Фільтр
Торгова марка
Виробник
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Капуста кольрабі

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Капуста кольрабі Венеція 0,2 г
Ранній сорт капусти кольрабі (50-60 днів від появи масових сходів). Стебле-плоди округлої форми, середнього розміру, світло-зеленого кольору. М'якоть біла, ніжна, соковита. Сорт стійкий до стрілкування та дерев'яніння. Використовують для вживання у свіжому вигляді та переробки
4.00грн
Капуста колтьрабі Фея 0,5 г
Pанньостиглий сорт. Від масових сходів до технічної стиглості 70-75 днів. Чемпіон серед капуст за змістом поживних речовин. Стеблеплоди округлої форми, середнього розміру, масою - 300-500 м, в діаметрі - 6-7 см, яскраво-фіолетового кольору. М'якоть біла, ніжна, соковита, з високим вмістом цукру і вітамінів.
10.00грн
Капуста кольрабі Сніжана 0,5 г
Прекрасний ранньостиглий сорт для вирощування у весняно-літній і літньо-осінньому обороті. Від масових сходів до технічної стиглості 70-75 днів. Плоди капусти сорту Сніжана округлої форми, середнього розміру, масою 300-500 м, в діаметрі - 6-7 см, світло-зеленого кольору. М'якоть біла, соковита, ніжна. Відмінний товарний вигляд і відсутність волокнистості роблять сорт Сніжана привабливим на ринку ранньої продукції.
10.00грн
Акції
Капуста кольрабі
капуста кольрабі