Фільтр
Вид
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Плодові

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Саджанець груші зимового сорту Анжеліс
Зимостійкий французький сорт. Плоди масою 200-250 г, бронзові, покриті іржавим нальотом, з легким рум’янцем. М’якоть солодка, ароматна. Плодоносить на 3-4 рік. Дозріває: початок жовтня. У холоді зберігається до березня. Сорт зимостійкий, високоврожайний, стійкий до бактеріального опіку. Новинка в Україні.
105.00грн
Саджанець груші осінньої сорту Конференція
Стійкій до парші. Середньозимостійкий. Дерево середньоросле, з густою, широкопірамідальною кроною. На насіннєвій підщепі вступає у плодоношення на 3-4-й рік після садіння. Урожайність: 35 т/га Плоди середні та великі (140-220 г), одномірні, подовженогрушоподібної форми. Шкірка оржавлена, зеленого або солом’яно-жовтого забарвлення з рум’янцем. М’якоть кремова, ніжна, масляниста, дуже соковита, ароматна, солодкого смаку (8,4-8,6 балів). Знімальна стиглість настає на початку вересня. В холодильній камері зі звичайною атмосферою плоди зберігаються до січня.
105.00грн
Саджанець груші осінньої сорту Ноябрська
Дерево середньоросле, с широкою пірамідальною компактною кроною, яка досягає в 10-річному віці 3,2-3,6м висоти 2,2-2,6 в діаметрі. В пору плодоношення вступає з 3-4-річного віку, плодоносить щедро, щорічно, інтенсивно закладає плодові бруньки на однорічному прирості. Урожайність 7-10 річних дерев 175-420ц/га. Сорт в умовах Лісостепу і особливо в районах Полісся України недостатньо зимостійкий. Практчно не вражаєтся паршею. Плоди видовжено-грушоподібні, одномірні, вагою 230-240г, великі 280-320г. Шкірка тонка, міцна, блискуча, жирна на дотик, в період знімальної стиглості світло-зелена, інколи з легким рум’янцем, під час дозрівання золотисто-жовта. М’якуш дуже соковитий, маслянистий, без грануляцій, дуже приємного кислувато-солодкого смаку, з легким мускатним ароматом. Дегустаційна оцінка (4,5-4,75бала). Осінній сорт інтенсивного типу; знімальна стиглість плодів наступає в другій половині жовтня, споживча через 2-3 неділі. Прекрасно зберігаються в холодильнику, не втрачаючи маслянистості та відмінного смаку до січня-лютого. Переваги: швидкоплідність; щедра, регулярна врожайність; стійкість до парші; відмінний смак плодів; придатність до тривалого зберігання в холодильниках без погіршення смакових якостей. Недоліки: недостатня стійкість дерев до морозів, здатність до враження листя вітровою “засмаглістю”.
105.00грн
Саджанець яблуні зимового сорту Ренет Семиренко
Найкращі запилювачі: Айдаред, Корей, Голден Делішес, Кубань спур, Пам'ять Сергєєву, Антонівка кам'яничка, Антонівка звичайна, Кальвіль сніговий, Кальвіль донецький. Плоди середнього або вище середнього і навіть великого розміру, за формою від сплощеної округло-конічної до плоско-округлої, де асиметричні; поверхня рівна, гладка. Основне забарвлення при зніманні світло-зелене або яскраво-зелене, з білуватою мінливістю і численними світлими округлими великими підшкірними крапками. Особливою ознакою сорту є наявність бородавчастих утворень до 7 мм в діаметрі з оржавленістю по поверхні, іноді до 2-3 на одному плоді. У південних садах для сорту характерна наявність тьмяно-малинового на сонячному боці рум'янцю, особливо при пізньому зніманні. Звичайний термін знімання плодів — кінець вересня — початок жовтня. Плоди добре утримуються до знімання. Тривалість зберігання — до червня, а для садів із залуженням — і більше, смак плодів гармонійно насичений. Товарність плодів — залежно від агродогляду — 90%. М'якуш білий, з зеленуватим відтінком, посеред періоду зберігання — світло-кремовий, щільний, дуже соковитий, ароматний, відмінного гармонійного смаку, винно-солодкий, з приємним пряним присмаком. Оскільки сорт зимовий, то нестиглий плід має кислий смак із терпкуватістю, які проходять після остаточного дозрівання (кінець вересня-жовтень). Цей сорт після закладки на зберігання може навіть поліпшувати свій смак — особливо, коли яблука збирали недозрілими. Смак при цьому стає більш солодким, терпкість зникає, кислість зменшується. В кінці весни-ближче до літа плоди іноді можуть ставати рихлими, як вата. Смак при цьому погіршується. Зимостійкість Ренету Симиренка слабка: на півдні пошкоджується навіть деревина штамбів, але завдяки хорошій здатності утворювати пагони, крона до плодоношення відновлюється вже на третій рік. Має високу посухо- та жаростійкість сорту. Стійкість до парші та борошнистої роси нижча за середню. Дерева починають плодоносити на сильнорослих підщепах на 6-й рік, на слаборослих клонових — на 4-5-й рік після посадки. Швидко нарощує врожаї: 7—8-річні дерева формують по 12—15 кг, 10—13-річні — до 100 кг плодів. У молодому віці дерева плодоносять щорічно, з віком переходять на періодичне плодоношення.
110.00грн
Саджанець вишні сорту Люцина
Люцина сорт польського походження. Отримані в результаті схрещування Лютовки і Ширвжитку. Характеризується хорошою стійкістю до зими, морозів і захворювань, особливо до бактеріального раку і моніліозу. Дерево високе, сильноросле. Плоди великі, з темнуватим соком і м'якоттю. Дуже смачні, підходять для вживання в свіжому вигляді, а також для промислового застосування. Дозрівають в першій декаді липня, а при спекотній погоді - ще раніше. Враховуючи сильне зростання, можно вирощувати на менш родючих ґрунтах. Однак існує побоювання, що під час посухи плоди можуть дрібніти.
0.00грн
Саджанець черешні Драгана жовта
Плоди крупні 5-8 г, округло-яйцевидної форми, світло-жовтого кольору. Мякоть кремова, солодка приємного смаку. Кісточка вільна, відносно невелика. Плоди достигають в першій декаді липня. Урожайність висока, 40-50 кг з дерева. Сорт стійкий до морозів та хвороб.
0.00грн
Саджанець яблуні зимового сорту Чемпіон Рено
Яблуня "Чемпіон Рено" Сорт зимовий, польської селекції, сорт мутант Чемпіона. Дерева середньорослі. Сорт скороплідний. Запилювачі - Алкмене, Пріам, Теремок. Транспортабельність плодів висока. Знімна зрілість 1 декада жовтня. Зберігання 6-7 місяців. Маса плоду 160-200 грам. Середня стійкість до хвороб. Середня зимостійкість.
51.85грн
Саджанець яблуні зимового сорту Голд Раш
Колір: зеленувато-жовтий, з тьмяно-рожевим розмитим рум'янцем на сонячній стороні Період збору врожаю: пізній (друга половина жовтня) Смак: хрустка, соковита, відмінного смаку Маса фрукту: 140-180г. Сорт американської селекції, було отримано 1980 році Е. Вільямсом. Імунний і високостійкий сорт до парші, борошнистої роси. Дерево середньоросле, з дуже компактною овальною кроною. Плоди великі, подовжено - округлої форми, зеленувато-жовті, з тьмяно-рожевим розмитим рум'янцем на сонячній стороні. Шкірочка середньої товщини, гладенька, суха, іноді з легкою оржавленністю біля плодоніжки. М'якоть світло-жовта, щільна, середньо зерниста, хрустка, соковита, відмінного смаку. Знімна стиглість настає пізно - у другій половині жовтня, дозрілі плоди не опадають. Характерного для сорту, відмінного смаку яблука набувають не раніше ніж через 2 місяці після збору. Сорт вимогливий до кількості тепла, має тривалий вегетаційним період і формує плоди високих товарних і смакових якостей. Завдяки своїй здатності зберігати свої десертні якості, під час дуже тривалого періоду зберігання (в холодильнику зберігаються 7 місяців), починаючи з квітня, не має конкурентів, серед жовтоплідних сортів.
54.30грн
Плодові
плодові