Фільтр
Вид
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Плодові

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Саджанець вишні сорту Люцина
Люцина сорт польського походження. Отримані в результаті схрещування Лютовки і Ширвжитку. Характеризується хорошою стійкістю до зими, морозів і захворювань, особливо до бактеріального раку і моніліозу. Дерево високе, сильноросле. Плоди великі, з темнуватим соком і м'якоттю. Дуже смачні, підходять для вживання в свіжому вигляді, а також для промислового застосування. Дозрівають в першій декаді липня, а при спекотній погоді - ще раніше. Враховуючи сильне зростання, можно вирощувати на менш родючих ґрунтах. Однак існує побоювання, що під час посухи плоди можуть дрібніти.
0.00грн
Саджанець груші осінньої сорту Рікс
Дерево середньої і вище середньої сили росту з високопірамідальною кроною, яка з роками стає широкопірамідальною. Відрізняється скороплідністю, морозостійкістю, стабільною врожайністю. Плодоносить регулярно і рясно. Схильний до самозапилення. Плоди середньої величини (130-150 г), та великі (180—240 г), грушеподібні. На дереві тримаються міцно. Шкірочка тонка, але міцна, світло-жовта, іноді з легким оранжевим загаром з сонячного боку, на поверхні багато іржавих крапок і плям (4,5—4,6 бала). М'якуш жовтувато-рожевий, при перестиганні жовтий, соковитий, ніжний, танучий, солодкий, з легкою кислинкою, ароматний, високих смакових якостей (4,8—4,9 бала). Сорт осіннього строку достигання. Достигає в середині вересня.
0.00грн
Саджанець черешні Дачниця
Кордію, без сумніву, можна назвати «королевою» пізніх сортів черешні. Сорт універсального призначення. Плоди досягають ваги 8 -10 г, під час дощу не розтріскуються, не гниють і добре переносять транспортування на далекі відстані. Крім того, можна розтягнути строки збирання плодів без побоювання, що це негативно позначиться на якості врожаю. Плоди Кордія серцеподібні, кармінно- чорного забарвлення, шкірка з бронзовим відтінком. Довга плодоніжка і здатність зав'язувати плоди на пагонах, а не на букетний гілочках полегшує збір і збільшує його продуктивність. На сильнорослих підщепах типу F12 / 1 та на сіянцях черешні пташиної в молодому віці дерева ростуть сильно. У період плодоношення зростання слабшає. Врожайність висока і регулярна. Сорт рекомендується вирощувати на слаборослих підщепах. На сильнорослих підщепах рослини краще формувати у вигляді конуса по методу Фогля або Бруннера. Метод Бруннера при використанні карликових підщеп не застосовується, т. К. Спостерігається ослаблення росту рослин. Сорт вимагає короткої обрізки, щоб викликати ріст пагонів. Походження: Сорт виведений в Чехії. Терміни дозрівання: II декада липня. Ростові особливості сорту: Дерево в початковому періоді зростає сильно, а в період плодоношення - помірно. Формує широку крону, яка стає згодом разлогою. У плодоношення вступає рано, плодоносить регулярно і рясно. Зимостійкість: Середня. Характеристика плоду: Плід великий, 8-10г., Серцевидний, розширений. Шкірочка карміновий-червона, з коричневими точками. М'якоть тверда, червона, при повному дозріванні темно-червона, ароматна, смачна. Кісточка велика. Плодоніжка груба, близько 45 мм. Стійкість до хвороб: Деревина стійка до хвороб, стійка до раку. Плоди середньо стійкі до розтріскування.
0.00грн
Саджанець яблуні сорту Папіровка
Літній сорт Походження: народна селекція До Державного реєстру сортів рослин внесений у 1950 році. Рекомендований для вирощування в зонах Полісся, Лісостепу та Степу. Стійкість до парші та борошнистої роси середня. Зимостійкий. Дерево середньоросле. В молодому віці росте інтенсивно й утворює овальну крону. У плодоносних дерев крона широкоовальна або округла, не густа. У плодоношення вступає на 3-4 рік після садіння. Урожайність 10-річних дерев – 50-75 кг/дер. Плоди середні (110-140 г), середньої одномірності, сплющено-округло-конічні, світло-зелені, при повному достиганні зеленувато-жовті, з густим восковим нальотом і численними великими зеленуватими підшкірковими цятками. М’якоть біла, пухка, ніжна, великозерниста, соковита, доброго кисло-солодкого смаку (7,0-7,4 бала). Знімальна та споживча стиглість настає в кінці липня. У плодах міститься, %: сухих розчинних речовин – 9,5-12,5, цукрів – 6,6-9,7, органічних кислот – 0,9-1,1, пектинів – 0,8-1,1, а також, мг/100 г сирої маси: вітаміну С – 6-20, фенольних сполук – 188-193.
54.25грн
Саджанець яблуні зимового сорту Голд Раш
Колір: зеленувато-жовтий, з тьмяно-рожевим розмитим рум'янцем на сонячній стороні Період збору врожаю: пізній (друга половина жовтня) Смак: хрустка, соковита, відмінного смаку Маса фрукту: 140-180г. Сорт американської селекції, було отримано 1980 році Е. Вільямсом. Імунний і високостійкий сорт до парші, борошнистої роси. Дерево середньоросле, з дуже компактною овальною кроною. Плоди великі, подовжено - округлої форми, зеленувато-жовті, з тьмяно-рожевим розмитим рум'янцем на сонячній стороні. Шкірочка середньої товщини, гладенька, суха, іноді з легкою оржавленністю біля плодоніжки. М'якоть світло-жовта, щільна, середньо зерниста, хрустка, соковита, відмінного смаку. Знімна стиглість настає пізно - у другій половині жовтня, дозрілі плоди не опадають. Характерного для сорту, відмінного смаку яблука набувають не раніше ніж через 2 місяці після збору. Сорт вимогливий до кількості тепла, має тривалий вегетаційним період і формує плоди високих товарних і смакових якостей. Завдяки своїй здатності зберігати свої десертні якості, під час дуже тривалого періоду зберігання (в холодильнику зберігаються 7 місяців), починаючи з квітня, не має конкурентів, серед жовтоплідних сортів.
54.30грн
Саджанець абрикоса сорту  Аврора
Середньостиглий сорт. Плоди масою 100-120 г, оранжеві з червоним рум’янцем. М’якоть кремово-жовта, соковита, з приємним ананасовим ароматом. Кісточка овальна, відділяється добре. Урожайність висока, до 150 кг з дерева. Сорт транспортабельний, морозостійкий, стійких до моніліозу і клястероспоріозу. Знімальна стиглість: друга декада липня. Підходить для свіжого споживання та консервування. Підщепа – алича.
60.00грн
Саджанець груші зимового сорту Анжеліс
Зимостійкий французький сорт. Плоди масою 200-250 г, бронзові, покриті іржавим нальотом, з легким рум’янцем. М’якоть солодка, ароматна. Плодоносить на 3-4 рік. Дозріває: початок жовтня. У холоді зберігається до березня. Сорт зимостійкий, високоврожайний, стійкий до бактеріального опіку. Новинка в Україні.
60.00грн
Саджанець яблуні зимового сорту Айдаред
Строк достигання: зимовий Пізньозимовий сорт американської селекції. Зимостійкість та урожайність висока. Плоди крупні 145-190 г, ярко-червоного забарвлення, м'якоть кремова, хрустка, мілкозерниста, соковита, солодко-кислого смаку, зберігаються до травня.
63.00грн
Саджанець черешні сорту Валерія
Плоди: 8-9 г, темно-червоного кольору, округлої, дещо сплюснутої форми. М’якоть соковита, десертного солодкого смаку. Час дозрівання: І декада червня. Витривалість: невибагливий зимостійкий високоврожайний сорт. Хороші запилювачі: Валерій Чекалов, Донецька красуня, Розовинка (погано запилюється з Етикою). Перший урожай: на 4-й рік після посадки. Дерево: росте до 4 м, бажано формувати крону обрізкою.
74.65грн
Саджанець абрикоса сорту Шедевр
Абрикос Шедевр - дерево середньої величини. Крона негуста, високо розпростерта. Однорічні пагони середньої товщини, червонувато-коричневі. Листя середніх розмірів, широко-яйцевидне, на довгих черешках. Квітки середніх розмірів (27-29 мм), білі або зі слабким рожевим відтінком. Плоди вище середніх розмірів (47x46x43,0 мм, середня вага 40-50 г), округлі, з плоскою основою і злегка втиснутою верхывкою, слабо стислі з боків. Черевний шов біля основи глибокий, в решті частини дрібний, але ясно виражений. Шкірка середньо опушена, жовтувато-оранжева, з червонувато-червоним рум'янцем. Морозостійкий. Дозріває у середині липня.
74.80грн
Саджанець аличі Золото Скіфів
"Золото скіфів" формує плоди масою близько 36 г і відрізняється суперранніх терміном дозрівання. Середньорослий. Соковитий плід, кисло-солодкого смаку, не повністю відділяється від кісточки. Відносно стійкий до хвороб. Морозостійкий.
74.90грн
Саджанець вишні сорту Чудо вишня
Плоди: дуже великих розмірів (до 12 г), темно-червоні, округлої, дещо сплюснутої форми. М’якоть темно-червона, соковита, десертного смаку. Час дозрівання: І декада червня. Витривалість: зимостійкий високоврожайний сорт. Запилюється черешнями. Перший урожай: на 3-й рік після посадки. Дерево: росте до 3,5 м, бажано формувати крону обрізкою.
74.90грн
Саджанець сливи сорту Ренклод Карбишева
Плоди: 40-50 г, пурпурового кольору з фіолетово-сизим нальотом, округлої форми. М’якоть жовто-оранжева, кисло-солодка, соковита, із кислинкою, духмяна, легко відділяється від кісточки. Час дозрівання: І декада серпня. Витривалість: зимостійкий, несамозапильний Перший урожай: на 3-й рік після посадки. Дерево: Низькоросле, росте до 4 м
74.90грн
Саджанець черешні сорту Джерело
Черешня Джерело – ранній сорт, що сміло можна назвати улюбленцем садівників. Стабільний врожай та великі за розміром плоди є перевагою даної черешні. Добре росте у поганих умовах. Характеризується покращеною зимостійкістю. Серцевидні, соковиті плоди червоного кольору досягають маси у 7-12 грамів. Дуже солодкі з кислим присмаком. Плоди використовують для виготовлення компотів та споживання у свіжому вигляді.
74.90грн
Саджанець черешні сорту Дончанка
Середньопізній сорт черешні отриманий в Артемівському НДЦ від вільного запилення Дрогани жовтої. Дерева сильнорослі з широкоокруглою, розлогою, добре розгалуженою кроною. Рано вступають в плодоношення (3 – 4-й рік). Ранньому вступу в плодоношення сприяє клонова підщепа ВСЛ-2, яка також знижує силу росту дерев на 50%. Зимостійкість, посухостійкість та стійкість до кокомікозу дуже високі. Плоди великі (7,5 – 8.7 г) округлі, дуже привабливі, янтарно-червоні, стійкі до розтріскування, транспортабельні. М’якоть світло-жовта, хрящувата, солодка, з легкою кислуватістю. Кісточка середня, вільно відокремлюється від м’якоті. Час достигання плодів – кінець третьої декади червня. Переваги: швидкоплідність; високі зимо- та посухостійкість, урожайність, стійкість до хвороб.
74.90грн
Акції
Плодові
плодові