Фільтр
Сорт
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Декоративні

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Троянда плетиста Фемелі Пінк
Аромат: середній Цвітіння: двічі в сезон Колір: насичено-рожевий Висота: 300-500 см Розмір квітки: 6-7 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Троянда відноситься до дуже хороших плетистих троянд з численними квітками. Пагони можуть досягати в довжину 5 метрів. При цьому форма куща зберігається пишна. Висота 300-500 см. Листя темно-зeлeнe, блискучe. Квітки насичено-рожеві, напівмахрові (9-16 пелюсток) з золотисто-жовтими тичинками, пласкою, відкритої форми в великих суцвіттях, мають ніжний і тонкий аромат. Квіти можуть досягати в діаметрі 6-7 см. Час цвітіння: з червня по жовтень. Умови вирощування: Як і більшість троянд дуже любить сонячні місця і часті поливи. Сорт досить витривалий до морозів і стійкий до хвороб і шкідників.
59.00грн
Троянда плетиста Фемелі Ред
Аромат: слабкий Цвітіння: двічі в сезон Колір: червоний Висота: 200-290 см Розмір квітки: 7-8 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Квітки густо-червоні, яскраві, стійкі, великі (8 см), махрові (25-40 пелюсток), слабо запашні, в суцвіттях по 3-16шт. Листя темно-зелені, дуже великі, шкірясті. Кущі сильнорослі, до Зм висотою. Цвітіння рясне протягом 30-35 днів. Зимостійкий. Стійкий до грибних хвороб.
59.00грн
Троянда поліантова Авеню Єллоу
Аромат: сильний Цвітіння: двічі в сезон Колір: ніжно-жовтий Висота: 90-100 см Розмір квітки: 9-10 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Це зимостійка і прекрасна троянда досі заслужено популярна у Великобританії і північній Європі. Цвітіння починається рано і триває до осені. Аромат насичений, фруктовий. Квітки вигорають від яскраво-жовтого кольору до лимонного. Квітки напівмахрові. З'являються в кистях середнього розміру, а кущі з товстими, жорсткими, колючими пагонами. Квітки стійкі до дощу. Листя велике, темно-зелене, стійке до захворювань.
61.00грн
Троянда поліантова Авеню Вайт
Аромат: слабкий Цвітіння: безперервне Колір: білий Висота: 60-80 см Розмір квітки: 5-7 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Троянда Авеню Уайт - поліантовий сорт троянди. Бутони довгі, загострені. Квіти махрові, білі, з насиченим ароматом. Квітки зібрані у великі суцвіття розміром 5-7 см, розпускаються протягом декількох тижнів. В цей час ви бачите море білих квітів. Доросла рослина має красиву форму куща, кущ великий, з рівномірною округлою кроною. Листя світло-зелене, блискуче. Гілки прямостоячі. Листя глянцеве, світло-зелене. Цвітіння багаторазове з липня по вересень. Троянда виведена в Німеччині. Багато хто скаже, що це краща біла троянда. Стійка до дощу, квітки довго тримаються. Прекрасна стійкість до захворювань. Єдиний недолік - вона практично не пахне.
61.00грн
Троянда чайно-гібридна Блек Меджік
ААромат: сильний Цвітіння: двічі у сезон Колір: темно-червоний Висота: 90-120 см Інші назви: black magic, tankaclcing Комерційна назва: night queen Вид упаковки: minimotte Розмір квітки: 8-10 см Стійкість до борошнистої роси: сильна Стійкість до чорної плямистості: сильна Троянда Black Magic має оксамитові темно-червоні квіти. Бутони настільки темні, що здаються майже чорними. Розкривається повільно і має дуже вражаючий вигляд. Форма бутона конічна. Навіть коли вони починають розпускатися, квітки чорно-червоні, і тільки самі центральні пелюстки можна назвати червоними або, скоріше, темно-малиновими, з красиво відігнутими вниз пелюстками. Кущ сильнорослий, витягнутий, прямостоячий, з темно-зеленим листям, стійкий до захворювань. Вирощують для зрізання.
77.00грн
Троянда чайно-гібридна Монтезума
Аромат: середній Цвітіння: двічі у сезон Колір: насичено-рожевий Висота: 120-130 см Інші назви: montezuma Вид упаковки: garden queen Розмір квітки: 9-10 см Стійкість до борошнистої роси: сильна Стійкість до чорної плямистості: сильна Троянда Монтезума (Montezuma) була виведена в 1955 році каліфорнійцем Гербертом Свім (Herbert Swim). Батьківськими сортами для неї були червона чайно-гібридна троянда Fandango і флорибунда Floradora. В результаті вийшла прекрасна грандіфлора з великими лососево-рожевими квітками, що складаються з 30-35 пелюсток. Троянда Монтезума (Montezuma) має легкий приємний аромат. Висота куща становить 120-130 см.
77.00грн
Троянда грунтопокривна Сіафом
Аромат: легкий Цвітіння: рясне, безперервне, тривале Колір: білий, кремовий Висота: 60-70 см Вид упаковки: garden queen Розмір квітки: 4-5 см Стійкість до борошнистої роси: середня Стійкість до чорної плямистості: середня Чудова ландшафтна троянда і заслужено популярна. Квітки білі, з рожевим відтінком в центрі, який швидко зникає. Вони мають старовинну форму, густомахрові. Квітки найкраще поводяться в жарку суху погоду, хоча в прохолодному, вологому кліматі вони крупніші. Сорт пізно починає цвісти, але потім цвіте постійно до пізньої осені. У Sea Foam довгі, пониклі пагони, які досягають до 1 м в холодному кліматі, іноді в жарких умовах досягають 3 м. Листя дрібне, темно-зелене, стійке до захворювань, кущ дуже колючий. Добре розмножується живцюванням. Чудова, як грунтопокривна троянда. Можна використовувати її також як невисоку плетистую троянду. Добре росте в півтіні. Дрібні кремово-білі квіти з'являються в кистях на довгих дуговидно поникающих пагонах. Дуже колючий. Листя дрібне, блискуче, темно-зелене. Кущ сильний, з довгими пагонами.
82.00грн
Троянда паркова Ред Іден Роуз
Паркова троянда "RedEdenRose" (Ред Еден Роуз), 20-30 см - насичено червона, класична паркова троянда з красивими бутонами. Вона буде помітним акцентом у Вашому саду. Для неї потрібна якась опора, для того, щоб вона змогла рости вгору, відповідаючи своєму сорту. Двохметрова висота рослини допоможе оповити красиво стінку уздовж будинку або альтанки. Невибаглива рослина, буде радувати своїм цвітінням протягом усього сезону. Має дуже сильний і стійкий аромат, який буде вабити Вас знову і знову. Група сортів: паркова. Термін цвітіння: вабить протягом всього квітучого сезону (червень-жовтень). Кущ: кущ досягає висоти 160-180 см. Має розкидисту форму куща. Квіти: квітки насичено червоного кольору, пелюсток близько 35, має сильний аромат. Рекомендації по посадці: сонячні місця будуть сприяти кращому цвітінню Рекомендований період посадки: з контейнера протягом усього сезону. Упаковують заспеціальною голландською технологією в спеціальний субстрат. Великий обсяг субстрату забезпечує довге зберігати саджанців, а також зменшує ризик пересихання кореневої системи. Коренева система знаходиться в оптимальних умовах, не травмується підчас транспортування. Завдяки цьому, в перший же рік після посадки троянди радуватимуть Вас цвітінням. * Для захисту троянд від хвороб, можна проводити профілактичні обприскування фунгіцидами та інтексецидами.
82.00грн
Троянда плетиста Блю Мун
Аромат: сильний Цвітіння: двічі у сезон Колір: сріблясто-бузковий Висота: до 300 см Інші назви: blue moon climbing Плетиста троянда з великими квітами. Колір сріблясто-бузковий, діаметром близько 10 см. Полюбляє легку півтінь.
82.00грн
Троянда плетиста Віолет Парфум
Аромат: сильний Цвітіння: двічі у сезон Колір: бузковий Висота: 250-300 см Комерційна назва: Parfume Climbing Вид упаковки: garden queen Розмір квітки: 6-8 см Стійкість до борошнистої роси: сильна Стійкість до чорної плямистості: сильна
82.00грн
Троянда плетиста Етюд
Аромат: середній Цвітіння: двічі у сезон Колір: насичено-рожевий Висота: 250-350 см Інші назви: etude Вид упаковки: garden queen Розмір квітки: 10-12 см Стійкість до борошнистої роси: сильна Стійкість до чорної плямистості: сильна
82.00грн
Троянда плетиста Мушимара
Аромат: легкий, ніжний Цвітіння: двічі в сезон Колір: червоний Висота: до 400 см Комерційна назва: Mushimara Вид упаковки: garden queen Стійкість до дощу: висока Мушімара - шикарна пишна троянда. Великоквітковий клаймер, квітки червоні 17-25 пелюсток з легким запахом. Цвітіння рясне. Кількість стебел на квітці - один. Виведена невідомим датським оригінатором.
82.00грн
Троянда плетиста Фламентанз
Плетиста троянда з дуже декоративними квітами червоного або темно-червоного кольору. Пагони досягають 600 см у довжину і можуть красиво обплітати опору, на якій лежать. Квіти густо покривають гілочки і в деяких місцях можуть утворювати великі й ароматні темно-червоні плями. Сорт має середній аромат. Догляд за трояндою дуже простий , тому вона користується великою популярністю серед любителів. Група сортів: плетисті Термін цвітіння: цвіте два рази на сезон. Кущ: Розкидистий кущ , з пагонами, що досягають 600 см у довжину. Рослина потребує опори . Квіти: Густо покривають рослину, червоні, великі, в діаметрі до 6 см, махрові, зібрані у великі суцвіття. Аромат сильний. Особливості сорту: троянда середньостійка до борошнистої роси та чорної плямистості. Особливості упаковки: Саджанці з відкритим коренем упаковуються за досконалою голландською технологією в спеціальній субстрат, який утримує вологу і дозволяє зберігати рослини до посадки досить тривалий час. При цьому коренева система знаходиться в оптимальних умовах і , при висадці , не вимагає значного часу для регенерації. Це означає , що вже в рік посадки ви отримаєте прекрасну квітучу троянду. Поліетиленова упаковка мінімото невеликого розміру , практична для транспортування і зберігання. Являє собою недорогий вид упаковки , а тому , як правило , використовується для упаковки саджанців класу А ( саджанці , що мають 2 і більше гілок ). Рекомендації щодо посадки: при посадці приділіть увагу наявності дренажу і родючості грунту. Троянди ростуть майже на всіх видах грунтів, але віддають перевагу неважким, суглинистим і середньосуглинистим з достатнім вмістом гумусу. Грунт має бути повітропроникним і добре вбирати в себе поливну або дощову воду, пропускаючи її до коріння. Троянди не люблять сухих піщаних грунтів, погано розвиваються і на важких, мулистих, болотистих ґрунтах і ґрунтах з тонким грунтовим шаром. Не люблять троянди також кам'янистих грунтів. Любить сонячні місця. Рекомендований період посадки: весна і осінь.
82.00грн
Троянда англійська Джинджер Сілабаб
Аромат: середній Цвітіння: двічі в сезон Колір: абрикосовий Висота: 220-250 см Інші назви: ginger syllabub Вид упаковки: rustique Розмір квітки: 9-10 см Стійкість до борошнистої роси: сильна Стійкість до чорної плямистості: сильна Сорт Ginger Syllabub - яскравий представник плетистих троянд з ностальгічною формою квітки. Численні хвилясті пелюстки пишних квітів надають трояндам форму півоній. Сорт названий на честь імбирного, ароматного напою, що подають в пабах Англії. Так само як і напій, троянда має незрівнянний аромат і неповторний імбирно-бурштиновий колір. Найкраще Ginger Syllabub буде себе почувати у південних сонячних стін. Сильна стійкість до борошнистої роси і чорної плямистості. Слабка стійкість до дощу.
88.00грн
Троянда паркова англійська Перпешуалі Йорс
Аромат: сильний Цвітіння: двічі в сезон Колір: кремово-жовтий Висота: 230-250 см Комерційна назва: perpetually yours Вид упаковки: rustique Розмір квітки: 10-12 см Стійкість до борошнистої роси: сильна Стійкість до чорної плямистості: сильна Троянда Perpetually yours є найсучаснішим і значно удосокналеним сортом троянд. Доросла рослина досягає розмірів від 300 до 500 сантиметрів у висоту і 200 сантиметрів завширшки. Квітки цієї троянди густомахрові, з 40-50 пелюстками, лимонно-жовтого або кремового кольору, інколи з абрикосовим відтінком в центрі. З'являються квіти в суцвіттях від 3 до 5 штук на одному стеблі діаметром від 7 до 8 сантиметрів. Листя цієї троянди глянцеві темно-зеленого кольору. Аромат у цих квіток дуже ніжний, з легкими цитрусовими нотками.
88.00грн
Декоративні
декоративні