Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Полив та зрошення

Акції
Полив та зрошення

Краплинне зрошення є економічно обґрунтованим і екологічно безпечним способом поливу садів, виноградників, ягідників, овочів та баштанних культур в умовах відкритого ґрунту, а також в теплицях і на присадибних ділянках.

Краплинне зрошення - спосіб поливу рослин, при якому волога подається тривалий час в обмежених кількостях прямо в прикореневу зону рослин. Термін краплинне зрошення має ряд синонімів: крапельний полив, мікрокраплинний полив, мікрокраплинне зрошення, система крапельного поливу, тощо. На сьогоднішній день крапельний полив є одним з найбільш економічних і доцільних систем поливу. При цьому способі зрошення вода надходить безпосередньо до коренів рослини, що не випаровується і не розливається по землі. Більшість власників великих фермерських господарств і дрібних дачних ділянок вибирають саме цей досконалий метод зволоження грунту.

Інтернет-магазин Оратай пропонує Вашій увазі складові для системи крапельного поливу, що дозволяють самостійно змонтувати її. Для більшої зручності користувачів наш магазин пропонує систему крапельного зрошення, що підключається до центрального водопроводу або будь-якої ємності з водою достатнього обсягу. У нашому магазині також є все необхідне для тих, хто планує зробити крапельну систему своїми руками.

Для установки системи краплинного зрошення вам потрібні:

• Кран подачі води. У магазині представлені кілька модифікацій кранів. Найбільш практичними вважають крани для крапельної труби з йорж-різьбленням, діаметром 16х3 / 4, 16х1 / 2, 16х16.

• Водяний фільтр, у завдання якого входить очистити воду і не допустити засмічення і виходу з ладу трубок крапельниці, застосовуваної для поливу. У магазині представлені дисковий, лінійний і сітчастий фільтри. Будь-який з фільтрів забезпечує тонке очищення рідини від неорганічних і органічних сполук.

• Коннектори (старт-коннектори) та трійники застосовуються для з'єднання крапельних трубок з трубою подачі води. Оратай пропонує коннектори з діаметром трубки 16, 19, і 16х19 мм. Для більшої маневреності системи зрошення можна придбати гнучкі коннектори-стрічки і коннектор-коліно, зігнутий під прямим кутом.

• Кінцева заглушка. Застосовується для перекриття шлангів для поливу або кінця крапельної стрічки щоб уникнути підтікання води. Більшість заглушок виготовлені з пластика високої якості і надійно фіксують край шланга.

Більшість товарів для крапельного зрошення, представлених у нашому магазині, випускаються фірмою Bradas, відомим європейським виробником шлангів, аксесуарів для поливу та іншого садового інвентаря.

Продукція Bradas - прийнятна ціна при незмінно високій якості. Для постійних клієнтів знижки! Безкоштовна доставка!