Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Дзвоники

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Дзвоник персиколистий Соборні Дзвони 0,2 г
Багаторічна рослина висотою до 100 см. Квіти великі, блакитні, чашоподібної форми, діаметром 2-4 см. Цвіте у червні-серпні. Насіння у відкритий грунт висівають в кінці березня, при вирощуванні розсади- в березні в ящики з рихлим грунтом. Посадкову ємність накривають склом і ставлять в освітлене місце. У червні-липні сіянці пересаджують на постійне місце, витримуючи відстань між рослинами 25-30 см. Рослина світлолюбна, віддає перевагу родючим, добре дренованим грунтах. На одному місці росте до 6 років.Використовуютьдля різних квіткових композицій, клумб, міксбортерів, альпійських гірок і на зріз.
0.00грн
Дзвіночки Персиколисті 0,1 г
Дзвоники персиколисті, суміш. Стрункий багаторічник заввишки 50-80см . Рослини з білими або блакитними квітками дзвоноподібних форми, пониклі, зібрані в однобоке кистевидное суцвіття . На ніч і в дощ вони закриваються . Листя шкірясті, блискучі , схожі на листя персикового дерева , чим і визначається видову назву . Цвіте з червня по серпень. Рослини надають перевагу відкритим сонячним місцям з пухким сугинковим грунтом. Тіневитривалі.
3.00грн
Дзвіночки карпатські 0,1 г
Багаторічна рослина висотою до 30 см. Квітки воронкоподібні блакитного кольору, 3-4 см в діаметрі. Цвіте на другий рік з липня по жовтень . Використовується для альпійських гірок і рабаток .
3.50грн
Дзвоники карпатські Ізабель 0,1 г
Чарівна, багаторічна рослина з тонкими, густо покритими листям стеблами, заввишки 40 см. Квітки поодинокі, блакитного кольору до 5 см у діаметрі. Насіння висівають у горщики на початку квітня місяця на глибину 1 см. Сходи з’являються на 6 – 10 день.На постійне місце розсаду висаджують після весняних заморозків.
4.00грн
Дзвоники
Дзвоники