Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Цикламен

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цикламен Маленький принц F1 3 шт
Це багаторічна бульбова рослина висотою 15 см. Квіти різних кольорів, ароматні, квітконос сягає висоти 15 – 20 см. Пелюстки загострені, зігнуті назад, інколи бахромчаті, від білих, рожевих до темно-червоних, бордових і фіолетових, довжиною близько 5 см. Оптимальний термін висіву - кінець серпня. Перед висівом насіння замочують на добу в теплій воді, а потім висівають у горщики з вологим грунтом і прикривають плівкою. Пікірують у горщики після появи двох справжніх листочків. Підживлюють не більше 2 – 3 раз на місяць. Цвіте з пізньої осені до кінця квітня, влітку знаходиться у стані спокою. Вирощують на північних та східних вікнах, на південних потребують затінення від прямих сонячних променів.
12.00грн
Цикламен персидський великоквітковий 5 шт
Багаторічна бульбова рослина заввишки 30 см. Квіти різних кольорів, ароматні, квітконос сягає висоти 15 – 20 см. Цвіте з пізньої осені до кінця квітня місяця, влітку знаходиться у стані спокою. Вирощують на північних та східних вікнах, на південних потребують затінення від прямих сонячних променів.Оптимальний термін висіву - кінець серпня.
14.00грн
Цикламен персидський-міні, суміш 10 шт
Це універсальний сорт, який залежно від розміру квіткового горщика, можна вирощувати як міні, так і як середні. Рослини витончені, вирівняні за усіма параметрами(дуже стабільні), добре ростуть, стійкі до шкідників і хвороб.
15.50грн
Цикламен
цикламен