Фільтр
Вид
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Ягідні

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Полуниця Джолі 1 шт.
Полуниця Джолі новий середньо-ранній сорт виведений в Італії. Врожайність висока. Ягоди красиві, яскраво-червоного кольору, конічної форми, однорідні, великі від 22 до 35 гр. М'якоть соковита, щільна, червона, відмінного десертного смаку. Ягоди споживають як у свіжому вигляді, так і відмінно підходять для заготівок. Кущ сильний, прямостояче, не розкидистий, з міцними квітконіжками. Коренева система добре розвинена, що дає рослинам високу пластичність. Стійкість до хвороб висока. Зимостійкість висока.
4.50грн
Полуниця Альбіон 1 шт.
Альбіон. Сорт безперервного плодоношення (ремонтантний), плодоносить з весни до перших заморозків. Перевагою даного сорту це ягоди виняткової якості, великі, добре зберігаються, красиво транспортуються і головне відмінний смак. До всього цього ягоди мають правильну форму. Сорт характеризується стійкістю до борошнистої роси і плодової гнилі. При сприятливих умов кущі сильні, добре розвинені, листя великі, ягоди тримаються на стеблі не торкаючись землі.
15.00грн
Малина Молінг Проміс
Англійський сорт. На Україні районований з 1977 р. у Київській області, але через недостатню зимостійкість не знайшов значного поширення. Кущ сильнорослий, з довгими (2,2—2,5 м) звисаючими стеблами. Відзначається інтенсивним пагоноутворенням, не-ремонтантний сорт. Однорічні пагони у нього сильні, товсті, жовтувато-бурі, неопушені, без воскового нальоту, дуже шипуваті. Шипи червоно-фіолетові, короткі, потовщені біля основи. Плоди великі (середня маса 3,5 г, перших — 5— 6 г), однакової величини, яскраво-червоні, округло-конічні, посереднього смаку, з слабо вираженим ароматом. Кістянки великі, слабоскріплені. Достигають в середині сезону. Середня врожайність 70—75 ц/га. Сорт недостатньо стійкий проти грибних і вірусних хвороб.
22.20грн
Смородина Санюта
Смородина Санюта чорна - середньостиглий сорт чорної смородини інтенсивного типу селекції. Дозріває в середні строки, придатний для повної механізації вирощування і збирання врожаю. Відрізняється високою, стабільною врожайністю, комплексною стійкістю до грибних хвороб, посухостійкістю. Сорт Санюта не вимогливий до умов вирощування. Кущ середньорослий, напіврозкидистий, акуратний, красивий. Пагони товсті, з укороченими міжвузлями. Кисті короткі, густо розміщені, 2-3 на рубець, від чого плодоносні пагони нагадують качан. Ягоди одномірні, масою, до 3 -5 грам, чорні, блискучі. Шкірочка міцна, але не груба, еластична, з сухим відривом. М'якоть кисло-солодка, помірно ароматна. Ягоди сорту Санюта дозрівають дружно, практично одночасно. Характеристика: чагарник середньорослий, напіврозкидистий, акуратний, красивий. Відрізняється високою, стабільною врожайністю, комплексною стійкістю до грибних хвороб, посухостійкістю. Плоди: ягоди чорні, блискучі, 3-5 г, кисло-солодкі, помірно ароматні. Стійкість до захворювань: висока. Зимостійкість: висока.
24.00грн
Малина Жовтий гігант
Бренд: Dekoplant Вигляд саджанця: в пакеті з субстратом Вирощено: Україна Термін дозрівання: средньоранній Особливість запилення: самоплідний Розмір: 15-25 см Малина Жовтий Гігант, саджанець 15-25 см. Даний сорт малини порадує дуже великими і смачними ягодами. Жовта малина не викликає алергії, її сміливо можна давати маленьким дітям, а також алергікам. Характеристика сорту. Кущ стрункий, високий, не розлогий, середня висота куща - два метри. На пагонах є шипи середнього розміру. Ягоди. Термін дозрівання - середньо-ранній. Урожайність досить висока, Ви зможете зібрати 10 т / га. Ягоди дуже великого розміру. Вражають незвичайним для малини жовтим кольором. Урожай можна зібрати в першій половині липня. Смак. Ягоди дуже приємні на смак, десертні, ароматні. М'якоть м'яка. Ягоди цього сорту погано переносять транспортування. Найчастіше використовують для домашнього вжитку, а не на продаж. Любов до сонця. На яскравому сонці даний сорт малини не садять, найкраще вибрати ділянку в півтіні. Вибір грунту. Підходять універсальні садові грунти. Зимовий період. Малину вкривають тільки в дуже холодні зими. Може витримати температури до мінус 28 градусів. Переваги сорту. Хороший урожай, дуже великі і смачні ягоди, можна вживати маленьким дітям і алергікам
24.75грн
Малина Глен Файн
Глен Файн / Glen Fyne - середньоранній сорт літньої малини Шотландської селекції. У 2009 році визнаний кращим літнім сортом в Англії. Сорт дає вихід на великий відсоток ягід класу Extra. Має імунітет до хвороб, які переносять комахи. Як і його попередник Глен Ампл дуже легкий в вирощуванні. Рослина середньої сили зростання, рослина формує високі, сильні пагони практично без колючок і з досить короткими міжвузлями. Ягода Глен Файн велика, масою 7-12 г, відмінного смаку, не розпадається, яскраво-червоного кольору, середньо-великого розміру, конічної форми з добре з'єднаними кістянками рівномірного розміру. Смак дуже приємний, десертний з характерним малиновим ароматом. Транспортабельність і лежкість хороша. Сорт Глен Файн може використовуватися для ринку свіжої продукції.
26.65грн
Малина Туламін
Аромат: сильний Цвітіння: двічі у сезон Колір: червоний Висота: високий Період дозрівання: середньопізній Маса ягоди: 5-7 г Урожайність: 5-6 кг з куща Особливості: високотранспортабельний Вид упаковки: minimotte; pico bello; garden queen Туламін - пізньостиглий сорт канадської селекції (Ванкувер). Ягоди великі (5-7 г), подовжено-конічної форми, щільні, з блиском. Сорт високоврожайний, плодоношення перекривається з початком плодоношення осінніх сортів. Завдяки великому розміру ягід та подовженому періоду плодоношення (до 50 днів). Сорт прекрасно підходить для вирощування на «свіжий ринок» і використовується в технологіях закритого грунту.
26.65грн
Порічка Улюблена
Розмір ягід: 1-1,7г Смак: кисло-солодкий. Стійкість до зими: висока. Кущ: середньорозлогий. Особливості упаковки: саджанці з відкритим коренем упаковуються за досконалою голландською технологією в спеціальній субстрат, який утримує вологу і дозволяє зберігати рослини до посадки досить тривалий час. При цьому коренева система знаходиться в оптимальних умовах і, при висадці, не вимагає значного часу для регенерації. Характеристика:дозрівають ягоди одночасно, довго тримаються на кущах, не обсипаючись. Придатні для вжитку в свіжому вигляді, заморожування, різних видів техпереработки (соки, віноматеріали, желе). Відрізняється високою врожайністю, комплексною стійкістю до борошнистої роси, антракнозу, септоріазу. Добре личить як для промислової і любительської культури..
26.80грн
Порічка Роднеус
Роднеус - кущ 1,5-2,5 м з потужною кореневою системою. Ягоди різної величини (діаметром до 1,5 см), округлої форми, темно-червоні. Плодоносить у липні. Кущ плодоносить 20-25 років, кращі врожаї дає до 10 років. Сорт досить зимостійкий і посухостійкий, високоврожайний, стійкий до брунькового кліща і махровості. Може рости на різних грунтах.
26.85грн
Малина Зюгана
Бренд: Dekoplant Розмір: 15-25 см Серія: Мінімот (Minimotte) Вигляд саджанця: в пакеті з субстратом Вирощено: Україна Термін дозрівання: средньоранній Особливість запилення: самобезплідний Малина ремонтантна врожайна Зюгана - швейцарської селекції сорт. Кисло-солодкі на смак, подовжені ягоди масою 6-10 г, червоні на колір. Характеризируется чудовим смаковим якістю, що відмінно застосовується для створення джемів і інших делікатесів. Кущ: досить високий з прямостоячими стеблами Збір врожаю: середньоранній Коренева система: широка Урожайність: висока Період посадки: Один з оптимальних періодів висадки в субстрат є весняний і осінній період. Враховуючи те, що кущ знаходиться в спеціальному пакетику що підвищує відсоток приживлюваності після транспортування. Особливості: Чудовий товарний вигляд. Нормально адаптований у нашому кліматичному поясі. Стoйкій до захворювань, особливо бактеріальних і грибкових. Висока транспортабельність, середня тривалість терміну зберігання плодів. Країна вирощування: Україна
28.50грн
Порічка Уайт Холландер
Колір: темно-жовтий Висота: 1,5 - 2,5м Період дозрівання: пізній Ягоди: 6-8 мм в діаметрі Особливості: стійкий до посухи, зимостійкий Вид упаковки: minimotte; garden queen Біла смородина Уайт Холландер - це новий сорт червоної смородини, він відноситься до сортів пізнього строку дозрівання. Не дарма його вважають одним з кращих сортів смородини червоного виду. Кущі білої смородини розлогі з високими бурими пагонами. Листя рослини зубчасте по краю, округле. Уайт Холландер дарує плоди різного розміру, найбільші з них до 6-8 мм в діаметрі. Вони кулясті і носять забарвлення жовтого, білого або світло-кремового кольору з блиском. Ягоди відрізняються гарним кисло-солодким смаком. Сорт білої смородини Уайт Холландер - зимостійкий і витривалий до засух.
28.50грн
Смородина Оріана
Сорт раннього строку достигання Стійкий до грибних хвороб. Кущ високий, напіврозлогий. Грона середньої довжини та щільності. Урожайність: 19 т/га Ягоди великі (2,2-4,0 г), одномірні, округло-овальні, чорні, блискучі, з сухим відривом. Шкірка міцна, еластична. М’якоть зеленувато-коричнева, зі слабким ароматом, кисло-солодкого смаку (7,7 балів). Використання універсальне. У плодах міститься, %: сухих розчинних речовин – 13,5, цукрів – 8,5, кислот – 2,4, пектинових речовин – 1,1, а також, мг/100 г сирої маси: фенольних сполук – 327, вітаміну С – 192.
30.00грн
Смородина Тібен
Аромат: яскраво виражений Період дозрівання: середньопізній Маса ягоди: 1,5-1,8 г Урожайність: 2,3-3 кг з куща Особливості: морозостійкий, стійкий до борошнистої роси, транспортабельний Вид упаковки: minimotte; pico bello; garden queen Середньопізнього терміну дозрівання. Кущі рясно і регулярно плодоносять. Кущ середнього розміру, добре розростається. Маса ягоди 1,5-1,8 г. Смак ягоди солодко-кислий з яскраво вираженим ароматом чорної смородини. Добре росте в будь-яких грунтово-кліматичних умовах і на будь-яких грунтах. Добре переносить спеку і недолік вологи в грунті. Довго не втрачає товарного вигляду після збору ягоди. Зимостійкість дуже висока. Сорт стійкий до американської борошнистої роси, відносно стійкий до іржі смородини та альтернаріозу. Підходить для механізованого прибирання врожаю. Відмінний промисловий сорт, який підходить для присадибного вирощування.
30.00грн
Порічка Львів'янка
Львів'янка Відрізняється високою врожайністю, комплексною стійкістю до борошнистої роси, антракнозу, септоріозу. Новий середньоранній сорт селекції Львівської філії Інституту садівництва УААН. Отриманий від схрещування в 1984 році сортів Голландська біла й Джонкер ван Тете. Селекціонери З.А.Шестопал, Г.С.Шестопал. Кущ середньорослий, слаборозкидистий. Пагони середні, прямі. Китиці густі, добре заповнюють пагони. Ягоди середньої величини (0,7-0,8 г), великі 0,9-1,1 г, округлі, темно-вишневі. Шкірочка тонка. М'якоть кисло-солодкого смаку; містить: сухих речовин 12,0%, цукрів 5,8-6,2%, органічних кислот 1,4-2,1%, вітаміну С 109,0-112,4 мг на 100 г сирої маси. Дозрівають одночасно. Придатні для споживання свіжими, заморозки, а також для різних видів техпереробки: соків, виноматеріалів, желе. Рекомендується для промислової й аматорської культури у всіх зонах розвиненого ягідництва.
30.25грн
Малина Вілламент
Пізньостигла Червона
32.00грн
Акції
Ягідні
ягідні