Фільтр
Вид
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Плодові

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Саджанець вишні сорту Люцина
Люцина сорт польського походження. Отримані в результаті схрещування Лютовки і Ширвжитку. Характеризується хорошою стійкістю до зими, морозів і захворювань, особливо до бактеріального раку і моніліозу. Дерево високе, сильноросле. Плоди великі, з темнуватим соком і м'якоттю. Дуже смачні, підходять для вживання в свіжому вигляді, а також для промислового застосування. Дозрівають в першій декаді липня, а при спекотній погоді - ще раніше. Враховуючи сильне зростання, можно вирощувати на менш родючих ґрунтах. Однак існує побоювання, що під час посухи плоди можуть дрібніти.
0.00грн
Саджанець груші осінньої сорту Рікс
Дерево середньої і вище середньої сили росту з високопірамідальною кроною, яка з роками стає широкопірамідальною. Відрізняється скороплідністю, морозостійкістю, стабільною врожайністю. Плодоносить регулярно і рясно. Схильний до самозапилення. Плоди середньої величини (130-150 г), та великі (180—240 г), грушеподібні. На дереві тримаються міцно. Шкірочка тонка, але міцна, світло-жовта, іноді з легким оранжевим загаром з сонячного боку, на поверхні багато іржавих крапок і плям (4,5—4,6 бала). М'якуш жовтувато-рожевий, при перестиганні жовтий, соковитий, ніжний, танучий, солодкий, з легкою кислинкою, ароматний, високих смакових якостей (4,8—4,9 бала). Сорт осіннього строку достигання. Достигає в середині вересня.
0.00грн
Саджанець яблуні сорту Папіровка
Літній сорт Походження: народна селекція До Державного реєстру сортів рослин внесений у 1950 році. Рекомендований для вирощування в зонах Полісся, Лісостепу та Степу. Стійкість до парші та борошнистої роси середня. Зимостійкий. Дерево середньоросле. В молодому віці росте інтенсивно й утворює овальну крону. У плодоносних дерев крона широкоовальна або округла, не густа. У плодоношення вступає на 3-4 рік після садіння. Урожайність 10-річних дерев – 50-75 кг/дер. Плоди середні (110-140 г), середньої одномірності, сплющено-округло-конічні, світло-зелені, при повному достиганні зеленувато-жовті, з густим восковим нальотом і численними великими зеленуватими підшкірковими цятками. М’якоть біла, пухка, ніжна, великозерниста, соковита, доброго кисло-солодкого смаку (7,0-7,4 бала). Знімальна та споживча стиглість настає в кінці липня. У плодах міститься, %: сухих розчинних речовин – 9,5-12,5, цукрів – 6,6-9,7, органічних кислот – 0,9-1,1, пектинів – 0,8-1,1, а також, мг/100 г сирої маси: вітаміну С – 6-20, фенольних сполук – 188-193.
54.25грн
Саджанець яблуні зимового сорту Голд Раш
Колір: зеленувато-жовтий, з тьмяно-рожевим розмитим рум'янцем на сонячній стороні Період збору врожаю: пізній (друга половина жовтня) Смак: хрустка, соковита, відмінного смаку Маса фрукту: 140-180г. Сорт американської селекції, було отримано 1980 році Е. Вільямсом. Імунний і високостійкий сорт до парші, борошнистої роси. Дерево середньоросле, з дуже компактною овальною кроною. Плоди великі, подовжено - округлої форми, зеленувато-жовті, з тьмяно-рожевим розмитим рум'янцем на сонячній стороні. Шкірочка середньої товщини, гладенька, суха, іноді з легкою оржавленністю біля плодоніжки. М'якоть світло-жовта, щільна, середньо зерниста, хрустка, соковита, відмінного смаку. Знімна стиглість настає пізно - у другій половині жовтня, дозрілі плоди не опадають. Характерного для сорту, відмінного смаку яблука набувають не раніше ніж через 2 місяці після збору. Сорт вимогливий до кількості тепла, має тривалий вегетаційним період і формує плоди високих товарних і смакових якостей. Завдяки своїй здатності зберігати свої десертні якості, під час дуже тривалого періоду зберігання (в холодильнику зберігаються 7 місяців), починаючи з квітня, не має конкурентів, серед жовтоплідних сортів.
54.30грн
Саджанець абрикоса сорту  Аврора
Середньостиглий сорт. Плоди масою 100-120 г, оранжеві з червоним рум’янцем. М’якоть кремово-жовта, соковита, з приємним ананасовим ароматом. Кісточка овальна, відділяється добре. Урожайність висока, до 150 кг з дерева. Сорт транспортабельний, морозостійкий, стійких до моніліозу і клястероспоріозу. Знімальна стиглість: друга декада липня. Підходить для свіжого споживання та консервування. Підщепа – алича.
60.00грн
Саджанець абрикоса сорту Київський Красень
Абрикос Київський Красень - сорт пізнього терміну достигання, відрізняється високою урожайністю і нарядністю плодів. Плоди крупні, середньою масою 55 г, широкоовальні, з рум’янцем. Дозрівають в умовах Києва 6-12 серпня. М’якоть відмінного кисло-солодкого смаку, інтенсивно-жовтого забарвлення. Плоди високотранспортабельні, вживаються як у свіжому вигляді так і для переробки на варення, соки, компоти, курагу. Проходить державне сортовипробування. Перспективний для вирощування в промисловому і домашньому садівництві.
60.00грн
Саджанець груші зимового сорту Анжеліс
Зимостійкий французький сорт. Плоди масою 200-250 г, бронзові, покриті іржавим нальотом, з легким рум’янцем. М’якоть солодка, ароматна. Плодоносить на 3-4 рік. Дозріває: початок жовтня. У холоді зберігається до березня. Сорт зимостійкий, високоврожайний, стійкий до бактеріального опіку. Новинка в Україні.
60.00грн
Саджанець яблуні зимового сорту Айдаред
Строк достигання: зимовий Пізньозимовий сорт американської селекції. Зимостійкість та урожайність висока. Плоди крупні 145-190 г, ярко-червоного забарвлення, м'якоть кремова, хрустка, мілкозерниста, соковита, солодко-кислого смаку, зберігаються до травня.
63.00грн
Саджанець черешні сорту Валерія
Плоди: 8-9 г, темно-червоного кольору, округлої, дещо сплюснутої форми. М’якоть соковита, десертного солодкого смаку. Час дозрівання: І декада червня. Витривалість: невибагливий зимостійкий високоврожайний сорт. Хороші запилювачі: Валерій Чекалов, Донецька красуня, Розовинка (погано запилюється з Етикою). Перший урожай: на 4-й рік після посадки. Дерево: росте до 4 м, бажано формувати крону обрізкою.
74.65грн
Саджанець абрикоса сорту Шедевр
Абрикос Шедевр - дерево середньої величини. Крона негуста, високо розпростерта. Однорічні пагони середньої товщини, червонувато-коричневі. Листя середніх розмірів, широко-яйцевидне, на довгих черешках. Квітки середніх розмірів (27-29 мм), білі або зі слабким рожевим відтінком. Плоди вище середніх розмірів (47x46x43,0 мм, середня вага 40-50 г), округлі, з плоскою основою і злегка втиснутою верхывкою, слабо стислі з боків. Черевний шов біля основи глибокий, в решті частини дрібний, але ясно виражений. Шкірка середньо опушена, жовтувато-оранжева, з червонувато-червоним рум'янцем. Морозостійкий. Дозріває у середині липня.
74.80грн
Саджанець абрикоса сорту  Харгранд
Харгранд (Hargrand) - канадський сорт абрикосу пізнього строку дозрівання. Виведений в теплицях Харроу, Канада. Харгранд достигає на 10 днів пізніше від сорту Голд Річ, а саме в кінці липня - початку серпня. Плід овальної форми, трохи приплюснутий, має оранжевий колір з невеликим рум'янцем і червоною цяткою. Важить від 70 до 150 грам. М'якуш світло-оранжевого кольору досить тверда і має специфічний смак, а саме гармонійне поєднання кислинки і цукру. Кісточка дуже маленька, гірка, легко відокремлюється від м'якоті. Транспортабельність дуже хороша. Врожайність досить висока. Морозостійкість вище середньої. Сорт Харгранд має імунітет до різних хвороб. Дерева середньорослі, скороплідні, починають плодоносити вже на 2 рік. Крона у сорту піднесена, а після початку плодоношення стає разложистой. Абрикос Харгранд придатний для вирощування в будь-якому місці на території України. Плід не має схильності до передчасного опадання з дерев, а також не гниє. Дозрівають на початку серпня.
74.90грн
Саджанець аличі Золото Скіфів
"Золото скіфів" формує плоди масою близько 36 г і відрізняється суперранніх терміном дозрівання. Середньорослий. Соковитий плід, кисло-солодкого смаку, не повністю відділяється від кісточки. Відносно стійкий до хвороб. Морозостійкий.
74.90грн
Саджанець вишні сорту Чудо вишня
Плоди: дуже великих розмірів (до 12 г), темно-червоні, округлої, дещо сплюснутої форми. М’якоть темно-червона, соковита, десертного смаку. Час дозрівання: І декада червня. Витривалість: зимостійкий високоврожайний сорт. Запилюється черешнями. Перший урожай: на 3-й рік після посадки. Дерево: росте до 3,5 м, бажано формувати крону обрізкою.
74.90грн
Саджанець сливи сорту Ренклод Карбишева
Плоди: 40-50 г, пурпурового кольору з фіолетово-сизим нальотом, округлої форми. М’якоть жовто-оранжева, кисло-солодка, соковита, із кислинкою, духмяна, легко відділяється від кісточки. Час дозрівання: І декада серпня. Витривалість: зимостійкий, несамозапильний Перший урожай: на 3-й рік після посадки. Дерево: Низькоросле, росте до 4 м
74.90грн
Саджанець черешні сорту Джерело
Черешня Джерело – ранній сорт, що сміло можна назвати улюбленцем садівників. Стабільний врожай та великі за розміром плоди є перевагою даної черешні. Добре росте у поганих умовах. Характеризується покращеною зимостійкістю. Серцевидні, соковиті плоди червоного кольору досягають маси у 7-12 грамів. Дуже солодкі з кислим присмаком. Плоди використовують для виготовлення компотів та споживання у свіжому вигляді.
74.90грн
Плодові
плодові