Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група стиглості
Колір
Маса плоду
Упаковка
Форма плоду
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Низькорослі (детермінантні)

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Помідор Ляна 0,15 г
Для відкритого грунту. Ультраранній сорт: від сходів до плодоношення 89-90 днів. Рослина компактна, заввишки 30-40 см. Плоди округлі, червоні, гладенькі, м'ясисті, солодкі, середньої велечини.Дружнє дозрівання, відмінні смакові якості, стійкий проти фітофтори.
2.40грн
Помідор Загадка-Санька 0,15 г
Для відкритого грунту. Ультраранній сорт. Рослина компактна заввишки 30-40см. Плоди округлі, червоні, слаборебристі, маслю 80-90 г - перші, і 90-100 г - наступні, 3-4 камерні, без зеленої плями біля плодоніжки. Китиця проста, в китиці по 4-5 плодів.
2.75грн
Помідор Балада 0,15 г
Середньоранній детермінантний сорт крупноплідного томату. Дозрівання плодів настає через 114-116 днів після появи сходів. Плід округлий, без ребристості, насиченого червоного кольору, масою 130-180г.
2.85грн
Помідор Атоль 0,2 г
Сорт ранньостиглий, детермінантного типу, високоврожайний, призначений для вирощування у відкритому грунті. Вегетаційний період від висадки розсади до збору перших плодів 66-70 днів. Формує компактний кущ висотою 70-90 см. Плоди яскраво-червоного забарвлення, округлої форми, гладенькі. Середня маса 100-105 г. Толерантний до фітофторозу. Сорт універсального призначення, придатний для споживання в свіжому аигляді і для переробки на соки та концентрати. Вирощують розсадним та безрозсадним способом. Насіння висівають в третій декаді лютого по 1,0-1,5 г/м2 в закритий грунт. Сіянці пікірують. Висаджують в другій - третій декаді травня за схемою 70 х 50 см. Збір врожаю вибірковий. Догляд за рослинами звичайний, загальноприйнятий для зони вирощування.
4.00грн
Помідор Оля 0,2 г
Дуже ранній, низькорослий гібрид. Плоди округлі, щільні, жовті, масою 30-50 г. Високі смакові якості. Придатний для вирощування у відкритому грунті і контейнерах. Призначений для вживання у свіжому вигляді і консервації.
4.00грн
Томат Зеро 0,2
Середньоранній (100-110 днів) сорт для відкритого грунту і плівкових теплиць. Рослина формує компактний кущ висотою до 60 см. Плоди округлої форми, червоно-оранжевого кольору, вагою 100-140 г, щільні, з високим вмістом бета-каротину і цукрів. Сорт невибагливий у вирощуванні, стійкий до перепадів температур, дає стабільний урожай. Універсального використання - для споживання в свіжому вигляді і переробки.
4.60грн
Помідор Балконні Єлоу F1 10 шт
Середньоранній гібрид кущового томата придатного для вирощування в вазонах, горщиках і кашпо на балконах і підвіконнях. Висів насіння здійснюють в лютому-березні на глибину 1,5-2,0 см в горщики з субстратом і накривають плівкою. При наявності штучного освітлення можливий висів під зиму. При оптимальній температурі 25 ° С сходи з'являються через один-два тижні. Після цього плівку необхідно зняти. Пікіровку здійснюють при появі 1-2 справжніх листочків. Приблизно через 4-5 тижнів зміцнілу розсаду можна буде пересадити в ємності більшого об'єму. Сама відповідна температура для вирощування 18 ° С вночі та 24 ° С удень. Для кращого росту і формування бутонів і зав'язі необхідно проводити регулярні підгодівлі комплексними водорозчинними добривами. Найпершу підгодівлю здійснюють при появі 4-5 справжніх листочків. Надалі підгодовують через кожні 10 днів. Для кращого запилення (в період цвітіння) кущ необхідно періодично струшувати. При дозріванні плодів підгодівлі добривами припиняють. Кущ невеликої висоти до 45 см, з невеликими плодами масою 15-20 г. Плоди округлі, насичено-жовтого кольору, ароматні з прекрасним солодким смаком. Томат балконний Балконі Елоу F1 використовується в свіжому вигляді і для приготування салатів.
4.80грн
Помідор Балконні Ред F1 10 шт
Середньоранній гібрид кімнатного томату для вирощування у горщечках, кашпо на підвіконнях та балконах. Рослина формує кущ висотою до 45 см, з невеликими насичено-червоними плодами, середньою масою 15-20 г. Плоди мають приємний солодкий смак та насичений аромат. Насіння томату зазвичай висівають в лютому-березні (якщо передбачається штучне освітлення, то можна висівати під зиму) на глибину 1,5-2,0 см в контейнери або горщики з рихлим грунтом і накривають склом або плівкою. При температурі 25 С сходи з’являються через 7-14 днів. Плівку знімають. Пікірують проводять у фазі 1-2 справжніх листків. Приблизно через 4-5 тижнів розсада зміцніє і її можна буде пересадити в більші ємності. Оптимальна температура вирощування 18°С вночі і 24°С вдень. Перше підживлення проводять при появі 4-5 справжніх листочків комплексними добривами, а надалі через кожні 10 днів. Під час цвітіння кущ необхідно струшувати, для того щоб рослина краще запилювалася.
4.80грн
Помідор Джокер F1 20 шт
Середньостиглий (90 днів) детермінантний гібрид, рекомендований для вирощування у відкритому ґрунті та у малих тунелях. Рослина потужна, має здорову листову масу, яка відмінно захищає плоди від сонячних опіків. Високоврожайний.
5.45грн
Помідор Ріо Гранде 0,5 г
Середньостиглий сорт (80-90днів) томату детермінантного типу. Плоди однорідні, сливовидної форми, масою 120-130гр. У сорту спостерігається добре зав’язуваня плодів, дружне дозрівання навіть в умовах посухи. Висока стійкість до хвороб.
5.45грн
Помідор  Аврора 0,1 г
Для відкритого та закритого грунту. Ультраранній детермінантний гібрид. Висота куща - 60-70 см. Китиця проста, в китиці 4-5 плодів. Плоди крупні, округлі, слаборебристі, інтенсивно-червоні, щільні, без зеленої плями біля плодоніжки, вирівняні за розміром.
6.00грн
Помідор Уно Россо F1 10 шт
Середньо-ранній високоврожайний гірид томата (97-100 днів з моменту висадки розсади). Плід масою 55-60 г, округлої форми, має інтенсивне червоне забарвлення, придатний до механізованого збору врожаю. Прекрасно зарекомендував себе для цільноплідного консервування, має відмінну транспортабельність. Кущ, закритого типу, прекрасно захищає плоди від сонячних опіків. Гібрид володіє властивістю "rain tolerant", що гарантує стійкість до розтріскування при надмірному зволоженні. Має прекрасну лежкість плодів. Толерантний до вертицилльозу, фузаріозу, нематоди та альтернаріозу.
6.20грн
Томат для соління Бінго 10 шт
Ранній гібрид томату детермінантного типу. Вегетаційний період - 100 - 105 днів. Рослина формує потужний кущ закритого типу. Плоди яскравого, насиченого червоного кольору, сливовидної форми, масою 80-90 г. Мають бездоганний товарний вигляд, добре відділяються від куща з плодоніжкою. Дружнє дозрівання, висока транспортабельність, стресостійкий. Рослина не скидає цвіту та зав'язь. Гібрид призначений для відкритого ґрунту. Прекрасно підходить для механізованого прибирання.
6.20грн
Помідор Золота королева 0,2 г
Улюблений томат дачників. Середньостиглий сорт 115-125 днів.Формує кущ висотою від 70 до 150 см. Плоди округлі, великі, золотистого кольору, масою 200-350 г. Характеризується високою врожайністю, стійкий до хвороб.
6.45грн
Помідор Примадона 20 шт
Це детермінантна рослина. У висоту він сягає 120-130 см. Зазвичай плоди у детермінантних рослин розташовуються на перших 4-5 гілках. У даного ж сорту - 7-8 кистей з рівномірно розташованими плодами на них. Плоди у даного сорту з невеликим носиком на кінчику мають інтенсивно-червоний колір і округлу форму. Консистенція томату щільна, відмінні смакові якості (трохи кислуватий). Важить плід Примадонни - 150-200 г. У цих помідорах присутнє оптимальне поєднання органічних кислот і цукрів. Урожайність сорту, як правило, близько 16-18 кілограм з площі в один квадратний метр. Даний сорт дуже стійкий, і може вирощуватися в зонах «ризикованого землеробства». У плодоніжки цього томату відсутня зелена пляма, як у інших сортів. Сорт Примадонна стійкий до розтріскування на генетичному рівні.
7.10грн
Низькорослі (детермінантні)