Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Армерія

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Армерія Рожевий бриз 0,1 г
Багаторічна рослина висотою 20 см і діаметром 15 см. Квіти рожеві, зібрані в суцвіття. Насіння висівають восени чи ранньою весною. Молоді рослини зацвітають на другий рік, при ранньому терміні посіву – в травні цього ж року. Добре ростуть на сонячних місцях, посухостійкі. Зимують без укриття. Підходять для вирощування в бордюрах, рабатках і композиціях з іншими квітами.
0.00грн
Армерія Армада 100 шт суміш
Armeria maritima Armada. Найбільш рання, рясноквітуча та однорідна серія порівняно з традиційними сортами. Утворює щільну розетку вузьких листків з прямостоячими квітконосами увінчаними кулястими суцвіттями. Рослина може зацвісти в рік посіву, без проходження яровизації, але цвітіння буде не рясне. Якщо вирощувати серію з зимівлею у відкритому ґрунті або холодних теплицях, то на одній рослині утвориться до 40 квітконосів. Рослина-первоцвіт - цвітіння в травні-червні протягом 30-40 днів. Холодо- та морозостійка культура. Чудовий вибір для весняно-літніх продаж
59.00грн
Армерія
Армерія