Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Цибуля порей

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цибуля порей Каретка 1 г
Пізньостиглий, високоврожайний сорт цибулі-порей - 150- 200 днів від посіву до збору урожаю. Вирощують з насіння або через розсаду. Сорт має високі смакові якості, поживні і лікувальні властивості. Використовують для споживання у свіжому вигляді, переробки і заморозки.
4.00грн
Цибуля порей 2  г
Високоврожайний сорт для отримання ранньої продукції. Короткий вегетаційний період дозволяє використовувати в більш піздній сівбі. Характеризується прямостоячими листочками середньої ширини та привабливого зеленого кольору з тонким восковим нальотом. Ніжка довга не склонна до появи цибулини.
6.50грн
Цибуля порей Голіас 0,5 г
Сорт літньо-осіннього збирання врожаю. Рекомендовані терміни висіву – з середини грудня до кінця березня. Має довгу, до 25 см, білосніжну плодоніжку з діаметром до 6 см. Листя прямостояче, голубувато-зеленого кольору із незначним восковим нальотом. Рекомендується для реалізації на ринку свіжої продукції та переробки.
10.00грн
Цибуля порей Бандіт 100 шт
Пізньостиглий сорт з періодом вегетації 140-150 днів. Має насичене, темне, синьо-зелене листя з коротким білим стеблом. Може використовуватися для осіннього і зимового вирощування. Хороша стійкість до холоду - може зимувати в регіонах з м'яким кліматом. Відмінно зберігається. Насіння висівають на розсаду в березні-квітні, розсаду висаджують у відкритий грунт - в травні-червні.
16.50грн
Цибуля  порей
цибуля порей