Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група стиглості
Рослість
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Самозапильні (партенокарпічні)

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Огірок Аваланж F1 10 шт
Новий ранній гібрид партенокарпічного огірка з вегетаційним періодом 37 днів. Плоди темно-зеленого кольору, вирівняні, однорідні, довжиною до 11 см, не гірчать. Рослина міцна, утворює 2-3 зав'язі у міжвузлях, стійка до хвороб. Використовується для вживання у свіжому вигляді та консервування
10.50грн
Огірок Арістократ F1 10 шт
Новий ранній гібрид партенокарпічного огірка, вегетаційний період 35 днів. Рекомендований для вирощування в закритому грунті. Новий ранній гібрид партенокарпічного огірка, вегетаційний період 35 днів. Рекомендований для вирощування в закритому грунті.
10.50грн
Огірок Грін Пік F1 10 шт
Ультраранній гібрид партенокарпічного огірка корнішонного типу. Вегетаційний період 35-40 днів. Плоди шиповані, світло-зеленого кольору, вирівняні по формі та розміру. Характеризуються високими смаковими якостями. Гібрид стійкий до хвороб. Придатний для вирощування у відкритому та закритому грунті.
11.00грн
Огірок Авенсіс (Аванс) F1 10 шт
Ранній (35днів) гібрид партенокарпічного огірка, для вирощування як у відкритому так і закритому ґрунтах. Плоди темно-зеленого кольору, виповнені , однорідні, крупно бугорчаті, довжиною 9,1 см, діаметром 2,2 см, вага до 60 гр., не має внутрішніх пустот, без гіркоти.
12.00грн
Огірок Баронет F1 10 шт
Ранній партенокарпічний гібрид огірка з високим потенціалом урожайності. Плоди великобу-горчаті, темно-зеленого кольору, вирівняні та однорідні, довжиною до 11 см, без генетичної гіркоти. Використовуються для реалізації на свіжому ринку, консервації та засолювання. Рослина потужна, стійка до стресових умов вирощування та основних грибкових захворювань. На виробничих випробуваннях продемонструвала відмінне зав'язування та формування плодів преміум якості.
12.00грн
Огірок Арктика (Арена) F1 10 шт
Новий ранній партенокарпічний гібрид огірка для вирощування в теплицях або у відкритому грунті. Вегетаційний період 33-40 днів. Рослина потужна, добре вкрита листям. Плоди цилідричної форми, однорідні, вирівняні, привабливого світло-зеленого кольору. Мають довжину 10-11 см, діаметр 3-3,5 см. Гібрид характеризується високою урожайністю та відмінною якістю плодів.
13.00грн
Огірок Левіна F1 20 шт
Середньоранній гібрид (45-50 днів ) з переважно жіночім типом цвітіння. Дуже врожайний, має гарні смакові якості. Стійкій до хвороб.Плоди з шипами, зелені, високої якості і гарної форми, без гіркоти. Придатний для споживання у свіжому вигляді, для переробки, консервування. Рекомендують для вирощування у відкритому грунті вертикальним і горизонтальним способами.
13.00грн
Огірок кімнатний Фонтіна F1 10 шт
Гібрид огірка міні бета-альфа типу, придатний для вирощування у кімнатних умовах. Рослина дуже урожайна, стійка до перепадів температур. Формує однорідні гладенькі плоди довжиною 10-12 см, діаметром 3,5-4 см. Вегетаційний період - 30 днів. Для вирощування на підвіконні в період з листопада по лютий потрібне досвічування лампами. Огірки люблять пухку родючу землю. Для домашніх рослин необхідно не менше 5 літрів ґрунту на одну рослину. Вирощувати огірки можна в ящиках або окремих горщиках на південному підвіконні. У посуді обов'язково повинні бути отвори і дренаж. Можна використовувати маленькі стаканчики або сіяти прямо в ящик. Глибина посіву 1,5 см. Посіви накривають плівкою або склом і ставлять в тепле місце (+ 25ºС). Після появи сходів прибирають плівку, температуру знижують до 20°С. З появою четвертого-п'ятого листа прищипують точку росту саджанців для утворення бічних пагонів. Підв’язка рослини здатна відчутно підвищити кількість і якість овочів. Рекомендовані підкормки рослин добривом. На холодне підвіконня краще покласти дощечку під горщики.
14.50грн
Огірок Сігурд F1 10 шт
Один із самих пластичних гібридів селекції Енза Заден. Має компактні бічні пагони і потужну кореневу систему. Показує відмінні результати в теплицях різного типу навіть при стресових умовах. Рано вступає в плодоношення і добре переносить високі температури.
16.50грн
Огірок Престо F1 10 шт
Середньоранній партенокарпічний гібрид. Має потужну кореневу систему, високу силу росту та регенеративну здатність. Толерантний до кореневих гнилей. Має високу стійкість до стресових умов вирощування.
17.50грн
Огірок Вагнер F1 10 шт
Ранньостиглий, партенокарпічний, високоврожайний гібрид огірка з досить значним потенціалом урожайності. Має крупнобугорчасті, добре сформовані плоди темно-зеленого кольору. Співвідношення довжини плоду до товщини (діаметр) - 3,1:1,0. Відрізняється відмінною регенеративною здатністю та високим зав'язуванням плодів. Стійкий до хвороб та стресових умов вирощування. Ідеально підходить для консервування.
19.00грн
Огірок Компоніст  F1 10 шт
Ранньостиглий партенокарпічний гібрид з досить значним потенціалом урожайності. Рослина генеративного типу з хорошою силою росту. Має крупногорбкуваті плоди темно-зеленого кольору. Характеризується дуже високим виходом товарної продукції.
19.00грн
Огірок Пасамонте F1 10 шт
Ранньостиглий (43-45 днів) партенокарпічний гібрид для вирощування у відкритому та закритому грунті. Рослина сильноросла. В кожному міжвузлі формується одночасно 2-3 великогорбкуваті циліндричні плоди зеленого кольору з білими шипами генетично без гіркоти. Співвідношення довжини до ширини 3:1.
19.50грн
Огірок Кароліна F1 10 шт
Ранній 45 днів, партенокарпічний гібрид. Рослина букетного типу. Урожай формується на основному стеблі. Плоди темно-зеленого кольору, розміром 3,2-3,3:1, мають привабливий товарний вигляд, відмінні смакові якості та внутрішню структуру. Огірок транспортабельний. Для гібрида характерний стабільний високий урожай при вирощуванні на різних типах ґрунтів. Гібрид придатний для вирощування в скляних та плівкових теплицях, а також у відкритому ґрунті.
20.00грн
Огірок Лютояр F1 10 шт
Огірок Лютояр F1 - суперновинка 2015 року. Ультраранній (32-35 днів від посіву) партенокарпічний гібрид огірка. У вузлі формується від 1 до 3 зав’язей, їх кількість залежить від освітлення та умов вирощування. Незалежно від умов вирощування, має дуже якісний однорідний темно-зелений плід без пустот, довжиною 10-12 см. Форма та колір не змінюються під впливом стресових умов. Одночасно на рослині достигає від 18 до 23 плодів.
20.00грн
Самозапильні (партенокарпічні)