Фільтр
Вид
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Плодові

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Саджанець яблуні Дискавері
Яблуня Діскавері – середньо росле дерево з широко пірамідальною кроною, що відрізняється скороплідністю і регулярним рясним плодоношенням. Термін дозрівання: літній ( середина серпня). Плоди: середні за розмірами, насиченого малиново-червоного кольору з дрібненькими білими цятками. М’якоть дуже соковита і досить солодка. Маса одного сягає 130-150 г. Сорт високо урожайний, високо транспортабельний та стійкий до найпоширеніших хвороб. Яблука їдять свіжими та консервують. Також смачна сушка з «Діскавері» .
75.00грн
Саджанець яблуні зимового сорту Флоріна
Флоріна – імунний до парші, високоврожайний французький сорт яблуні. Дерево в саду росте сильно особливо в перших роках після садіння. Формує розкидисту крону з дещо звисаючими гілками. Рано вступає в плодоношення. Цей сорт відрізняється дещо низькою морозостійкістю, мало уражується борошнистою росою, середньо вразливий на бактеріальний опік. Цвітіння проходить в середні терміни. Цвіт мало вразливий на весняні заморозки. Кращі запилювачі – Голден Делішес, Гала, Рубін, Чемпіон, Ельстар, Глостер. Плоди середньої величини, циліндричної форми. Основне забарвлення шкірки жовтозелене. Біля 70 % поверхні плода покрита червоним розмитим рум’янцем. М’якуш кремово зелений, середньозернистий, делікатний, соковитий, кисло-солодкий, досить смачний. Знімальна стиглість настає в третій декаді вересня або в першій декаді жовтня. Зберігання. В звичайному холодильнику плоди зберігаються при температурі +1 протягом 6 місяців, а в умовах контрольованого газового середовища до 8 місяців.
75.00грн
Саджанець яблуні зимового сорту Чемпіон Рено
Яблуня "Чемпіон Рено" Сорт зимовий, польської селекції, сорт мутант Чемпіона. Дерева середньорослі. Сорт скороплідний. Запилювачі - Алкмене, Пріам, Теремок. Транспортабельність плодів висока. Знімна зрілість 1 декада жовтня. Зберігання 6-7 місяців. Маса плоду 160-200 грам. Середня стійкість до хвороб. Середня зимостійкість.
75.00грн
Саджанець яблуні Кортланд
Пізньоосінній сорт американської селекції. Плоди зеленувато-жовті з червоним смугастим рум'янцем, округлі, масою від 100 до 150 грамів. М'якоть біла з рожевим відтінком краю, кисло-солодка, соковита. Збір урожаю проводять з кінця вересня до середини жовтня. Плоди чудово зберігаються в прохолодному місці до квітня. Сорт цінується за високі смакові якості плодів, гарну лежкість, стійкість до хвороб.
75.00грн
Саджанець яблуні Конфєтне
Яблуня Конфетне – літній скороплідний сорт, що характеризується смачними і ароматними плодами. Термін достигання: третя декада липня. Плоди жовті по кольору з червоними полосками. М’якоть дуже солодко- медова і ніжна. Маса одного плоду може становити 120 г. Плоди міцно тримаються на дереві і після достигання не осипаються. Переваги сорту: висока зимостійкість та непогана стійкість до парші. Урожайність з п’ятирічного дерева уже становить більше 35 кг. Використовуються яблука для свіжого споживання та консервування.
77.00грн
Саджанець груші Кучерянка
Сорт Кучерянка – це зимовий та дуже врожайний сорт груші. Плід відноситься до зимових сортів. Груша стійка до ураження шкідниками. Дерево виростає середньої висоти, має широку та розлогу крону пірамідальної форми. Відмінна здатність до створення пагонів. Гілки, що виходять з нижньої частини крони, потребують відгинання. Саджанці добре зростають навіть при несприятливих умовах та стійко переносять низькі температури. Гарна сумісність із підщепою з айвою – у таких умовах сорт починає давати плоди на 3 або 4 рік, а у віці 6 років врожай може становити 21 кг. На підщепі з насіння дерево росте інтенсивно, період плодоношення наступає на 6 рік, 8-мирічне дерево може давати приблизно 15 кг плодів. Плоди великі за розміром, вагою приблизно 300 грамів, мають широку грушовидну форму та хвилясту поверхню. Шкірка середня за товщиною, світло-зеленого або жовтуватого кольору, зі слабким рум’янцем. М’якоть біла, зерниста, має солодкий смак з легкою кислинкою та ледь помітний приємний аромат. Знімають врожай у середині осені. Плоди тримаються на гілках міцно, відрізняються гарною транспортабельністю. Груші можуть зберігатися у прохолодному приміщені протягом 3 місяців та не втрачати товарного вигляду і смакових якостей.
110.00грн
Саджанець груші осінньої сорту Талгарська красуня
Осінній сорт. Плоди зберігаються 3-4 місяці. Плоди: 170-200 г, гладенькі, блискучі, світло-жовті із яскравим рум'янцем з сонячної сторони, подовгасто-грушеподібної форми. М’якоть кремова, хрумка, солодка із кислинкою, дуже соковита, духмяна, мілкозерниста. Добре тримаються на дереві. Час дозрівання: ІІІ декада вересня. Зберігаються після збору до кінця листопада(в холодному місці навіть до січня-лютого). Споживча зрілість - жовтень-листопад. Витривалість: зимостійкий, стійкий до парші, морозостійкий, транспортабельний Перший урожай: на 3-й рік після посадки. Дерево: Низькоросле, росте до 3,5 м.
110.00грн
Саджанець сливи Кабардинська рання
Рання Висота 120-180 см Підщепа – алича.
110.00грн
Саджанець сливи Ненька
Період дозрівання: ранньосередній (перша декада серпня) Колір: фіолетово-бордовий Смак: кисло-солодкий Маса фрукта: 40 г Особливості: посухостійкий, зимостійкий, високоврожайний, стійкий до грибкових хвороб сорт, не вимогливий до грунту Слива "Ненька" строк дозрівання - ранньосередній. Дерево нижче середньої сили росту. Крона округла, середньої густоти. Сорт стійкий до грибкових хвороб. Плоди масою 40,6 г, бочонковідниє, фіолетово-бордові, з сірими малопомітними підшкірними крапками, покриті сильним восковим нальотом. Шкірочка середньої щільності. М'якоть жовта, соковита, хрящувата, кисло-солодка, сік безбарвний. Кісточка вільна. Врожайність до 60 кг з 10 річного дерева. Дерево слаборосле з округлою кроною. Зимостійкість і посухостійкість хороша. Сорт не вимогливий до грунту. Сорт придатний для виготовлення чорносливу.
110.00грн
Саджанець сливи сорт Чачакська найкраща
Період дозрівання: друга-третя декада серпня Колір: темно-синій Смак: солодкий Маса фрукта: 50-60 г Транспортабельність: висока Слива Чачакська Найкраща - сорт пізнього строку дозрівання сербської селекції, виведений в інституті садівництва у м. Чачак в 1961 р. Сильноросле дерево з широкопірамідальною кроною середньої густоти. У плодоношення вступає рано, на 2-3 рік після посадки. Плодоносить добре і щорічно. При вступі в плодоношення врожайність може досягати 17 т. / га. Плоди середньої величини або великі, 50-60 г, яйцевидної або овально-яйцевидної форми, дуже привабливі. Шкірочка середньої товщини, темно-синього кольору, рясно вкрита світло-блакитним нальотом. М'якоть зеленувато-жовта, дуже тверда, соковита, ароматна, відмінного смаку. Кісточка подовжена, добре відокремлюється від м'якоті. Шов добре виділяється, розділяє плід на дві рівні частини. Плоди мають хорошу транспортабельність, можуть зберігатися в холодильнику 2-3 тижні без втрати товарного вигляду і смаку. Плоди зріють у другій і третій декаді серпня. Сорт самобезплідний. Кращі запилювачі: Чачакская рання, Стенлі та інші.
113.00грн
Саджанець сливи сорту Блю Фрі
Період дозрівання: середина вересня Колір: темно-фіолетово-чорний Смак: солодкий Маса фрукта: 70-75 г Транспортабельність: середня Сорт американської селекції. Отриманий у результаті схрещування сортів Стенлі та Президент. Дерево з овальною, високою і рідкою кроною. Сорт самоплідний, швидкоплідний, зимостійкість висока, швидко нарощує урожай. Плоди великі, масою 70-75 г, широкоовальні, темно-фіолетово-чорні, з дрібними підшкірними крапочками. Восковий наліт дуже сильний. М'якоть жовта, щільна, дуже соковита. Кісточка добре відділяється від м'якоті. Дозрівають плоди в середині вересня. Плоди універсального призначення, гарні для переробки на компоти, варення, сушіння та заморожування.
113.00грн
Саджанець сливи сорту Стенлей
Сорт американської селекції, входить в основний сортимент більшості країн Європи. Відзначається раннім (3 – 4-й рік) вступом в плодоношення. Дерева середньорослі, з рідкою в формуванні та зручною при зборі урожаю, кроною. Урожайність щорічна і висока. Сорт середньозимостійкий, у сурові зими відмічалось незначне підмерзання. Плоди великі, середньою вагою 36 г, овально-видовжені, яйцеподібні із бугристістю по шву. Забарвлення темно-синє, майже чорне з густим сизим нальотом. М’якуш щільний, соковитий, гармонійного кисло-солодкого смаку (4,3 бала). Кісточка середньої величини, напіввідстаюча від м’якуша. Достигають плоди в період з 5 по 15 вересня. Використання універсальне.
117.00грн
Саджанець абрикоса сорту Краснощокий
Сорт росте переважно в південних районах. Дерево велике з розлогою рідкою кроною і довгими гілками. Тривалість життя до 50 років. Урожайність одна з найвищих серед європейських сортів - до 90 кг з дерева. При обрізанні слід пам'ятати, що абрикос плодоносить на торішніх однорічних приростах і букетних гілочках. Плоди Абрикос Червонощокий дозріває в другій декаді липня. Слід врахувати, що дозрівання нерівномірне за часом і може затягуватися на досить тривалий проміжок часу, особливо це актуально при хороших урожаях. Тому збирати плоди рекомендують в кілька прийомів. Досягнувши повного дозрівання, абрикоси легко можуть обсипатися. Після збору плоди можуть зберігатися і транспортуватися до 10 днів. Плоди досить великі - від 40 до 60 г, витягнутої округлої форми і світло-оранжевого кольору. Назву свою сорт отримав через червонуватого відтінку на «щоках» фрукта. Стиглі абрикоси мають солодкий, з деякою кислинкою, смак. Абрикоси крім вживання в свіжому вигляді можуть використовуватися для переробки на варення, компоти, джеми, сухофрукти.
120.00грн
Саджанець черешні сорту Василіса
Черешня Василіса виділяється серед інших сортів винятковою крупноплідністью. Виведена ця чудова форма була на українській Артемівської дослідної станції. Для схрещування були взяті сорти Донецьке вугіллячко і Донецька красуня. В результаті роботи автора Л.І.Тараненко вийшов чудовий новий гібрид. Позитивні відгуки про нього зустрічаються всюди: в коментарях і на спеціалізованих форумах. Зацікавилися вирощуванням Василіси і за кордоном - її досліджують в Європі і Північній Америці. опис Плоди дуже великі, від 11 до 14 грамів. Форма їх красива, округла, а шкірка забарвлюється в інтенсивний червоний колір. М'якоть того ж забарвлення, соковита і щільна. Смак відмінний, винно-солодкий, з приємним ароматом, що у черешень зустрічається не так часто. Вітамінний склад відмінний. Достигає Василіса в середні терміни, в третій декаді червня. При холодному літі і малій кількості сонячних днів цей процес затягується до початку липня, що відзначено в деяких джерелах. Врожайність за одними даними становить 25-30 кілограмів з дерева, а за іншими - понад п'ятдесят. Якщо на фінальній стадії дозрівання після посушливого періоду випадають рясні опади, частина черешень може потріскатися. Транспортабельність врожаю висока. Сорт підходить для консервування: приготування конфітюрів, джемів, компотів. Сила росту середня, до чотирьох метрів, її рекомендується регулювати. Крона кулястої форми, розгалуження сильне. Плодоносний вік триває 15-20 років життя. До грунтів сорт невимогливий, але краще росте на нейтральних, пухких і родючих.
120.00грн
Саджанець абрикоса сорту  Ананасний
Середньостиглий сорт. Плоди масою 100-120 г, оранжеві з червоним рум’янцем. М’якоть кремово-жовта, соковита, з приємним ананасовим ароматом. Кісточка овальна, відділяється добре. Урожайність висока, до 150 кг з дерева. Сорт транспортабельний, морозостійкий, стійких до моніліозу і клястероспоріозу. Знімальна стиглість: друга декада липня. Підходить для свіжого споживання та консервування. Підщепа – алича.
128.00грн
Плодові
плодові