Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Банан

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Банан оксамитовий 3 шт
Це один з самих швидко квітучих та невибагливих видів декоративних бананів. Гарне листя надає тропічного вигляду і виглядає просто дивовижно. Прекрасні суцвіття прикрашають банан на декілька тижнів, а то й місяців. Банан називають оксамитовим за надзвичайно цікаві рожеві плоди.
17.50грн
Банан кімнатний 3 шт
Один із самих швидкоростучих та не вибагливих видів декоративних бананів. Висота до 2 м. Яскраве світло-зелене листя надає рослині тропічного вигляду.Листя велике, видовжене. Висівають в горщики у вологий грунт. Банан проростає при температурі 23-25° С через 10-15 тижнів. Сіянці висаджують в горщики з піщано- перегнійним грунтом. Рослинасвітлолюбна, але витримує і напівтінь. Зростання банана сповільнюється, якщо температура знижується до 16 С Влітку оптимальна температура в межах 23-26 °С. Вологолюбна, але не переносить застою води, бажано оприскувати.
17.50грн
Банан оксамитовий 3 шт
Один з самих швидко квітучих та невибагливих видів декоративних бананів.Висота - до 70 см.Банан називають оксамитовим за надзвичайно цікаві рожеві плоди.Гарне листя надає тропічного вигляду і рослина виглядає просто дивовижно.Помаранчево - жовті квіти, рожеві плоди.Прекрасні суцвіття прикрашають банан на декілька тижнів, а то й місяців.Насіння висівають в горщики у вологий ґрунт.Банан проростає при температурі 27-30 °С через 10-15 тижнів.Сіянцівисаджують в горщики з піщано-перегнійним ґрунтом.З розвитком рослину пересаджують у більші ємкості. Рослина світлолюбна, але витримує і півтінь.Вологолюбна, але не переносить застою води, бажано обприскувати.
17.50грн
Банан кімнатний 3 шт
Банан кімнатний – один з самих швидкоростучих та невибагливих видів декоративних бананів. Яскраве світло- зелене листя надає рослині тропічного вигляду і виглядає просто дивовижно. Листя велике , видовжене.
27.00грн
Банан
банан