Фільтр
Торгова марка
Виробник
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Суниці

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Суниця лісова Жовті сливки 0,1 г
Рослина без повзучих пагонів, заввишки 15-20 см, утворює плоди злегка удлененной форми кремово-жовтого забарвлення і жовтим насінням. Виняткові смакові якості плодів і незацікавленість ними птахів роблять цей сорт привабливим.
5.55грн
Суниця Вайт Соул 0,1 г
Відносно новий високоврожайний сорт білої альпійської ремонтантної суниці, один з найпродуктивніших. Рослина висотою 15 – 20 см і діаметром 30 – 45 см квітне безперервно з ранньої весни до пізньої осені. Плодоносить конусовидними крупними ягодами кремово-білого кольору, одними з найбільших серед білоплодових сортів. Ароматні ягоди володіють дуже солодким смаком, схожим із смаком ананаса.
5.75грн
Суниця Регіна 0,1 г
Сорт "Регіна" - середньоранній, сильноростучий: рослини до 30 см у висоту та діаметрі. Не утворюють повзучих пагонів. Плоди дуже смачні, конусоподібні, червоного забарвлення, в два рази більші, ніж плоди інших сортів суниці. Рослини безперервно плодоносять все літо і осінь - перші плоди через 3,5 місяці від посіву. Сорт чудовий, придатний для споживання у свіжому вигляді та переробки. Відрізняється високою зимостійкістю, стійкістю до посухи та до багатьох захворювань і шкідників.
5.85грн
Суниця Алі-Баба 0,2 г
Ремонтантний, безвусий, морозостійкий та урожайний сорт. Ягоди дуже смачні та ароматні. Плодоносить з червня до приморозків. Сорт зовсім не утворює вусів, дуже добре кущиться, швидко росте в міцний кущ з великою кількістю суцвіть. Може вирощуватися як горщикова культура.
8.65грн
Суниця Регіна 0,2 г
Надзвичайно урожайний ремонтантний сорт суниці. Вона зовсім не утворює вусів, швидко формує міцний кущ з великою кількістю суцвіть. Плодоносить з початку літа і до приморозків. Сорт вирізняється високою зимостійкістю, стійкістю до засухи та багатьох хвороб. Може вирощуватися у горщиках.• Насіння висівають поверхнево у березні – квітні місяці у суміш із 3 частин піску і 5 частин перегною.
8.65грн
Суниця Темпейшн 50 шт
Суниця садова Темтейшн Ранній сорт. Плодоносить безперервно усе літо і осінь- перші плоди зявляються вже через 4 місяці після посіву. Плоди смачні, дуже соковиті.
8.70грн
Полуниця гібридна Рожеве диво 0,03 г
Унiкaльний, cупep уpoжaйний copт пoлуницi aнaнacoвoгo типу. Pocлинa фopмує пoтужний кущ з вeликoю кiлькicтю cуцвiть poжeвoгo кoльopу. Bигiднo вiдpiзняєтьcя вiд пoпepeдникiв тpивaлим пepioдoм плoдoнoшeння, oднoчacним дoзpiвaнням плoдiв, тoлepaнтнicтю дo бaгaтьox зaxвopювaнь i мopoзocтiйкicтю. Ягoди дужe cмaчнi з нeймoвipнo пpиємним apoмaтoм. Пpи бaжaннi цeй copт мoжнa виpoщувaти в пiдвicниx кoшикax.
9.60грн
Полуниця гібридна Ананасна 0,03 г
Надзвичайно урожайний гібрид полуниці, отриманий від схрещування полуниці чілійської та суниці «Реґіна». Формує міцний кущ з великою кількістю суцвіть. Під час плодоносіння спостерігається одночасне дозрівання плодів. Сорт вирізняється високою зимостійкістю, стійкістю до багатьох хвороб.
20.15грн
Суниці
суниці