Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група стиглості
Рослість
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Самозапильні (партенокарпічні)

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Огірок Аваланж F1 10 шт
Новий ранній гібрид партенокарпічного огірка з вегетаційним періодом 37 днів. Плоди темно-зеленого кольору, вирівняні, однорідні, довжиною до 11 см, не гірчать. Рослина міцна, утворює 2-3 зав'язі у міжвузлях, стійка до хвороб. Використовується для вживання у свіжому вигляді та консервування
10.40грн
Огірок Алекс (Адам) F1 10 шт
Найранній партенокарпічний гібрид. Ідеальне поєднання ранньостиглості, високої врожайності і потужності рослини. Вирівняні, майже гладкі плоди. Легкий збір плодів, особливо при вирощуванні на шпалері. Рекомендується для свіжого споживання.
10.50грн
Огірок Арістократ F1 10 шт
Новий ранній гібрид партенокарпічного огірка, вегетаційний період 35 днів. Рекомендований для вирощування в закритому грунті. Новий ранній гібрид партенокарпічного огірка, вегетаційний період 35 днів. Рекомендований для вирощування в закритому грунті.
10.70грн
Огірок Грін Пік F1 10 шт
Ультраранній гібрид партенокарпічного огірка корнішонного типу. Вегетаційний період 35-40 днів. Плоди шиповані, світло-зеленого кольору, вирівняні по формі та розміру. Характеризуються високими смаковими якостями. Гібрид стійкий до хвороб. Придатний для вирощування у відкритому та закритому грунті.
11.10грн
Огірок Авенсіс (Аванс) F1 10 шт
Ранній (35днів) гібрид партенокарпічного огірка, для вирощування як у відкритому так і закритому ґрунтах. Плоди темно-зеленого кольору, виповнені , однорідні, крупно бугорчаті, довжиною 9,1 см, діаметром 2,2 см, вага до 60 гр., не має внутрішніх пустот, без гіркоти.
12.00грн
Огірок Баронет F1 10 шт
Ранній партенокарпічний гібрид огірка з високим потенціалом урожайності. Плоди великобу-горчаті, темно-зеленого кольору, вирівняні та однорідні, довжиною до 11 см, без генетичної гіркоти. Використовуються для реалізації на свіжому ринку, консервації та засолювання. Рослина потужна, стійка до стресових умов вирощування та основних грибкових захворювань. На виробничих випробуваннях продемонструвала відмінне зав'язування та формування плодів преміум якості.
12.00грн
Огірок Євро Пік F1 10 шт
Новий партенокарпічний гібрид огірка для відкритого грунту та теплиць. Вегетаційний період 40-45 днів. Рослина потужна, стійка до стресових умов вирощування та основних хвороб. Плоди шиповані, темно-зеленого забарвлення, солодкі та хрумкі, не переростають. Придатні для маринування та вживання у свіжому вигляді.
12.30грн
Огірок Пучіні F1 10 шт
Середньостиглий партенокарпічний кущовий гібрид. Має дуже високий вихід корнішона. Рослина середньо-генеративного типу. Співвідношення довжини плоду до товщини (діаметра) – 3,4:1,0. Стійкий до стресів та захворювань. Ідеальний для вживання в свіжому вигляді та для переробки.
12.80грн
Огірок Арктика (Арена) F1 10 шт
Новий ранній партенокарпічний гібрид огірка для вирощування в теплицях або у відкритому грунті. Вегетаційний період 33-40 днів. Рослина потужна, добре вкрита листям. Плоди цилідричної форми, однорідні, вирівняні, привабливого світло-зеленого кольору. Мають довжину 10-11 см, діаметр 3-3,5 см. Гібрид характеризується високою урожайністю та відмінною якістю плодів.
12.90грн
Огірок кімнатний Фонтіна F1 10 шт
Гібрид огірка міні бета-альфа типу, придатний для вирощування у кімнатних умовах. Рослина дуже урожайна, стійка до перепадів температур. Формує однорідні гладенькі плоди довжиною 10-12 см, діаметром 3,5-4 см. Вегетаційний період - 30 днів. Для вирощування на підвіконні в період з листопада по лютий потрібне досвічування лампами. Огірки люблять пухку родючу землю. Для домашніх рослин необхідно не менше 5 літрів ґрунту на одну рослину. Вирощувати огірки можна в ящиках або окремих горщиках на південному підвіконні. У посуді обов'язково повинні бути отвори і дренаж. Можна використовувати маленькі стаканчики або сіяти прямо в ящик. Глибина посіву 1,5 см. Посіви накривають плівкою або склом і ставлять в тепле місце (+ 25ºС). Після появи сходів прибирають плівку, температуру знижують до 20°С. З появою четвертого-п'ятого листа прищипують точку росту саджанців для утворення бічних пагонів. Підв’язка рослини здатна відчутно підвищити кількість і якість овочів. Рекомендовані підкормки рослин добривом. На холодне підвіконня краще покласти дощечку під горщики.
14.50грн
Огірок Сігурд F1 10 шт
Один із самих пластичних гібридів селекції Енза Заден. Має компактні бічні пагони і потужну кореневу систему. Показує відмінні результати в теплицях різного типу навіть при стресових умовах. Рано вступає в плодоношення і добре переносить високі температури.
16.70грн
Огірок Дерья F1 10 шт
Середньоранній партенокарпічний гібрид огірка Дерья F1 корнішонного типу, призначений для вирощування у відкритому грунті і в плівкових теплицях в пізньо-весняний і літній період. Відрізняється дуже високою регенеративної здатністю. Гібрид відрізняється потужною кореневою системою і сильною рослиною, відмінно зав'язується і не скидає зав'язь під стресовими умовами (високі температури, перепади температур).
17.00грн
Огірок Престо F1 10 шт
Середньоранній партенокарпічний гібрид. Має потужну кореневу систему, високу силу росту та регенеративну здатність. Толерантний до кореневих гнилей. Має високу стійкість до стресових умов вирощування.
17.65грн
Огірок Марінда  F1 10 шт
Ранньостиглий гібрид партенокарпічного огірка. При достатньому живленні формує по 6 - 7 плодів на кожному вузлі. Плоди з шипами, темно-зелені, однорідні, з відмінною консистенцією, без гіркоти. Призначені для вживання у свіжому вигляді і переробки. Гібрид ідеальний для виробництва корнішонів. Стійкий до хвороб. Рекомендується для вирощування у скляних і плівкових теплицях, а також у відкритому ґрунті вертикальним і горизонтальним способами
18.35грн
Огірок Вагнер F1 10 шт
Ранньостиглий, партенокарпічний, високоврожайний гібрид огірка з досить значним потенціалом урожайності. Має крупнобугорчасті, добре сформовані плоди темно-зеленого кольору. Співвідношення довжини плоду до товщини (діаметр) - 3,1:1,0. Відрізняється відмінною регенеративною здатністю та високим зав'язуванням плодів. Стійкий до хвороб та стресових умов вирощування. Ідеально підходить для консервування.
18.80грн
Самозапильні (партенокарпічні)