Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група стиглості
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Морква

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Морква Долянка 2 г
Урожайний, соковитий і смачний пізньостиглий сорт. Коренеплід оранжевий, злегка конічний, з загостреним кінчиком, довгий. Сорт характеризується стабільною врожайністю, відмінними смаковими якостями, стійкістю до цвітушності, фузаріозу і морквяної мухи, добре зберігається. Сорт використовується для вживання в свіжому вигляді, а особливо гарний для переробки, заморожування і тривалого зимового зберігання.
4.00грн
Морква Карлена 2 г
Пізньостиглий, високоврожайний сорт - 130 днів від сходів до технічної стиглості. Коренеплід циліндричний, інтенсивно оранжевий, гладенький, довжиною 17-20 см. М’якуш яскраво-оранжевий, соковитий, хрумкий, солодкий. Рекомендується для тривалого зберігання та свіжого споживан ня.
4.00грн
Морква Осіння королева 2 г
Пізньостиглий сорт - 125-135 днів. Коренеплоди циліндричні, оранжево-червоні, довжиною 20-22 см, діаметром 5 см, масою до 220 г. Має гарний зовнішній вигляд та вирівнянність коренеплодів. М’якуш та серцевина коренеплоду солодка, ніжна та соковита. Стійкий до розтріскування. Сорт з високим вмістом каротину. Призначений для використання у свіжому вигляді, переробки та тривалого зберігання.
4.00грн
Морква Ред кор 2 г
Ранній, високоврожайний сорт моркви типу Шантанэ - 75- 85 днів від сходів до дозрівання. Коренеплоди конічні дуже однорідні, короткі 11-16 см. Серцевина соковита, інтенсивно-помаранчева, за кольором невідмітна від основного забарвлення м'якуша. Сорт стійкий до стрілкування, підхо- дить для підзимових і ранніх термінів посіву. Для закладки на зберігання рекомендується практикувати пізні посіви. Використовується для свіжого споживання і переробки.
4.00грн
Морква Шантане 2 г
Середньостиглий сорт - 100-110 днів від сходів до технічної стиглості. Коренеплід конічної форми, з тупим кінчиком, довжиною 15 см, масою до 250 г. Коренеплід без зеленої голівки, легко висмикуеться з грунту. М’якуш та серцевина оранжевого кольору. Сорт стійкий до стрілкування. Рекомендується для споживання у свіжому вигляді, переробки та тривалого зберігання. Урожайність до 8 кг/кв.м.
4.00грн
Морква Вікінг F1 2 г
Даний гібрид довгої моркви Нантського типу був створений для свіжого ринку, як для пучкової продукції та для розвасовки у мілки поліетиленові пакети. Вегетаційний період становить 105-110 днів. Цей надзвичайно вирівняний гібрид має циліндричні коренеплоди, близько 18-19 см, завдовжки, із тупим кінчиком.
7.05грн
Морква Марс F1 2 г
Типовий гібрид моркви Нантського сортотипу. Даному гібриду характерна потужна листова маса. Висока товарність продукції, суперурожайний. Коренеплоди дуже однорідні завдовжки 15-16 см,, діамероом 4-4.5 см., циліндричної форми при повній зрілості.
7.05грн
Морква Карнавал 3 г
Среднеспелый сорт моркови универсального использования. Вегетационный период сорта Карнавал от всходов до технической спелости 90-120 дней. Корнеплоды конической формы, тупоконечные (иногда заостренные), длиной 14-16 см, массой 75-200 г, с гладкой поверхностью.
8.20грн
Морква Шантане 3 г
Середньостиглий сорт(130днів), найбільш розповсюдженого сортотипу шантане. Плоди конічної форми, завдовжки 12-15 см, діаметром 5-7 см та вагою 90-140 г, червоно-оранжевого кольору з червоною серцевиною. Потужна листова маса зеленого кольору. Урожайність 70-110 т/га.
9.90грн
Морква Віта Лонга 1 г
Пізній (145днів), високоврожайний сорт моркви типу Флакко для тривалого зберігання, вживання у свіжому вигляді та переробки. Коренеплоди вагою 300-500г., конічної форми, з тупим кінчиком, рівномірного інтенсивно-оранжового забарвлення як зовні так і всередині, мають чудові смакові якості. Високий вміст вуглеводів, каротину та соковитість дає змогу використовувати цей сорт для виробництва соку. Сорт стійкий до розтріскування. Поєднання урожайності, форми, смакових якостей, лежкості товарної продукції роблять цей сорт найбільш популярним серед овочівників.
12.00грн
Морква Віта Лонга 1 г
Пізній (145днів), високоврожайний сорт моркви типу Флакко для тривалого зберігання, вживання у свіжому вигляді та переробки. Коренеплоди вагою 300-500г., конічної форми, з тупим кінчиком, рівномірного інтенсивно-оранжового забарвлення як зовні так і всередині, мають чудові смакові якості.
12.25грн
Морква Нантіндо F1 1 г
Середньоранній, високоврожайний гібрид. Формує великі, вирівняні коренеплоди високих смакових якостей. Стійкий до стрілкування та підвищених температур. Коренеплід циліндричний з тупим кінчиком, довжиною 20-25 см. М'якуш солодкий, дуже соковитий. Універсального призначення.
12.95грн
Морква Скарла 3 г
Піздній (145 днів), високоврожайний сорт моркви типу Флаккє, для тривалого зберігання, вживання в свіжому вигляді та переробки. Коренеплоди конічної форми,вагою 300-500г з тупим кінчиком, рівномірного інтенсивно-оранжевого забарвлення як зовні так і всередині, мають чудові смакові якості. Довжина коренеплоду 20-22см, діаметр 40-60мм. Високий вміст вуглеводів, каротину та соковитість дає змогу використовувати цей сот для виробництва соку та дитячого харчування.Сорт стійкий до цвітушності.
13.60грн
Морква Скарла 3 г
Піздній (145 днів), високоврожайний сорт моркви типу Флаккє, для тривалого зберігання, вживання в свіжому вигляді та переробки. Коренеплоди конічної форми,вагою 300-500г з тупим кінчиком, рівномірного інтенсивно-оранжевого забарвлення як зовні так і всередині, мають чудові смакові якості.
14.20грн
Морква Каріні 1 г
Ранній сорт моркви (100 днів) Флаккійського сортотипу. Вирощується як для основного, так і для повторного висіву, на другий врожай. Має досить сильно розвинений листовий апарат. Стійкий до цвітіння та розтріскування. Адаптований для механізованого збирання.
15.40грн
Морква
морква