Фільтр
Вид
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Ягідні

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Смородина Вернісаж
Сорт Вернісаж середньостиглий інтенсивний сорт селекції отриманий від схрещування в 1985 р сортів Клусоновська та Тритон. Стійкий до борошнистої роси, антракнозу, стовбчатої іржі, брунькового кліща і листової галиці. Селекціонери К.Н.Копань, В.П.Копань. Сорт відрізняється високою, стабільною врожайністю, самоплодністю, підвищеною посухостійкістю. Кущ високий, напіврозкидистий. Пагони довгі, середньої товщини. Кисті середні, густі, по 1-3 на рубець. Ягоди одномірні, середньою масою 1,6 г, великі 1,8-2,2 г, округло-овальні, чорні, блискучі. Шкірочка міцна, з сухим відривом. М'якоть зеленувато-коричнева, помірно ароматна, кисло-солодка (4,0-4,25 бали). Дозрівають в середні строки, практично одночасно. Ягоди можуть споживатися у свіжому вигляді і використовуються на заморожування, але особливо цінний цей сорт для приготування високоякісних продуктів переробки - соків, виноматеріалів і особливо високовітамінних, дуже густого по консистенції желе. Придатний для механізації вирощування і збирання врожаю, з обмеженим використанням фунгіцидів.
27.00грн
Смородина Краса Львова
Перед Вами дуже соковитий, довговічний і не вибагливий сорт смородини. Його обов'язково оцінить кожен дачник і садівник. Сорт був виведений в Інституті Садівництва в місті Львів, про це говорить назва сорту. Характеристика сорту. Сорт можна назвати середньопізнім. Врожаї дає в кінці липня. Головна перевага - це стабільні врожаї щороку. Кущ смородини має середні розміри, не розлогий. Кисті розташовані дуже густо, розміри - короткі або середні. Даний сорт ідеально підходить для вирощування на всій території України. Плоди. Смородина дає плоди у вигляді ягід насиченого чорного кольору. Плоди мають круглу форму, дуже великі, блискучі. Побачивши ягоди, відразу дозріває бажання її спробувати. Смак у ягоди десертний, дуже м'який, приємний, є легка кислинка. М'якоть щільна. Вага маленької ягоди - 1.5 грама, а великі ягоди важать до 4.5 г. Дегустаційна шкала: 4-4.25 бала. Урожайність. Висока. Ягоди можна вживати свіжими, а також після заморозки. Можна виготовляти з ягід компоти, узвари. Умови для росту. Чагарник не вибагливий, не вимагає педантичного догляду. Якщо Ви проживаєте на Півдні України, то Вам слід стежити за поливом, адже ця рослина не витримає тривалої посухи. Подумайте про краплинний полив. Час для висадки. Найкраще висаджувати нові пагони на початку або в середині жовтня. Країна вирощування: Україна
27.00грн
Смородина Сокровіще
Колір: чорний Період дозрівання: ранній Маса ягоди: 1,6-2,1 г Початок плодоношення: на 2-3 рік Урожайність: висока Кущ: середньорослий, середньої густини Чорна смородина "Сокровіще" - відмінний сорт раннього строку дозрівання чорної смородини. Славиться стабільної високої врожайність, відмінною зимостійкістю, хороший смаком ягід і стійкістю до хвороб. Плоди середнього розміру, до 1,6 - 2,1 грам, овальні, одномірні. Ягоди на вид слабоблискучі, чорні. Мають міцну, але не товсту, еластичною шкіркою, із сухим відривом, з великою кількістю дрібного насіння. М'якоть ягоди - приємна, кисло-солодка, помірно ароматна.
27.00грн
Смородина Софіївська
Сорт середнього строку достигання Походження: Білоруська солодка х гібридна форма С106 Автори: К.М. Копань, В.П. Копань До Державного реєстру сортів рослин внесений у 2001 році. Рекомендований для вирощування в зонах Степу, Лісостепу та Полісся. Стійкий до грибних хвороб. Кущ вище середнього розміру, напіврозлогий. Грона середньої довжини, щільні. Урожайність: 21 т/га Ягоди великі (1,7-3,6 г), одномірні, округло-овальні, чорні, блискучі, з сухим відривом. Шкірка міцна, еластична. М’якоть зеленувато-коричнева, помірно ароматна, десертного смаку (8,5 балів). Використання універсальне. У плодах міститься, %: сухих розчинних речовин – 13,9-15,3, цукрів – 9,8-10,2, кислот – 2,1-2,4, пектинових речовин – 1,5-1,7, а також, мг/100 г сирої маси: фенольних сполук – 342-451, вітаміну С – 218-242.
27.00грн
Смородина Тісел
Смак: ніжно-солодкий Колір чорний Період дозрівання: ранній Маса ягоди: 1,5-3,0 г Урожайність: 4-4,8 кг з куща Особливості: сорт не вимогливий до грунту, стійкий до хвороб Вид упаковки: minimotte; pico bello; garden queen Сорт польської селекції. Ранній - дозріває на початку липня, посухостійкий і морозостійкий. Кущ росте досить інтенсивно, утворює середню кількість пагонів. Ягоди великі, ніжно-солодкого смаку, з тонкою шкіркою. Транспортабельність у сорту хороша. Сорт абсолютно не вимогливий до грунту - прекрасно росте і плодоносить на різних грунтах. Відрізняється досить хорошою стійкістю до хвороб. Урожайний потенціал цього сорту з віком тільки збільшується. Маса ягоди 2,2 - 2,5 г. Стійкий до захворювань. Дозрівання ягід кінець червня місяця.
27.00грн
Малина Феномен
Неремонтантна. Феномен відноситься до середньостиглих сортів. Характеризується стабільною врожайністю. Виділяється підвищеною стійкістю до несприятливих умов культивування. Малина Феномен відрізняється толерантністю до різних погодних умов, однаково добре сприймаючи і сильну спеку, і суворі морози. Виявляє посухостійкість і високу зимостійкість. Сорт Феномен стійкий до грибкових захворювань садових рослин і не уражається галлицей, від якої страждають багато інших сорти малини. Малина Феномен - високе среднераскідістий рослина з пагонами, вкритими досить слабкими шипами. Плоди великі, щільні, мають форму конуса. Маса ягоди може досягати 8 - 12 г. Плоди починають визрівати в другій декаді червня, набуваючи яскраво-червоний колір. М'якоть соковита, ніжна, з солодким смаком і витонченим ароматом. Ягоди сорту Феномен відрізняються прекрасними товарними якостями, мають підвищену лежкість і хорошу транспортабельність. Цей сорт характеризується дружним визріванням плодів. Повний збір врожаю відбувається за 5 - 6 вибірок. З одного куща кількість плодів досягає за сезон 6 - 8 кг. Ягоди малини Феномен придатні і для вживання в свіжому вигляді і для різних видів переробки.
30.00грн
Малина ремонтантна Аміра
Урожайність сорту малини Аміра висока, до 3 кг з куща. По випробуваннях в Шотландії, врожайність на тестових плантації до 11 т / га. Початок плодоношення сорту Аміра збігається з Polka - в першій декаді серпня. Перший урожай на тиждень пізніше Tulameen, другий випереджає пізні сорти, Херітейдж, Зюгана, Еріка на 3-4 тижні. Терміни плодоношення стиснуті - справжній ягідний вибух, триває 4 тижні - знімається до 80% врожаю, від сили 5. Кущ компактний, не розлогий, стисненого типу. Пагони середньо-рослі, з шипами, максимальна висота до 2 м. Лист яскраво-зелений, білястий з внутрішньої сторони, зубчастий. Ягода за формою і кольором нагадує Туламін, овально-конусоподібна. У середній масі досить велика, 6-8 г на початку сезону, до закінчення плодоношення злегка дрібніє. Плоди легко відділяються від плодоложа, латералі розташовані купчасто, що дозволяє витрачати на прибирання мало часу. Щільність достатня - придатна для транспортування, при наявності охолоджувальних пристроїв, рефрижераторів при перевезенні не втрачає товарного вигляду до 4 днів. Універсального призначення - для свіжого ринку, переробки, заморозки. Володіє неординарними здібностями до зберігання - не тече, що не загниває після збору протягом 4-5 днів, в умовах регульованих (холодильні установки, рефрижератори під час перевезення) може транспортуватися на пристойні відстані.
34.00грн
Малина ремонтантна Еріка
Період дозрівання: ремонтантний Маса ягоди: 6-8 г Урожайність: 3-4 кг з куща Особливості: продуктивний Вид упаковки: minimotte; pico bello; garden queen Це один з найцікавіших, високодохідних, гарних сортів дегустації, який було запущено за останні роки. Сорт набуває розголосу і в Україні. Рослина ремонтантна, морозостійка та не схильна до хвороб. Стебла прямі, шипів мало. Малина Еріка дає хороший врожай. Плоди від помаранчевого до червоного кольору з середньою вагою - 5,4 г. Ягоди невеликі, ароматні, мають яскраво виражений свіжий, фруктовий смак та добре переносять транспортування, зберігаючи при цьому свій відмінний товарний вигляд.
34.00грн
Малина ремонтантна Полька
Аромат: сильний Колір: червоний Період дозрівання: ремонтантний Маса ягоди: 6-8 г Урожайність: 4-5 кг з куща Особливості: транспортабельний Вид упаковки: minimotte; pico bello; garden queen Сорт ремонтантної червоної малини. Кущ прямостоячий. Ягоди середнього розміру (3,2-3,5 г), насиченого червоного кольору, щільні. Придатні для промислової переробки та швидкого заморожування. Транспортабельність хороша. Сорт стійкий до хвороб.
34.00грн
Порічка Джуніфер
Термін дозрівання: липень Ягода: до 1,9 г Колір: червоний Урожайність: до 8 кг з куща. Джуніфер - сорт червоної смородини. Ягоди дозрівають в липні місяці. Кущ средньорозкидистий, середньорослий. Відрізняється скороплідністю і високою врожайністю. Урожай стабільний, в середньому 4-8 кг з куща. Ягоди насичено-червоні, ніжного солодко-кислого смаку, масою до 1,9 г. М'якоть ягід ніжна, кисло-солодкого десертного смаку. Шкірочка тонка, блискуча. Довжина кистей 5-7 см. Повноцінно плодоносить на 3-4 рік після посадки. Але перші плоди утворюються вже на другий рік після посадки. Кущі смородини потребують щорічної підгодівлі, поливу, розпушування та обрізки. Ягоди на кущі триматися довго. Урожай рівномірно розміщується по всьому кущу.
34.00грн
Порічка червона Йонгер ван Тетс
Аромат: кисло-солодкий Колір: яскраво-червоний Період дозрівання: середньоранній Маса ягоди: 1,2-1,5 г Урожайність: 6,5-7,0 кг з куща Особливості: врожайний, самоплідний, відрізняється високою зимостійкістю Вид упаковки: minimotte; pico bello; garden queen Високопродуктивний голландський сорт смородини раннього терміну дозрівання з високим рівнем урожайності. Кущ сильнорослий, компактний. Рослини зимостійкі, стійкі до антракнозу і борошнистої роси. Ягоди великі (вагою до 3 г), яскраво-червоні, кисло-солодкі на довгих кистях по 6-10 шт. Використовуються для споживання свіжими, а також для різних видів переробки (соки, желе).
34.00грн
Агрус Безшипий
Бренд:Dekoplant Розмір:15-25 см Серія:Мінімот (Minimotte) Вигляд саджанця:в пакеті з субстратом Вирощено:Україна Термін дозрівання:середньопізній Особливість запилення:самоплідний Аґрус червоний морозостійкий Безшипний - середньопізній сорт. Він дозволяє регулярно зібрати гарний урожай. Культура стабільна і стійка, не вимагає особливого догляду. Рослина являє собою широкий кущ з розлогими гілками. Пагони не покриті шипами. У висоту досягає 1,5-2 метра. Йому властиві округлі або серцеподібні листя з зубцями по краях. Вони 3-5 лопатеві. Квітки утворюються двостатеві. Вони розташовані поодиноко або в суцвіттях по 2-3 квітки. Готові до збору плоди являють собою середні або великі ягоди. Їх вага досягає 3,5-4 г. Вони характеризуються каплевидной формою, зеленим кольором з невеликим рум'янцем на шкірці. Володіють чудовим кисло-солодким смаком. Особливості та догляд: даний сорт мириться з різними екстремальними погодними умовами. Він може зимувати без укриття. Засуха теж не представляє шкоди рослині. Культура погано реагує на перезволоження землі. Також для неї небажані закислення грунту. Даний сорт агрусу стійкий проти хвороб і шкідників. Рекомендується вносити мінеральні та органічні добрива для підтримки високої врожайності агрусу. Умови вирощування: саджанці упаковані в спеціальну упаковку Мінімот (Minimotte). Висаджувати їх у грунт слід з ранньої весни по вересень місяць. Культура відмінно розвивається в умовах гарної освітленості і тепла. Грунт для неї підходить будь-який, але бажаний родючий і свіжий. При вирощуванні на піщаному субстраті рекомендується вносити добрива.
50.00грн
Агрус Оксамит
Колір: темно-червоний Маса ягоди: 4-5 г Період плодоношення: кінець липня Ставлення до вологи / поливання: помірний полив Оксамит сорт агрусу середнього терміну дозрівання (третя декада липня). Саджанці аґрусу Оксамит висаджують на відстані 100 см, так як кущ сильнорослий, густий, шипований. Ягоди великі середньою масою 4.7 - 5.3 г, округлі, темно-червоного забарвлення з незначним восковим нальотом. М'якоть зеленого кольорі, приємного кислосладкого смаку. Сорт стійкий до захворювань. Транспортабельність хороша. М'якоть зеленувато-жовта, приємного солодкого вкуса. Транспортабельність висока.
50.00грн
Ожина Натчез
Сорт ожини Натчез є ще одним прикладом роботи американських селекціонерів. Ягоди великі, середня вага їх становить від 7 до 9 г, дуже солодкі, з яскраво вираженим ароматом з легким присмаком вишні і приємним післясмаком. Серед усіх сортів ожини даний, за оцінками експертів, відносять до володіє ягодами найкращого смаку. Структура плода щільна, завдяки чому ягоди добре зберігаються і транспортуються. Дозрівання плодів настає в кінці червня - початку липня. Рівень врожайності досить високий і стабільний. Має напівсланкі пагони довжиною до 4-5 м, кисті многоягодние. Ягоди циліндричної форми, з глянцем, дуже привабливі, солодкі, з яскраво вираженим ароматом ожини. Довжина перших ягід досягає 3-3,5 см, вага до 12-15 г, великий розмір плодів зберігається протягом сезону. Урожайність - до 12-13 кг з куща. Морозостійкість до -20 ° С, сорт взимку вимагає укриття. Кореневої порослі не дає. Характеристики плода: ягоди великі, середня вага їх становить від 7 до 9 г, дуже солодкі, що володіють яскраво вираженим ароматом з легким присмаком вишні і приємним післясмаком. Термін дозрівання: в кінці червня - початку липня. Урожайність: висока. Кущ: має полустелющейся пагони довжиною до 4-5 м.
56.00грн
Ожина Карака Блек контейнер 1,2 л
Рання Крупноплідна Щільні довгасті ягоди ожини Карака Блек схожі на коштовні сережки з чорних діамантів. За смаком ягода солодка, володіє сильним ароматом. Урожай з одного дорослого куща може досягати до 35 кг. Рясне плодоношення наступає тільки на другий рік, але багатий урожай оправдовує очікування. Ожина відноситься до сортів раннього дозрівання – перші ягоди з'являються на кущах на початку червня. АГРОТЕХНІКА ВИРОЩУВАННЯ ОЖИНИ КАРАКА БЛЕК Для посадки раннього сорту ожини Карака Блек підходять добре освітлені ділянки з родючим ґрунтом, найкраще підходять суглинки, збагачені мінеральними добривами. Ділянка повинна бути захищеною від вітру. Яма для посадки – 50х50 см. Коренева шийка не повинна бути сильно заглиблена. Корисно провести мульчування ґрунту для збереження вологи. Пагони підв'язують до опори, надійно закріплюють. На зиму їх обрізують і вкривають рослину – ожина не переносить морозів. ПЕРЕВАГИ ОЖИНИ Рясне плодоношення з другого року вирощування. Ніжний смак та аромат ягід. Вживання ягід сприяє поліпшенню здоров'я, відновленню працездатності та поліпшенню серцевої діяльності. Купити ожину Карака Блек можна для посадки у живоплотах – рослина швидко формує щільну зелену стіну.
78.00грн
Ягідні
ягідні