Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Аліссум

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Аліссум Золотистий
Світлолюбна, зимостійка, досить посухостійка рослина. Підходить будь - який добре дренований ґрунт. Цвіте яскравими жовтими квітами. Для покращення цвітіння на наступний рік зрізують відцвілі стебла.
3.35грн
Аліссум Гірське золото 0,2 г
Багаторічна сіро – зелена рослина висотою 15 см. Листя розділене на частини. Квіти зібрані в китиці. Пелюстки довжиною 5 – 6 мм, жовтого кольору. Плоди стручечки, 3 – 4 мм у діаметрі, вкриті волосинками у вигляді зірочок.
4.80грн
Алісум Великодній капелюх, білий 0,1 г
Однорічна рослина висотою 10-20 см. Це один з найновіших ранньоквітучих сортів алісума, кущики тривалий час не втрачають декоративності. Квіти ароматні, вишукані, білого кольору. Ця серія відрізняється низькорослістю, інтенсивним і рясним цвітінням. Насіння на розсаду сіють в горщики у квітні. Гранули рівномірно розподіляють по поверхні вологого грунту, присипають тонким шаром землі, накривають склом або прозорою плівкою. Пророщують при t 18-20°. Сходи з'являються через 8-10 днів. Після проростання скло або плівку прибирають. При появі кількох справжніх листочків рослини пересаджують в окремі горщики. У відкритий грунт висаджують у кінці травня. Особливого догляду не вимагає. Віддає перевагу нейтральним грунтам і відкритим сонячним місцям. Легко переносить заморозки і посуху. Цвіте з червня і до заморозків, утворює щільний, пухнатий килим. Використовують для обрамлення квітників, бордюрів, контейнерів на балконах і в саду.
14.10грн
Алісум Золота осінь 0,2 г
Багаторічник виcотою до 15 см. Квіти дрібні, дуже запашні, зібрані в густі суцвіття. Цвіте золотистими, яскравими жовтими квітами з жовтими, сіро-зеленими ланцетними листками. Висівають весною у ґрунт, або розмножують посадкою не квітучих черешків у парник на початку літа. Схема висаджування 10х15 см. Краще росте на легких, родючих ґрунтах при наявності сонця. Підходить будь - який добре дренований ґрунт. Світлолюбна, зимостійка, досить посухостійка рослина. Висаджують на клумбах, бордюрах, у кам'янистих садах.
0.00грн
Алісум сніжний
Однорічна невибаглива рослина з численними суцвіттями - китицями білого забарвлення і прекрасним медовим ароматом. Квітки до 0,2 см в діаметрі. Це прекрасний медонос , що привертає в сад багато бджіл . Використовують переважно для групових посадок , килимових насаджень , бордюрів і в альпінаріях .
3.55грн
Алісум Прозорі кристали, 50 гран.
Дуже популярна рослина для створення незвичних та контрастних композицій. Однорічна культура висотою 10-15 см з великою кількістю маленьких пурпурових квіточок із легким медовим ароматом. Вирощують прямим висівом у ґрунт (травень – червень), розсипаючи насіння по поверхні (на відстані 10 см) та притискаючи рукою. Для більш раннього цвітіння можливий підзимній посів чи вирощування через розсаду, яку висівають в кінці лютого – на початку березня. Надає перевагу сонячним місцям з легкими, дренованими ґрунтами. Потребує рясного поливу. Використовується для створення альпінаріїв, бордюрів, рабаток, прекрасно підходить для вирощування в вазонах. Особливо красиво виглядає в групових посадках.
7.75грн
Аліссум
Аліссум