Фільтр
Торгова марка
Виробник
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Кріп

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Кріп Анет 2 г
Cорт кущового кропу. Листки крупні, сильно розсічені, ніжні, темно-зеленого кольору. До стеблування переходить повільно.
3.00грн
Кріп Ділл 2 г
Середньоранній сорт кропу. Період від сходів і до першого зрізу 35-45 днів. При цьому ми отримуємо, дуже ароматний, кріп приємно-зеленого кольору. Листя велике, сильно розсічене, ніжне, темно-зеленого кольору, з дивним насиченим ароматом.
8.00грн
Кріп Алігатор 3 г
Сорт пізньостиглий. Від сходів до збирання - 40-45 днів. Рослина з ледь піднятою розеткою, що спрощує догляд за нею. Листя і стебла зелені з сизим відтінком, соковиті, ароматні. Рослина багата на вітаміни. Сорт стійкий до стеблування. Споживають у свіжому, сушеному, соленому та консервованому вигляді. Для отримання ранньої продукції висівають під зиму від половини листопада і протягом зими, залежно від погодніх умов, або рано навесні під плівку. Пізніше через 10-15 днів протягом весни - літа і на осінній збір - кінець липня - перша декада серпня. Норма висіву на пучковий товар 2,0-5,0 г на кв.м. Загортають на глибину 2,5-3,0 см. На зелень кріп висівають рядковим способом з шириною міжрядь 20-25 см. Урожай збирають вибірково. Догляд звичайний, загальноприйнятий для зони вирощування.
3.00грн
Кріп Грибовський 2 г
Сорт середньостиглий, від появи масових сходів до цвітіння проходить 62-65 днів, належить до зеленних овочевих культур. Це однорічна рослина. Насіння висівають навесні у кілька строків та під зиму.
3.00грн
Кріп Грибовський 3 г
Вміст пакету: 3 г, 10 г Неймовірно популярний ранньостиглий сорт, який дає відмінний урожай навіть у холодне літо. Висота розетки до 35 см, листя запашне, темно-зелене. Для отримання раннього урожаю, насіння висівають під зиму чи рано навесні. Призначений для вирощування у відкритому ґрунті. Сорт невибагливий та стійкий до хвороб. Використовують у свіжому, сушеному та замороженому виді. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 3 - 4 г - Глибина посіву: 2-3 см
3.00грн
Кріп Кущовий 3 г
Вміст пакету: 3 г, 10 г Енергійний середньостиглий сорт, один із найкращих для отримання високоякісної зелені у великих об`ємах. Відзначається ароматним, сильно розсіченим, соковитим та ніжним листям. Насіння висівають у зиму чи рано навесні. Можна вирощувати як у відкритому ґрунті, так і в горщиках. Однаково добре смакує як свіжим так і висушеним. - Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 40 - 70 г - Глибина посіву: 2-3 см
3.00грн
Кріп Алігатор 2 г
Сорт пізньостиглий. Від сходів до збирання - 40-45 днів. Рослина з ледь піднятою розеткою, що спрощує догляд за нею. Листя і стебла зелені з сизим відтінком, соковиті, ароматні. Рослина багата на вітаміни.
3.50грн
Кріп Амброзія 3 г
Сорт середньоранній з високим урожаєм зеленої маси. Придатний для використання в свіжому вигляді та для заморожування. Стійкий до ураження хворобами. Листки великі, інтенсивно зелені, дуже ароматні, характеризуються довгим періодом збору на зелень. Стебло високе. Висівають у відкритий грунт від другої половини березня до серпня, а на ранній збір - з половини листопада і протягом зими залежно від кліматичних умов. Можливий висів під плівкою рано навесні, а пізно влітку - на продовжений збір восени. Норма висіву на пучковий товар 2,0-5,0 г/м2, а для технічних потреб - 0,5-1,5 г/м! з міжряддям 45 ом. Збір вибірковий. Догляд загальноприйнятий для зони вирощування.
3.50грн
Кріп Шмарагд 3 г
Cередньоранній сорт кропу. Рослина компактна. Листя темно-зелене, середньо розітнуте, з короткими сегментами. Сорт високоврожайний, характеризується високим вмістом ефірних олій. Тривалий час зберігає товарний вид. Стійкий до посухи. Використовують у свіжому вигляді, для заморожування і при консервації.
3.50грн
Мамонт кріп 2 г
Середньостиглий сорт кропу. Рослина розвиває потужну зелень з сильним ароматом. Розетка листя потужна. Листки у рослини насичено-зелені, соковиті, ароматні. Дозрівання дружне. Урожайність зеленої маси 1,8-3 кг/м². Вирощується прямим розрідженим посівом насіння в грунт. Також насіння можна висіваюти рядками, на глибину 0,5 см. Кріп використовується в основному на спеції, а також для отримання зелені протягом літа.
3.50грн
Кріп Грибовський 10 г
Неймовірно популярний серед вітчизняних городників сорт, чудово підходить як для вирощування на підвіконні , так і у відкритому грунті. До погоді кріп Грибовський невимогливий, і навіть за умови холодного літа утворює гарну зелень.
6.50грн
Кріп  3 г
Cередньостиглий, від появи масових сходів до цвітіння проходить 62-65 днів, належить до зеленних овочевих культур. Це однорічна рослина. Насіння висівають навесні у кілька строків та під зиму.
6.95грн
Кріп кущовий 0,5 г
Сорт середньостиглий, від появи масових сходів до цвітіння проходить 62-65 днів, належить до зеленних овочевих культур. Це однорічна рослина. Насіння висівають навесні у кілька строків та під зиму.
6.95грн
Кріп Алігатор 10 г
Сорт пізньостиглий. Від сходів до збирання - 40-45 днів. Рослина з ледь піднятою розеткою, що спрощує догляд за нею. Листя і стебла зелені з сизим відтінком, соковиті, ароматні. Рослина багата на вітаміни.
8.50грн
Кріп Алігатор 20 г
Середньостиглий сорт, кущового типу. Висота 14-25 см. Розетка листя велика, підведена, що полегшує догляд при вирощуванні і менше забруднює листя після дощів. Листя зелене з сизим відтінком, ароматне, високої якості. Довго не викидає парасольку, можливе багатократне зрізання. Призначений для вирощування на зелень. Врожайність 1,5- 2,5 кг/м.кв.
9.50грн
Кріп