Фільтр
Торгова марка
Виробник
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Меліса

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Меліса лікарська 0,1 г
Багаторічна трав'яниста рослина. Висів на розсаду з кінця березня до червня, висадка в ґрунт через 1,5 місяці після посіву по схемі 60x40 см. Меліса швидко розростається. Розмножують діленням куща раз в декілька років. Вирощують її задля листя, які при розтиранні пахнуть лимоном. Свіже нарізане листя добавляють в салат, рибні страви, компоти та ін. Відвар меліси використовують як засіб від застуди, сушене листя входить до складу духмяних сумішей.
4.00грн
Меліса Лимонний бальзам 0,5 г
Багаторічна трав’яниста рослина. Висів на розсаду з кінця березня до червня, висадка в грунт через 1,5 місяці після посіву по схемі 60х40 см. Меліса швидко розростається. Розмножують діленням куща раз в декілька років.
3.00грн
Меліса лимонний бальзам 0,1 г
Багаторічна трав'яниста рослина заввишки 40-100 см. За приємний запах лимона, який особливо відчувається, якщо потерти лист меліси називають лимонною мятою. Цінується за високий вміст вітаміну С, каротину і ефірних олій. Чинить лікувальну дію при шлункових і кишкових спазмах заспокоює нервову систему, покращує апетит.
3.50грн
Меліса Лимонний бальзам 0,5 г
Багаторічна трав’яниста рослина. Висів на розсаду з кінця березня до червня, висадка в ґрунт через 1,5 місяці після посіву по схемі 60х40 см. Меліса швидко розростається. Розмножують діленням куща раз в декілька років. Вирощують її задля листя, які при розтиранні пахнуть лимоном. Свіже нарізане листя добавляють в салат, рибні страви, компоти та ін. Відвар меліси використовують як засіб від застуди.
7.00грн
Меліса