Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Форма квітки
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Бегонія

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Бегонія ампельна Шансон F1 ванільно-жовта 10 гран.
Чудова однорічна рослина з махровими і напівмахровими квітками ванільно-жовтого забарвлення. У рослини зазвичай є 5-8 основних пагонів, пазухах кожного листа розташовані довгі квітконоси з квітками правильної форми діаметром 6- см.Довжина звисаючих пагонів - 30-45 см. Кращий термін посіву насіння - середина грудня - перша декада січня. Сіють їх у неглибокі ящики, наповнені просіяною земляною сумішшю. Рослини утворюють гарний каскад довжиною до 50 см і рясно цвітуть протягом усього сезону культивації. Стійкі до несприятливих умов. Квіти особливо придатні для вирощування у квіткових ящиках, на піднесених місцях і в підвісних горщиках: скрізь, де вигідно проявляється звисаюча форма рослин.
5.50грн
Бегонія ампельна Шансон F1 мідна 10 гран.
Чудова однорічна рослина з махровими і напівмахровими квітками помаранчево-червоного забарвлення. У рослини зазвичай є 5-8 основних пагонів, в пазухах кожного листа розташовані довгі квітконоси з квітками правильної форми діаметром 6-8 см. Довжина звисаючих пагонів - 30-45 см. Кращий строк посіву - середина грудня - перша декада січня. Сіють насіння у неглибокі ящики, наповнені просіяною земляною сумішшю. Рясно цвітуть протягом усього сезону культивації. Стійкі до несприятливих умов. Квіти особливо придатні для вирощування у квіткових ящиках, на піднесених місцях і в підвісних горщиках: скрізь, де вигідно проявляється звисаюча форма рослин.
5.50грн
Бегонія ампельна Шансон F1 суміш 10 гран.
Це чудова бегонія з махровими і напівмахровими квітками червоного, жовтого,білого, помаранчевого кольорів.У рослини зазвичай є 5-8 основних пагонів,пазухах кожного листа розташовані довгі квітконоси з квітками правильної форми діаметром 6-8 см; довжина звисаючих пагонів - 30-45 см.Кращий строк посіву насіння - середина грудня - перша декада січня.Сіють їх у неглибокі ящики, наповнені просіяною земляною сумішшю.Рясно цвітуть протягом усього сезону культивації.Стійкі до несприятливих умов. Квіти особливо придатні для вирощування у квіткових ящиках, на піднесених місцях і в підвісних горщиках: скрізь, де вигідно проявляється звисаюча форма рослин.
5.50грн
Бегонія вічноквітуча Варіація F1 10 гранул
Це однорічна рослина, висотою до 20 см. Кущики сильно розгалужені, овальної форми, із зеленим листям. Квіти пурпурно-червоного кольору. Рослини здатні до «самоочищення» (немає необхідності відрізати зів'ялі квіти, на їх місці виростають нові). Рослина цвіте безперервно аж до морозів. Кращий термін посіву насіння бегонії - середина грудня - перша декада січня. Сіють їх у неглибокі ящики, наповнені просіяною земляною сумішшю. Це рослини з високою стійкістю до несприятливих погодних умов. Дають чудовий результат при вирощуванні як при сонячній, так і при похмурій погоді. Висаджують на рабатках, клумбах, окремими масивами на газонах, в клумбах, горщиках.
5.50грн
Бегонія постійноквітуюча Бада Бум F1 20 шт суміш
Ранньоквітучий карликовий однорічник. Рослина формує кущ, що добре гілкується, заввишки 20 – 25 см, який розростається в діаметрі до 15 – 20 см, швидко заповнюючи простір в горщику. Кущ усипаний безліччю невеликих квіток діаметром 2,5 – 3 см. Серія із бронзовим листям утворює дуже однорідні за формою рослини, з тривалим періодом цвітіння, який починається на 10 – 14 днів раніше інших серій і триває з весни до самих заморозків, а в кімнатних умовах квітне круглий рік.
9.50грн
Бегонія Копакабана F1 червона 5 гран.
Однорічна рослина. Унікальний вид ампельної бегонії ! Рослина дуже потужна, спочатку росте прямо, а потім формує багато пагонів довжиною до 40 см. Під час цвітіння кущ вкривається червоними фуксієвидними квітами діаметром 6-7 см. Доросла рослина має діаметр 50-70см, і висоту 35см. Квітка сонцелюбна, не ушкоджується опадами. На розсаду насіння сіють з середини січня до початку березня. Драже висівають у розсадні ящики на поверхню підготовленого грунту. Грунтом не присипати! Не допускати пересихання! Сходи з’являються на 14-20 день. Розсаду висаджують, коли минає загроза заморозків. На відміну від інших видів вона добре переносить яскраве сонце. Цвітіння з червня до заморозків. Ідеально підходить для великих підвісних кошиків, вазонів і ящиків, а також для посадки в квітники і клумби.
13.00грн
Бегонія листова Грифон F1
Оpигiнaльнa бaгaтopiчнa pocлинa, щo вiдpiзняєтьcя виcoкoю дeкopaтивнicтю, зaвдяки cвoїм нaдзвичaйнo кpacивим лиcтям. Бeгoнiя Гpифoн - вiдмiннa гopшeчнa pocлинa, якa будe paдувaти Bac cвoєю кoлopитнicтю. Кpiм тoгo, її мoжнa виcaдити в дeкopaтивнi вaзи нa вулицi, щoб щoдня милувaтиcя її вeличнoї кpacoю.
19.00грн
Бегонія бульбова Гоу-гоу 10 шт суміш
Крупні витривалі рослини з великими листками і величезними густо махровими квітами різноманітного забарвлення висотою 20 – 25 см. Цвіте рясно з травня по жовтень. Використовується в якості горщикової рослини в оформленні садових бордюрів і масивів.
25.50грн
Бегонія постійноквітуюча Дреген Вінг рожева 5 шт
Бегонія - королева бульбових рослин. Ніжна, рясно квітуча рослина для вирощування в горшечних культурах та літніх клумбах. Квіти коралового відтінку, махрові. Час цвітіння з кінця червня до початку жовтня.
27.00грн
Бегонія постійноквітуюча Дреген Вінг червона 5 шт
Бегонія - королева бульбових рослин. Ніжна, рясно квітуча рослина для вирощування в горшечних культурах та літніх клумбах. Квіти коралового відтінку, махрові. Час цвітіння з кінця червня до початку жовтня.
27.00грн
Бегонія вічноквітуча Наход F1 10 гранул
Бегонія вічно квітуча, з бронзово-коричневим листям. Однорічна бегонія овальної форми, сильно розгалужена, висотою до 25-30 см. Двоколірна рослина, квіти білі з чітко вираженим кармінно-рожевим краєм. Кращий строк посіву насіння - середина грудня - перша декада січня. Сіють насіння у неглибокі ящики, наповнені просіяною земляною сумішшю. Рослини з високою стійкістю до несприятливих погодних умов. Дають чудовий результат при вирощуванні як при сонячній, так і при похмурій погоді. Рослини здатні до «самоочищення» (немає необхідності відрізати зів'ялі квіти, на їх місці виростають нові). Цвітуть безперервно аж до морозів. Висаджують на рабатках, клумбах, окремими масивами на газонах, в килимових клумбах, в горщиках.
5.00грн
Бегонія ампельна Шансон F1 темно-червона 10 гран.
Чудова рослина з махровими і напівмахровими квітками темно-червоного кольору. У рослини зазвичай є 5-8 основних пагонів. В пазухах кожного листа розташовані довгі квітконоси з квітками правильної форми діаметром 6-8 см; довжина звисаючих пагонів - 30-45 см. Кращий строк посіву насіння - середина грудня - перша декада січня. Сіють їх у неглибокі ящики, наповнені просіяною земляною сумішшю. Рясно цвітуть протягом усього сезону культивації. Стійкі донесприятливих умов. Квіти особливо придатні для вирощування у квіткових ящиках, на піднесених місцях і в підвісних горщиках: скрізь, де вигідно проявляється звисаюча форма рослин.
5.50грн
Бегонія бульбова ампельна махрова 20 шт суміш
Чудова амельна бегонія з махровими і напівмахровими квітками. У рослини зазвичай 5-8 основних пагонів, на яких розташовані довгі квітконоси з правильними камелієвидними квітками різного кольору, діаметр 6-8 см, довжина звисаючих пагонів 30-45 см. Цвітіння рясне.
6.00грн
Бегонія бульбова ампельна махрова, рожево-біла 20 шт
Чудова амельна бегонія з махровими і напівмахровими квітками. У рослини зазвичай 5-8 основних пагонів, на яких розташовані довгі квітконоси з правильними камелієвидними кватками рожево-білого кольору, діаметр 6-8 см, довжина звисаючих пагонів 30-45 см. Цвітіння рясне.
6.00грн
Бегонія бульбова великоквіткова 20 шт суміш
Трав'яниста рослина з товстим бульбо-кореневищем, стебла соковиті напівпрозорі, висотою 30-35 см. Квіти великі, густомахрові, камелієвидні, різного кольору.
6.00грн
Бегонія
бегонія