Фільтр
Сорт
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Декоративні

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Троянда плетиста Фламентанз
Плетиста троянда з дуже декоративними квітами червоного або темно-червоного кольору. Пагони досягають 600 см у довжину і можуть красиво обплітати опору, на якій лежать. Квіти густо покривають гілочки і в деяких місцях можуть утворювати великі й ароматні темно-червоні плями. Сорт має середній аромат. Догляд за трояндою дуже простий , тому вона користується великою популярністю серед любителів. Група сортів: плетисті Термін цвітіння: цвіте два рази на сезон. Кущ: Розкидистий кущ , з пагонами, що досягають 600 см у довжину. Рослина потребує опори . Квіти: Густо покривають рослину, червоні, великі, в діаметрі до 6 см, махрові, зібрані у великі суцвіття. Аромат сильний. Особливості сорту: троянда середньостійка до борошнистої роси та чорної плямистості. Особливості упаковки: Саджанці з відкритим коренем упаковуються за досконалою голландською технологією в спеціальній субстрат, який утримує вологу і дозволяє зберігати рослини до посадки досить тривалий час. При цьому коренева система знаходиться в оптимальних умовах і , при висадці , не вимагає значного часу для регенерації. Це означає , що вже в рік посадки ви отримаєте прекрасну квітучу троянду. Поліетиленова упаковка мінімото невеликого розміру , практична для транспортування і зберігання. Являє собою недорогий вид упаковки , а тому , як правило , використовується для упаковки саджанців класу А ( саджанці , що мають 2 і більше гілок ). Рекомендації щодо посадки: при посадці приділіть увагу наявності дренажу і родючості грунту. Троянди ростуть майже на всіх видах грунтів, але віддають перевагу неважким, суглинистим і середньосуглинистим з достатнім вмістом гумусу. Грунт має бути повітропроникним і добре вбирати в себе поливну або дощову воду, пропускаючи її до коріння. Троянди не люблять сухих піщаних грунтів, погано розвиваються і на важких, мулистих, болотистих ґрунтах і ґрунтах з тонким грунтовим шаром. Не люблять троянди також кам'янистих грунтів. Любить сонячні місця. Рекомендований період посадки: весна і осінь.
34.80грн
Троянда чайно-гібридна Роял Вільямс
Роял Вільямс (Royal Williams) - існує думка, що дана червона чайно-гібридна троянда - одна з кращих серед виведених в останні десятиліття ХХ століття. Вважається, що вона без недоліків. Квітки великі, ідеальної форми, красивого, глибокого насичено-червоного забарвлення, не вигорають і, майже не страждають від дощу. Коли до в'янення квітки залишаються кілька останніх днів, забарвлення тьмяніє, бутони стають менш привабливими, з'являється блакитно-червоний відлив. Аромат Сильний Вид упаковки Minimotte Висота 120-130 см Група Чайно-гібридні Колір Криваво-червоний Розмір квітки 12-13 см Стійкість до борошнистої роси Сильна Стійкість до чорної плямистості Сильна Торгова марка Декоплант, Україна Цвітіння Двічі у сезон
42.20грн
Троянда плетиста Пінк Мушімара
Аромат: легкий, ніжний Цвітіння: двічі в сезон Колір: рожевий Висота: до 400 см Комерційна назва: Pink Musimara Вид упаковки: garden queen Стійкість до дощу: висока Pink Musimara - шикарна пишна троянда. Великоквітковий клаймер, квітки рожеві по 17-25 пелюсток з легким запахом. Цвітіння рясне. Кількість стебел на квітці - один. Виведена невідомим датським оригінатором.
52.50грн
Троянда плетиста Фемелі Єллоу
Аромат: середній Цвітіння: двічі в сезон Колір: ніжно-жовтий Висота: 250-300 см Розмір квітки: 8-9 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Прекрасна плетиста троянда для м'якого клімату. Квітки розкрившись золотисто-жовті, вигорають до лимонних, іноді до кремових. Вони напівмахрові, з хвилястими пелюстками і червоними тичинками в центрі - гарне поєднання. З'являються по одному або в невеликих кистях на кінцях довгих пагонів, зазвичай по 3-5 шт. Після рясного першого цвітіння квітки з'являються по 1-2 шт все літо, поки не настає друге, рясніше, цвітіння восени. Гарні в зрізі. Пагони товсті, листя блискуче, яскраво-зелене, схильна до чорної плямистості.
55.50грн
Троянда плетиста Фемелі Вайт
Аромат: слабкий Цвітіння: двічі в сезон Колір: білий Висота: 240-450 см Розмір квітки: 5-7 см Стійкість до борошнистої роси: сильна Стійкість до чорної плямистості: сильна Білі, плоскі, чашоподібні, середньо-махрові (25-35 пелюсток, в повному розпуску показують серединку) квітки, з м'яким ароматом, в численних суцвіттях. Кущ зі світло-зеленим, глянсовим листям. Кущ сильнорослий з густим різноманіттям пагонів. Дорослі кущі мають хорошу закруглену форму з рівномірною овальною короною. Висота куща 240-450 см. Троянда стійка до хвороб і шкідників і показує хорошу стійкість до морозів. Крім того, квіти стійкі до дощів. Дуже часто висаджується в якості живої огорожі і в змішаних посадках. Цвіте перший раз протягом 30 днів, друге цвітіння ближче до осені.
55.50грн
Троянда плетиста Фемелі Пінк
Аромат: середній Цвітіння: двічі в сезон Колір: насичено-рожевий Висота: 300-500 см Розмір квітки: 6-7 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Троянда відноситься до дуже хороших плетистих троянд з численними квітками. Пагони можуть досягати в довжину 5 метрів. При цьому форма куща зберігається пишна. Висота 300-500 см. Листя темно-зeлeнe, блискучe. Квітки насичено-рожеві, напівмахрові (9-16 пелюсток) з золотисто-жовтими тичинками, пласкою, відкритої форми в великих суцвіттях, мають ніжний і тонкий аромат. Квіти можуть досягати в діаметрі 6-7 см. Час цвітіння: з червня по жовтень. Умови вирощування: Як і більшість троянд дуже любить сонячні місця і часті поливи. Сорт досить витривалий до морозів і стійкий до хвороб і шкідників.
55.50грн
Троянда плетиста Фемелі Ред
Аромат: слабкий Цвітіння: двічі в сезон Колір: червоний Висота: 200-290 см Розмір квітки: 7-8 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Квітки густо-червоні, яскраві, стійкі, великі (8 см), махрові (25-40 пелюсток), слабо запашні, в суцвіттях по 3-16шт. Листя темно-зелені, дуже великі, шкірясті. Кущі сильнорослі, до Зм висотою. Цвітіння рясне протягом 30-35 днів. Зимостійкий. Стійкий до грибних хвороб.
55.50грн
Троянда поліантова Авеню Єллоу
Аромат: сильний Цвітіння: двічі в сезон Колір: ніжно-жовтий Висота: 90-100 см Розмір квітки: 9-10 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Це зимостійка і прекрасна троянда досі заслужено популярна у Великобританії і північній Європі. Цвітіння починається рано і триває до осені. Аромат насичений, фруктовий. Квітки вигорають від яскраво-жовтого кольору до лимонного. Квітки напівмахрові. З'являються в кистях середнього розміру, а кущі з товстими, жорсткими, колючими пагонами. Квітки стійкі до дощу. Листя велике, темно-зелене, стійке до захворювань.
57.00грн
Троянда поліантова Авеню Вайт
Аромат: слабкий Цвітіння: безперервне Колір: білий Висота: 60-80 см Розмір квітки: 5-7 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Троянда Авеню Уайт - поліантовий сорт троянди. Бутони довгі, загострені. Квіти махрові, білі, з насиченим ароматом. Квітки зібрані у великі суцвіття розміром 5-7 см, розпускаються протягом декількох тижнів. В цей час ви бачите море білих квітів. Доросла рослина має красиву форму куща, кущ великий, з рівномірною округлою кроною. Листя світло-зелене, блискуче. Гілки прямостоячі. Листя глянцеве, світло-зелене. Цвітіння багаторазове з липня по вересень. Троянда виведена в Німеччині. Багато хто скаже, що це краща біла троянда. Стійка до дощу, квітки довго тримаються. Прекрасна стійкість до захворювань. Єдиний недолік - вона практично не пахне.
57.00грн
Троянда поліантова Авеню Ред
Аромат: сильний Цвітіння: безперервне Колір: червоний Розмір квітки: 7-8 см Стійкість до борошнистої роси: слабка Стійкість до чорної плямистості: слабка Криваво-червоні, ароматні квітки популярні і актуальні вже десятки років. Квітки з'являються в кистях по 3-15 шт, і дуже добре тримають колір, так що кущ здається постійно покритим квітками. Кущ покритий дрібним темним листям, компактний і акуратний, покритий квітками по всій поверхні, як у сучасних грунтопокривних троянд. Потребує профілактики від борошнистої роси
57.00грн
Троянда чайно-гібридна Соло Єллоу
Аромат: середній Цвітіння: двічі в сезон Колір: жовтий Розмір квітки: 11-12 см Висота: до 125 см Стійкість до борошнистої роси дощу: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Сонячний яскравий колір троянд дозволяє цим квіткам залишатися в зоні уваги в будь-яку погоду! Сонячні промені і опади не псують квітки, а навпаки, лише роблять їх помітніше. Троянди Landora володіють легким ароматом, в якому змішані фруктово-ягідні нотки. Квітки дружно розпускаються на високому кущі з міцними гіллястими пагонами. Період цвітіння у цього сорту набагато довше, ніж у деяких інших повторноцветущіх троянд.
58.50грн
Троянда чайно-гібридна Соло Вайт
Аромат: сильний Цвітіння: двічі в сезон Колір: білий Висота: 80-100 см Розмір квітки: 7-8 см Стійкість до борошнистої роси: сильна Стійкість до чорної плямистості: сильна
58.50грн
Троянда чайно-гібридна Соло Оранж
Аромат: середній Цвітіння: двічі у сезон Колір: помаранчевий Висота: 80-90 см Розмір квітки: 8-9 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Характерною особливістю троянд даного сорту є характерний закручений центр квітки. Троянда має ніжний ледве вітчутний аромат. Як правило, квітка має близько 40 пелюсток, забарвлених в насичений помаранчевий, перехідний в червоний колір. Кущ сильнорослий, витягнутий, прямостоячий, з темно-зеленим листям, стійкої до захворювань. Квітки стоять у вазі до 14 днів.
58.50грн
Троянда чайно-гібридна Соло Пінк
Аромат: слабкий Цвітіння: двічі в сезон Колір: рожевий Розмір квітки: 7-8 см Висота: до 100 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Троянди мають дуже ніжне забарвлення і майже невловимий аромат. Помірний аромат. Квітки середні, махрові (35-40 пелюсток), в малих кистях. Їх краса підкорює з першого погляду, але щоб продовжити життя квіток і зробити їх цвітіння пишним і тривалим, потрібно проводити профілактику і ретельно доглядати за квітками. За ретельний догляд троянди відплатять вам своїм інтенсивним цвітінням. Цей сорт добре підходить для вирощування на садових клумбах.
58.50грн
Троянда чайно-гібридна Соло Ред
Аромат: сильний Цвітіння: двічі у сезон Колір: криваво-червоний Висота: 120-130 см Розмір квітки: 12-13 см Стійкість до борошнистої роси: сильна Стійкість до чорної плямистості: сильна Існує думка, що дана червона чайно-гібридна троянда - одна з кращих серед виведених в останні десятиліття ХХ стол. Вважається, що вона без недоліків. Квітки великі, ідеальної форми, красивого, глибокого насичено-червоного забарвлення, не вигорають і, майже не страждають від дощу.
58.50грн
Декоративні
декоративні