Фільтр
Торгова марка
Виробник
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Петрушка

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Петрушка Маестро 1 г
Урожайний сорт листової петрушки для всесезонного вирощування у відкритому та закритому грунті. Формує ранній та високий врожай соковитої зеленої маси. Листя темно-зеленого кольору, посічене, дуже ароматне. Сорт характеризується сильною енергією росту, швидко відростає після зрізу. Рекомендується для вживання у свіжому та сушеному вигляді, а також для переробки та заморожування.
3.00грн
Петрушка коренева Бенефіс 1 г
Ранньостиглий сорт кореневої петрушки. Термін дозрівання 110 днів. Формує конічні коренеплоди, довжиною 15-20 см, з гладкою, рівною поверхнею. М'якоть кремово-білого кольору, соковита, хрустка, ароматна. Сорт призначений для вживання у свіжому, сушеному та соленому вигляді.
4.50грн
Петрушка Листова 10 г
Основне призначення петрушки - зелена приправа, особливо до м'ясних і рибних страв.
6.50грн
Петрушка Цукрова 2 г
Ранній сорт кореневої петрушки для вживання у свіжому вигляді та зберігання.
2.50грн
Петрушка Ароматна 1,5 г
Листова петрушка з великим гладеньким листком. Цей потужний сорт характеризується дуже сильною енергією росту, потужним розміром листка, приємним сильним запахом петрушки.
3.00грн
Петрушка Гіганте де Італія 1 г
Листова петрушка з великим гладким листям. Цей сорт характеризується сильною енергією росту, великим розміром листя, приємним ароматом. Блискучий насичено-зелений колір зберігається на протязі всього періоду росту.
3.00грн
Петрушка кучерява Астра 2 г
Сорт середнього терміну листової петрушки з інтенсивно-зеленим кучерявим листям, призначене для використання в свіжому вигляді, сушки і заморожування. Насіння висівають на глибину 1,5-2 див, сходи з'являються на 15-20 день.Сорт стійкий до короткочасного зниження температур та ґрунтової посухи. Листя дуже швидко відростає, тому збір врожаю можна повторювати кілька разів (4-5 зрізів) за вегетацію.
3.00грн
Петрушка Листова 3 г
Основне призначення петрушки - зелена приправа, особливо до м'ясних і рибних страв.
3.00грн
Петрушка Урожайна 3 г
Пізньостиглий, урожайний сорт. Від сходів до утворення коренеплоду – 90-105 днів. Листкова розетка напівстояча, середнього розміру. Кількість листків – 15-25 шт. Коренеплід довжиною 20-30см, білий, ароматний, масою 45-90г
3.00грн
Петрушка коренева Берлінія 2 г
Пізньостигла. Період від сходів до технічної стиглості 95-100 днів. Формує коренеплід конусоподібної форми довжиною до 20 см. Шкірка біла, м'якуш хрумкий з кремовою серцевиною.
3.50грн
Петрушка Урожайна 10 г
Пізньостиглий, урожайний сорт. Від сходів до утворення коренеплоду – 90-105 днів. Листкова розетка напівстояча, середнього розміру. Кількість листків – 15-25 шт. Коренеплід довжиною 20-30см, білий, ароматний, масою 45-90г.
3.50грн
Петрушка Каліто 1 г
Ранній сорт кучерявої петрушки. Сорт високоврожайний, з довгими стеблами, красивими темно-зеленими листками. Листовая пластинка добре сформована, має відмінну курчавість, приємний аромат та смак. Добра здатність до відростання. За вегетаційний період можна отримати 3-4 вибірки товарної продукції.
4.00грн
Петрушка Кучерява 2 Фонверт 2 г
Пізньостиглий, урожайний сорт. Від сходів до утворення коренеплоду – 90-105 днів. Листкова розетка напівстояча, середнього розміру. Кількість листків – 15-25 шт. Коренеплід довжиною 20-30см, білий, ароматний, масою 45-90г
4.00грн
Петрушка Фреска 2 г
Фреска - Середньоранній сорт кучерявої петрушки. Період від повних сходів до проведення першої зрізання зелені - 60-70 днів. Рослини середньої висоти. Листова розетка среднераннего сорти кучерявою петрушки Фреска потужна, розлога, полупріподнятая.
5.00грн
Петрушка Ігл 0,5 г
Ранній сорт кореневої петрушки для вживання у свіжому вигляді та зберігання. Формує гладенький коренеплід конічної форми, білого кольору, вагою 100-150 г. Потужна коренева система робить можливим вирощування сорту в посушливих районах.
6.50грн
Петрушка