кольору, іноді з'являються плоди з рожевими смугами і плямами. М'якоть жовтого кольору, товста, соковита, солодка.
3.50грн
Гарбуз Новинка 12 шт
Середньостиглий сорт мускатного гарбуза (по типу Арабатського ). Вегетаційний період сорту ( від сходів до початку дозрівання) - 110-115 днів. Це теплолюбна рослина , вимоглива до високої родючості грунту, особливо до органіки. Під час вегетації верхівки батогів рослини рекомендуємо прищипувати. Плоди подовжено- циліндричної форми, з розширенням в квітковій частині. Насіння гарбуза розташовані тільки в місці розширення плода. Колір плоду - помаранчевий з рожевим відтінком, з темно -оранжевими плямами і смугами по фону.
8.50грн
Гарбуз Мускат де Прованс 2 г
Високоврожайний середньостиглий (110-115 днів) сорт гарбуза. Рослина потужна, формує великі, червоно-оранжеві, округло-приплюснуті плоди, з сегментованою поверхнею. М’якоть яскраво оранжева, щільна з високим вмістом цукру. Середня маса плоду 3-4 кг.
8.90грн
Гарбуз Руж Віф д'Етамп 2 г
Середньостиглий, високоврожайний сорт гарбуза (110-115 днів). Рослина середньоплетиста, плоди сплюснуті, сегментовані. М’якуш оранжевий, щільний з високим вмістом каротину та цукру.
9.00грн
Гарбуз Альтаір 50 шт
Плоди плоскої форми. Забарвлення плодів від світло-сірого до темно-сірого кольору, іноді з'являються плоди з рожевими смугами і плямами. М'якоть жовтого кольору, товста, соковита, солодка.
13.05грн
Гарбузи
гарбуз