Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Мімоза

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Мімоза сором'язлива 0,23 г
Багаторічна рясно та тривало квітуча рослина утворює гарні вічнозелені картинки. Це єдиний вид, який культивується як домашня рослина. Викликає до себе зацікавленість через незвичайну реакцію листя на механічні дії.
6.00грн
Мімоза сором'язлива 0,2 г
Багаторічна рослина висотою до 30 см. Квітки світло-рожеві, зібрані в ніжні суцвіття 1,5-2 см в діаметрі. Цвіте рясно та тривало, утворює гарні вічнозелені кущики. Викликає до себе зацікавленість через незвичайну реакцію листя на механічні дії. Якщо до листків доторкнутися, вони закручуються і весь пір`їстий листок нахиляється до низу. Через півгодини рослина відкривається. Розмножується насінням ,яке висівають в горщики у вологий грунт у лютому-березні, перед цим вимочивши його декілька днів у теплій воді. Сходи з`являються на 14-20 день. Сіянці пікірують на постійне місце через 4-6 днів. У фазі 3-4 листочків пересаджують в окремі горщики. Віддає перевагу відкритим сонячним місцям.
5.00грн
Мімоза
мімоза