Фільтр
Вид
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Ягідні

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Полуниця Джолі 1 шт.
Полуниця Джолі новий середньо-ранній сорт виведений в Італії. Врожайність висока. Ягоди красиві, яскраво-червоного кольору, конічної форми, однорідні, великі від 22 до 35 гр. М'якоть соковита, щільна, червона, відмінного десертного смаку. Ягоди споживають як у свіжому вигляді, так і відмінно підходять для заготівок. Кущ сильний, прямостояче, не розкидистий, з міцними квітконіжками. Коренева система добре розвинена, що дає рослинам високу пластичність. Стійкість до хвороб висока. Зимостійкість висока.
8.00грн
Полуниця Альбіон 1 шт.
Альбіон. Сорт безперервного плодоношення (ремонтантний), плодоносить з весни до перших заморозків. Перевагою даного сорту це ягоди виняткової якості, великі, добре зберігаються, красиво транспортуються і головне відмінний смак. До всього цього ягоди мають правильну форму. Сорт характеризується стійкістю до борошнистої роси і плодової гнилі. При сприятливих умов кущі сильні, добре розвинені, листя великі, ягоди тримаються на стеблі не торкаючись землі.
15.00грн
Журавлина Бен лір
Розмір: 15-25 см Серія: Гарден Куїн (Garden Queen) Вигляд саджанця: в пакеті з субстратом Вирощено: Україна Термін дозрівання: ранній Особливість запилення: самоплідний Журавлина "Бен Лір" - ранньостиглий сорт, дозрівання якого приходить на кінець серпня або на початок вересня. Кущ журавлини середнього розміру, має велику темно-зелену листя. Ягоди округлі, великі, розміром до 20мм. Забарвлення темно-бордова, з легким глянцем. М'якоть плоду тверда. Журавлина Бен Лір має лозу середньої товщини темно-зеленого кольору. Ягоди даної рослини можна зберігати до двох тижнів. Тому їх використовують в основному або для переробки або для заморозки. Це рослина віддає перевагу кислим і вологим грунтам. Вимагає укриття на зиму. Для посадки журавлини краще всього вибирати незаболочених, сонячне місце. Вона не є вологолюбні рослиною. При виборі добрив, потрібно враховувати, що дуже ефективними є для неї азотовмісні добрива, але, ні в якому разі, ні калійні добрива, які містять хлор, а також гній і компости. Журавлина широко використовується, як помічник в медицині. Вона є прекрасним антисептиком, а її сік зніме спрагу при малярії, поліпшить стан при кашлі, грипі, ангіні, а також при запаленні сечовивідних шляхів і сечокам'яної хвороби. У народі журавлину давним-давно вважають протиракову засобом. Журавлину називають «вітамінною» бомбою, тому що ягода займає одне з перших місць за вмістом вітамінів і антиоксидантів. Ягоди: великі, округлі, темно-червоного кольору (майже чорні), глянцеві, максимальний діаметр 18-20 мм. М'якоть плоду тверда. Урожайність: 15-16 т / га. Дозрівання: в кінці серпня - початку вересня. Сорт: ранньостиглий, ягоди зберігаються не більше 2х неділь.Використовуються для переробки або зберігаються свіжозамороженими. Кущ: середньої товщини, середньої висоти, лоза темно-зелена, листя великі. Особливості упаковки: вже сформований корінь саджанця в контейнері з грунтом що дозволяє найвищу приживлюваність рослини. Рекомендації по посадці: перша та найголовніша умова для успішного вирощування цієї культури - земля з кислою реакцією грунтового розчину (рH 3,5-5,0), добре проникною для води і повітря. Пухкі грунти, такі, як суміш піску і торфу є найкращими. Це пов'язано з тим, що корінню потрібно не тільки вода, а й повітря. Рекомендований період посадки: краще всього навесні і восени, але саджанці в контейнері можна висаджувати на протязі всього року, за винятком зими і холодів.
48.00грн
Актинідія Запилювач, чоловіча
Запилювач для Актинідії аргута. Чоловіча квітка, завдяки тривалому періоду цвітіння здатний запилювати практично всі сорти актинидії аргута. Садити рекомендується на відстані 2-10 метрів від жіночої квітки, для отримання найкращого результату запилення.
79.50грн
Актинідія оригінальна, жіноча
Колір: зелений Період дозрівання: початок вересня Маса ягоди: до 14-16 г Урожайність: до 10 кг з куща Актинідія Оригінальна - сорт гібридного походження (А. arguta х А. purpurea). Плоди сильно витягнуті, циліндричні, масою до 14-16 г. Шкірочка і м'якоть зелена, без рум'янцю, з приємним ароматом. Сорт урожайний (бл. 10 кг / куща). Пагони в'ються. Ця рослина є жіночим сортом. Для запилення і зав'язі плодів обов'язково посадити поблизу чоловічу рослину цього виду. Чудово почувається у теплому сонячному, захищеному місці, на вологому, добре дренованому, родючому грунті. Для запилення і зав'язі плодів обов'язково посадити поблизу чоловічу рослину цього ж виду. Як правило, це один примірник на 5-7 представниць жіночого сорту. представниць жіночого сорту.
79.50грн
Смородина Софіївська
Сорт середнього строку достигання Походження: Білоруська солодка х гібридна форма С106 Автори: К.М. Копань, В.П. Копань До Державного реєстру сортів рослин внесений у 2001 році. Рекомендований для вирощування в зонах Степу, Лісостепу та Полісся. Стійкий до грибних хвороб. Кущ вище середнього розміру, напіврозлогий. Грона середньої довжини, щільні. Урожайність: 21 т/га Ягоди великі (1,7-3,6 г), одномірні, округло-овальні, чорні, блискучі, з сухим відривом. Шкірка міцна, еластична. М’якоть зеленувато-коричнева, помірно ароматна, десертного смаку (8,5 балів). Використання універсальне. У плодах міститься, %: сухих розчинних речовин – 13,9-15,3, цукрів – 9,8-10,2, кислот – 2,1-2,4, пектинових речовин – 1,5-1,7, а також, мг/100 г сирої маси: фенольних сполук – 342-451, вітаміну С – 218-242.
21.25грн
Малина Молінг Проміс
Англійський сорт. На Україні районований з 1977 р. у Київській області, але через недостатню зимостійкість не знайшов значного поширення. Кущ сильнорослий, з довгими (2,2—2,5 м) звисаючими стеблами. Відзначається інтенсивним пагоноутворенням, не-ремонтантний сорт. Однорічні пагони у нього сильні, товсті, жовтувато-бурі, неопушені, без воскового нальоту, дуже шипуваті. Шипи червоно-фіолетові, короткі, потовщені біля основи. Плоди великі (середня маса 3,5 г, перших — 5— 6 г), однакової величини, яскраво-червоні, округло-конічні, посереднього смаку, з слабо вираженим ароматом. Кістянки великі, слабоскріплені. Достигають в середині сезону. Середня врожайність 70—75 ц/га. Сорт недостатньо стійкий проти грибних і вірусних хвороб.
22.20грн
Смородина Краса Львова
Перед Вами дуже соковитий, довговічний і не вибагливий сорт смородини. Його обов'язково оцінить кожен дачник і садівник. Сорт був виведений в Інституті Садівництва в місті Львів, про це говорить назва сорту. Характеристика сорту. Сорт можна назвати середньопізнім. Врожаї дає в кінці липня. Головна перевага - це стабільні врожаї щороку. Кущ смородини має середні розміри, не розлогий. Кисті розташовані дуже густо, розміри - короткі або середні. Даний сорт ідеально підходить для вирощування на всій території України. Плоди. Смородина дає плоди у вигляді ягід насиченого чорного кольору. Плоди мають круглу форму, дуже великі, блискучі. Побачивши ягоди, відразу дозріває бажання її спробувати. Смак у ягоди десертний, дуже м'який, приємний, є легка кислинка. М'якоть щільна. Вага маленької ягоди - 1.5 грама, а великі ягоди важать до 4.5 г. Дегустаційна шкала: 4-4.25 бала. Урожайність. Висока. Ягоди можна вживати свіжими, а також після заморозки. Можна виготовляти з ягід компоти, узвари. Умови для росту. Чагарник не вибагливий, не вимагає педантичного догляду. Якщо Ви проживаєте на Півдні України, то Вам слід стежити за поливом, адже ця рослина не витримає тривалої посухи. Подумайте про краплинний полив. Час для висадки. Найкраще висаджувати нові пагони на початку або в середині жовтня. Країна вирощування: Україна
24.00грн
Смородина Оріана
Сорт раннього строку достигання Стійкий до грибних хвороб. Кущ високий, напіврозлогий. Грона середньої довжини та щільності. Урожайність: 19 т/га Ягоди великі (2,2-4,0 г), одномірні, округло-овальні, чорні, блискучі, з сухим відривом. Шкірка міцна, еластична. М’якоть зеленувато-коричнева, зі слабким ароматом, кисло-солодкого смаку (7,7 балів). Використання універсальне. У плодах міститься, %: сухих розчинних речовин – 13,5, цукрів – 8,5, кислот – 2,4, пектинових речовин – 1,1, а також, мг/100 г сирої маси: фенольних сполук – 327, вітаміну С – 192.
24.00грн
Смородина Санюта
Смородина Санюта чорна - середньостиглий сорт чорної смородини інтенсивного типу селекції. Дозріває в середні строки, придатний для повної механізації вирощування і збирання врожаю. Відрізняється високою, стабільною врожайністю, комплексною стійкістю до грибних хвороб, посухостійкістю. Сорт Санюта не вимогливий до умов вирощування. Кущ середньорослий, напіврозкидистий, акуратний, красивий. Пагони товсті, з укороченими міжвузлями. Кисті короткі, густо розміщені, 2-3 на рубець, від чого плодоносні пагони нагадують качан. Ягоди одномірні, масою, до 3 -5 грам, чорні, блискучі. Шкірочка міцна, але не груба, еластична, з сухим відривом. М'якоть кисло-солодка, помірно ароматна. Ягоди сорту Санюта дозрівають дружно, практично одночасно. Характеристика: чагарник середньорослий, напіврозкидистий, акуратний, красивий. Відрізняється високою, стабільною врожайністю, комплексною стійкістю до грибних хвороб, посухостійкістю. Плоди: ягоди чорні, блискучі, 3-5 г, кисло-солодкі, помірно ароматні. Стійкість до захворювань: висока. Зимостійкість: висока.
24.00грн
Смородина Тісел
Смак: ніжно-солодкий Колір чорний Період дозрівання: ранній Маса ягоди: 1,5-3,0 г Урожайність: 4-4,8 кг з куща Особливості: сорт не вимогливий до грунту, стійкий до хвороб Вид упаковки: minimotte; pico bello; garden queen Сорт польської селекції. Ранній - дозріває на початку липня, посухостійкий і морозостійкий. Кущ росте досить інтенсивно, утворює середню кількість пагонів. Ягоди великі, ніжно-солодкого смаку, з тонкою шкіркою. Транспортабельність у сорту хороша. Сорт абсолютно не вимогливий до грунту - прекрасно росте і плодоносить на різних грунтах. Відрізняється досить хорошою стійкістю до хвороб. Урожайний потенціал цього сорту з віком тільки збільшується. Маса ягоди 2,2 - 2,5 г. Стійкий до захворювань. Дозрівання ягід кінець червня місяця.
24.00грн
Смородина Титанія
Смородина чорна середньостигла Титанія, саджанець. Ягоди округлої форми, чорні з легким блиском і винно-солодкого смаку, середні масою 2,5-3,5 г. Характеризується середньої товщини ніжною шкіркою. Відмінний засіб для наповнення організму вітамінами. Кущ: прямостоячий кущ підведеною форми Збір врожаю: початок липня Коренева система: широка Урожайність: висока Період посадки: Один з оптимальних періодів висадки в субстрат є весняний і осінній період. Знаходиться в контейнері, а це означає що відсоток приживлюваності збільшений і період посадки можна робити в теплу пору року. Особливості: Чудовий товарний вигляд. Середньо адаптований у нашому кліматичному поясі. Резистентний до бактеріальних і грибкових захворювань. Нормальна транспортабельність, середня тривалість терміну зберігання плодів у відповідних умовах. Країна вирощування: Україна
24.00грн
Смородина Ювілейна Копаня
Відрізняється високою, стабільною врожайністю, самоплідністю, стійкістю до шкідників і хвороб, підвищеною посухостійкістю, технологічний для інтенсивної культури і комбайнового збору врожаю. Кущ високий, напіврозкидистий. Пагони довгі, вище середньої товщини, еластичні. Новий середньопізній сорт чорної смородини інтенсивного типу селекції Інституту садівництва УААН. Отриманий від схрещування в 1983 році сорту Новина Прикарпаття з гібридною формою С-106, який є комплексним донором стійкості до борошнистої роси, антракнозу, септоріоз, столбчатой іржі, брунькового кліща, листової галиці. В її походження брали участь: європейський і сибірський підвиди чорної смородини, види смородини дикуша і клейка, а також аґрус. Селекціонери К. Н. Копань, В. П. Копань. Ягоди великі, одномірні, великі 4,0-4,5 г, овально-округлі, чорні, блискучі. Шкірочка міцна, еластична, із сухим відривом. М'якоть зеленувато-коричнева, помірно ароматна, приємного кисло-солодкого смаку (4,25-4,5 бали); містить: сухих речовин 13,72-14,46%, цукрів 10,52-11,09%, кислот 2,56-2; 94%, пектинів 1,42-1,68%, фенолів 328,64-456,8 мг вітаміну С 206,28-232,64 мг на 100 г сирої маси. Дозрівають дружно, одночасно. Споживаються в свіжому вигляді, придатні для заморозки, приготування високоякісних продуктів техпереробки (соки, желе, виноматеріали).
24.00грн
Малина Жовтий гігант
Бренд: Dekoplant Вигляд саджанця: в пакеті з субстратом Вирощено: Україна Термін дозрівання: средньоранній Особливість запилення: самоплідний Розмір: 15-25 см Малина Жовтий Гігант, саджанець 15-25 см. Даний сорт малини порадує дуже великими і смачними ягодами. Жовта малина не викликає алергії, її сміливо можна давати маленьким дітям, а також алергікам. Характеристика сорту. Кущ стрункий, високий, не розлогий, середня висота куща - два метри. На пагонах є шипи середнього розміру. Ягоди. Термін дозрівання - середньо-ранній. Урожайність досить висока, Ви зможете зібрати 10 т / га. Ягоди дуже великого розміру. Вражають незвичайним для малини жовтим кольором. Урожай можна зібрати в першій половині липня. Смак. Ягоди дуже приємні на смак, десертні, ароматні. М'якоть м'яка. Ягоди цього сорту погано переносять транспортування. Найчастіше використовують для домашнього вжитку, а не на продаж. Любов до сонця. На яскравому сонці даний сорт малини не садять, найкраще вибрати ділянку в півтіні. Вибір грунту. Підходять універсальні садові грунти. Зимовий період. Малину вкривають тільки в дуже холодні зими. Може витримати температури до мінус 28 градусів. Переваги сорту. Хороший урожай, дуже великі і смачні ягоди, можна вживати маленьким дітям і алергікам
24.75грн
Порічка Улюблена
Розмір ягід: 1-1,7г Смак: кисло-солодкий. Стійкість до зими: висока. Кущ: середньорозлогий. Особливості упаковки: саджанці з відкритим коренем упаковуються за досконалою голландською технологією в спеціальній субстрат, який утримує вологу і дозволяє зберігати рослини до посадки досить тривалий час. При цьому коренева система знаходиться в оптимальних умовах і, при висадці, не вимагає значного часу для регенерації. Характеристика:дозрівають ягоди одночасно, довго тримаються на кущах, не обсипаючись. Придатні для вжитку в свіжому вигляді, заморожування, різних видів техпереработки (соки, віноматеріали, желе). Відрізняється високою врожайністю, комплексною стійкістю до борошнистої роси, антракнозу, септоріазу. Добре личить як для промислової і любительської культури..
26.80грн
Ягідні
ягідні