Фільтр
Сорт
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Декоративні

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Троянда плетиста Нью Даун
Група: плетиста Висота рослини: 200-250 см Розмір квітки: 7-8 см Колір: кремово – рожеві Тип упаковки: Закрита коренева система Саджанець троянди Нью Даун (The New Dawn) - це вьющеяся троянда. Інша назви цієї троянди Everblooming Dr. W. Van Flee. В останнє десятиліття троянду New Dawn садили частіше ніж будь-який інший сорт. Як найпопулярнішу у світі її навіть проголосили трояндою світу. І хоча не всякий захоче посадити у себе троянду, яка росте чи не в кожному саду, ця популярність цілком заслужена. New Dawn найчастіше продають як кучеряву троянду. Однак цей сорт можна використовувати самими різними способами. В одиночній посадці він виростає до 2-метрової висоти. Довгі тонкі пагони розгалужуються у всіх напрямках і, якщо знайдуть опору, виростуть до 5 м завдовжки. При цьому квітучі пагони будуть звмисати вниз. Рослину рекомендується підв´язувати. Сорт цвіте махровими блідо-рожевими квітками найніжнішого відтінку. У ясні, сонячні дні вони майже білі, а в холодну погоду знову рожевіють. Квітки запашні, з приємним пряним ароматом. Сорт цвіте дуже довго, з початку літа до пізньої осені. Час від часу квіток стає менше, але вони завжди є. Почковая мутація сорту Dr W. van Fleet. У нового сорту два явні переваги: набагато менш буйний ріст і безперервне поява нових квіток протягом усього літа. Зібрані в кисті квітки над блискучим листям невеликі, але їх буває дуже багато. Це гарна універсальна троянда, її можна вирощувати в живоплоту як окремо зростаючий кущ або як повзучу троянду.
82.00грн
Троянда паркова англійська Перпешуалі Йорс
Аромат: сильний Цвітіння: двічі в сезон Колір: кремово-жовтий Висота: 230-250 см Комерційна назва: perpetually yours Вид упаковки: rustique Розмір квітки: 10-12 см Стійкість до борошнистої роси: сильна Стійкість до чорної плямистості: сильна Троянда Perpetually yours є найсучаснішим і значно удосокналеним сортом троянд. Доросла рослина досягає розмірів від 300 до 500 сантиметрів у висоту і 200 сантиметрів завширшки. Квітки цієї троянди густомахрові, з 40-50 пелюстками, лимонно-жовтого або кремового кольору, інколи з абрикосовим відтінком в центрі. З'являються квіти в суцвіттях від 3 до 5 штук на одному стеблі діаметром від 7 до 8 сантиметрів. Листя цієї троянди глянцеві темно-зеленого кольору. Аромат у цих квіток дуже ніжний, з легкими цитрусовими нотками.
88.00грн
Троянда Кордес Куїн оф Хертс
Аромат: сильний Цвітіння: двічі в сезон Колір: лососевий Розмір квітки: 11-12 см Висота: 90-120 см Комерційна назва: Queen of Hearts Вид упаковки: Rustique Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Ця класична чайно-гібридна троянда 50-х рр все ще широко поширена в західній Європі. У Queen of Hearts (Dame de Coeur) великі, блідо-малинові або вишнево-червоні квітки, які добре тримають колір і лише злегка вигорають з віком. З'являються по одному або в кистях до 4 шт, на довгих, сильних пагонах, завдяки чому добре підходять для зрізання. Листя досить звичайне, темне, злегка блискуче, але жорстке і стійке до хвороб. Рясно цвіте повторно. Хороший сорт для саду, легко поєднується з іншими трояндами і трав'янистими багаторічниками. Бутони овальні. Квітки вишнево-червоні, подовжені з гострим центром, великі (11 -12 см), махрові (60 пелюсток), злегка запашні, стійкі.
122.00грн
Троянда чайно-гібридна Роял Вільямс
Роял Вільямс (Royal Williams) - існує думка, що дана червона чайно-гібридна троянда - одна з кращих серед виведених в останні десятиліття ХХ століття. Вважається, що вона без недоліків. Квітки великі, ідеальної форми, красивого, глибокого насичено-червоного забарвлення, не вигорають і, майже не страждають від дощу. Коли до в'янення квітки залишаються кілька останніх днів, забарвлення тьмяніє, бутони стають менш привабливими, з'являється блакитно-червоний відлив. Аромат Сильний Вид упаковки Minimotte Висота 120-130 см Група Чайно-гібридні Колір Криваво-червоний Розмір квітки 12-13 см Стійкість до борошнистої роси Сильна Стійкість до чорної плямистості Сильна Торгова марка Декоплант, Україна Цвітіння Двічі у сезон
42.20грн
Троянда плетиста Пінк Мушімара
Аромат: легкий, ніжний Цвітіння: двічі в сезон Колір: рожевий Висота: до 400 см Комерційна назва: Pink Musimara Вид упаковки: garden queen Стійкість до дощу: висока Pink Musimara - шикарна пишна троянда. Великоквітковий клаймер, квітки рожеві по 17-25 пелюсток з легким запахом. Цвітіння рясне. Кількість стебел на квітці - один. Виведена невідомим датським оригінатором.
52.50грн
Троянда поліантова Авеню оф Старз
Аромат: слабкий Цвітіння: безперервне Колір: червоно-жовте Висота: 60-80 см Розмір квітки: 5-7 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Троянда Авеню Уайт - поліантовий сорт троянди. Бутони довгі, загострені. Квіти махрові, червоно-жовті, з насиченим ароматом. Квітки зібрані у великі суцвіття розміром 5-7 см, розпускаються протягом декількох тижнів. В цей час ви бачите море білих квітів. Доросла рослина має красиву форму куща, кущ великий, з рівномірною округлою кроною. Листя світло-зелене, блискуче. Гілки прямостоячі. Листя глянцеве, світло-зелене. Цвітіння багаторазове з липня по вересень. Троянда виведена в Німеччині. Багато хто скаже, що це краща біла троянда. Стійка до дощу, квітки довго тримаються. Прекрасна стійкість до захворювань. Єдиний недолік - вона практично не пахне.
54.70грн
Троянда чайно-гібридна Вівальді
Аромат: сильний Цвітіння: двічі у сезон Колір: ніжно-рожевий Висота: 90-130 см Інші назви: vivaldi Вид упаковки: garden queen Розмір квітки: 8-10 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня У троянд Vivaldi немає запаху, а їх забарвлення дуже ніжне. Але ці квіти відрізняються своєю витонченою формою і великими розмірами. Трояндочки чудово тримають і форму, і колір.
54.75грн
Троянда плетиста Фемелі Єллоу
Аромат: середній Цвітіння: двічі в сезон Колір: ніжно-жовтий Висота: 250-300 см Розмір квітки: 8-9 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Прекрасна плетиста троянда для м'якого клімату. Квітки розкрившись золотисто-жовті, вигорають до лимонних, іноді до кремових. Вони напівмахрові, з хвилястими пелюстками і червоними тичинками в центрі - гарне поєднання. З'являються по одному або в невеликих кистях на кінцях довгих пагонів, зазвичай по 3-5 шт. Після рясного першого цвітіння квітки з'являються по 1-2 шт все літо, поки не настає друге, рясніше, цвітіння восени. Гарні в зрізі. Пагони товсті, листя блискуче, яскраво-зелене, схильна до чорної плямистості.
59.00грн
Троянда плетиста Фемелі Вайт
Аромат: слабкий Цвітіння: двічі в сезон Колір: білий Висота: 240-450 см Розмір квітки: 5-7 см Стійкість до борошнистої роси: сильна Стійкість до чорної плямистості: сильна Білі, плоскі, чашоподібні, середньо-махрові (25-35 пелюсток, в повному розпуску показують серединку) квітки, з м'яким ароматом, в численних суцвіттях. Кущ зі світло-зеленим, глянсовим листям. Кущ сильнорослий з густим різноманіттям пагонів. Дорослі кущі мають хорошу закруглену форму з рівномірною овальною короною. Висота куща 240-450 см. Троянда стійка до хвороб і шкідників і показує хорошу стійкість до морозів. Крім того, квіти стійкі до дощів. Дуже часто висаджується в якості живої огорожі і в змішаних посадках. Цвіте перший раз протягом 30 днів, друге цвітіння ближче до осені.
59.00грн
Троянда плетиста Фемелі Пінк
Аромат: середній Цвітіння: двічі в сезон Колір: насичено-рожевий Висота: 300-500 см Розмір квітки: 6-7 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Троянда відноситься до дуже хороших плетистих троянд з численними квітками. Пагони можуть досягати в довжину 5 метрів. При цьому форма куща зберігається пишна. Висота 300-500 см. Листя темно-зeлeнe, блискучe. Квітки насичено-рожеві, напівмахрові (9-16 пелюсток) з золотисто-жовтими тичинками, пласкою, відкритої форми в великих суцвіттях, мають ніжний і тонкий аромат. Квіти можуть досягати в діаметрі 6-7 см. Час цвітіння: з червня по жовтень. Умови вирощування: Як і більшість троянд дуже любить сонячні місця і часті поливи. Сорт досить витривалий до морозів і стійкий до хвороб і шкідників.
59.00грн
Троянда плетиста Фемелі Ред
Аромат: слабкий Цвітіння: двічі в сезон Колір: червоний Висота: 200-290 см Розмір квітки: 7-8 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Квітки густо-червоні, яскраві, стійкі, великі (8 см), махрові (25-40 пелюсток), слабо запашні, в суцвіттях по 3-16шт. Листя темно-зелені, дуже великі, шкірясті. Кущі сильнорослі, до Зм висотою. Цвітіння рясне протягом 30-35 днів. Зимостійкий. Стійкий до грибних хвороб.
59.00грн
Троянда поліантова Авеню Єллоу
Аромат: сильний Цвітіння: двічі в сезон Колір: ніжно-жовтий Висота: 90-100 см Розмір квітки: 9-10 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Це зимостійка і прекрасна троянда досі заслужено популярна у Великобританії і північній Європі. Цвітіння починається рано і триває до осені. Аромат насичений, фруктовий. Квітки вигорають від яскраво-жовтого кольору до лимонного. Квітки напівмахрові. З'являються в кистях середнього розміру, а кущі з товстими, жорсткими, колючими пагонами. Квітки стійкі до дощу. Листя велике, темно-зелене, стійке до захворювань.
61.00грн
Троянда поліантова Авеню Вайт
Аромат: слабкий Цвітіння: безперервне Колір: білий Висота: 60-80 см Розмір квітки: 5-7 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Троянда Авеню Уайт - поліантовий сорт троянди. Бутони довгі, загострені. Квіти махрові, білі, з насиченим ароматом. Квітки зібрані у великі суцвіття розміром 5-7 см, розпускаються протягом декількох тижнів. В цей час ви бачите море білих квітів. Доросла рослина має красиву форму куща, кущ великий, з рівномірною округлою кроною. Листя світло-зелене, блискуче. Гілки прямостоячі. Листя глянцеве, світло-зелене. Цвітіння багаторазове з липня по вересень. Троянда виведена в Німеччині. Багато хто скаже, що це краща біла троянда. Стійка до дощу, квітки довго тримаються. Прекрасна стійкість до захворювань. Єдиний недолік - вона практично не пахне.
61.00грн
Троянда поліантова Авеню Лайонс
Аромат: слабкий Цвітіння: безперервне Колір:кремово-рожевий Висота: 60-80 см Розмір квітки: 5-7 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Троянда Авеню Уайт - поліантовий сорт троянди. Бутони довгі, загострені. Квіти махрові, кремово-рожеві, з насиченим ароматом. Квітки зібрані у великі суцвіття розміром 5-7 см, розпускаються протягом декількох тижнів. В цей час ви бачите море білих квітів. Доросла рослина має красиву форму куща, кущ великий, з рівномірною округлою кроною. Листя світло-зелене, блискуче. Гілки прямостоячі. Листя глянцеве, світло-зелене. Цвітіння багаторазове з липня по вересень. Троянда виведена в Німеччині. Багато хто скаже, що це краща біла троянда. Стійка до дощу, квітки довго тримаються. Прекрасна стійкість до захворювань. Єдиний недолік - вона практично не пахне.
61.00грн
Троянда поліантова Авеню Пінк
Аромат: слабкий Цвітіння: безперервне Колір: рожевий Висота: 60-80 см Розмір квітки: 5-7 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Троянда Авеню Уайт - поліантовий сорт троянди. Бутони довгі, загострені. Квіти махрові, рожеві, з насиченим ароматом. Квітки зібрані у великі суцвіття розміром 5-7 см, розпускаються протягом декількох тижнів. В цей час ви бачите море білих квітів. Доросла рослина має красиву форму куща, кущ великий, з рівномірною округлою кроною. Листя світло-зелене, блискуче. Гілки прямостоячі. Листя глянцеве, світло-зелене. Цвітіння багаторазове з липня по вересень. Троянда виведена в Німеччині. Багато хто скаже, що це краща біла троянда. Стійка до дощу, квітки довго тримаються. Прекрасна стійкість до захворювань. Єдиний недолік - вона практично не пахне.
61.00грн
Декоративні
декоративні