Фільтр
Вид
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Плодові

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Саджанець груші зимового сорту Анжеліс
Зимостійкий французький сорт. Плоди масою 200-250 г, бронзові, покриті іржавим нальотом, з легким рум’янцем. М’якоть солодка, ароматна. Плодоносить на 3-4 рік. Дозріває: початок жовтня. У холоді зберігається до березня. Сорт зимостійкий, високоврожайний, стійкий до бактеріального опіку. Новинка в Україні.
60.00грн
Саджанець яблуні зимового сорту Ренет Семиренко
Найкращі запилювачі: Айдаред, Корей, Голден Делішес, Кубань спур, Пам'ять Сергєєву, Антонівка кам'яничка, Антонівка звичайна, Кальвіль сніговий, Кальвіль донецький. Плоди середнього або вище середнього і навіть великого розміру, за формою від сплощеної округло-конічної до плоско-округлої, де асиметричні; поверхня рівна, гладка. Основне забарвлення при зніманні світло-зелене або яскраво-зелене, з білуватою мінливістю і численними світлими округлими великими підшкірними крапками. Особливою ознакою сорту є наявність бородавчастих утворень до 7 мм в діаметрі з оржавленістю по поверхні, іноді до 2-3 на одному плоді. У південних садах для сорту характерна наявність тьмяно-малинового на сонячному боці рум'янцю, особливо при пізньому зніманні. Звичайний термін знімання плодів — кінець вересня — початок жовтня. Плоди добре утримуються до знімання. Тривалість зберігання — до червня, а для садів із залуженням — і більше, смак плодів гармонійно насичений. Товарність плодів — залежно від агродогляду — 90%. М'якуш білий, з зеленуватим відтінком, посеред періоду зберігання — світло-кремовий, щільний, дуже соковитий, ароматний, відмінного гармонійного смаку, винно-солодкий, з приємним пряним присмаком. Оскільки сорт зимовий, то нестиглий плід має кислий смак із терпкуватістю, які проходять після остаточного дозрівання (кінець вересня-жовтень). Цей сорт після закладки на зберігання може навіть поліпшувати свій смак — особливо, коли яблука збирали недозрілими. Смак при цьому стає більш солодким, терпкість зникає, кислість зменшується. В кінці весни-ближче до літа плоди іноді можуть ставати рихлими, як вата. Смак при цьому погіршується. Зимостійкість Ренету Симиренка слабка: на півдні пошкоджується навіть деревина штамбів, але завдяки хорошій здатності утворювати пагони, крона до плодоношення відновлюється вже на третій рік. Має високу посухо- та жаростійкість сорту. Стійкість до парші та борошнистої роси нижча за середню. Дерева починають плодоносити на сильнорослих підщепах на 6-й рік, на слаборослих клонових — на 4-5-й рік після посадки. Швидко нарощує врожаї: 7—8-річні дерева формують по 12—15 кг, 10—13-річні — до 100 кг плодів. У молодому віці дерева плодоносять щорічно, з віком переходять на періодичне плодоношення.
60.00грн
Саджанець сливи сорт Президент
Морозостійкий, транспортабельний сорт. Плоди масою 45-60 г, темно-сині, з восковим нальотом. М'якоть жовто-зеленувата, соковита. Кісточка відділяється добре. Дає урожай на 3-4й рік. Урожайність висока. Знімальна стиглість: середина вересня. У холоді зберігається 2 тижні. Підщепа – алича.
100.80грн
Саджанець сливи сорт Чачакська найкраща
Період дозрівання: друга-третя декада серпня Колір: темно-синій Смак: солодкий Маса фрукта: 50-60 г Транспортабельність: висока Слива Чачакська Найкраща - сорт пізнього строку дозрівання сербської селекції, виведений в інституті садівництва у м. Чачак в 1961 р. Сильноросле дерево з широкопірамідальною кроною середньої густоти. У плодоношення вступає рано, на 2-3 рік після посадки. Плодоносить добре і щорічно. При вступі в плодоношення врожайність може досягати 17 т. / га. Плоди середньої величини або великі, 50-60 г, яйцевидної або овально-яйцевидної форми, дуже привабливі. Шкірочка середньої товщини, темно-синього кольору, рясно вкрита світло-блакитним нальотом. М'якоть зеленувато-жовта, дуже тверда, соковита, ароматна, відмінного смаку. Кісточка подовжена, добре відокремлюється від м'якоті. Шов добре виділяється, розділяє плід на дві рівні частини. Плоди мають хорошу транспортабельність, можуть зберігатися в холодильнику 2-3 тижні без втрати товарного вигляду і смаку. Плоди зріють у другій і третій декаді серпня. Сорт самобезплідний. Кращі запилювачі: Чачакская рання, Стенлі та інші.
100.80грн
Саджанець сливи сорту Блю Фрі
Період дозрівання: середина вересня Колір: темно-фіолетово-чорний Смак: солодкий Маса фрукта: 70-75 г Транспортабельність: середня Сорт американської селекції. Отриманий у результаті схрещування сортів Стенлі та Президент. Дерево з овальною, високою і рідкою кроною. Сорт самоплідний, швидкоплідний, зимостійкість висока, швидко нарощує урожай. Плоди великі, масою 70-75 г, широкоовальні, темно-фіолетово-чорні, з дрібними підшкірними крапочками. Восковий наліт дуже сильний. М'якоть жовта, щільна, дуже соковита. Кісточка добре відділяється від м'якоті. Дозрівають плоди в середині вересня. Плоди універсального призначення, гарні для переробки на компоти, варення, сушіння та заморожування.
100.80грн
Саджанець сливи сорту Стенлей
Сорт американської селекції, входить в основний сортимент більшості країн Європи. Відзначається раннім (3 – 4-й рік) вступом в плодоношення. Дерева середньорослі, з рідкою в формуванні та зручною при зборі урожаю, кроною. Урожайність щорічна і висока. Сорт середньозимостійкий, у сурові зими відмічалось незначне підмерзання. Плоди великі, середньою вагою 36 г, овально-видовжені, яйцеподібні із бугристістю по шву. Забарвлення темно-синє, майже чорне з густим сизим нальотом. М’якуш щільний, соковитий, гармонійного кисло-солодкого смаку (4,3 бала). Кісточка середньої величини, напіввідстаюча від м’якуша. Достигають плоди в період з 5 по 15 вересня. Використання універсальне.
100.80грн
Саджанець абрикоса сорту  Ананасний
Середньостиглий сорт. Плоди масою 100-120 г, оранжеві з червоним рум’янцем. М’якоть кремово-жовта, соковита, з приємним ананасовим ароматом. Кісточка овальна, відділяється добре. Урожайність висока, до 150 кг з дерева. Сорт транспортабельний, морозостійкий, стійких до моніліозу і клястероспоріозу. Знімальна стиглість: друга декада липня. Підходить для свіжого споживання та консервування. Підщепа – алича.
113.75грн
Саджанець черешні Китаївська чорна
Середньостиглий сорт (третя декада червня). Плоди середня розміру (5 - 7 г), округло-серцеподібної форми, темно-червоні, почти чорні, бліскучі, стійкі до розтріскування. М'якоть напівхрящувата, ніжна, Соковита, Приємного винно-солодкого смаку. Кісточка середня, добре відокремлюється від м'якоті. Сік темно-червоний. Дерева сільнорослі з округлою кроною, вступають у плодоношення на 3 - 4 рік. Висока урожайність та зімостійкість. Транспортабельність висока
113.75грн
Саджанець черешні Ніжність
Ніжність – сорт черешні української селекції. Відноситься до сортів середньопізнього дозрівання. Плодоносить на минулорічних приростах, із кожним роком збільшуючи кількість врожаю. Дерево середнє за висотою, має овальну, помірно загущену крону. Плодоносити починає на 4-5 рік. Сорт морозостійкий та невибагливий до умов вирощування. Через високу життєздатність добре підійде для вирощування у промислових масштабах. Середній урожай становить 20 т/га на насіннєвій підщепі. Плоди великого розміру, середня маса становить 7 грамів, мають округлу та серцеподібну форму. Шкірка тонка, міцна, глянцева, легко відокремлюється від плоду, має яскраво-жовтий колір та сильний рум’янець на сонячному боці. М’якоть блідо-жовтого кольору, щільна, волокниста, соковита, з кисло-солодким смаком. Сік не має кольору. Кісточка середня та округла. Споживають плоди свіжими та для виготовлення якісних компотів. Добре транспортабельні.
113.75грн
Саджанець черешні сорту Самміт
Черешні Саміт дуже великі, до 37мм в діаметрі і вагою від 10 грам, червоні, при дозріванні темно-червоні, м'якоть яскраво-червона, щільна і соковита. Смак черешні Саміт солодкий, десертний винний, дуже смачний. У Туреччині вважається перспективним. Для промислового вирощування. Високоякісні, привабливі, відмінно транспортабельні. Для споживання в свіжому вигляді і техпереробки. Якщо немає дощів, плоди можуть довго висіти на дереві. Досить схильні до розтріскування в період дощів при дозріванні (среднеустойчив). Щільність плодів середня. Сумісний з підщепою ВСЛ-2. Підщепа Гізелла-5 знижує силу зростання на 25%. Цвіте в середні строки. Несумісний з підщеп Каміл і Колт. Сумісний з підщепою Гізелла-5. Схема посадки на підщепі Антипко 6 Х 5 м. Запилює: Корда, Хедельфінска. Запилювачі: Бурлат, Ван, Вега, Лапінс, Ламберт, Карина, Техлован
113.75грн
Саджанець черешні сорту Василіса
Черешня Василіса виділяється серед інших сортів винятковою крупноплідністью. Виведена ця чудова форма була на українській Артемівської дослідної станції. Для схрещування були взяті сорти Донецьке вугіллячко і Донецька красуня. В результаті роботи автора Л.І.Тараненко вийшов чудовий новий гібрид. Позитивні відгуки про нього зустрічаються всюди: в коментарях і на спеціалізованих форумах. Зацікавилися вирощуванням Василіси і за кордоном - її досліджують в Європі і Північній Америці. опис Плоди дуже великі, від 11 до 14 грамів. Форма їх красива, округла, а шкірка забарвлюється в інтенсивний червоний колір. М'якоть того ж забарвлення, соковита і щільна. Смак відмінний, винно-солодкий, з приємним ароматом, що у черешень зустрічається не так часто. Вітамінний склад відмінний. Достигає Василіса в середні терміни, в третій декаді червня. При холодному літі і малій кількості сонячних днів цей процес затягується до початку липня, що відзначено в деяких джерелах. Врожайність за одними даними становить 25-30 кілограмів з дерева, а за іншими - понад п'ятдесят. Якщо на фінальній стадії дозрівання після посушливого періоду випадають рясні опади, частина черешень може потріскатися. Транспортабельність врожаю висока. Сорт підходить для консервування: приготування конфітюрів, джемів, компотів. Сила росту середня, до чотирьох метрів, її рекомендується регулювати. Крона кулястої форми, розгалуження сильне. Плодоносний вік триває 15-20 років життя. До грунтів сорт невимогливий, але краще росте на нейтральних, пухких і родючих.
116.80грн
Саджанець вишні сорту Люцина
Люцина сорт польського походження. Отримані в результаті схрещування Лютовки і Ширвжитку. Характеризується хорошою стійкістю до зими, морозів і захворювань, особливо до бактеріального раку і моніліозу. Дерево високе, сильноросле. Плоди великі, з темнуватим соком і м'якоттю. Дуже смачні, підходять для вживання в свіжому вигляді, а також для промислового застосування. Дозрівають в першій декаді липня, а при спекотній погоді - ще раніше. Враховуючи сильне зростання, можно вирощувати на менш родючих ґрунтах. Однак існує побоювання, що під час посухи плоди можуть дрібніти.
0.00грн
Саджанець черешні Драгана жовта
Плоди крупні 5-8 г, округло-яйцевидної форми, світло-жовтого кольору. Мякоть кремова, солодка приємного смаку. Кісточка вільна, відносно невелика. Плоди достигають в першій декаді липня. Урожайність висока, 40-50 кг з дерева. Сорт стійкий до морозів та хвороб.
0.00грн
Саджанець яблуні сорту Папіровка
Літній сорт Походження: народна селекція До Державного реєстру сортів рослин внесений у 1950 році. Рекомендований для вирощування в зонах Полісся, Лісостепу та Степу. Стійкість до парші та борошнистої роси середня. Зимостійкий. Дерево середньоросле. В молодому віці росте інтенсивно й утворює овальну крону. У плодоносних дерев крона широкоовальна або округла, не густа. У плодоношення вступає на 3-4 рік після садіння. Урожайність 10-річних дерев – 50-75 кг/дер. Плоди середні (110-140 г), середньої одномірності, сплющено-округло-конічні, світло-зелені, при повному достиганні зеленувато-жовті, з густим восковим нальотом і численними великими зеленуватими підшкірковими цятками. М’якоть біла, пухка, ніжна, великозерниста, соковита, доброго кисло-солодкого смаку (7,0-7,4 бала). Знімальна та споживча стиглість настає в кінці липня. У плодах міститься, %: сухих розчинних речовин – 9,5-12,5, цукрів – 6,6-9,7, органічних кислот – 0,9-1,1, пектинів – 0,8-1,1, а також, мг/100 г сирої маси: вітаміну С – 6-20, фенольних сполук – 188-193.
54.25грн
Саджанець яблуні зимового сорту Голд Раш
Колір: зеленувато-жовтий, з тьмяно-рожевим розмитим рум'янцем на сонячній стороні Період збору врожаю: пізній (друга половина жовтня) Смак: хрустка, соковита, відмінного смаку Маса фрукту: 140-180г. Сорт американської селекції, було отримано 1980 році Е. Вільямсом. Імунний і високостійкий сорт до парші, борошнистої роси. Дерево середньоросле, з дуже компактною овальною кроною. Плоди великі, подовжено - округлої форми, зеленувато-жовті, з тьмяно-рожевим розмитим рум'янцем на сонячній стороні. Шкірочка середньої товщини, гладенька, суха, іноді з легкою оржавленністю біля плодоніжки. М'якоть світло-жовта, щільна, середньо зерниста, хрустка, соковита, відмінного смаку. Знімна стиглість настає пізно - у другій половині жовтня, дозрілі плоди не опадають. Характерного для сорту, відмінного смаку яблука набувають не раніше ніж через 2 місяці після збору. Сорт вимогливий до кількості тепла, має тривалий вегетаційним період і формує плоди високих товарних і смакових якостей. Завдяки своїй здатності зберігати свої десертні якості, під час дуже тривалого періоду зберігання (в холодильнику зберігаються 7 місяців), починаючи з квітня, не має конкурентів, серед жовтоплідних сортів.
54.30грн
Плодові
плодові