Фільтр
Торгова марка
Виробник
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Суниці

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Суниця Алі-Баба 0,2 г
Ремонтантний, безвусий, морозостійкий та урожайний сорт. Ягоди дуже смачні та ароматні. Плодоносить з червня до приморозків. Сорт зовсім не утворює вусів, дуже добре кущиться, швидко росте в міцний кущ з великою кількістю суцвіть. Може вирощуватися як горщикова культура.
8.50грн
Суниця Регіна 0,2 г
Надзвичайно урожайний ремонтантний сорт суниці. Вона зовсім не утворює вусів, швидко формує міцний кущ з великою кількістю суцвіть. Плодоносить з початку літа і до приморозків. Сорт вирізняється високою зимостійкістю, стійкістю до засухи та багатьох хвороб. Може вирощуватися у горщиках.• Насіння висівають поверхнево у березні – квітні місяці у суміш із 3 частин піску і 5 частин перегною.
8.50грн
Суниця Вайт Соул 0,1 г
Відносно новий високоврожайний сорт білої альпійської ремонтантної суниці, один з найпродуктивніших. Рослина висотою 15 – 20 см і діаметром 30 – 45 см квітне безперервно з ранньої весни до пізньої осені. Плодоносить конусовидними крупними ягодами кремово-білого кольору, одними з найбільших серед білоплодових сортів. Ароматні ягоди володіють дуже солодким смаком, схожим із смаком ананаса.
14.00грн
Полуниця гібридна Ананасна 0,03 г
Надзвичайно урожайний гібрид полуниці, отриманий від схрещування полуниці чілійської та суниці «Реґіна». Формує міцний кущ з великою кількістю суцвіть. Під час плодоносіння спостерігається одночасне дозрівання плодів. Сорт вирізняється високою зимостійкістю, стійкістю до багатьох хвороб.
20.00грн
Полуниця Рейнбоу F1 10 шт
Це новий ранньостиглий високоврожайний гібрид з безперервним цвітінням. Формує компактний кущик висотою 20 см, з помірним утворенням вусів і темно-зеленим листям. Ягоди червоні, великі, ароматні і дуже соковиті. Навесні рослина формує безліч квітів білого, рожевого і рожево-червоного кольорів, тому може використовуватись як горщикова культура. Насіння висівають поверхнево в березні-квітні, попередньо зробивши стратифікацію. Сходи з’являються через 30 днів. У відкритий грунт висаджують при появі 6 справжніх листочків на відстані 25-30 см між рядками і 15-20 см між рослинами. Характеризується високою зимостійкістю і стійкістю до захворювань. Призначена для вживання у свіжому вигляді, для приготування варення, джемів і компотів.
0.00грн
Суниця лісова Жовті сливки 0,1 г
Рослина без повзучих пагонів, заввишки 15-20 см, утворює плоди злегка удлененной форми кремово-жовтого забарвлення і жовтим насінням. Виняткові смакові якості плодів і незацікавленість ними птахів роблять цей сорт привабливим.
5.50грн
Суниця Регіна 0,1 г
Сорт "Регіна" - середньоранній, сильноростучий: рослини до 30 см у висоту та діаметрі. Не утворюють повзучих пагонів. Плоди дуже смачні, конусоподібні, червоного забарвлення, в два рази більші, ніж плоди інших сортів суниці. Рослини безперервно плодоносять все літо і осінь - перші плоди через 3,5 місяці від посіву. Сорт чудовий, придатний для споживання у свіжому вигляді та переробки. Відрізняється високою зимостійкістю, стійкістю до посухи та до багатьох захворювань і шкідників.
6.00грн
Суниця Темпейшн 50 шт
Суниця садова Темтейшн Ранній сорт. Плодоносить безперервно усе літо і осінь- перші плоди зявляються вже через 4 місяці після посіву. Плоди смачні, дуже соковиті.
8.50грн
Полуниця гібридна Рожеве диво 0,03 г
Унiкaльний, cупep уpoжaйний copт пoлуницi aнaнacoвoгo типу. Pocлинa фopмує пoтужний кущ з вeликoю кiлькicтю cуцвiть poжeвoгo кoльopу. Bигiднo вiдpiзняєтьcя вiд пoпepeдникiв тpивaлим пepioдoм плoдoнoшeння, oднoчacним дoзpiвaнням плoдiв, тoлepaнтнicтю дo бaгaтьox зaxвopювaнь i мopoзocтiйкicтю. Ягoди дужe cмaчнi з нeймoвipнo пpиємним apoмaтoм. Пpи бaжaннi цeй copт мoжнa виpoщувaти в пiдвicниx кoшикax.
9.50грн
Суниця Барон Рюген F1 0,2 г
Ранньостиглий, незвичайно урожайний десертний сорт безвусої суниці. Формує кущі заввишки 15 см. Дивний гібрид, який за сезон здатний віддати до 1000 ягід з куща. Ягоди дуже смачні, червоні, кисло-солодкі, з приємним ароматом і щільною м'якоттю. Maca ягід 2,5 – 5 г. Розмножується поділом куща і насінням, яке висівають в закритий грунт в лютому – початку березня, а у відкритий грунт в травні – червні. Cxeмa пocaдки: 30x50 cм. Цвіте з третьої декади травня і до заморозків. Ягоди дозрівають з середини червня по вересень. Добре розвивається на легких родючих грунтах. Позитивно реагує на внесення добрив. Суниця Регіна Вміст пакету: 0,2 г Надзвичайно урожайний ремонтантний сорт суниці. Вона зовсім не утворює вусів,швидкоформує міцний кущ висотою 20 см з великою кількістю суцвіть.Плоди дужесмачні, конусовидні, червоного кольору, у два рази більше ніж інші сорти лісової суниці.Рослина ремонтантна - безперервно плодоносить все літо і осінь,перші ягоди з'являютьсячерез 3,5 місяці після посіву. Сорт вирізняється високою зимостійкістю, стійкістю до засухита багатьох хвороб і шкідників.Може вирощуватися у горщиках. Придатний для вживання всвіжому вигляді і переробки. Суниця Вайт Соул Вміст пакету: 0,1 г Біла альпійська суниця, найпродуктивніша із сортів альпійської суниці Дорослий кущ досягає розміру у висоту 15-20 см і в ширину 30-45 см. Ягоди найбільші серед білоплодних сортів, білі, дуже солодкі, за смаком трохи нагадують ананас. Птахи не клюють ці ягоди, оскільки вважають їх незрілими. Насіння має бути посаджене прямо на поверхню ґрунту в квітні. Час проростання насіння: 14-30 днів. Частота посадки: 5-6 насінин на рослину (з подальшим проріджуванням). До проростання насіння необхідно підтримувати постійне зволоження поверхневого шару ґрунту та уникати пересихання. Рекомендована відстань між рослинами - до 40 см. Даний сорт вважається гіппоалергенним в порівнянні з червоноплодними сортами. Час цвітіння - з ранньої весни до пізньої осені.
10.00грн
Суниця Регіна 0,2 г
Надзвичайно урожайний ремонтантний сорт суниці. Вона зовсім не утворює вусів,швидкоформує міцний кущ висотою 20 см з великою кількістю суцвіть.Плоди дужесмачні, конусовидні, червоного кольору, у два рази більше ніж інші сорти лісової суниці.Рослина ремонтантна - безперервно плодоносить все літо і осінь,перші ягоди з'являютьсячерез 3,5 місяці після посіву. Сорт вирізняється високою зимостійкістю, стійкістю до засухита багатьох хвороб і шкідників.Може вирощуватися у горщиках. Придатний для вживання всвіжому вигляді і переробки.
10.00грн
Суниця Вайт Соул 0,1 г
Біла альпійська суниця, найпродуктивніша із сортів альпійської суниці Дорослий кущ досягає розміру у висоту 15-20 см і в ширину 30-45 см. Ягоди найбільші серед білоплодних сортів, білі, дуже солодкі, за смаком трохи нагадують ананас. Птахи не клюють ці ягоди, оскільки вважають їх незрілими. Насіння має бути посаджене прямо на поверхню ґрунту в квітні. Час проростання насіння: 14-30 днів. Частота посадки: 5-6 насінин на рослину (з подальшим проріджуванням). До проростання насіння необхідно підтримувати постійне зволоження поверхневого шару ґрунту та уникати пересихання. Рекомендована відстань між рослинами - до 40 см. Даний сорт вважається гіппоалергенним в порівнянні з червоноплодними сортами. Час цвітіння - з ранньої весни до пізньої осені.
16.00грн
Суниці
суниці