Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Форма квітки
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Гвоздика

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Гвоздика Насолода 0,05 г
Гвоздика китайська " Насолода" - холодостійкий багаторічник, утворює компактні кущі заввишки 20см. Квітки біло-рожево-червоних забарвлень, діаметром 3-4см з приємним сильним ароматом. Цвіте гвоздика з червня по вересень. Росте на будь-якому грунті, проте віддає перевагу лужній. Використовують на кам'янистих гірках, у бордюрах, міксбордерах, на балконах і для зрізання.
3.00грн
Гвоздика садова Гренадін 0,2 г
Це прекрасний багаторічник, що вирощується як дворічник, заввишки 35 - 60 см. Квітки махрові і напівмахрові, білі, жовті, рожеві, червоні мають приємний аромат. Цвіте з червня по вересень. Використовують для рабаток і зрізу. Сіянці пікірують у фазі 2-3 листи. На постійне місце у кінці серпня-вересня. У перший рік рослини утворюють розетку листя і зацвітають вже на другий рік. Добре росте на дренованому піщаному грунті з додаванням гумусу, сонячному і сухому місці. Не терпить застійного зволоження. Вважається зимостійкою рослиною, але, бажано, у безсніжні зими рослини укрити.
3.00грн
Гвоздика Рожевий Амур 0,1 г
Багаторічник, що має сизо-зелене забарвлення листя. Висота квітучої рослини до 30 см, зазвичай менше. Стеблабагаточисельні, гіллясті. Листя лінійно-ланцетне, гостре, 4—5 см в довжину і 3—4 мм в ширину. Квітки по 1, рідше 3 на кінцях гілочок, до 4 см в діаметрі, бліді-бузково-рожеві, з темним кільцем на пелюстках, яке до кінця цвітіння вигорає. Насіння висівають у квітні - червні у відкритий грунт. Сходи з'являються через 5-6 днів. Цвіте з середини червня більше півтора місяців. Добре росте на відкритих сонячних ділянках з родючими водопроникними ґрунтами. Висаджують на альпійських гірках, газонах, але її бажано висаджувати досить великими групами.
5.00грн
Гвоздика карликова Соната 0,2 г
Багаторічна трав’яниста рослина висотою 30 см. Квіти великі, махрові, п’яти різних кольорів з тонким ароматом. Цвіте рясно на протязі 25 -30 днів в червні. Насіння висівають в грядки восени в кінці жовтня або в листопаді. Можна сіяти весною в квітні.
8.00грн
Гвоздика
Гвоздика