Фільтр
Вид
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Плодові

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Саджанець яблуні Віста Белла
Колір: темно-червоний. Період дозрівання: середина липня. Маса фрукта: 140-150 г. Особливості: дерево з гарною силою росту, швидкозростаюче. Плоди масою 140-150 г, сплющено-округлі, з темно-червоним покривним забарвленням по всій поверхні, з численними світлими підшкірними крапками і слабким восковим нальотом. М'якоть світло-кремова, ніжна, соковита, відмінного гармонійного кисло-солодкого смаку. Дегустаційна оцінка - 4,4 - 4,6 бали.
89.00грн
Саджанець яблуні Гала Шніга
Дерево середньоросле з широкоовальною негустою кроною. Цвіте яблуня в середньопізні сроки, цвітіння тривале. Скороплідний сорт. Відрізняється середньою силою росту. Вважається одним з кращих запилювачів. М’якоть хрустка, ароматна, соковита, світло-жовта, щільна, ламка. Смак кисло-солодкий. Форма округла або округло-зрізано-конічна, верхівка зі слабкою ребристістю.
89.00грн
Саджанець яблуні Джонаголд БЕК
Джонаголд Бек входить в десятку кращих сортів світу. Дерево утворює куполоподібну, з горизонтальними звисаючими гілками крону. Урожайність Джонаголд не залежить від погодних умов сезону, висока і стабільна протягом багатьох років спостережень. Очевидними перевагами сорти виступають: великі, дуже красиві плоди з відмінним смаком; високі показники врожайності, скороплодности; можливість різноманітного використання плодів в кулінарії і виробничих цілях. Плоди великі 160 - 220 гр, округлі, гладкі, привабливі, інтенсивно-жовті з яскраво-червоним або оранжево-червоним смугастим рум'янцем і густим восковим нальотом. М'якоть жовта, соковита, ароматна, відмінного винно-солодкого смаку. Зберігаються плоди 8 - 9 місяців. Стійкість яблуні Джонаголд Бек до парші - середня, до борошнистої роси - низька.
89.00грн
Саджанець яблуні Ерлі Женева
Хто хоче ласувати смачними яблуками ще влітку, рекомендуємо посадити новий сорт американської селекції ЕРЛІ ЖЕНЕВА. Його смачні ароматні плоди зелені, з червоним рум’янцем майже по усій поверхні, достигають дуже рано (на тиждень швидше, ніж відомий сорт Папіровка). Дерево середньої сили росту з компактною кулястою кроною. Сорт вражає своєю скороплідністю, вже через рік після посадки можна збирати перший врожай, а достигають плоди неодночасно, тому їх збирають у кілька етапів. Зняті яблука споживають відразу. Вони не втрачають свій смак при зберіганні в холодильнику протягом 2-3 тижнів. Ерлі Женева дуже морозостійкий та високоврожайний сорт, дає до 50 кг яблук з дерева. Завдяки високій життєздатності пилку є хорошим запилювачем для інших сортів, які зацвітають одночасно. Найкращі запилювачі:Айдаред, Амбассі, Дискавері, Джеймс Грів, Селесте, Делікатес, Катерина.
89.00грн
Саджанець яблуні Ред Джонапринц
Яблуня Ред Джонапрінц / Red Jonaprince або Чорний принц – новий пізньо-осінній сорт яблуні селекції Бельгії. Синонім сорти Вілтонс. Сорт є клоном широко відомого і популярного за кордоном сорту яблуні Джонаголд. Збір врожаю вже починається в кінці вересня. Плоди великі, середньою масою 200 г і більше, одномірні, вирівняні, симетричні, стандартні. Форма плодів округло-видовжена, рум’янець від інтенсивно червоного до майже червоно-чорного, яскравого кольору, який покриває практично всю поверхню яблука. Плоди зовні дуже привабливі і користується попитом на ринку якісних плодів в Європі. Сорт широко використовується в промислових інтенсивних європейських садах з високою щільністю посадки дерев. Вимагає нормування врожаю, схильний до перевантажень, в наслідок чого можуть погіршуватися смакові якості. Урожайність сорту дуже висока, стабільна, повторювана. Плоди відмінно зберігаються в холодильнику до квітня і до січня в звичайному приміщенні. Сорт є дуже перспективним з огляду на високий попит на ринку його батька Джонаголд вже багато років. Зимостійкість сорту вища за середню і достатня для більшості регіонів України. Сорт в дуже короткий час зайняв високу популярність за кордоном з огляду на дуже красиве забарвлення плодів. На Україні досить новий і перспективний сорт. Основний колір плодів повністю прихований під темно-карміновим рум’янцем. М’якоть кремова, хрустка і соковита, ароматна. Дерево середньоросле, формує округло-пірамідальну крону. У період плодоношення вступає рано, на 2-3 рік після посадки. Сорт зимостійкий. Знімати його варто тільки після повного дозрівання, інакше плоди втрачають частину смакових якостей.
89.00грн
Саджанець яблуні Супер Чіф
Привабливий комерційний сорт з групи «Делішес». Цвіте в середні строки. Дерева середньорослі. Плоди середні і великі (вагою від 200 г і вище), усічено-конічної форми. М'якуш світло-кремовий, малосочний, щільний, кислувато-солодкий, з приємним і сильним сортовим ароматом. Поверхня вкрита густим, напівпрозорим захисним воском. Урожайність висока. Стійкість до парші та плодожерки середня. Стійкий проти борошнистої роси. Зимостійкість і посухостійкість середня. Скороплідний, вступає в плодоношення на другий рік. Зберігається 7-8 месяцев.
89.00грн
Саджанець яблуні Фуджі
Терміни дозрівання: Стиглість настає в середині жовтня. Характеристика плоду: Плід цього клона володіє всіма характеристиками сорту Фуджі. Плоди великі до 200-250 г., округло-довгасті з гладкою шкіркою, з червонувато-рожевим рум'янцем. М'якоть кремова, дуже хрумка, солодко-кислого смаку, ароматна, з підвищеним вмістом цукру. Ці величезні плоди з кожним роком знаходять все більше і більше шанувальників у всьому світі серед садівників і споживачів. Ростові особливості сорту: Дерева сильнорослі, плодоносять рясно зі схильністю до періодичності, що попереджають проріджуванням зав'язі. Крона легко формується. Запилювачі: Кращі запилювачі Айдаред, Голден Делішес, Гала, Грані Сміт, Лігол, Ред Делішес, Еверест. Диплоїдний сорт, добре запилює інші сорти. Цвіте в середньо-пізні терміни. Зимостійкість: Зимостійкість достатня для вирощування в зоні промислового садівництва Україна. Стійкість до хвороб: Стійкість до парші середня, стійкість до борошнистої роси та бактеріального опіку слабка.
89.00грн
Саджанець яблуні Хоней Крісп
Хоней Крісп – сорт американської селекції , зимовий, швидкоплідний та дуже врожайний. Дерево здатне швидко рости та формує розлогу негусту крону. Плоди стійкі до ураження захворюваннями, тому яблука можуть вирощуватися як екологічно чистий продукт. Сорт дуже зимостійкий. Найкращий ріст дерева показують у зоні помірного клімату. Вперше цвіте у рік висадки. Плоди дуже великі, масою 200 і більше грамів, основне забарвлення жовте, присутній розмитий мармуровий червоний рум’янець по всьому яблуку з малими підшкірними вкрапленнями. М’якоть блідно-жовтого кольору, надзвичайно хрустка, щільна, соковита, із інтенсивним кисло-солодким смаком та приємним ароматом. Знімають плоди у третій декаді вересня, зберігатися можуть до початку весни. Вирощують саджанці на карликових чи середньорослих підщепах. Дуже цінний сорт, він має високий товарний вигляд та чудову транспортабельність.
89.00грн
Саджанець груші осінньої сорту Ноябрська
Дерево середньоросле, с широкою пірамідальною компактною кроною, яка досягає в 10-річному віці 3,2-3,6м висоти 2,2-2,6 в діаметрі. В пору плодоношення вступає з 3-4-річного віку, плодоносить щедро, щорічно, інтенсивно закладає плодові бруньки на однорічному прирості. Урожайність 7-10 річних дерев 175-420ц/га. Сорт в умовах Лісостепу і особливо в районах Полісся України недостатньо зимостійкий. Практчно не вражаєтся паршею. Плоди видовжено-грушоподібні, одномірні, вагою 230-240г, великі 280-320г. Шкірка тонка, міцна, блискуча, жирна на дотик, в період знімальної стиглості світло-зелена, інколи з легким рум’янцем, під час дозрівання золотисто-жовта. М’якуш дуже соковитий, маслянистий, без грануляцій, дуже приємного кислувато-солодкого смаку, з легким мускатним ароматом. Дегустаційна оцінка (4,5-4,75бала). Осінній сорт інтенсивного типу; знімальна стиглість плодів наступає в другій половині жовтня, споживча через 2-3 неділі. Прекрасно зберігаються в холодильнику, не втрачаючи маслянистості та відмінного смаку до січня-лютого. Переваги: швидкоплідність; щедра, регулярна врожайність; стійкість до парші; відмінний смак плодів; придатність до тривалого зберігання в холодильниках без погіршення смакових якостей. Недоліки: недостатня стійкість дерев до морозів, здатність до враження листя вітровою “засмаглістю”.
110.00грн
Саджанець груші осінньої сорту Талгарська красуня
Осінній сорт. Плоди зберігаються 3-4 місяці. Плоди: 170-200 г, гладенькі, блискучі, світло-жовті із яскравим рум'янцем з сонячної сторони, подовгасто-грушеподібної форми. М’якоть кремова, хрумка, солодка із кислинкою, дуже соковита, духмяна, мілкозерниста. Добре тримаються на дереві. Час дозрівання: ІІІ декада вересня. Зберігаються після збору до кінця листопада(в холодному місці навіть до січня-лютого). Споживча зрілість - жовтень-листопад. Витривалість: зимостійкий, стійкий до парші, морозостійкий, транспортабельний Перший урожай: на 3-й рік після посадки. Дерево: Низькоросле, росте до 3,5 м.
110.00грн
Саджанець сливи сорту Блю Фрі
Період дозрівання: середина вересня Колір: темно-фіолетово-чорний Смак: солодкий Маса фрукта: 70-75 г Транспортабельність: середня Сорт американської селекції. Отриманий у результаті схрещування сортів Стенлі та Президент. Дерево з овальною, високою і рідкою кроною. Сорт самоплідний, швидкоплідний, зимостійкість висока, швидко нарощує урожай. Плоди великі, масою 70-75 г, широкоовальні, темно-фіолетово-чорні, з дрібними підшкірними крапочками. Восковий наліт дуже сильний. М'якоть жовта, щільна, дуже соковита. Кісточка добре відділяється від м'якоті. Дозрівають плоди в середині вересня. Плоди універсального призначення, гарні для переробки на компоти, варення, сушіння та заморожування.
120.00грн
Саджанець сливи сорту Стенлей
Сорт американської селекції, входить в основний сортимент більшості країн Європи. Відзначається раннім (3 – 4-й рік) вступом в плодоношення. Дерева середньорослі, з рідкою в формуванні та зручною при зборі урожаю, кроною. Урожайність щорічна і висока. Сорт середньозимостійкий, у сурові зими відмічалось незначне підмерзання. Плоди великі, середньою вагою 36 г, овально-видовжені, яйцеподібні із бугристістю по шву. Забарвлення темно-синє, майже чорне з густим сизим нальотом. М’якуш щільний, соковитий, гармонійного кисло-солодкого смаку (4,3 бала). Кісточка середньої величини, напіввідстаюча від м’якуша. Достигають плоди в період з 5 по 15 вересня. Використання універсальне.
120.00грн
Саджанець сливи сорту Улюблена Султана
Слива Улюблениця Султана була виведена на території США в кінці XX століття. Цей сорт сливи ідеально підходить для вирощування в Центральних і Південних регіонах країни. Цей різновид не є самоплідним, тому потребує додаткових запильників. Ідеальним варіантом для цих цілей стане слива Улюблениця Млієва. Цвітіння відбувається на початку квітня, тому збирати урожай можна вже в кінці липня. Вибирайте тільки добре освітлені ділянки, так як Улюблениця Султана відноситься до теплолюбних різновидів. Висота рослини - 3 м. Крона широка, овальної форми. Коренева система горизонтальна і потужна. Улюблениця Султана відноситься до ранніх сортів слив. Її вегетаційний період становить 110 днів з моменту початку цвітіння. М'якоть характеризується високою щільністю. Шкірка тонка, її легко відокремити від основної частини плода. Смак насичений і солодкий, гіркота відсутня, але можна відчути невелику кількість кислоти.
120.00грн
Саджанець абрикоса сорту  Ананасний
Середньостиглий сорт. Плоди масою 100-120 г, оранжеві з червоним рум’янцем. М’якоть кремово-жовта, соковита, з приємним ананасовим ароматом. Кісточка овальна, відділяється добре. Урожайність висока, до 150 кг з дерева. Сорт транспортабельний, морозостійкий, стійких до моніліозу і клястероспоріозу. Знімальна стиглість: друга декада липня. Підходить для свіжого споживання та консервування. Підщепа – алича.
127.00грн
Саджанець абрикоса сорту  Кіото
Період споживання плодів – середина липня. Збереження на дереві до 10 днів. Дерево – сильноросле, розлога. Цвітіння – на 10-12 днів пізніше за інших сортів. Це дозволяє уникнути весняні заморозки і дощі. Плоди – злегка овальні, середнього колібрі, масою 60-80 г, оранжевого кольору з яскраво-малиновим засмагою. М’якоть – помаранчева, ароматна, дуже солодка, соковита і тане. Стійкість до хвороб – стійкий до моніліозу. Зимостійкість – висока. Переваги: сорт має високу, стабільну врожайність, відмінну товарність.
127.00грн
Акції
Плодові
плодові