Фільтр
Вид
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Плодові

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Саджанець яблуні Голден делішес райндерс
Дерево сильноросле, з широкоовальною або округлою середньозагущеною кроною. Середньорозвинуті скелетні гілки відходять від стовбура майже під прямим кутому Пробуджуваність бруньок середня, пагоноутворювальна здатність середня. Плодоносить на кільчатках, списиках, плодових прутиках, однорічних приростах. Зимостійкість нижча за середню, стійкість до парші та борошнистої роси середня. Сорт вибагливий до тепла, сонячної, радіації, рівня агротехніки. Цвіте в пізні строки, довго. Формує пилок середньої або високої життєздатності — 42—76%. Зав'язування плодів від вільного запилення високе — 9-27%. У плодоношення на середньорослій підщепі вступає на третій—четвертий рік після садіння, на карликовій — на другий—третій. Плодоносить стабільно. Урожайність нарощує швидко. В умовах Криму у 8—10-річних дерев на карликовій підщепі вона сягає 35—50 кг (28—63 т/га), на середньорослій — 45—60 кг (37—50 т/га), На Поділлі насадження цього сорту на середньорослій підщепі в 10—14-річному віці дають до 34 т плодів з гектара. Плоди Голден делішес — сорт яблук жовтого кольору Плоди середнього та більше за середній розміру (120–190 г), середньої одномірності, видовжено-округло-конічні, зеленувато-жовті, з великими опробковілими світло-коричневими сочевичками, іноді з незначним оранжевим рум'янком та іржавою сіткою. Шкірочка середньої товщини, щільна, еластична, гладенька, суха. М'якуш жовтувато-кремовий, щільний, дрібнозернистий, соковитий, ароматний відмінного кислувато-солодкого смаку (4,5—4,6 бала). Знімна стиглість настає наприкінці вересня, споживча — у січні. У сховищі плоди зберігаються до березня, у холодильнику — до травня. Транспортабельність висока. Використовують переважно у свіжому вигляді та на виготовлення сухих порошків.
75.00грн
Саджанець яблуні Джонаголд
Джонаголд (Jonagold) - яблуня американської селекції з плодами пізньозимовий терміну дозрівання. Дерева відносяться до сильнорослих, швидкозростаючим. Крона у молодому віці широкоовальной форми, у дорослих дерев - куляста, середньо. Скелетні гілки при відходження від стовбура утворюють широкий кут (ближче до прямого). Період цвітіння припадає на середні терміни. Сорт тріплоідний (потрібно не менше 2-х запилювачів). Через вільне запилення зав'язується від 9 до 21% плодів. Серед кращих запилювачів для Джонаголд виділяють сорти: Джонатан, Айдаред, Глостер, Чемпіон, Кокс Оранж Піпін, Ельстар. Плоди вище середнього і великого розміру (вага яблука зазвичай варіюється від 170 до 220 г, найкрупніші екземпляри можуть досягати 250 г), одномірні, округлої або округло-видовженої форми, злегка конічні, з ребристістю у чашечки (краще виражена у великих плодів). Шкірочка середньої товщини, гладенька, еластична, щільна, блискуча, з восковим нальотом. Основне забарвлення плодів зеленувато-жовте, покривний забарвлення займає не більше 2/3 поверхні яблука і виражений через досить яскравий розмито-смугастий рум'янець оранжево-червоного кольору. М'якоть жовтого забарвлення, щільної консистенції, соковита, хрустка, відмінного, дуже своєрідного, але гармонійного кислувато-солодкого смаку, з терпкістю. Дегустаційна оцінка смакових якостей яблук Джонаголд - 4,6 - 4,8 бала. Сорт універсального призначення: в свіжому вигляді, консервація, соки, компоти, пюре, сухі порошки для дитячого харчування, варення, джеми, десерти. Період знімальної зрілості плодів випадає на вересень (часто ближче до кінця місяця, залежить від місцевості зростання). Урожай прийнято збирати тоді, коли основне забарвлення плодів стає жовто-помаранчевої (без «зеленуватого») з додаванням рожевого рум'янцю. Повної зрілості плоди досягають в січні. Зберігаються плоди досить довго: в умовах холодильника до квітня. Транспортабельність сорти дуже висока. Швидкоплідність яблуні висока: дерева плодоносять з 3-го року після висадки. Врожайність також висока: з 5 - 7-річних дерев збирають до 10 - 15 кг плодів, у віці 10 - 12 років яблуні дають до 40 - 55 кг плодів. Зимостійкість невисока (нижче середньої): дерева вкрай несприятливо переносять зміну звичайної зими на екстремальну для конкретного регіону.
75.00грн
Саджанець яблуні Дискавері
Яблуня Діскавері – середньо росле дерево з широко пірамідальною кроною, що відрізняється скороплідністю і регулярним рясним плодоношенням. Термін дозрівання: літній ( середина серпня). Плоди: середні за розмірами, насиченого малиново-червоного кольору з дрібненькими білими цятками. М’якоть дуже соковита і досить солодка. Маса одного сягає 130-150 г. Сорт високо урожайний, високо транспортабельний та стійкий до найпоширеніших хвороб. Яблука їдять свіжими та консервують. Також смачна сушка з «Діскавері» .
75.00грн
Саджанець яблуні зимового сорту Флоріна
Флоріна – імунний до парші, високоврожайний французький сорт яблуні. Дерево в саду росте сильно особливо в перших роках після садіння. Формує розкидисту крону з дещо звисаючими гілками. Рано вступає в плодоношення. Цей сорт відрізняється дещо низькою морозостійкістю, мало уражується борошнистою росою, середньо вразливий на бактеріальний опік. Цвітіння проходить в середні терміни. Цвіт мало вразливий на весняні заморозки. Кращі запилювачі – Голден Делішес, Гала, Рубін, Чемпіон, Ельстар, Глостер. Плоди середньої величини, циліндричної форми. Основне забарвлення шкірки жовтозелене. Біля 70 % поверхні плода покрита червоним розмитим рум’янцем. М’якуш кремово зелений, середньозернистий, делікатний, соковитий, кисло-солодкий, досить смачний. Знімальна стиглість настає в третій декаді вересня або в першій декаді жовтня. Зберігання. В звичайному холодильнику плоди зберігаються при температурі +1 протягом 6 місяців, а в умовах контрольованого газового середовища до 8 місяців.
75.00грн
Саджанець яблуні зимового сорту Чемпіон Рено
Яблуня "Чемпіон Рено" Сорт зимовий, польської селекції, сорт мутант Чемпіона. Дерева середньорослі. Сорт скороплідний. Запилювачі - Алкмене, Пріам, Теремок. Транспортабельність плодів висока. Знімна зрілість 1 декада жовтня. Зберігання 6-7 місяців. Маса плоду 160-200 грам. Середня стійкість до хвороб. Середня зимостійкість.
75.00грн
Саджанець яблуні Кортланд
Пізньоосінній сорт американської селекції. Плоди зеленувато-жовті з червоним смугастим рум'янцем, округлі, масою від 100 до 150 грамів. М'якоть біла з рожевим відтінком краю, кисло-солодка, соковита. Збір урожаю проводять з кінця вересня до середини жовтня. Плоди чудово зберігаються в прохолодному місці до квітня. Сорт цінується за високі смакові якості плодів, гарну лежкість, стійкість до хвороб.
75.00грн
Саджанець яблуні Конфєтне
Яблуня Конфетне – літній скороплідний сорт, що характеризується смачними і ароматними плодами. Термін достигання: третя декада липня. Плоди жовті по кольору з червоними полосками. М’якоть дуже солодко- медова і ніжна. Маса одного плоду може становити 120 г. Плоди міцно тримаються на дереві і після достигання не осипаються. Переваги сорту: висока зимостійкість та непогана стійкість до парші. Урожайність з п’ятирічного дерева уже становить більше 35 кг. Використовуються яблука для свіжого споживання та консервування.
77.00грн
Саджанець груші зимового сорту Яблунівська
Період дозрівання: кінець вересня Колір: зеленувато-жовтий з рум'янцем Смак: кисло-солодкий Маса фрукта: 200-250 г Транспортабельність: добра Груша Яблунівська сорт української селекції. Зимовий сорт. Дерево сильноросле, з широко-пірамідальною, середньої густини, кроною. Сорт скороплідний. Відзначається підвищеною вимогливістю до умов вирощування, особливо до тепла. Зимостійкість добра. Сорт стійкий до парші та до бактеріального опіку листя. Плодоносить на 4-й рік після посадки в саду. Плоди середнього розміру до великих, середня маса на айвовій підщепі - 200-250 г, грушоподібної форми зі слабо вираженою шийкою. Плід ніби складається з двох усічених конусів, які звужуються до чашечки і плодоніжки. Шкірочка тонка, але міцна, в період знімальної стиглості зеленувато-жовта, у споживчій стиглості - світло-жовта. Плоди груші Яблунівська смачні кисло-солодкі. М'якоть біла або злегка кремова, щільна, масляниста, ніжна, середньої соковитості, кисло-солодка, досить високих смакових якостей. Знімальна стиглість плодів настає в кінці вересня, споживча - в кінці листопада-початку грудня. Можуть зберігатися до березня.
100.00грн
Саджанець груші Кучерянка
Сорт Кучерянка – це зимовий та дуже врожайний сорт груші. Плід відноситься до зимових сортів. Груша стійка до ураження шкідниками. Дерево виростає середньої висоти, має широку та розлогу крону пірамідальної форми. Відмінна здатність до створення пагонів. Гілки, що виходять з нижньої частини крони, потребують відгинання. Саджанці добре зростають навіть при несприятливих умовах та стійко переносять низькі температури. Гарна сумісність із підщепою з айвою – у таких умовах сорт починає давати плоди на 3 або 4 рік, а у віці 6 років врожай може становити 21 кг. На підщепі з насіння дерево росте інтенсивно, період плодоношення наступає на 6 рік, 8-мирічне дерево може давати приблизно 15 кг плодів. Плоди великі за розміром, вагою приблизно 300 грамів, мають широку грушовидну форму та хвилясту поверхню. Шкірка середня за товщиною, світло-зеленого або жовтуватого кольору, зі слабким рум’янцем. М’якоть біла, зерниста, має солодкий смак з легкою кислинкою та ледь помітний приємний аромат. Знімають врожай у середині осені. Плоди тримаються на гілках міцно, відрізняються гарною транспортабельністю. Груші можуть зберігатися у прохолодному приміщені протягом 3 місяців та не втрачати товарного вигляду і смакових якостей.
100.00грн
Саджанець груші осінньої сорту Талгарська красуня
Осінній сорт. Плоди зберігаються 3-4 місяці. Плоди: 170-200 г, гладенькі, блискучі, світло-жовті із яскравим рум'янцем з сонячної сторони, подовгасто-грушеподібної форми. М’якоть кремова, хрумка, солодка із кислинкою, дуже соковита, духмяна, мілкозерниста. Добре тримаються на дереві. Час дозрівання: ІІІ декада вересня. Зберігаються після збору до кінця листопада(в холодному місці навіть до січня-лютого). Споживча зрілість - жовтень-листопад. Витривалість: зимостійкий, стійкий до парші, морозостійкий, транспортабельний Перший урожай: на 3-й рік після посадки. Дерево: Низькоросле, росте до 3,5 м.
100.00грн
Саджанець груші Улюблена Клаппа
Улюблена Клапа - літній сорт селекції США. Плоди вище середніх розмірів, масою 180-230 г, короткогрушоподібної форми світло-жовті, з рум'янцем з сонячного боку. М'якоть біла, ніжна, соковита, тане, солодкого смаку з легкою кислинкою, ароматна, відмінного смаку. Знімна стиглість плодів настає на початку серпня, споживча в другій половині серпня. Призначені для споживання в свіжому вигляді та для консервування. Завдяки високій зимостійкості, невибагливості дерев і чудовим якостям ранньоспілих плодів, сорт районований по всіх зонах України.
100.00грн
Саджанець сливи Кабардинська рання
Рання Висота 120-180 см Підщепа – алича.
110.00грн
Саджанець сливи Ненька
Період дозрівання: ранньосередній (перша декада серпня) Колір: фіолетово-бордовий Смак: кисло-солодкий Маса фрукта: 40 г Особливості: посухостійкий, зимостійкий, високоврожайний, стійкий до грибкових хвороб сорт, не вимогливий до грунту Слива "Ненька" строк дозрівання - ранньосередній. Дерево нижче середньої сили росту. Крона округла, середньої густоти. Сорт стійкий до грибкових хвороб. Плоди масою 40,6 г, бочонковідниє, фіолетово-бордові, з сірими малопомітними підшкірними крапками, покриті сильним восковим нальотом. Шкірочка середньої щільності. М'якоть жовта, соковита, хрящувата, кисло-солодка, сік безбарвний. Кісточка вільна. Врожайність до 60 кг з 10 річного дерева. Дерево слаборосле з округлою кроною. Зимостійкість і посухостійкість хороша. Сорт не вимогливий до грунту. Сорт придатний для виготовлення чорносливу.
110.00грн
Саджанець сливи сорт Чачакська найкраща
Період дозрівання: друга-третя декада серпня Колір: темно-синій Смак: солодкий Маса фрукта: 50-60 г Транспортабельність: висока Слива Чачакська Найкраща - сорт пізнього строку дозрівання сербської селекції, виведений в інституті садівництва у м. Чачак в 1961 р. Сильноросле дерево з широкопірамідальною кроною середньої густоти. У плодоношення вступає рано, на 2-3 рік після посадки. Плодоносить добре і щорічно. При вступі в плодоношення врожайність може досягати 17 т. / га. Плоди середньої величини або великі, 50-60 г, яйцевидної або овально-яйцевидної форми, дуже привабливі. Шкірочка середньої товщини, темно-синього кольору, рясно вкрита світло-блакитним нальотом. М'якоть зеленувато-жовта, дуже тверда, соковита, ароматна, відмінного смаку. Кісточка подовжена, добре відокремлюється від м'якоті. Шов добре виділяється, розділяє плід на дві рівні частини. Плоди мають хорошу транспортабельність, можуть зберігатися в холодильнику 2-3 тижні без втрати товарного вигляду і смаку. Плоди зріють у другій і третій декаді серпня. Сорт самобезплідний. Кращі запилювачі: Чачакская рання, Стенлі та інші.
113.00грн
Саджанець сливи сорту Блю Фрі
Період дозрівання: середина вересня Колір: темно-фіолетово-чорний Смак: солодкий Маса фрукта: 70-75 г Транспортабельність: середня Сорт американської селекції. Отриманий у результаті схрещування сортів Стенлі та Президент. Дерево з овальною, високою і рідкою кроною. Сорт самоплідний, швидкоплідний, зимостійкість висока, швидко нарощує урожай. Плоди великі, масою 70-75 г, широкоовальні, темно-фіолетово-чорні, з дрібними підшкірними крапочками. Восковий наліт дуже сильний. М'якоть жовта, щільна, дуже соковита. Кісточка добре відділяється від м'якоті. Дозрівають плоди в середині вересня. Плоди універсального призначення, гарні для переробки на компоти, варення, сушіння та заморожування.
113.00грн
Плодові
плодові