Фільтр
Торгова марка
Виробник
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Гарбузи

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Гарбуз Баттернат 2 г
Середньостиглий сорт гарбуза мускатного типу. Вегетаційний період - 90-100 днів. Плоди видовженої, циліндричної форми, масою 5-9 кг, світло-помаранчевого кольору, з маленькою насіннєвою камерою. М'якуш дуже солодкий, ароматний, соковитий, яскравого жовтогарячого забарвлення. Сорт має високий вміст цукру та каротину. Використовують в свіжому вигляді та для переробки на соки та пюре.
8.00грн
Гарбуз Руж Віф д'Етамп 2 г
Середньостиглий, високоврожайний сорт гарбуза (110-115 днів). Рослина середньоплетиста, плоди сплюснуті, сегментовані. М’якуш оранжевий, щільний з високим вмістом каротину та цукру.
9.50грн
Гарбуз Мускат де Прованс 2 г
Високоврожайний середньостиглий (110-115 днів) сорт гарбуза. Рослина потужна, формує великі, червоно-оранжеві, округло-приплюснуті плоди, з сегментованою поверхнею. М’якоть яскраво оранжева, щільна з високим вмістом цукру. Середня маса плоду 3-4 кг.
12.00грн
Гарбуз Хоккайдо 2 г
Делікатесний сорт гарбуза раннього терміну дозрівання. Вегетаційний період 90-100 днів від перших сходів до початку збору врожаю. Плоди компактного розміру, злегка приплюснуті, грушоподібні, з маленькою насіннєвою камерою, масою 1,5-2 кг. М'якоть не волокниста, насиченого помаранчевого забарвлення, зручна для використання в кулінарних цілях, має приємний горіховий смак. Хоккайдо рекомендований для приготування дієтичних супів з кремовою консистенцією, пюре, запіканок та інших корисних страв. Також з м’якоті можна робити джеми, варення і цукати. Гарбуз легкий у вирощуванні та відмінно зберігається.
13.00грн
Гарбуз Арахісове масло 10 г
Ранньостиглий сорт. Плоди масою 700-1200 г, Легкі (зберігаються до 6 місяців). М'якуш помаранчевого кольору, щільній, дуже солодкий. Гарбуз радять вживати при захворюваннях шлунково-кишково тракту, серцево-судинної системи и нирок. Хвороб атеросклерозом і цукровий діабетом обов'язково необхідно включати в раціон гарбуз, оскільки в ньому містяться пектини, які сприяють виведенню. холестерину з організму. Крім того, що гарбуз є відміннім дієтичним продуктом у нього відмінні смакові якості Гарбуз сіють у ті ж терміни, що й огірки. Сіяти їх треба на відстані не менше півтора метра один від іншого. У лунку висівають по 2 насінини на глибінь 5-6 см. Якщо проростуть оба - одне пересаджують в інше місце або віддаляють.
26.50грн
Гарбуз Матільда 10 шт
Середньоранній гібрид типу Butternut (термін дозрівання - 105-110 днів), адаптований для вирощування в стресових умовах. Рослина потужна з сильною кореневою системою і розвиненим листовим апаратом, що забезпечує високий потенціал врожайності. Плоди (4-5 кг) грушеподобние, злегка ребристі, з невеликою насіннєвою камерою; м'якоть насиченого оранжевого кольору, солодка. Гібрид відрізняється високою пластичністю: формує високий стабільний урожай в складних погодних умовах і при використанні різних технологій. Відмінно зберігається, призначений для переробки, а також для ринку свіжої продукції. Насіння оброблено Тірам. Забороняється використовувати в їжу. Зберігати в сухому прохолодному місці.
27.50грн
Гарбуз Українский багатоплідний 2 г
Вміст пакету: 2 г Високоврожайний сорт вітчизняної селекції з вегетаційним періодом 85-100 днів. Короткоовальні плоди масою 5-8 кг, при достиганні стають яскраво-оранжевими, утворюючі на шкірці рвані темні смуги. М`якуш хрумкий, солодкий, відзначається відмінними смаковими якостями. Висівають насіння у третій декаді квітня - на початку травня. Сорт слабо урожається борошнистою росою та відзначається універсальністю призначення: добре смакує свіжим, чудово підходить для приготування різноманітних страв та переробки. - Норма висіву для відкритого грунту на 10 м2 : 3 - 4 г - Глибина посіву: 2-5 см - Кількість рослин на 10 м2 :10шт.
3.00грн
Гарбуз Арабатський 15 шт
Сорт пізньостиглий, довгоплетистий, мускатний, середньо транспортабельний, лежкий (до 4 місяців). Від сівби до технічної стиглості минає 118 – 127 днів. Плоди видовженоциліндричні з потовщенням до вершини, середньою масою 5 – 9 кг, висотою 56 см та діаметром 13-14 см. Поверхня злегка зморшкувата, лимонного забарвлення різної інтенсивності. М’якуш щільний, товстий, яскраво-оранжевий, малосоковитий, солодкий. Сорт столового призначення. Насіння по 0,3 – 0,4 г/м2 висівають на глибину 5 – 6 см, коли грунт прогріється до 15 – 16 оС після загрози заморозків у третій декаді квітня – першій декаді травня. Спосіб сівби – широкорядний, з міжряддям 140 – 150 см. Можливий висів насіння в міжряддях кукурудзи, картоплі, кущової квасолі, бобів. Догляд звичайний для зони вирощування.
3.50грн
Гарбуз Волозький сірий 3 г
Вміст пакету: 3 г Відомий середньостиглий сорт із вегетаційним періодом 100-120 днів. Сильноплетиста рослина утворює злегка сплюснуті світло-сірі плоди, масою 8-9 кг. М`якуш щільний , товстий, соковитий, жовтогорячого кольору. Сорт транспортабельний, лежкий, добре переносить засуху та стійкий до грибкових хвороб. Плоди мають гарний смак, тому гарно підходять для кулінарії та переробки. - Норма висіву для відкритого грунту на 10 м2 : 3 - 4 г - Глибина посіву: 2-5 см - Кількість рослин на 10 м2 :10шт.
3.50грн
Гарбуз Гілея 2 г
Вміст пакету: 2 г Мускатний середньостиглий сорт універсального призначення. Плоди масою 6-9 кг, тонкошкірі. М`якуш темно-помаранчевий, соковитий, цукристий, ароматний та солодкий. Вирощують через розсаду чи прямим посівом у грунт у травні-червні. Підходить до споживання у свіжому вигляді та для переробки. Сорт відмінно стійкий до борошнистої роси і зберігається напротязі цілого року. - Норма висіву для відкритого грунту на 10 м2 : 3 - 4 г - Глибина посіву: 2-5 см - Кількість рослин на 10 м2 :10шт.
3.50грн
Гарбуз Новинка 15 шт
Середньостиглий сорт мускатного типу - 115-120 днів. Плоди подовжено-циліндричної форми, з розширенням в квітковій частині, масою 6-7 кг. Шкірка тонка, гладка, без сітки, золотисто-жовта із смугами мідного кольору. М'якуш помаранчевий, соковитий, солодкий, середньої щільності. Сорт має високий вміст цукрів і вітамінів. Використовують для споживання у свіжому вигляді, тушкування та для переробки на соки і пюре. Добре зберігається
3.50грн
Гарбуз Новинка 2 г
Вміст пакету: 2 г Прекрасний середньостиглий посухостійкий сорт. Плоди масою 4-5 кг, грушовидної форми, тонкошкірі. М`якуш помаранчевий, середньої щільності, солодкий. Сорт прекрасно підходить для приготування пюре, чим завоював особливу любов виробників дитячого харчування. Порадує відмінною лежкістю (6-8 міс.)та чудовим смаком ваших улюблених страв. - Норма висіву для відкритого грунту на 10 м2 : 3 - 4 г - Глибина посіву: 2-5 см - Кількість рослин на 10 м2 :10шт.
3.50грн
Гарбуз Український багатоплідний 15 шт
Середньостиглий сорт - 85-100 днів. Рослина довгоплетиста. Плід короткоовальний, слаборебристий, світло-помаранчевий із зеленим малюнком. М'якуш помаранчевий, солодкий. Насіння середнього розміру, маслянисте, смачне. Хороша транспортабельність і лежкість плодів. Стійкий до посухи. Придатний до вирощування в усіх зонах України. Дозрівання плодів дружне.
3.50грн
Гарбуз Альтаїр 10 шт
Плоди плоскої форми. Забарвлення плодів від світло-сірого до темно-сірого кольору, іноді з'являються плоди з рожевими смугами і плямами. М'якоть жовтого кольору, товста, соковита, солодка.
4.00грн
Гарбуз Арахісове масло 0,5 г
Ранньостиглий сорт. Плоди масою 700-1200 г, Легкі (зберігаються до 6 місяців). М'якуш помаранчевого кольору, щільній, дуже солодкий. Гарбуз радять вживати при захворюваннях шлунково-кишково тракту, серцево-судинної системи и нирок. Хвороб атеросклерозом і цукровий діабетом обов'язково необхідно включати в раціон гарбуз, оскільки в ньому містяться пектини, які сприяють виведенню. холестерину з організму. Крім того, що гарбуз є відміннім дієтичним продуктом у нього відмінні смакові якості Гарбуз сіють у ті ж терміни, що й огірки. Сіяти їх треба на відстані не менше півтора метра один від іншого. У лунку висівають по 2 насінини на глибінь 5-6 см. Якщо проростуть оба - одне пересаджують в інше місце або віддаляють.
4.00грн
Акції
Гарбузи
гарбуз