Фільтр
Сорт
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Декоративні

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Троянда плетиста Фемелі Пінк
Аромат: середній Цвітіння: двічі в сезон Колір: насичено-рожевий Висота: 300-500 см Розмір квітки: 6-7 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Троянда відноситься до дуже хороших плетистих троянд з численними квітками. Пагони можуть досягати в довжину 5 метрів. При цьому форма куща зберігається пишна. Висота 300-500 см. Листя темно-зeлeнe, блискучe. Квітки насичено-рожеві, напівмахрові (9-16 пелюсток) з золотисто-жовтими тичинками, пласкою, відкритої форми в великих суцвіттях, мають ніжний і тонкий аромат. Квіти можуть досягати в діаметрі 6-7 см. Час цвітіння: з червня по жовтень. Умови вирощування: Як і більшість троянд дуже любить сонячні місця і часті поливи. Сорт досить витривалий до морозів і стійкий до хвороб і шкідників.
78.00грн
Троянда плетиста Пінк Мушімара
Аромат: легкий, ніжний Цвітіння: двічі в сезон Колір: рожевий Висота: до 400 см Комерційна назва: Pink Musimara Вид упаковки: garden queen Стійкість до дощу: висока Pink Musimara - шикарна пишна троянда. Великоквітковий клаймер, квітки рожеві по 17-25 пелюсток з легким запахом. Цвітіння рясне. Кількість стебел на квітці - один. Виведена невідомим датським оригінатором.
52.50грн
Троянда чайно-гібридна Вівальді
Аромат: сильний Цвітіння: двічі у сезон Колір: ніжно-рожевий Висота: 90-130 см Інші назви: vivaldi Вид упаковки: garden queen Розмір квітки: 8-10 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня У троянд Vivaldi немає запаху, а їх забарвлення дуже ніжне. Але ці квіти відрізняються своєю витонченою формою і великими розмірами. Трояндочки чудово тримають і форму, і колір.
54.75грн
Троянда поліантова Авеню Лайонс
Аромат: слабкий Цвітіння: безперервне Колір:кремово-рожевий Висота: 60-80 см Розмір квітки: 5-7 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Троянда Авеню Уайт - поліантовий сорт троянди. Бутони довгі, загострені. Квіти махрові, кремово-рожеві, з насиченим ароматом. Квітки зібрані у великі суцвіття розміром 5-7 см, розпускаються протягом декількох тижнів. В цей час ви бачите море білих квітів. Доросла рослина має красиву форму куща, кущ великий, з рівномірною округлою кроною. Листя світло-зелене, блискуче. Гілки прямостоячі. Листя глянцеве, світло-зелене. Цвітіння багаторазове з липня по вересень. Троянда виведена в Німеччині. Багато хто скаже, що це краща біла троянда. Стійка до дощу, квітки довго тримаються. Прекрасна стійкість до захворювань. Єдиний недолік - вона практично не пахне.
61.00грн
Троянда чайно-гібридна Френдшип
Троянда чайно-гібридна Friendship (Френдшип), саджанець 15-25 см. Дуже красива двоколірна троянда. Внутрішня сторона пелюсток насичено-червона, а зовнішня світла, майже біла. Роза довго стоїть у вазі. Аромат квітів ніжний. Кущ акуратний, пагони прямостоячі. Листя зелене, щільна. Група сортів: чайно-гібридна Кущ: 80-120 см Аромат: середній Квітки: червоний з жовтим оборотом Цвітіння: тривале, рясне Особливості сорту: висока стійкість до хвороб, до перепадів температур Рекомендації по посадці: місце краще вибрати сонячне або в невеликій тіні. Забезпечити регулярним поливом. Рекомендований період посадки: весна або осінь.
67.50грн
Троянда чайно-гібридна Імпераратріс Фарах
Аромат: середній Цвітіння: двічі у сезон Колір: білий з червоною облямівкою Висота: 90-100 см Інші назви: imperatrice farah Вид упаковки: garden queen Розкриваються Imperatrice Farah у надзвичайно елегантні бутони. Краї пелюсток блідо-малинові, пелюстки закручені в класичний бутон, так, що назовні відгинаються тільки забарвлені кінчики. Спочатку вони виглядають в основному малиновими, але в міру розпускання квіти стають білими. Контраст між білими пелюстками і їх малиновими краями виглядає красиво на всіх стадіях розпуску квітки. Квітки великі, з довгими пелюстками, з'являються зазвичай по одній, зрідка в суцвіттях до 5 шт, на довгих пагонах, чудово підходять для зрізання. Листя велике, блискуче, стійке до чорної плямистості, кущ сильнорослий, прямостоячий.
69.10грн
Троянда чайно-гібридна Шопен
Аромат: середній Цвітіння: двічі в сезон Колір: кремово-білий Розмір квітки: 12-15 см Висота: 110-120 см Інші назви: Chopin Вид упаковки: garden queen Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Виведений в Польщі сорт. Квітки кремово-білі, махрові, дуже великі, 12-13 см в діаметрі, зі слабким ароматом. Листя великі, світло-зелені, шкірясті, матові. Пагони дуже товсті, світло-зелені, з блідими, великими шипами. Сильнорослий, великий кущ висотою 120-140 см. Середньо стійкий до пошкодження хрущами. Сорт, незамінний для кожного саду.
69.10грн
Троянда плетиста Сімпаті
Аромат: слабкий Цвітіння: двічі у сезон Колір: червоний Висота: 300-350 см Інші назви: sympathy Комерційна назва: red apollo Вид упаковки: garden queen Розмір квітки: 9-10 см Стійкість до борошнистої роси: сильна Стійкість до чорної плямистості: сильна Квіти з'являються в суцвіттях по 3-10 шт, рясне перше цвітіння змінюється серією менш рясних хвиль. Квіти добре витримують дощ і вітер. Кущ гіллястий, стрімко росте (досягає 3-5м), листя блискуче, яскраво-зелене, стійке до захворювань. Квіти мають форму чайно-гібридних троянд, махрові, в невеликих суцвіття, цвітіння дуже рясне.
72.00грн
Троянда чайно-гібридна Акапелла
Аромат: середній Цвітіння: двічі у сезон Колір: червоно-білий Висота: 100-120 см Інші назви: Acapella Вид упаковки: garden queen Квітки Acapella дуже великі і густомахрові. Вони розкриваються з великих бутонів чашевидної форми. Тим не менш, Acapella справжня чайно-гібридна троянда, з квітками, які з'являються по одному на кінцях довгих прямостоячих пагонів. Квітки насичено-рожеві або блідо-малинові, з сріблясто-білим зворотним боком пелюсток, не вигоряють. Кущ дуже сильнорослий, з великим листям, прямостоячий, і досить колючий.
72.00грн
Троянда чайно-гібридна Дольче Віта
Аромат: середній Цвітіння: двічі у сезон Колір: рожевий Висота: 90-110 см Інші назви: dolce vita, deldal, niagara pride Комерційна назва: pink queen Вид упаковки: minimotte Розмір квітки: 9-11 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Квітки білі з яскраво рожевою облямівкою класичної чайно-гібридної форми, красиві, довго тримаються на кущі, ідеальні для зрізу, без аромату.
72.00грн
Троянда чайно-гібридна Папагено
Аромат: слабкий Цвітіння: двічі в сезон Колір: червоний у білу стрічку Висота: 80-100 см
72.00грн
Троянда чайно-гібридна Монтезума
Аромат: середній Цвітіння: двічі у сезон Колір: насичено-рожевий Висота: 120-130 см Інші назви: montezuma Вид упаковки: garden queen Розмір квітки: 9-10 см Стійкість до борошнистої роси: сильна Стійкість до чорної плямистості: сильна Троянда Монтезума (Montezuma) була виведена в 1955 році каліфорнійцем Гербертом Свім (Herbert Swim). Батьківськими сортами для неї були червона чайно-гібридна троянда Fandango і флорибунда Floradora. В результаті вийшла прекрасна грандіфлора з великими лососево-рожевими квітками, що складаються з 30-35 пелюсток. Троянда Монтезума (Montezuma) має легкий приємний аромат. Висота куща становить 120-130 см.
77.00грн
Троянда чайно-гібридна Полар Стар
Аромат: слабкий Цвітіння: двічі в сезон Колір: кремово-білий Висота: 90-100 см
77.00грн
Акції
Декоративні
декоративні