Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Декоративні овочі

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Фізаліс овочевий 0,5 г
Фізаліс овочевий представляє собою багаторічну трав'янисту рослину, яка виростає до 1 м у висоту і має прекрасні смакові якості. Це переважно теплолюбна рослина, тому не переносить заморозків.
3.60грн
Гарбуз декоративний Веселка 1 г
Вміст пакету: 1г Особливий сорт гарбуза із невеликими плодами, які привертають до себе увагу багатством забарвлень, форм та зберігають свою декоративність до наступного року. Ця ефектна рослина прекрасно підходить для створення оригінальних композицій в альтанках, при оформленні парканів, а також добре почувається при вирощуванні в горщиках. Краще росте на сонячних місцях. Зрілі плоди з твердою шкіркою збирають восени до заморозків. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 3-4 г - Глибина посіву: 2-5 см - Кількість рослин на 10 м²: 4-6 шт.
3.80грн
Капуста декоративна махрова
Листки крупні, часто дуже гофровані, білуваті, рожеві чи рожево-лілові, вкриті восковим нальотом. Світлолюбна, холодостійка декоративна культура. Добре росте на родючих ґрунтах. Використовують для бордюрів і групових посадок, Як прикраса для салатів. Висота рослини 30-40 см. Схема висаджування 50х60 см.
4.20грн
Баклажан Золотий Хлопчик 0,2 г
Декоративний баклажан. Висота 50 см. Висів на розсаду в лютому – березні. Насіння проростають через 8-12 днів. Віддає перевагу сонячним місцям з живильним ґрунтом. За допомогою цієї рослини Ви створите оригінальну композицію, насолоджуватися якою зможете всю зиму до весни.
4.60грн
Гарбуз декоративний Корона 1 г
Вміст пакету: 1г Особливий сорт гарбуза із невеликими плодами, які привертають до себе увагу багатством забарвлень, форм та зберігають свою декоративність до наступного року (плоди висихають). Ця унікальна рослина прекрасно підходить для прикраси альтанок, парканів, а також добре росте в горщиках. Вирощуйте на сонячному місці. Зрілі плоди з твердою шкіркою збирають восени до заморозків. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 3-4 г - Глибина посіву: 2-5 см - Кількість рослин на 10 м²: 4-6 шт.
4.85грн
Перець Аладін 0,1 г
Декоративний перець є оригінальною прикрасою кухонного підвіконня. Кімнатний перець любить світлі місця з провітрюванням; літом його можна винести на балкон або в сад на захищене місце.
5.35грн
Капуста декоративна махрова  0,3 г
Капуста декоративна (Brassica oleracea). Яскраві барви осіннього саду. Однорічна рослина висотою 25-30 см. Оригінальна сортосуміш. Світлолюбива, холодостійка, вологолюбива культура. Віддає перевагу легким, добре дренованим, родючим ґрунтам. На розсаду насіння висівають у кінці березня - на початку квітня. Глибина 1-1,5 см. При температурі 18-20 °С сходи з'являються через 3-5 днів. На початку травня рослини висаджують у відкритий ґрунт на відстані 50-60 см. Догляд за декоративною капустою нескладний і передбачає регулярні поливи, підживлення та розпушування ґрунту при необхідності. Максимального декоративного ефекту досягає на початку осені. Використовується для оформлення клумб, бордюрів, великих вазонів або горщиків.
3.85грн
Базилік декоративний карликовий Грецький 0,5 г
Неперевершений сорт карликового дрібно-листового базиліка. Формує компактні мініатюрні кущики кулястої форми, висотою до 30-35 см. Листя дрібне, насиченого зеленого кольору, ароматне, слабогостре на смак. Використовують у свіжому вигляді в салатах, а також як натуральний ароматизатор в кулінарії та при консервуванні. Сорт ідеально підходить для вирощування в горщиках.
4.85грн
Декоративні овочі
овочі