Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група стиглості
Рослість
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Самозапильні (партенокарпічні)

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Огірок Супер бейбі F1 5 шт
Огірок Супер Бейбі F1 - дуже ранній партенокарпічний гібрид типу Бейбі для осіннього і весняного вирощування у відкритому та закритому ґрунті. Рослина середньої сили росту, букетного типу цвітіння, з невеликим листям та короткими міжвузлями, що є дуже зручними для збору урожаю. Плоди красивого зеленого кольору, 8-10 см довжиною, без шипів, ароматні та мають дуже високі смакові якості. Відзначається високою врожайністю та стійкістю до хвороб.
9.25грн
Огірок Аваланж F1 10 шт
Новий ранній гібрид партенокарпічного огірка з вегетаційним періодом 37 днів. Плоди темно-зеленого кольору, вирівняні, однорідні, довжиною до 11 см, не гірчать. Рослина міцна, утворює 2-3 зав'язі у міжвузлях, стійка до хвороб. Використовується для вживання у свіжому вигляді та консервування
10.40грн
Огірок Арістократ F1 10 шт
Новий ранній гібрид партенокарпічного огірка, вегетаційний період 35 днів. Рекомендований для вирощування в закритому грунті. Новий ранній гібрид партенокарпічного огірка, вегетаційний період 35 днів. Рекомендований для вирощування в закритому грунті.
10.70грн
Огірок Авенсіс (Аванс) F1 10 шт
Ранній (35днів) гібрид партенокарпічного огірка, для вирощування як у відкритому так і закритому ґрунтах. Плоди темно-зеленого кольору, виповнені , однорідні, крупно бугорчаті, довжиною 9,1 см, діаметром 2,2 см, вага до 60 гр., не має внутрішніх пустот, без гіркоти.
12.00грн
Огірок Баронет F1 10 шт
Ранній партенокарпічний гібрид огірка з високим потенціалом урожайності. Плоди великобу-горчаті, темно-зеленого кольору, вирівняні та однорідні, довжиною до 11 см, без генетичної гіркоти. Використовуються для реалізації на свіжому ринку, консервації та засолювання. Рослина потужна, стійка до стресових умов вирощування та основних грибкових захворювань. На виробничих випробуваннях продемонструвала відмінне зав'язування та формування плодів преміум якості.
12.00грн
Огірок Пучіні F1 10 шт
Середньостиглий партенокарпічний кущовий гібрид. Має дуже високий вихід корнішона. Рослина середньо-генеративного типу. Співвідношення довжини плоду до товщини (діаметра) – 3,4:1,0. Стійкий до стресів та захворювань. Ідеальний для вживання в свіжому вигляді та для переробки.
12.80грн
Огірок Левіна F1 20 шт
Середньоранній гібрид (45-50 днів ) з переважно жіночім типом цвітіння. Дуже врожайний, має гарні смакові якості. Стійкій до хвороб.Плоди з шипами, зелені, високої якості і гарної форми, без гіркоти. Придатний для споживання у свіжому вигляді, для переробки, консервування. Рекомендують для вирощування у відкритому грунті вертикальним і горизонтальним способами.
13.95грн
Огірок кімнатний Фонтіна F1 10 шт
Гібрид огірка міні бета-альфа типу, придатний для вирощування у кімнатних умовах. Рослина дуже урожайна, стійка до перепадів температур. Формує однорідні гладенькі плоди довжиною 10-12 см, діаметром 3,5-4 см. Вегетаційний період - 30 днів. Для вирощування на підвіконні в період з листопада по лютий потрібне досвічування лампами. Огірки люблять пухку родючу землю. Для домашніх рослин необхідно не менше 5 літрів ґрунту на одну рослину. Вирощувати огірки можна в ящиках або окремих горщиках на південному підвіконні. У посуді обов'язково повинні бути отвори і дренаж. Можна використовувати маленькі стаканчики або сіяти прямо в ящик. Глибина посіву 1,5 см. Посіви накривають плівкою або склом і ставлять в тепле місце (+ 25ºС). Після появи сходів прибирають плівку, температуру знижують до 20°С. З появою четвертого-п'ятого листа прищипують точку росту саджанців для утворення бічних пагонів. Підв’язка рослини здатна відчутно підвищити кількість і якість овочів. Рекомендовані підкормки рослин добривом. На холодне підвіконня краще покласти дощечку під горщики.
14.30грн
Огірок Марінда  F1 10 шт
Ранньостиглий гібрид партенокарпічного огірка. При достатньому живленні формує по 6 - 7 плодів на кожному вузлі. Плоди з шипами, темно-зелені, однорідні, з відмінною консистенцією, без гіркоти. Призначені для вживання у свіжому вигляді і переробки. Гібрид ідеальний для виробництва корнішонів. Стійкий до хвороб. Рекомендується для вирощування у скляних і плівкових теплицях, а також у відкритому ґрунті вертикальним і горизонтальним способами
16.30грн
Огірок Пасамонте F1 10 шт
Ранньостиглий (43-45 днів) партенокарпічний гібрид для вирощування у відкритому та закритому грунті. Рослина сильноросла. В кожному міжвузлі формується одночасно 2-3 великогорбкуваті циліндричні плоди зеленого кольору з білими шипами генетично без гіркоти. Співвідношення довжини до ширини 3:1.
17.00грн
Огірок Циркон F1 10 шт
Партенокарпічний гібрид збалансованого вегетативно-генеративного типу. Значний потенціал врожайності. Стабільна віддача врожаю протягом сезону. Привабливі плоди для свіжого ринку і переробки. Зберігають необхідну щільність і залишаються хрусткими після консервування.
17.00грн
Огірок Еколь F1 10 шт
Новий партенокарпічний гібрид огірка. Вегетаційний період 42-45 дні, підходить для збору мілких плодів (4-6см), інтенсивне зав'язування, відмінно підходить для консервування. Плід генетично без гіркоти, яскраво-зеленого кольору.
17.50грн
Огірок Кібрія F1 10 шт
Новий ранній партенокарпічний гібрид з високою віддачею раннього врожаю. Рослина генеративного типу з потужною силою росту. Плоди крупногорбкуваті, темно-зеленого забарвлення. Відмінні смакові якості і внутрішня структура.
17.75грн
Огірок Кріспіна F1 10 шт
Ранній, високоврожайний, крупнобугорчатий партенокарпік корнішонного типу для тих, кому важлива якість. Рослина потужна, відкрита, формує по декілька зеленців в одному вузлі. Плоди однорідні, циліндричні, темно-зелені, не жовтіють, з абсолютними засолювальними якостями і відмінною транспортабельністю.
18.00грн
Огірок Оптімус F1 10 шт
Новий надранній (42 дні), самозапильний гібрид огірка. Рослина генеративна з потужною силою росту. Потребує інтенсивних технологій вирощування.В кожному вузлі формується 3-5 подів. Плоди розміром 3,2-3,3:1, крупношипі, насиченого зеленого кольору, транспортабельні, з гарними смаковими якостями. Гібрид має високу регенеруючу здатність, високоврожайний. Призначений для вирощування в скляних та плівкових теплицях і у відкритому ґрунті.
18.35грн
Самозапильні (партенокарпічні)